Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> من نمي تونم جزوهاي آموزشي ساخت بازي رو دانلود كنم

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

من نمي تونم جزوهاي آموزشي ساخت با
نويسنده
پيغام
Jani
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 4 شنبه 5 اسفند 1383
تعداد ارسالها: 33
محل سكونت: استان خوزستان - مسجدسليمان

جمعه 21 اسفند 1383 - 14:44
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام خدمت همه دوستان.
مطالب نوشته شده در اين سايت واقعا در سطح خيلي خوبي هستن من تازه عضو سايت شدم ولي من نمي تونم جزوهاي آموزشي ساخت بازي رو دانلود كنم وقتي روي لينك نوشته شده كليك ميكنم اين پيام (انجمني كه شما انتخاب كرده ايد وجود ندارد) و يا (موضوع و يا نامه ارسال شده اي كه شما تقاضا كرده ايد، وجود ندارد!) ظاهر ميشه و وقتي هم روي لينك نوشته شده راست كليك ميكنم و از گزينه Save Target Asاستفاده ميكنم پيغام خطا ميده يا در بعضي از لينكها صفحه اول سايت رو دانلود ميكنه لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنين چون من به ساخت بازيهاي كامپيوتري مخصوصا سه بعدي علاقه شديدي دارم و دنبال يك منبع ميگشتم كه اينجارو پيدا كردم .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

جمعه 21 اسفند 1383 - 15:17
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز

مقالات اين سايت به سيستم Anti Leech مجهز هستند و به همين خاطر شما نميتوانيد مقالات را با Save Target as يا دانلودر هاي مختلف و چيزهايي از اين قبيل دريافت كنيد...
براي دريافت مقالات فقط روي لينك ها كليك كنيد و دانلود خودبخود شروع ميشود...
در ضمن چنانچه احساس ميكنيد لينك خاصي داراي مشكل است لطف كرده و آنرا به اطلاع من برسانيد...

موق باشيد
علي

نويسنده
پيغام
Jani
در حال رشد
در حال رشد

جمعه 21 اسفند 1383 - 16:01
پاسخ بصورت نقل قول
علي جان من به اين شكل شروع ميكنم.
اول با كلمه كاربري و پسورد وارد همين سايت ميشم بعد وارد قسمت ساخت بازيهاي كامپيوتري به زبان فارسي ميشم و بعد بر روي گزينه مثلا جزوه آموزشي شماره 4 كليك ميكنم بعد در صفحه باز شده بر روي لينك www.persian-designers.com/articles.php كه خودت نوشتي كليك ميكنم با اين كار صفحه اول سايت با پس زمينه سياه رنگ باز ميشه ولي وقتي در ليست مطالب و در قسمت ساخت بازيهاي كامپيوتري بر روي جزوه شماره 4 كليك ميكنم يه صفحه باز ميشه و اين پيام كه انجمني را كه شما انتخاب كرده ايد وجود ندارد ظاهر ميشه و اينو بگم اين پيام براي همه موضوعاتي كه توي اون سايت نوشته شده داده ميشه چه جزوه 1 يا 5 ويا 8 فرقي نميكنه در كل من هيچ مقاله اي از اون سايت نميتونم دانلود كنم . خواهش ميكنم يه كاري براي من بكن دارم تو كف اين جزوها ميميرم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

شنبه 22 اسفند 1383 - 00:23
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز

شما داريد از لينك قديمي استفاده ميكنيد... لطفا به جاي آن از لينك جديد زير استفاده كنيد :

http://www.persian-designers.com/index.php?ind=downloads

موفق باشيد

نويسنده
پيغام
Jani
در حال رشد
در حال رشد

4 شنبه 3 فروردين 1384 - 16:02
پاسخ بصورت نقل قول
از راهنمايي كه كردين خيلي ممنون .
حالا كه اين قسمت مربوط به پيشنهادات ميشه ميخواستم بگم كه اگه فرستي پيش اومد لينك جديد رو جايگزين لينكهاي قبلي كنيد . بازهم ممنون براي همه چيز .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

4 شنبه 3 فروردين 1384 - 21:38
پاسخ بصورت نقل قول
سلام و ممنون از پیشنهادتون

صفحه مقالات قبلی ( که بصورت استاتیک بود ) دیگه کاربردی نداره و بزودی حذف میشه...

علی

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011