Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> انجمن علوم

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

انجمن علوم
نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

1 شنبه 1 خرداد 1384 - 18:31
پاسخ بصورت نقل قول
سایت Persian-designers بدون شک یکی از ایده ال ترین سایتهایی است که در جهت توسعه و ساخت بازیهای 3 بعدی ساخته شده است . از آنجا که در ساخت بازیهای 3 بعدی از نرم افزارها وابزارهایی مشخص استفاده می شه بنابراین انجمن های گفتگوی این سایت عموما حول این مسایل و یکسری مسایل دیگر مانند بازیسازی در ایران و ... است .

به نظر من وجود انجمن هایی مربوط به علوم لازمه در ساخت بازیهای 3 بعدی باعث جذابیت و بار علمی بیشتر این سایت می شه . مثلا بد نیست در مورد کامپیوتر ، ریاضیات ، هنر و فیزیک هم انجمن هایی وجود داشته باشه . PDT_009
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

1 شنبه 1 خرداد 1384 - 20:29
پاسخ بصورت نقل قول
می خواید مثل بعضی از فروم ها بشه که از موبایل گرفته تا هک و انجمن پیکان داران توش هست
نه من موافق نیستم ولی علوم مربوط به ساخت بازی Surprised

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

1 شنبه 1 خرداد 1384 - 20:46
پاسخ بصورت نقل قول
بیشتر نظر من روی کامپیوتر است تا ریاضی و هنر . مثلا اگه یک انجمن باشه که در مورد مدار منطقی و سیستم عامل و کامپایلر و ... در اون بحث بشه فکر کنم خیلی جالبه . حالا اگه در مورد ریاضی هم کسی سوالی داشت ما هستیم در خدمت دوستان .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

1 شنبه 1 خرداد 1384 - 20:55
پاسخ بصورت نقل قول
میثم عزیز

از پیشنهادات شما تشکر میکنم... تمامی اهداف این سایت در یک جمله خلاصه میشود و آن آشنا کردن علاقمندان با راه و رسم ساخت بازی های کامپیوتری است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد...

شما در صورت امکان توضیحات دقیقتری در مورد بخش های ذکر شده بدید تا بنده این بخش ها رو با مدیریت جنابعالی به تالارها اضافه کنم...

پایدار باشید

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

1 شنبه 1 خرداد 1384 - 22:40
پاسخ بصورت نقل قول
علی عزیز
من از شما تشکر می کنم .

شاید بیشتر از 90 درصد دوستانی که در بحثهای این سایت شرکت می کنند فارق التحصیل یا دانشجوی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی هستند که به طراحی و ساخت بازی های 3 بعدی علاقمند هستند . و احتمالا مشغول ساخت بازیهای 3 بعدی هم می باشند . اگر بعضی از دوستان علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هستند شاید بوجود آمدن چنین بخشی باعث می شود که از رشته کامپیوتر زیاد دور نشوند و هر از چند گاهی یادی از کتابهای درسی بکنند . و البته ممکن است بسیاری از دوستان فقط به دلیل علاقه مایل به شرکت در چنین مباحثی داشته باشند . و شاید در یک رشته دیگر تحصیل کرده باشند و یا اصلا دارای تحصیلات دانشگاهی نباشند . ولی وجود چنین بخشی باعث تقویت پایه آنها می شود که اگر در آینده اقدام به ادامه تحصیل در این رشته را داشته باشند با مشکلی مواجه نشوند .

البته همه دوستان از جمله علی عزیز با مباحث مختلف مطرح شده در مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار آشنا هستند . ولی بد نیست یک بار لیست مباحث این علم رو مطرح کنم تا اگر احیانا موردی از قلم افتاده است ، دوستان لطف کنند و بفرمایند .
1)مدار منطقی
2)نظریه زبانها و ماشینها
3)معماری کامپیوتر
4)سیستم عامل
5)کامپایلر
6)زبانهای برنامه سازی
7)طراحی الگوریتم
8 )ساختمان گسسته
9)ساختمان داده

نقل قول:

شما در صورت امکان توضیحات دقیقتری در مورد بخش های ذکر شده بدید تا بنده این بخش ها رو با مدیریت جنابعالی به تالارها اضافه کنم...

علي عزيز من از شما ممنونم . خيلي دوست داشتم كه مديريت اين قسمت رو با همكاري يكي از دوستان كه وقت اين كار رو داره انجام بديم . اينجوري فكر كنم بازدهي اين قسمت بالا مي ره .
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011