Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه در طراحی بازیهای کامپیوتری -> داستان را ادامه دهید (جالب و خواندنی)

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

داستان را ادامه دهید (جالب و خوان
نويسنده
پيغام
Black_Shadow
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 29 تير 1387
تعداد ارسالها: 5
محل سكونت: جهنم عشق

شنبه 29 تير 1387 - 16:25
پاسخ بصورت نقل قول
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد.
سلامي به سياهي سايه ي سياه و نااميدي آخرين نگاه. سلام به تمامي دوستان عزيز و عزيزان دوست.نميدونم شما قبلا شبيه به اين تايپیک رو داشتید یا نه ولی من تصمیم دارم واسه پیشرفت اعضا و آشنایی بیشتر و محک زدن قدرت تخیل و کمی هم تفریح این موضوع رو مطرح کنم. امیدوارم خوشتون بیاد و به تخیل پردازی شما هم کمک کنه.
ما در اینجا هربار یک داستان رو شروع میکنیم و هرکسی فقط پنج خط اون داستان رو با تخیل خودش ادامه میده و این روند ادامه پیدا خواهد کرد تا بهترین پایان رو برای هر داستانی داشته باشیم و اینطوری یک داستان با تخیل چندین نفر خواهیم داشت که خیلی جالب و خواندنی خواهد بود. فکر کنم شاید بهتر باشه کمی بیشتر توضیح بدم. مثلا من امروز یه داستان رو با سه خط آغاز میکنم. یک کاربر دیگه داستان من رو با پنج خط ادامه میده و کابران دیگه هم همین کار رو ادامه میدن و در پایان یک کاربر پایان رو واسش انتخاب میکنه. فکر کنم واضح شد. دیگه... . حالا من شروع میکنم:
جنگ و نفرت، عشق و دوستی. همه و همه در این سه سال پشت سر گذاشته شد. چه بی گناهانی که برای قدرت گرفتن قدرت طلبان کشته نشدند و چه پاکانی که برای حماقت دیگران آلوده نشدند. دیگر راهی باقی نمانده است. سکوت همه جا را فرا گرفته ولی... .از گروه خارج شدم و به نوک قله رفتم تا در چشم دوستانم غم از دست دادن عزیزان را نبینم. غمی که همچنان ادامه خواهد داشت. به داستان من گوش کنید. این آغازی برای پایان ها خواهد بود.
خب دوستان ببینم شما چیکارش میکنید. میتونید این جملات رو به عنوان فلش بک استفاده کنید. خیلی دوست دارم ببینم شماها چطور ادامه میدید.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hosseinataeefard
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 11 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 606
محل سكونت: teh

شنبه 29 تير 1387 - 16:40
پاسخ بصورت نقل قول
من نمی دونم توی این سایت بوده یا نه ولی من عاشق این کارام پس اومدم
آن روز خورشید پشت ابر ها پنهان ده بود و هوا گرفته و ابری مردمان گام هایشان را سریع تر می کردند تا مبادا زیر باران نیامده خیس شوند . اما من عاشق این آب و هوا هستم من را یاد روز هایی کی اندازند که قرار است آن ها را تجربه کنم . نمی دانم شاید حرف هایم کمی عجیب به نظر برسد اما حسی عجیب در درون من خبر از روز های نیامده می دهد . خبر از تجربه های شیرینی که پیش رو دارم من به ندای ذرونم ایمان دارم حتی اگر روزی تمام حرف هایش دروغ از آب درآیند

********************8

[img]http://www.futureworldco.com/sign_logos/os/windows.jpg[[/img]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

شنبه 29 تير 1387 - 16:44
پاسخ بصورت نقل قول
------=

خب کار جالبیه. میگن ما (و شما) که اکثراً برنامه نویس هستیم زیاد نمی تونیم با این احساسات لطیف کنار بیایم! (اینو معمولاٌ به ما نسبت میدن).

شاید بتونیم نشونشون بدیم که اشتباه می کنن.

بعد از چند تا بازی که توی ایران منتشر شده ، متاسفانه در هیچ کدوم به داستان اهمیت داده نشده و تقریباً در اونها فقط یک "سوژه" تبدیل به بازی شده نه یک داستان. این بخش از اون بخشهایی که مورد ظلم واقع میشه. شاید هم توانایی های فنی ما هنوز به جایی نرسیده تا بتونیم ذهنیاتمون رو پیاده کنیم. (مشکلی که زیاد تجربه کردیم).

ببخشید که بحث رو عوض کردم. چندان منتظر استقبال نباشید. ولی من سعی می کنم کلاً در این حیطه بیشتر فعالیت کنم.(شاید از تولید محتوا شروع بشه).

حالا که این بحث پیش اومد. :
داستان اخیر من رو (که هنوز دارم می نویسم ، البته اگه بشه اسمشو گذاشت داستان) توی لینک زیر بخوانید. این هم سرشار از تخیلاته (مخصوص علمی-تخیلی دوست ها!) :

http://www.zirabious.org/plugins/forum/forum_viewtopic.php?44829.0

Arrow

------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011