Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> حرف هایی مهم برای خیلیا!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

حرف هایی مهم برای خیلیا!
نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

4 شنبه 7 اسفند 1387 - 11:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

نمیدونم چرا ، ولی بعد از یه سری اتفاقات که برای انجمن افتاد خیلی از ماها اتفاقاتی برامون افتاد و بعضی ها هم (مثل من) رفتن قتطی باقالی ها!
مثلآ منی که در 24 ساعت 20 ساعتشو تو این انجمن بودم الان 3 - 4 ماهه ( بلکم بیشتر ) نیومدم تو سایت
یا احسان دهقانی بعد از یه سری اتفاقات تصمیم به خود کشی گرفت! که خدا کنه منصرف بشه!!
البته برای بعضی ها هم بد نشده و دارن کیف میکنن که اعضای اینجا از هم پاشیدن ، و سایت ها و انجمن های خودشونو پر میکنن از مینی گیم هاشون و خودشونو بزرگ ترین یا بهترین یا ... سایت در زمینه بازی سازی میدونن

اگه چند ماه قبل رو یادتون بیاد میبینین بعضی اعضا مثل جراح هایی که بالای سر یه مریض هستن که داره میمیره سعی در زنده نگهداشتن سایت رو داشتیم،اما یک دفعه موسسه سایت (علی آقا)تیر خلاصی رو زد و با گفتن این حرف که "هدف از تاسیس این سایت گذاشتن نمونه کار بود و بس"مرگ سایت رو اعلام کرد

الان سایت انقدر یکنواخت شده که من به بازدید کننده حق میدم نیاد توش
چون الان مدت هاست سایت یکنواخته!

میدونم که اینجا گوش شنوایی نیست ، اما نوشتم تا شاید کسی صمعک به گوشش بود و فریادمو شنید

یا حق و در پناه حق

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

4 شنبه 7 اسفند 1387 - 14:09
پاسخ بصورت نقل قول
آقا احسان هم نگرانمون کرد ا...

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
liantec
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 28 آبان 1385
تعداد ارسالها: 718
محل سكونت: تهران ، بوشهر

4 شنبه 7 اسفند 1387 - 14:29
پاسخ بصورت نقل قول
!I'm Still Alive

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 7 اسفند 1387 - 17:38
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اگه چند ماه قبل رو یادتون بیاد میبینین بعضی اعضا مثل جراح هایی که بالای سر یه مریض هستن که داره میمیره سعی در زنده نگهداشتن سایت رو داشتیم

خیلی جمله جالبی بود. ممنونم از اون دوستایی که مثل جراح بالای سر سایت مریض و تنهای ما بودن. الان سایت نمرده ولی ظرفیت پذیرایی از دوستانی که اطلاعاتشون بالا رفته و میتونن مستقل کار کنن رو مثل قبل نداره. مطمئنم اونایی که قلبا" به بازی ساختن علاقه دارن و از مسئولیت های زندگی هم فعلا آزادن، بدون برو برگرد میرن سراغ gamedev و امثال اینا. هدف ما هم همین بود. هیچ تضمینی هم نبود که از همه نابغه بسازیم. بعضی جاها رو باید تنهایی طی کرد.

و اما در مورد وضعیت سایت. اقداماتی انجام شده. ایشالا از سال 88 از وضعیت فعلی در میایم. دستی به سر و روی سایت (ظاهری و باطنی) کشیده میشه و امکاناتش کم و زیاد میشن. ولی وعده انقلاب نمی دم که اگه بدم دروغ گفتم.

فعلا فقط می تونم برای همه آرزوی موفقیت کنم. امیدوارم سال 88 برای همتون سالی سرشار از شادی و سعادت باشه.

نويسنده
پيغام
mojtaba k2
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 1 شنبه 2 دي 1386
تعداد ارسالها: 44

4 شنبه 7 اسفند 1387 - 21:13
پاسخ بصورت نقل قول
راستش دلم گرفت.واسه من مبتدي وقتي هيچي از ساخت گيم نمي دونستم اين سايت حكم 1 معجزه داشت.هيچ وقت يادم نميره جروبحث 2 تا از اعضا سر سوال من كه
يكي مي گفت بشين موتور خودت رو بنويس وفكر كنم موري عزيز بود كه مي گفت از انجين آماده استفاده كن.
اين سايت قرار نبوده و نيست بقدرت يك كمپاني عمل كنه.من همين جا از علي آقا -احسان عزيز و همه دوستان تشكر مي كنم كه سايت رو سر پا نگه داشتن.
فراموش نكنيم 1عقاب در زندگيش به يك مرحله اي ميرسه كه منقار و بال هاشو پنجه هاش فرسوده ميشن.تو اين مرحله به آشيونش ميره و بالهاش با منقارش ميكنه.پنجه هاش رو اونقدر به سنگها مي كشنه تا از بين برن و دردناك تر از همه زمانيه كه مجبوره منقارش رو با ضربه زدن بكنه!اون اين دردها رو تحمل مي كنه تا چند ما بعد منقارو بال و پنجه هاش دوباره رشد كننو دوباره با قدرت پرواز كنه
حالا حكايت سايت ماست.مقايسه كنيد!نسبت به چند سال پيش چقدر بازي هاي ساخته شده بيشتره.اون موقع واسه پيدا كردن 1 موتور بايد كلي مي گشتي ولي حالا سرچ كن Quest3d همه ي سايت ها ترجمهي مهدي رو گذاشتن.اين سايت و بچه هاش خدمت بزرگي به پيشرفت بازي سازي كردن.
فكر مي كنم يك راه حلي به ذهنم رسيده كه از اون قابليت هايي كه در حال حاضر داريم بهترين استفاده رو بكنيم.

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

5 شنبه 8 اسفند 1387 - 14:39
پاسخ بصورت نقل قول
راه حلتون رو بفرمایید...

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

جمعه 9 اسفند 1387 - 17:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

Ali, با احترام باید بگم این بهونه خوبی برای از زیر کار در رفتن نیست! (چرا؟ ) چون علم بی نهایته و انسان ها میتونن با پیشرفت جهان پیرامونشون پیشرفت کنن!
مگه Gamedev چی بیشتر از PD داره؟
مگه نمیشه همون آموزش های اون سایتو ترجمه کرد برای افرادی که یا مثله منه نوعی زبان حالیشون نیست یا حوصله ترجمه ندارن؟
اگه قرار بود هرکس اینجوری علمو محدود کنه هنوز آتیش هم کشف نشده بود!

mojtaba k2, الان بازی سازی به کوءست ختم نمیشه!

یا حق و در پناه حق

نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 784
محل سكونت: آسمون

1 شنبه 11 اسفند 1387 - 00:41
پاسخ بصورت نقل قول
علم محدود نیست ولی یا باید این انجمن حرفه ای باشه یا محلی برای شکل پاگیری تازه کارها ! اگر بخواد قاطی باشه اصلا جور در نمیاد .

اگه نیاز به سرمایه داری ….

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mojtaba k2
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 1 شنبه 2 دي 1386
تعداد ارسالها: 44

1 شنبه 11 اسفند 1387 - 19:06
پاسخ بصورت نقل قول
راستش من تعامل خوبی با سازمان های دولتی مخصوصا بسیج دارم ( اگه دوستان جبهه گیری نکنند) و سازمان تبلیغات
خلاصه اینکه به همه ابلاغ شده که بایدگروه های ساخت بازی رو راه بندازن.رو همین حساب من می تونم یکسری افراد رو که کار ترجمه,تحقیق و امثال اون رو انجام بدن وارد سایت کنم.امکانات مثل اینترنت 512و محیط کار هم همین الان فراهمه.(به همه استان ها ابلاغ شده)
که بیان داخل سایت تولید محتوا بکنند.من هفته پیش 1 سوال تو انجمن Quest مطرح کردم هنوز جوابم داده نشده!
و دوم سایت های مثل پرشین تولز وقتی شرایط رو مناسب دیدن تو زمینه ی تخصصی خودشون
خدمات دادن.ما نمی تونیم کارهایی مثل شبیه سازی پروژه ها قبل از ساخت رو انجام بدیم؟اولین قدم می تونه گذاشتن تبلیغ واسه خودمون داخل سایت باشه.مثلا تحت عنوان تیم 3 بعدی سازی طراحان ایرانی! Arrow

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

1 شنبه 11 اسفند 1387 - 21:54
پاسخ بصورت نقل قول
Ali نوشته:
نقل قول:

اگه چند ماه قبل رو یادتون بیاد میبینین بعضی اعضا مثل جراح هایی که بالای سر یه مریض هستن که داره میمیره سعی در زنده نگهداشتن سایت رو داشتیم

خیلی جمله جالبی بود. ممنونم از اون دوستایی که مثل جراح بالای سر سایت مریض و تنهای ما بودن. الان سایت نمرده ولی ظرفیت پذیرایی از دوستانی که اطلاعاتشون بالا رفته و میتونن مستقل کار کنن رو مثل قبل نداره.

سلام لابد الآن میخواید بگید دوباره >>اسپم<< اومد. Arrow

ولی علی جون یه چیزی شما میگی ظرفیت پذیرایی, درسته ولی یه چیزی هم هست
تا وقتی که اون شمارنده بقل صفحه اصلی سایت که تعداد کاربران رو نشون میده همینجوری
بالا میره باید باحاش سایت هم پیشرفت کنه !
الآن به نظر u چند تا از افراد عضو دارن فعالیت می کنن ؟
تازه من که اینجا رو خونه سوم خودم (بعد از مدرسه میشه دیگه) میدونستم این پست رو که دارم
میدم بعد از 1.5 یا 2 ماه است. Wink

فعلا !

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011