Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> بازی interstellarmarines با موتور یونیتی

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

بازی interstellarmarines با موتور یونیتی
نويسنده
پيغام
hasanisakhani
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 26 فروردين 1388
تعداد ارسالها: 20

5 شنبه 31 تير 1389 - 01:07
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
بدون مقدمه به سایت زیر برید»
www.interstellarmarines.com
این بازی با یونیتی در حال ساخته! فعلا که امکان بازی از طریق مرورگر هم داره.شاید بشه جزو بهترین بازی های آنلاین حسابش کرد.ولی فکر کنم نسخه های نهاییش روی لوح فشرده هم بیاد.
البته من نفهمیدم که چرا توی اول یکی از ویدیو هایی که ازش دیدم نوشت از سال 2006 تا حالا در حال ساخته.این برام سوال شد که اون موقع یونیتی نسخه های خیلی پایینش بوده و فکر کنم انقدر مطرح نبوده.گفتم شاید از اون موقع شروع به داستان نویسی و مدل سازی و بقیه کار ها کردن.البته کار inde هستش.ولی خیلی بیشتر از حد تصور حال حاظر inde قابل قبول به نظر میاد.گویا مرحله به مرحله میسازن و میزارن برای بازی و تست
دوتا ویدیو رو به انتخاب خودم از یو-تی -یوب دانلود کردم و آپ کردم.این هم لینک هاش:
این یه تیکه از بخش تمرینی بازی هست که چون حجمش کم بود گزاشتم:

http://rapidshare.com/files/408264444/YouTube_-_IM_-_BULLSEYE_TEASED_MORE_TEASER__720p_.rar
1.7mb
این هم تریلر بازی هست:
http://hasanisakhani.persiangig.com/document/YT- Interstellar Marines Trailer.rar
7mb

کیفیت ها خیلی بالا نیست یه خوبی خودتون ببخشید
همیشه با خودم فکر میکردم اگه انقدر میگن این یونیتی موتور خوبیه چرا فقط بازی هایی که باهاش ساخته میشه اکثرن تا الان casual هست؟ شاید بخاطر اینه که میشه باهاش با تیم کوچیک یک نفره یا چند نفره بازی ساخت.در حالی که اگه کار بخواد خوب بشه باید روی هر بخش حد اقل یه نفر ،خوب کار کنه.
گویا کم کم داره این اتفاق میفته و بازی های به اصطلاح serious (جدی) هم داره با یونیتی ساخته میشه.انتظارش میرفت.
البته need for speed جدید هم جای خود داره
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011