Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی نرم افزار های ساخت بازی -> نرم افزار قدرتمند و سرس باز ogre

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

ایا این موتور در حد مورد نظر شما است؟
بله
77%
 77%  [ 7 ]
خیر
22%
 22%  [ 2 ]
مجموع آراء : 9

نرم افزار قدرتمند و سرس باز ogre
نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

5 شنبه 23 مهر 1388 - 14:46
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام می خواستم بگم من نرم افزار خیلی مشهور و خوبی را پیدا کردم که اسمش ogre هست . درست حدس زدید بازی گرشاسپ هم با این نوشتنش . پس وقت را از دست ندید. باید بگم که مثلش گیرتون نمی یاید . حالا بیایید در دست هم دهیم تا این موتور (اموزشش) را فارسی کنیم. اونایی که هستن و در امر ترجمه اینجانب را همراهی می کنند . لطفا در همین تایپیک بگن یا پیام شخصی بدان البته با شمارشون . دست همه درد نکنه. خواهشا کمک کنید . برای مطمئا شدن از قدرت نرم افزار به سایت خودش سر بزنید که از همون جا هم می تونید دانلودش کنید با اینکه یک سری به سایت گرشاسپ بزنید و تریلر بازشون را دانلود کنید تا قدرت نرم افزار را حس کنید.
لطفا کمک کنید.
اینم شماره من با سه اونایی که می خواهن همکاری کنن. لطفا بعد از ظهر هازنگ بزنید چون صبح ها گوشیم خاموشه.
با تشکر. م.ب
09138806211 Surprised

نويسنده
پيغام
Pswin
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 29 دي 1385
تعداد ارسالها: 261
محل سكونت: پشت کامپیوترم

5 شنبه 23 مهر 1388 - 21:00
پاسخ بصورت نقل قول
اینجا تقریبا همه Ogre رو میشناسن و خیلی از دوستان رو هم میشه پیدا کرد به اون کار کرده باشن. البته Ogre ضعفهایی هم داره از جمله اینکه به غیر از گرافیک هیچ مورد دیگه ای رو ساپورت نمی کنه.

سمینار تخصصی بازی سازی و گرافیک کامپیوتری (یکشنبه 29 آذر 1388 - 9:30 صبح تا 13 بعد از ظهر ):
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=28
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

5 شنبه 23 مهر 1388 - 22:30
پاسخ بصورت نقل قول
Ogre خودش یه تحول در اوپن سورسه !. البته یه مدت کار می کردم ولی الآن کلا ! نه. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

کمک
نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

جمعه 24 مهر 1388 - 13:53
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام می خواتم بگم حیف نیست می بینید و کمک نمی کنید ترجمش کنید از افراد قدیمی سایت تمنا می کنم که بیایند و کمک کنند تا یه اموزش درست و حسابی ازش بزاریم.

نويسنده
پيغام
dania_SHl
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 21 آبان 1386
تعداد ارسالها: 117

1 شنبه 26 مهر 1388 - 22:15
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام
با احترام به صحبت های دوستان باید بگم من تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال با برنامه نویسهای بازی گرشاسب صحبت کردم. البته اونا بازی رو با موتور خودشون ساختند که البته اسمش رو یادم نمی یاد ولی در مورد گرافیت موتورشون از سرس ogre استفاده کردند و البته خودشون هم توسع اش دادند و برای فیزیک هم از physx استفاده کردند. بهترین بازی ایرانی بود که تا به حال دیدم و البته معتقدم آن چه از گرافیک بازیشون به نمایش گذاشتند رو نمی شه خیلی هم به ogre نسبت داد تلاش برنامه نویس های بازیشون به نظر من کاملا شاخص بود.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

ogre
نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 27 مهر 1388 - 13:45
پاسخ بصورت نقل قول
dania_SHl نوشته:
با سلام
با احترام به صحبت های دوستان باید بگم من تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال با برنامه نویسهای بازی گرشاسب صحبت کردم. البته اونا بازی رو با موتور خودشون ساختند که البته اسمش رو یادم نمی یاد ولی در مورد گرافیت موتورشون از سرس ogre استفاده کردند و البته خودشون هم توسع اش دادند و برای فیزیک هم از physx استفاده کردند. بهترین بازی ایرانی بود که تا به حال دیدم و البته معتقدم آن چه از گرافیک بازیشون به نمایش گذاشتند رو نمی شه خیلی هم به ogre نسبت داد تلاش برنامه نویس های بازیشون به نظر من کاملا شاخص بود.

بله درسته . منم اینو می دونم و نمی دونم که چقدر اطلاعاتتون بیشتره ولی باید توجه کنید که اصل نرم افزار ogre هست تو سایت رسمیشونن نوشتن و بعدشم با نرم افزار physis فیزیک بازی را تولید کردن و اینم مدیون گرافیست های خوبشون و برنامه نویساشونن و منم از همین جا موفقیتشون را تبریک . پس ما هم می تونیم بازی با اون بسازیم . Surprised

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 5 آبان 1388 - 13:18
پاسخ بصورت نقل قول
این موتور هنوزم کار می کنه خواهشمند است که علاقه مندان به این موتور یگن و مرا در ترجمه اموزش این موتور یاری نمایند. من فعلا 15 صفحه طریقه ساخت موتور را فارسی کردم.

نويسنده
پيغام
bakhtiari
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 ارديبهشت 1389
تعداد ارسالها: 1
محل سكونت: قم

4 شنبه 29 ارديبهشت 1389 - 10:23
پاسخ بصورت نقل قول
دوست محترم
من قبلا در زمینه ترجمه کار کرده ام لطفا واضح تر مشخص کنید چطوری می خواهید ترجمه بشه؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
ماردین
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 22 تير 1389
تعداد ارسالها: 3
محل سكونت: سنندج

2 شنبه 4 مرداد 1389 - 14:15
پاسخ بصورت نقل قول
ميشه بگيد اين نرم افزار براي چه كنسولهاي خروجي ميگيره Shocked
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل آدرس AIM نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN شماره ICQ

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011