Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با فریم ورک XNA -> XNA خیلی خوبه.

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

2 شنبه 4 بهمن 1389 - 17:48
پاسخ بصورت نقل قول
البته ایران کوبا و چندتا جای دیگه تحریمه اما من چون خودم خیلی خیلی با xna کار کردم و تجربه خیلی زیادی باهاش دارم میگم فوق العاده خوبه اما فوق العاده هم سخت خواهد بود کدنویسی در اونسطح چون باید سی شارپ خورده باشین حتی تا مفسرش چون از لحاظ performance سی شارپ خیلی قوی نیست

نويسنده
پيغام
black-knight
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 28 مرداد 1387
تعداد ارسالها: 42

2 شنبه 4 بهمن 1389 - 18:31
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی خوب شد که این انجمن به راه افتاد
خیلی زودتر از این اینا منتظر این انجمن بودم.
فقط اگه اقا مهدی چند تا مقاله و آموزش توپ بنویسه همه چی عالی میشه.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مهدي بازيان
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 تير 1384
تعداد ارسالها: 430
محل سكونت: اصفهان

2 شنبه 4 بهمن 1389 - 18:48
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
البته ایران کوبا و چندتا جای دیگه تحریمه اما من چون خودم خیلی خیلی با xna کار کردم و تجربه خیلی زیادی باهاش دارم میگم فوق العاده خوبه اما فوق العاده هم سخت خواهد بود کدنویسی در اونسطح چون باید سی شارپ خورده باشین حتی تا مفسرش چون از لحاظ performance سی شارپ خیلی قوی نیست

برای فروش تو اون کشورها ، شما باید توی یکی از همون کشورها باشید و ربطی به ایران و کوبا نداره.

بحث اون 4 کشور یعنی ایران و کوبا و سوریه و کره شمالی جداست . اصلا اگه بازی ارتباطی با این 4 تا کشور داشته باشه و متوجه بشن ، حتی اگه از آمریکا هم سابمیت بشه اجازه نمی دن.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
Xhizors
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 19 ارديبهشت 1389
تعداد ارسالها: 251
محل سكونت: 127.0.0.1

2 شنبه 4 بهمن 1389 - 19:08
پاسخ بصورت نقل قول
مهدي بازيان نوشته:
اصلا اگه بازی ارتباطی با این 4 تا کشور داشته باشه و متوجه بشن ، حتی اگه از آمریکا هم سابمیت بشه اجازه نمی دن.

تا این حد هم فکر نکنم.تنها اشاره‌ای که EULA به تحریم شده محدودیت فروش بازی‌هایی که رابط مالی‌شون ازین کشورها باشه توی Xbox LIVE Arcade ه.

مک‌ستور هم دقیقن مشابه همین قوانین رو داره. اما سه-چهار نفر رو می‌شناسم که اپلیکیشن هاشون رو عرضه کرده‌ن و فروش خوبی هم رفته اتفاقن.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مهدي بازيان
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 تير 1384
تعداد ارسالها: 430
محل سكونت: اصفهان

2 شنبه 4 بهمن 1389 - 19:09
پاسخ بصورت نقل قول
From: Stephanie Reimann [sreimann@microsoft.com]
Sent: Thursday, 9 July 2009 4:16 PM
To: Morteza Bahrami Lamjiri
Subject: RE: Query

Mory-

Your current game titled KooChooLoo!!! was submitted previously as KooChooLoo! and was found to be an account from Iran. Even though it is currently being submitted from a Australian account the U.S. maintains a trade embargo on Iran, Microsoft may not sell or support, directly or indirectly, products or services to Iran. Microsoft cannot partner with a third party if we know or have reason to know that they might be sending our products to Iran. Current international discussions of increasing sanctions on Iran will have little impact to the existing comprehensive controls on Microsoft products to Iran. Therefore this account will remained banned and this game will not be approved.

Thanks
Stephanie
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392
محل سكونت: تهران

4 شنبه 6 بهمن 1389 - 11:28
پاسخ بصورت نقل قول
يه نكته اي را ذكر كنم تا موجب اشتباه دوستان نشه. سيستم عامل Windows Mobile با سیستم عامل Windows Phone فرق داره و اینا باهم یکی نیستن. XNA فقط روی Windows Phone قابل اجراست
یه نکته دیگه اینکه برای اجرای بازیها روی XBOX نیاز به Licence خواهید داشت ضمن اینکه اگه بخواید بصورت حرفه ای برای XBOX بازی بسازید باید کیت توسعه بازی مربوطه را تهیه کنید که کلی قیمتشه. با این کیت شما امکان تست مستقیم بازی روی XBOX و دیباگ همزمان اونو خواهید داشت. چند وقت پیش یه بنده خدایی اومده بود ایران و در این زمینه هم یه سمینار داشت (اگه فایل پاورپوینت اونو پیدا کردم آپلود می کنم حتما)

نويسنده
پيغام
SMOKE_UNITY
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 4 شنبه 14 بهمن 1388
تعداد ارسالها: 229

جمعه 8 بهمن 1389 - 10:07
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه.من Xna رو برای بازی سازی نمیخوام .من میخوام xna رو برای ساخت برنامه های کاربردی سه بعدی یاد بگیرم.چون واقعا یادگیری دایرکت ایکس خیلی سخته بخاطر همین گفتم از بچه هایی که تجربه دارند بپرسم که ایا برای ساخت برنامه های کاربردی xna خوبه؟

نويسنده
پيغام
voldemort
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 4 شنبه 24 تير 1383
تعداد ارسالها: 392
محل سكونت: تهران

جمعه 8 بهمن 1389 - 11:35
پاسخ بصورت نقل قول
شما با XNA می تونید هر نوع برنامه سه بعدی بسازید. ساختار و منطق اصلی برنامه خیلی فرقی نمی کنه به هر حال. XNA توانایی انجام اغلب کارهایی که با DirectX انجام میدن را داره البته بصورت Managed و با استفاده از .NET

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011