Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> برنامه نويسي تخصصي DirectX و اصول برنامه نويسي تحت ويندوز -> فرق Managed DirectX و Non-Managed DirectX

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

فرق Managed DirectX و Non-Managed DirectX
نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

شنبه 23 بهمن 1389 - 21:26
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. آقا من به تازگی کارم رو با dx شروع کردم. چون توی محیط #c هستم و net. باید از نسخه managed استفاده کنم. خوب حالا اینا فرقشون چیه که همه میگن managed قدیمی شده، استفاده نکنید از این حرفا... راستی ! یه سوال من SlimDX رو نصب کردم ولی اصلا توی Reference List من نیومده. در واقع من native خود dx رو نصب کردم حالا این wrapper رو آوردم ولی جواب نمیده !. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

شنبه 23 بهمن 1389 - 22:20
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, از اونجایی که ماکروسافت دیگه MDX رو پشتیبانی نمیکنه و در واقع XNA جایگزینش شده شاید برا همینه میگن قدیمی شده ....
SlimDX هم یه wrapper قابل اعتماده و کلا اگه MDX کار کرده باشی راحت میتونی ازش استفاده کنی ...
در مورد Reference دادن بهش هم برو توی تب browse و از اونجا آدرس dll رو بهش بده ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 23 بهمن 1389 - 23:14
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D, سلام. آره می دونم ولی اگه بخوای پایه کارت روی نوشتن یه موتور مشخص برای بازی خودت بذاری سخت میشه از XNA استفاده کرد.

در مورد refrence هم بگم اصلا dllش رو سرچ کردم پیدا نکرد !. نمی دونم اصلا نصب شده یا نه من دو بار نصبش کردم ولی اصلا نصب نشده.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
vahidpoor
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 31 تير 1388
تعداد ارسالها: 531
محل سكونت: مشهد

1 شنبه 24 بهمن 1389 - 00:13
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوست اون کلمه مدیریت به معنای مدیریت پویا حافظه است که در زبان های دات نت استفاده شده در مورد ایکس ان ای هم باید بگم برای ساخت موتور گزینه ی مناسبی است چون مداری از سختیهای موجود توش رفع شده اما در کل به دلیل اینترپرتر بودن سی شارپ و وجود Garbage collector از میزلن کارایی پایین تر نسبت به سی پلاس برخوردار پس انتظار نداشته باش که موتورت بازی های خیلی سنگین رو بتونه خوب ساپورت کنه

البته راه هایی هست

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 24 بهمن 1389 - 12:58
پاسخ بصورت نقل قول
vahidpoor, آها ! ایول همین رو می خواستم بدونم. ممنون.

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011