Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با Unreal Development Kit یا UDK -> ویدئوی های آموزشی Unreal

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 29 تير 1390 - 22:04
پاسخ بصورت نقل قول
SILSIN, حالا شما نزن Idea .

1. آره ولی Sequence هاش زیاد میشه که بخوام بگم.
2. بله شما یه DynamicMesh بیار تو مپ و با PhAT قسمت های Bodyش رو تعریف کن بعد بذار جای Mesh بازیکن و یه دوربین هم بندا تو کار با Pitch اندازه 45- ! اگه درست گفته باشم.
3. نه با max میسازمش.
4. UIScene
5. بلی.
6. والا با شبکه حال نمی کنم.

دوست عزیز من بیشتر از اونچیزی که توی قسمت تاریخ عضویت اکانتم زده بازی سازی کار می کنم و بدون مغرور شدن هم می تونم بگم که الآن جزء این صنعت شدم.

اگه موضوع ساخت بازی باشه خوب ببخشید شما همه تون یجورایی دارید اشتباه می کنید چون نشستید و میگید که چون UScript رو بلد نیستیم یا کم بلدیم پس نمیشه بازی ساخت.

بی خیال یه روز همه مون بازی میسازیم. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
SILSIN
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 19 مرداد 1387
تعداد ارسالها: 46
محل سكونت: مازندران

5 شنبه 30 تير 1390 - 10:13
پاسخ بصورت نقل قول
خب عزیز من چرا اینجوری می گین .نمی دونم چرا هر وقت من میام یه راهنمایی بکنم همه فکر می کنن من دعوا دارم .
1-واقعا چه جوری این کار رو می خوای بکنی ؟ همونطور که گفتم بالانس کافی نداری .درضمن توی این حالت شما داری از هوش مصنوعی پیش فرض یو دی کی استفاده می کنی
2-خب به فرض حرف شما درست خب اگه بخواین واسهماشینتون یه اسلحه بزارین یا نه اگه بخواین یه انیمیشن واسه مثلا باز کردن در بزارین یا نه مثلا یه قالب واسه منفجر شدن ماشینتون بزارین یا نه بخواین واسه ماشینتون یه هوش مصنوعی تعریف کنید.
3- Very Happy خب منم می دونم با تری دی مکس میشه منظور من اینه که توی بازی چه جور می خوای استفاده کنی ؟
4-UISCENE حذف شده
5-خیر چون نمی تونید این کار رو بکنید
6-خب هرکسی یه نظری داره Very Happy
این اخری رو به خاظر اون دو خط اخرت می گم
ببین عزیز من نمی خوام چیزی رو بهت دیکته کنم چون همونجور که شما می گی استاد ما هستی ولی ببین انریل انجین یا همون یو دی کی رو نمیشه با کیسمت واسش یه بازی ساخت چرا چون قابلیت بالانس نداری ((در ضمن با امسال میشه 4 امین سال کار من با محصولات اپیک))
در اخر هم به قول شما همه مون یه روزی بازی می سازیم (( البته این واسه من صدق نمی کنه چون دارم میسازم Very Happy ))

WWW.UDK.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

5 شنبه 30 تير 1390 - 23:45
پاسخ بصورت نقل قول
SILSIN, باشه آقا شما من رو کچل کردی اصلا بی خیال Kismet مزخرفه. منم استاد کسی نیستم چون من هنوز فکر کنم 0.0001 درصد کامپیوتر هم نمی دونم ! آفرین که بازی می سازی این بهترین کاره چون همینطور که بشینی بگی فلان چیز رو بلد نیستم کاری رو نمیشه برد جلو.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
SILSIN
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 19 مرداد 1387
تعداد ارسالها: 46
محل سكونت: مازندران

جمعه 31 تير 1390 - 10:28
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM نوشته:
SILSIN, باشه آقا شما من رو کچل کردی اصلا بی خیال Kismet مزخرفه. منم استاد کسی نیستم چون من هنوز فکر کنم 0.0001 درصد کامپیوتر هم نمی دونم ! آفرین که بازی می سازی این بهترین کاره چون همینطور که بشینی بگی فلان چیز رو بلد نیستم کاری رو نمیشه برد جلو.

چرا ناراحت میشه من فقط می خواستم امر به معروف کنم Very Happy
اگه ناراحتت کردم ازت معذرت می خوام

WWW.UDK.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

جمعه 31 تير 1390 - 11:03
پاسخ بصورت نقل قول
SILSIN, نه دادا ! خواهش ! Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011