Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی نرم افزار های ساخت بازی -> این بازی رو با چه برنامه ای نوشتن ؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

این بازی رو با چه برنامه ای نوشتن
نويسنده
پيغام
azadfalah
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 17 آبان 1390
تعداد ارسالها: 6
محل سكونت: تو مپ کرش کال آف دیوتی ساختمون آبیه

3 شنبه 17 آبان 1390 - 15:24
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به تمامی دوستان بنده قسط دارم راه درازی رو در پیش بگیرم و یه بازی بسازم که حالا شبیح bat3 باشه تیمم آمادست دروسته بازی سازی نکردم ولی من کلا برنامه نویسی کم بلدم سریع میتونم بازی سازی رو یاد بگیرم الان نیاز دار شما دوستان بگید بازی کال آف دیوتی 4 یا 6 که هستش اکثرا با چه برنامه ای مینویسن البته میدونم که بعضی از این برنامه هارو خود شرکت بازی ها دروست میکنه ولی کلا یه بازی تو اون سبک با گرافیک بالا باچه برنامه هایی صورت میگیره با تشکر اگر زود بگید ما دست به کار شیم
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
xkapitanx
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 27 ارديبهشت 1390
تعداد ارسالها: 133
محل سكونت: اهواز

3 شنبه 17 آبان 1390 - 16:05
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام به دوست عزیز.

شما این که تیم دارید خیلی خوبه و من نمی خوام نا امیدتون کنم ولی ساختن بازی شبیه و به اون قدرت نزدیک به 10 سال یا بیشتر سابقه می خواد.(نظر خودمه)

بازی کال اف دیوتی رو با انجین های id teach ساختن به نظرم.!!!(انجین هاش چندین نسخست.)

بازی بتلفیلد 3 رو با انجین Frostbite 2 ساختن.

به نظرم از یونیتی یا udk شروع کنید.

نويسنده
پيغام
azadfalah
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 17 آبان 1390 - 22:24
پاسخ بصورت نقل قول
خوب یه چیزی بگم بهت ناسا میگفت شما ایرانی ها 10 سال دیگه میتونید سایته مارو هک کنید از این گفته نگذشته بود که همین چند وقت پیش چند تا دامنه ها شو گروه آشیانه هک کرد زیاد بزگش نکنید تعداد زیاد باشه سریع میشه ساختش تازه اگر کارت به جایی برسه دولت حمایتت میکنه اینو جدی میگم
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

3 شنبه 17 آبان 1390 - 22:29
پاسخ بصورت نقل قول
xkapitanx, مگه id tech مال ID Software نیست؟ حالا Doom بگی یه چیزی! کدوم شماره از COD با این انجین ساخته شده؟ تا اونجا که من خبر دارم, CoD با IW ساخته شده!

azadfalah, اسم اون برنامه ها موتوره! ( Engine )
شما هر تیمی هم جمع کنی و هر چقدر هم تجربه کسب کنی, نمیتونی یه بازی حتی نزدیک به CoD بسازی!

یه شوخی: Very Happy

نمیدونم چرا اینقدر تازه واردای این سایت خوش اشتها هستن؟ هرکی میاد دو تا سوال داره:

1. با چه انجینی شروع کنم؟
2. چه جوری کال آو دیوتی بسازم؟ Smile

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
azadfalah
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 17 آبان 1390 - 22:45
پاسخ بصورت نقل قول
آخه بازی های بورس اینه ما میدونم بازی مثل نجات بندر خیلی وقت تجربه میخواد ولی خدا وکیلی کی بازی میکنه اخه ؟ حالا توحید نشه به مدیر )

در کل الان میبینیم که با bat3 اومدن کشور ما ما هم باید با یه بازی تو سبک کد بریم واشینگتون یا نه ؟

کلا من هدفم بزگه تیمش هم دارم رفیقام از کرافیکس گرفته تا هکر هستن کمک میکنن ولی در کل خوب تازه وارد دوست داره بازی باحال بسازن نه پازل که Smile
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 17 آبان 1390 - 22:54
پاسخ بصورت نقل قول
azadfalah, بله تازه وارد خیلی چیزا دوست داره, من دوست دارم رئیس جمهور بشم, ولی خب قبول داری خواسته باید منطقی باشه؟

شما معلومه خیلی از بازی سازی سر رشته نداری ( مثل خودم ) وگرنه نه این موضوع رو مطرح می کردی و نه حرفی از هکر میزدی, آخه با هکر می خوای بازی بسازی؟ ( لابد می خوای بازی خودتو کرک کنی! )

تازه اگه هم بهترین بازی دنیا رو هم بسازی, شاید بتونی تو سومالی یا برکینوپاسو ( درست نوشتم ؟ ) هم منتشرش کنی! الان فکر کردی آمریکا به ایرانی جماعت اجازه نشر آثار میده؟

نکته آخر هم اینه که, همیشه گفتم : سنگ بزرگ نشانه نزدنه! شما اگه می خوای مسیرو طی کنی, باید پله هارو دودنه دونه بری بالا, مگه سوپرمن باشی که یهو ....

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
azadfalah
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 17 آبان 1390 - 22:58
پاسخ بصورت نقل قول
خوب عزیز دل هکر زبان برنامه نویسی بلده دیگه من اون قسمتو در نظر میگیرم نه اینکه بازی رو هک کنه Smile
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
azadfalah
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 17 آبان 1390 - 23:02
پاسخ بصورت نقل قول
خوب باشه بابا بازی نمیسازیم اشتباه کردیم میریم همین bat3 رو بازی میکنیم حال میکنیم ولی

حداقل بگو بازی کد 4 یا 6 رو با چه انجینی نوشتن تا ما بریم دونبالش شاید یه روز پشیمون شدی از حرفی که الان زدی
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 17 آبان 1390 - 23:08
پاسخ بصورت نقل قول
azadfalah, من یه روزه به این نتیجه نرسیدم که بعداً پشیمون شم! اینم حرفی من نیست, حرف کساییه که من خیلی قبولشون دارم! حالا شاید هم حرف من اشتباهه, اگه دوستان دیگه میبینن من اشتباه می کنم لطفاً این دوستمون رو راهنمایی کنن!

موتور اینجور بازیا معمولاً در اختیار کسی نیست و منحصراً فقط کمپانی سازنده استفاده می کنه! ولی یه سرچ تو ویکیپدیا بزن, یه چیزایی دستگیرت میشه! البته الان هم موتورای خوبی مثل UDK و یونیتی وجود دارن که می تونی استفاده کنی!

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
vahab
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 474
محل سكونت: کرج

3 شنبه 17 آبان 1390 - 23:21
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزیز که تازه می خواهید شروع کنید. جناب اشکان جان درست می فرمایند.
یه جمله هست که همیشه من رو تحت تاثیر قرار میده اونم اینه : غیر ممکن غیر ممکنه
پس همه چیز ممکنه و لی راه و روش داره. بهتره از راهنمایی های ایشون استفاده کنید .

بازی های درجه اول دنیا همیشه انحصاری هستند و موتور مال خودشونه حتا حاظر به فروش اون نیستند. پس شما باید به دنبال موتور هایی بگردی که اولا موجود باشه دوما راحت بتونی منابع آموزشی در مورد اونها پیدا کنی که بتونی سریع پیشرفت کنی .

حالا شما می تونی تصمیم بگیری و راهی رو بری که پایان داشته باشه و اینکه میانه راه نمونی.

در مورد بازی های خارجی بگم که تیم تولید اونها بالغ بر 500 نفر و بودجه های میلیون دلاری هستند

WWW.Duw-Studio.Ir

WWW.YeganehAfzar.Ir

بازی رایانه ای پروانه
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011