Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> بازی تجاری با یونیتی؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 2 تير 1391
تعداد ارسالها: 102
محل سكونت: unity.transform

4 شنبه 26 مهر 1391 - 23:59
پاسخ بصورت نقل قول
يونيتي ثابت كرده كه بازي هايي مثل deadtrigger رو مثل آب خوردن بسازه يك بازي آنلاين مولتي پلير سه بعدي هم در حد كالاف هم با يونيتي ساختن اگر تو آپارات سرچ كنيد پيدا ميشه از منوي نسل آينده گرفته تا سيستم تخريب پذيري ذره اي Laughing
يونيتيو عشق است كه اگر فراستيبايت هم بهم بدن عوض نميكنيمش
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamedpooya
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 5 شنبه 17 آذر 1384
تعداد ارسالها: 78

5 شنبه 27 مهر 1391 - 15:32
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز sbs مطمئن باش ازين بحثها به جايي نميرسين فقط بيخودي وقت تلف ميكنين . ببين ما ايرانيها كلا كار تيميمون ضعيفه چون همه (( من )) هستن. براي هدفي كه شما ميخواين يه تيم برنامه نويس كه همشون خبره هستن (خومونو گول نزنيم تو ايران اينكاره نداريم ) لازمه كه بيان انجين رو خودشون بسازن يا حداقل تغييرش بدن. در نهايت شما اگه با يونيتي حال نميكني چه اصراريه كه بقيه رو هم متقاعد كني فكر كردي كه همه از پشت كوه اومدن وبدون مطالعه دارن باهاش كار ميكنن و قدرت اون رو هم نميدونن . شما كار خودت رو خوب انجام بده وبازي بساز من جزو اولين نفرهايي هستم كه بازيتو ميخرم . ميدوني قضيه عروسه هستش كه بلد نبود برقصه و.......... . بقول دوستان ما اگه از همه توانائي يونيتي هم استفاده كنيم كه تا حالا نكرديم بايد ازين انجين 1500 دلاري خيلي هم ممنون باشيم (حالا نه كه همه پول دادن و خريدن ) و كلا اين جور بحثها آدم رو دلزده ميكنه . يكي از دوستان كه الان هم يه وقتهاي پيداش ميشه مثلا مال انجمن udk بودش مثل شما اصرار عجيبي داشت كه يونيتي بدرد نميخوره من رفتم توي اون انجمن و ديدم پستها و كلا فعاليتي كه اونجا داره يك سوم زوري كه تو انجمن يونيتي ميزنه نيست قضيه مسخره نيست؟ و وقتي به ايشون مسئله رو گوشزد كردم خيلي بهشون برخورد . نه عزيزم اين بحثها فايده نداره اگه بجاش 2 تا آموزش فارسي خوب بزارين خيلي براتون دعا ميكنن. از همگي هم عذر ميخوام قصد اهانت به كسي رو نداشته و ندارم .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 2 تير 1391
تعداد ارسالها: 102
محل سكونت: unity.transform

1 شنبه 21 آبان 1391 - 21:37
پاسخ بصورت نقل قول
1. اين كه گرافيك مدل هاي بازي چه ربطي به انجين داره؟منظورم اينه كه اگر فراستيبايت ميتونه يك مدل داراي 180000000000 face رو بياره بدون هيچ مشكلي يونيتي و يوديكا هم ميتونن بيارن فقط يك كامپيوتر غول ميخواد كه اونم به سرمايه اوليه بستگي داره. فقط انجين ها رندرگيري و لايت مپ ميكنن كه قبول دارم فراستيبايت قوي تر از يوديكا و يوديكا هم از يونيتي قوي تره تازه بتل فيلد هم از نظر گرافيك خوبه ولي از نظر برنامه نويسي در حد بازي هاي معمولي و شايد داغون هستش اينو بيشتر منتقد هاي خارجي هم ميگن مثل اينه بگي من يكيو كه از ظاهر عاليه ولي از باطل بده بيشتر از كسي دوست دارم كه از ظاهر معموليه ولي از باطن عاليه!!!
بعدش هم هر انجيني براي يك بازي خاصي ساخته شده اگر بخوان با udk بتل در همين حد بسازن نميتونن چون فوت و فنشو بلد نيستن ولي اگرم ياد بگيرن بازم در حد اون تيمي نميشن كه با udk شاهكاري در حد Splinter Cell Conviction رو بسازه
فقط انجين خوب كه نميخوايم به قول اون دوستمون فضاپيما به فضانورد هم احتياج داره
اين جا جاداره بگم يونيتي كيفيتش پايينه ولي بزودي بالا مياد.
بگذريم اگر ميخواين يك بازي اي مثل بتل فيلد بسازيد به آموزش هاي يونيتي اين سايت احتياج داريد.
cgnet.ir
براي توجيح كردن شما ببين چقدر نوشتم حالا باز بگو يونيتي بده فراستيبايت خوبه Laughing
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

1 شنبه 21 آبان 1391 - 22:20
پاسخ بصورت نقل قول
ساخت بازی تنها 40 درصد از اجرای پروژه هست و مابقی تبلیغات.
یکی از دلیل هایی که این بازی های گرافیک بالا فروش بالا دارن کمپین های تبلیغاتی با بودجه بالا هست.

ساخت بازی های بزرگ خیلی موارد نیاز داره که در کشور ما موجود نیست و بسترش هم آماده نیست.

لازم نیست حتما بازی بزرگ بسازید،می تونید بازی کوچک بسازید اما خلاقانه و همراه با ایده،یه چیزی مثل انگری بردز.

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011