Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> 3D Ball Game

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
MOHAMADA
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 آبان 1388
تعداد ارسالها: 381
محل سكونت: گرگان

1 شنبه 10 دي 1391 - 12:27
پاسخ بصورت نقل قول
Seyphonex, داداش در مورد اول من اشتباه کردم . ببخشید .
و در بقیه حرف هات با هات هم عقیده هم .

مرسی که یک بحث رو شروع کردی. من از این بحث ها خوشم می یاد . که جواب انتقاد هام یک نفر پیدا بشه و بیاد بده .

با تشکر .

از امروز من می خوام فعال بشم . بچه ها شما هم تلاش کنید . برای سایت کار کنید تا این جا دوباره فعال بشه .
PROUNITY,
و داداش اگه یکم قبل تر این سایت رو می دیدی حدود یک سال پیش . این جا اصلا با اون قبلی قابل قیاس نیست .

با تشکر دوباره Surprised
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

1 شنبه 10 دي 1391 - 14:07
پاسخ بصورت نقل قول
آقا من میخواستم دیروز بگیرم ولی سرعتم انقدر پایین بود که Google رو به زور واز میکرد. سعی میکنم کارت رو بگیرم چون توی پست های اول بچه ها تعریف کردن ازش. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 2 تير 1391
تعداد ارسالها: 102
محل سكونت: unity.transform

1 شنبه 10 دي 1391 - 17:42
پاسخ بصورت نقل قول
ممنونم ولي بازي كامل نيست اصلا بازي هم نيست فقط يك نمونه شبيه سازي فيزيك يونيتي در real time هستش كه سعي كردم بر روي برنامه نويسيش كار كنم نه گرافيك و يكي از پايه هاي اصليش كه همونطور ميخواستم از آب در اومد يعني GUI
اگر نتونستي دانلود كنيد مشكلي نيست چند تا اسكرين شات ميذارم شايد تعداد دانلود ها بيشتر بشه (يا شايد هم كمتر)
من يك ساله با يونيتي كار ميكنم و از قبلش هم با برنامه نويسي آشنا نبودم ولي قبلش يك سال با مكس كار كرده بودم
بازم ممنون

اسكرين شات ها
http://uplod.ir/p6y6dhp7fylq/ScreenShots.rar.htm
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

1 شنبه 10 دي 1391 - 17:54
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

PROUNITY,

من 2 و3 بار زدم دانلود بعد یکم میرفت بعد میپرید ...
این سری زدم دانلود شد Very Happy

خوب بود بهت تبریک میگم ، اما ایرادهایی هم داشت ، مثلا :
- برا grid لازم نیست از مدل استفاده کنی بهتره از دستورات کلاس GL استفاده میکردی :

كد:
   public Material mat;

void OnPostRender()
   {
      mat.SetPass(0);
      GL.Begin(GL.LINES);
      GL.Vertex3(0,0,0);
      GL.Vertex3(10,10,10);
      GL.End();
   }

- Navigation دوربین خیلی میتونست بهتر باشه ، الان یکم بده Very Happy
- اون Gizmo سمت راست پایین باید نسبت به وضعیت دوربین orient بشه و الان فقط یه عکسه انگار ...
- منو ها میتونست بهتر باشه و همینطور برای جابجایی و یک سری کارها مثلا Gizmo میذاشتی ...
- اون قضیه Select شدن هم که خودت گفته بودی رو هم حل کنی بهتره ...
- قابلیت ذخیره/بازیابی ...
و ...

موفق باشی
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

1 شنبه 10 دي 1391 - 19:52
پاسخ بصورت نقل قول
1. من navigation دوربين رو از روي مكس تقليد كردم يك طرح داشتم براي دوربين كه خيلي عالي ميشد ولي بعد از آپلود فايل به ذهنم اومد كه اگر خوشتون بياد نسخه ‌ي جديدش رو هم ميسازم با امكانات navigation جديد
2. gizmo رو هم از مكس تقليد كردم ولي چون بلد نبودم اون كارو كنم فقط يك عكس با مكس ساختم و رندرگرفتم
3.من با اين كلاس آشنا نبودم اول ميخواستم عكس بندازم روي يك plane بعد الفاشو بسازمو ... بعد قبل از اين كار ياد lLOD يونيتي كيفيت عكس رو پايين مياره
4.آره اتفاقا اين يكي رو راهش هم بلد بودم ولي چون اولين كارم بود كه براي دانلود ميذاشتم تصميم گرفتم كه اگر خوشتون اومد اون رو هم درستش كنم(واقعيتش حوصلشو نداشتم) ولي الان كه ميبينم مدير انجمن اومده داره نظر ميده و دانلود كرده تصميم گرفتم بعد كه چند نفر باگ هاي برنامرو گفتن نسخه ‌ي جديد بدم با guiskin جديد من اين كار رو توي 2 روز ساختم و بعدش امكاناتي دادم براش كه كار باهاش رو خيلي راحت تر كردن بعد از يك هفته دادمش بيرون در حالي كه ميتونستم بهترش كنم اگر شما امكاناتي ميخوايد بهش اضافه بشه بگيد اگر بلد بودم و راهي براش پيدا كردم حتما خوشحال ميشم برنامرو طبق سليقه ي بچه هاي سايت جلو ببرم
4.قابليت ذخيره و بازيابي رو از مقاله ‌ي آموزشي همين سايت استفاده كردم و ميخواستم بهش اضافه كنم ولي ديدم هنوز در توانم نيست اونجوري كه من فهميدم بايد متغيير هارو به استرينگ تبديل كنيم و موقع بارگذاري بايد هر مقدار استرينگي رو به متغيير مربوط به خودش دنبال يك پكيج هم گشتم وكه خودش سيو ميكرد ولي مال نسخه بالاتر يونيتي بود نسخه ‌ي من 3.5.1 هست ولي اون 3.5.6 ميخواست
ممنون اگر خوشتون بياد نسخمو آپديت ميكنم و ذخيره و بارگذاري صحنه هم بهش اضافه ميكنم و ... شما بگيد بساز من ميسازم

من از با اون گزينه ي camera در پنجره‌ي استاندارد خوشم مياد چون دنبال اون توپه ميره و ميتونيد اون توپرو فيزيكيش كنيد و دوربين روي اون توپه زوم كنه و ...
بازم ممنونم unity3d كه وقت گذاشتي و امتحانش كردي
Idea Arrow
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

1 شنبه 10 دي 1391 - 22:57
پاسخ بصورت نقل قول
PROUNITY, ممنون که عکس گذاشتی. جالب بود.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

1 شنبه 10 دي 1391 - 23:14
پاسخ بصورت نقل قول
PROUNITY,

به نظر من ادامه بده ، مخصوصا تجربه خیلی کارهایی که انجام میدی بعدا تو پروژه های دیگه بدردت میخوره مثلا همون ذخیره سازی و بازیابی و ... ضمن اینکه وقتی ذهنت رو درگیر یه پروژه و مسائلی که بلد نیستی میکنی یاد میگیری چطور مسائل بزرگتر رو به چند تا مسئله کوچیک تجزیه و بعد هر کدوم رو حل کنی Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 11 دي 1391 - 00:29
پاسخ بصورت نقل قول
باشه ولی این یک نمونه بود اگر بتونم بهترم میکنم ولی در حال حاظر دارم روی یک پروژه‌ی دیگه کار میکنم
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
king_of_persia
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 2 مهر 1390
تعداد ارسالها: 161

2 شنبه 11 دي 1391 - 19:16
پاسخ بصورت نقل قول
منم دانلود کردم و از نظر من خیلی خوب بود.
اکثر مشکلات رو اساتید گفتن اما من هم فقط به عنوان پیشنهاد می گم که اگه امکان لود کردن مدل سه بعدی رو بگذاری خیلی جالب میشه. راحت ترین فرمت هم obj هستش.
موفق باشی

نويسنده
پيغام
PROUNITY
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 11 دي 1391 - 20:39
پاسخ بصورت نقل قول
king_of_persia,
من يكساله كه با يونيتي كار ميكنم همونطور كه جناب Unity 3D گفتن بايد با استفاده از كلاس GL گريد رو ترسيم ميكردم كه اصلا تاحالا اسم اون كلاس رو هم نشنيده بودم.
لود كردن مدل سه بعدي نياز به يكسري منبع و اطلاعات داره كه توي پيدا كردن همون ها هم به مشكل برميخوردم چون هرچي باشه يونيتي گيم انجينه C++ builder كه نيست و براي ساخت بازي برنامه نويسي شده نه براي لود مدل هاي سه بعدي و قطعا توي هر سايتي پيدا نميشه و شايد بايد شخصا سوال رو از طراحان يونيتي بپرسيم
اين فقط يك نمونه كار بود كه با تركيب هاي برنامه نويسي ساده نوشته بودمش و اگر كد هاشو براتون بزارم خندتون ميگيره چون در واقع يك كار خيلي سريع زدم براي اين كه سطح خودم رو بسنجم از همه ‌ي كساني نظرداده اند و نظرخواهند داد تشكر ميكنم براي وقتي كه گذاشتيد.
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011