Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> پیشنهاد

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

جمعه 4 مرداد 1392 - 11:21
پاسخ بصورت نقل قول
علی قرار بود یه کارهایی کنه. pd یکی سایت های قدیمی و دارای پتانسیله که میتونه هر لحظه بزنه رو دست تمامی سایت های دیگه که الآن توی حیطه بازی سازی کار میکنن ولی موضوع اینه که بازار بازی سازی وقتی که تابستون میشه داغه و خارج از تابستون میشه به عنوان یه شغل کاذب بهش نگاه کرد! Very Happy اینجا میتونه یه نمونه ی فارسی از سایت 3dbuzz بشه ولی خوب همه چی که مجانی بدست نمیاد.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

جمعه 4 مرداد 1392 - 21:31
پاسخ بصورت نقل قول
خب به نظر من این پی.دی دیگه جوابگوی مراجعه کنندهاش نیست.
کسایی که میان اینجا عموما دو دسته اند:

1. کسایی که تازه کارن و دنبال آموزش های بازی سازی می گردند که آمورش های سایت نهایت مال گیم میکره پنجه. Very Happy

2. کسایی که حرفه ای کار می کنن که بازم سایت چیزی برای ارائه دادن نداره. من خودم 10 دفعه تو قسمت ++c سوال پرسیدم هیچکس نتونست جواب بده ( یا نخواست ). در صورتی که جوابم رو راحت تو stackoverflow پیدا کردم.

به هر حال راهی که پی.دی داره میره به نظر من اشتباهه و حیفه که فروم پر سابقه ای مثل اینجا فقط در حد یونیتی بمونه.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 8 تير 1385
تعداد ارسالها: 326
محل سكونت: ايران

شنبه 5 مرداد 1392 - 02:23
پاسخ بصورت نقل قول
منوي اوليه سايت بايد تغيير كنه. منابع به روز باشن. كاربران داراي منابع هم بايد در به اشتراك گزاري منابع همكاري كنن. خيلي راحت با اين كار ميشه كاري كرد كه آمار مراجعه به سايت بالا بره و اعضاي بيشتري بگيره.

قبلنا كه 2 سال از سن سايت گذشته بود 8 الي 9هزار نفر عضو بودن! بعد از گذشت 7 سال 6 هزار عضو شدن.
اون موقع يه تايپك ميزديم تا چند لحظه بعدش كلي پست ميدادن ولي الان بعد از يك يا حتي چند روز به زور يه پست مياد.
بايد بخش بندي بشه مثل سايت گيم دو.
اگر هر بخش بتونه منابع لازم و آموزشهاي لازم رو اراپه بده خيلي راحت سايت رونق پيدا ميكنه.
براي نمونه بخشهاي آموزشي بايد از حالت تالار گونه در بياد.
مثل:
مباحث مدلسازي
طراحي محيط
.
.
.

يا در بخش توسعه انجين كه اصليترين هسته اين سايت هست ميشه اينجوري بخش بندي كرد:
مباحث مقدماتي سي
مباحث پيشرفته سي
اسركريپت نويسي
دايركتس
برنامه نويسي صوت و تصوير
.
.
.
.
.
مباحث الان سايت مطعلق به 7 ال 8 سال پيشه. يه موقع كاربراني مثل سپو-كوچول-وحيد كاظمي-ايران ادونچر-فريمن و .............. بودن كه بار علميشون خيلي عالي بود ولي الان همه اون افراد در بخشهاي مختلف آزاد در كشور و يا خارج كشور مشغول به كارن!!

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
omidJA
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 22 مرداد 1392
تعداد ارسالها: 24

4 شنبه 6 شهريور 1392 - 21:23
پاسخ بصورت نقل قول
واقعا نااميد كنندست.ماشاالله افراد خبره زيادند تو سايت كه هركدوم توي يك انجمن مديرند.
حداقل پنج نفرشون رو موظف كنيد بازي بچه ها رو تست كنند.كلي بازي تو بازي هاي ساخته شده است كه فقط خود طرف نااميدانه توش پست داده.
يا پيشنهاد ميكنم ده نفر را با عنوان تستر در بالاي اسمشون براي اين كار انتخاب كنيد.روي كار بچه ها بيشتر سرمايه بذاريد و مانور بديد.همه رو نااميد كرديم رفته. Neutral
Laughing اميدوارم اين سايت عالي بازم بهتر بشه Laughing
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mohammad20mohsen
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 31 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 185
محل سكونت: کرمان

5 شنبه 7 شهريور 1392 - 10:26
پاسخ بصورت نقل قول
یادش بخیر 13 سالم بود که تو پی دی عضو شدم خب خودتونم می دونید بچه ها چه جور نظراتی
میدن از اون موقع 5 سال گذشته و من هنوزم میام....از فروم های منحل شده مثل دنیای
اینده(future world) که شهروز مدیرش بود تا تیزهوش و بقیه همه به فنا رفتن فقط پی دی مونده....!
خود razielsina با موتور رندر پارس(اوووف مال همون چهار پنج سال پیش)...سپول یا همون سپهر
تقدیسیان اگه اشتباه نکنم با HMR engine و کوچول و....
اگرم سر بزنن چیزی نمیان بنویسن یا از کارشون بگن متاسفانه انگار اشتیاقشون ته کشیده...حالا
چرا نمی دونم ....
در کل پی دی برام شده نوستالژی....دیگه خودمم اون اشتیاق قدیمی رو ندارم...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
باید به نظرم کلا پی دی ریبوت بشه...با این وضع در حد همون یونیتی می مونه...مباحث همین
الانش دسته بندی درستی ندارن..مثلا بخش هنری کلا بر اساس نرم افزار طبقه بندی شده که کار
کاملا اشتباهیه و باید بر اساس مهارت طبقه بندی بشه و یه قسمتیش رو به نرم افزار اختصاص
بدن...
خیلی کارا میشه کرد متاسفانه ((((انگار))))علی آقا نمی خونه...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
omidJA
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 22 مرداد 1392
تعداد ارسالها: 24

شنبه 9 شهريور 1392 - 09:08
پاسخ بصورت نقل قول
خيلي سخت ميگيرند.تا يكي مياد شروع كنه همه ميزنن تو ذوقش نبايد اينطوري باشه.همه فك ميكنند عقبند
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MOHAMADA
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 آبان 1388
تعداد ارسالها: 381
محل سكونت: گرگان

شنبه 9 شهريور 1392 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
خب می دونی داستان چیه ؟ داستان این فروم و بچه هاش اینه که این جا اینقدر جو حرفه ای بود که نگو . حدودا یک سال پیش وقتی یک تازه وارد می یومد اینجا کپ می کرد بچه ها واقعا فعال بودن . خیلی حال می داد. بچه ها توی اینجا کار های خیلی باحالی کردن و هر کدوم توی کارشون استاد شدن . مثلا یادش بخیر قرار بود یک توی اینجا یک کنسول جدید ایرانی تولید بشه که فکر کنم هم شد ولی جایی ثبت نشد. یا موتور های بازی سازی شخصی که توی اینجا تولید شدن . کلا این جا مهد علم بازی سازی ایران است (از نظر من!) . اما کم کم که بچه ها رفتن تیم زدن و همچنین با ورود پلتفورم اندروید و محبوب شدنش و همچنین نیاز نداشتن با سر رو کله زدن با بنیاد. بچه ها رفتن تیم زدن و بازی های حرفه ای ساختن و کم کم اینجا رو فراموش کردن .
چی می شه اگه دوباره یک سری تازه کار بیان و از نو همون خاطرات شروع بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا می شه . تازه کار ها شروع کنید فعالیت کنید. بازی بسازین . بزرگ ها کمک می کنن اگه اون ها هم کمک نکردن . خودم کمک می کنم . البته اگه بتونم . ماهان که اینگار دیگه از همه چیز و همه جا نا امید هست این رو توی همه پست هاش می بینم . اشکان هم که دیگه کم لطفی می کنه و زیاد اینجا اکتیو نیست علی هم که مثل همون موقع سالی یک بار و سر و کلش پیدا می شه . امین هم که دیگه کلا دیده نمی شه . اینجا فقط شهروز هست که مثل قبل فعال هست و هیچ وقت نا امید نمی شه . بچه ها یک نگاه به خودتون بکنید!!!!!!
خیلی دارین در حق این خونه قدیمی کم لطفی می کنین . بیاین مثل قدیم ها یکم اینجا بازی کنیم . یکم سمپل بزنیم و بخندیم.!! کار های هم دیگه رو نقد کنیم . اهای تازه کار ها با شما هم هستم ها!!! یکم فعال باشید . سریع ناامید نشید.!!! یکم به خودتون سختی بدین .!!!!! مثل من نباشید. تنبل نباشید. اوکی؟؟؟؟
من هم می خوام خودم رو اصلاح کنم . وقتی یک کوچولو از این بی پولی نامرد در بیام دوباره می شم همون عضو کوچک اینجا. الان نمی دونم باور می کنید یا نه . من واسه اینکه الان خرجم به دخلم بخونه بعضی روز ها می رم کارگری (ولی خودمونیم ها خیلی کیف می ده !!! بعضی روز ها دلم واسه اجر پرت کردن تنگ می شه) . خلاصه سعی خودتون رو بکنید. تا به گذشته بر گردید . ما می تونیم ؟؟؟؟؟ یا نه؟؟؟ این رو واس شما جواب بدید .

نمی دونی تا کجا نمی رفت!
من این توپ رو از همون اول داشتم !
مشقام رو هم خوب می نوشتم!
بابام هم به من عیدی دادا! یک اینترنت زغالی داد!
و بعد من شدم بازی ساز d:
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 8 از 8 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011