Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> سایت unity3d.ir باز نمی شود

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

سایت unity3d.ir باز نمی شود
نويسنده
پيغام
djjafar80
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 دي 1389
تعداد ارسالها: 20

جمعه 11 مرداد 1392 - 20:41
پاسخ بصورت نقل قول
سلام الان چند روزه که سایت unity3d.ir در سیستم من باز نمی شه.کسی نمی دونه تا کی قراره خراب باشه؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
smit
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 2 شنبه 22 آبان 1391
تعداد ارسالها: 18

شنبه 12 مرداد 1392 - 00:30
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من هم چند وقتی هستش نمی تونم به اونجا سر بزنم.
راستش رو بخوای فکر می کنم از اونجایی که عوامل اون فروم خیلی هزینه کردن و استقبال ندیدن رفتن خودکشی کردن !! Sad
نمی دونم شما اطلاع داشتی یا نه ولی اونها یک مرکز مستقل برای فروش بازی آنلاین ایرانی تاسیس کردن هیچکس نرفت از اون طرف یک مرکز بازی سازان مستقل راه انداختن برای بازی سازهایی که دنبال کار و گروه هستن که باز هم آدم زیادی نرفت سراغشون
با این هزینه های هاست و دامنه و برنامه نویس و ... هرکی باشه پشیمون میشه.
شایدم مشکلشون یک چیز دیگه هستش؟!
ولی احتمال خود کشی مجازی زیاده یعنی همون کاری که گروه آزمایشگاه بازی و خیلی گروههای قدرتمند دیگه به علت عدم حمایت کردن. PDT_008 Crying or Very sad
باید منتظر موند و دید. Wink
راستی تا یادم نرفته اون مرکز فروش و گروه مجازی رو هم لینک می کنم یه نگاه بندازید ، چیز بدی نیست. Idea

http://u3d.ir/auth/login

http://ingame.ir/

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
djary
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 25 خرداد 1389
تعداد ارسالها: 202
محل سكونت: اصفهان

شنبه 12 مرداد 1392 - 05:15
پاسخ بصورت نقل قول
اينجا که استقبال ازش کمتره Neutral
اينجا با وجود چند دهه فعاليت در حال حاضر 7 تا کاربر هست که فقط 2 تا عضو هستند بقيه مهمان
اون هم در فصل تابستون که تعطيلی مدارس هست ! (به خاطر اين که اکثرا محصل هستند)

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MOHAMADA
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 آبان 1388
تعداد ارسالها: 381
محل سكونت: گرگان

شنبه 12 مرداد 1392 - 11:33
پاسخ بصورت نقل قول
سلام داداش های گلم . اونجا طبق گفته مدیریش یک مشکلی واسه دامنش به وجود امده بود هم چنین سایت رو یک تغییر اساسی دادن . در ضمن اون مر کز فروش هنوز در دست ساخت هست و البته در حال برنامه نویسی برای امنیت هر چه بیشتر . افتاد؟

و اینجا هم یک زمانی برو بیا خودش رو داشت و الان بچه ها همه واسه خودشون کسی شدن . این تیم های بزرگ و کوچیک بازی سازی که توی ایران می بینید همه بچه های این فروم بودن و هستن . و اینجا هر چی عضو هست حرفه ای هست .
چندتا از بزرگان رو نام می برم تا بشناسی. شهروز جان که خودش دیگه استودیو زده . علی اقا که مدیر شرکت کادوس هست . پویان و ماهان اعضای دریم فکتوری اشکان جان که دیگه خیلی رفته بالا. اقا میلاد و استودیو زاناگیمز گلش و مهدی جان از سازنده های بازی سیاووش و خیلی خیلی خیلی خیلی از اعضای دیگر که بنده شاید در خاطرم نباشه که همشون استاد های بنده و بزرگان بازی سازی ایران بودن که پایه های این صنعت رو توی ایران بنا کردن . در ضمن به گفته علی جان به زودی شاهد تغییرات باحالی خواهیم بود . پس دیگه نپرس که چرا استقبال از اینجا کمه چون هر کس میاد اینجا استاد می شه و می ره . اوکی؟

بابای Evil or Very Mad
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
arshiyan
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه 18 دي 1388
تعداد ارسالها: 9

1 شنبه 13 مرداد 1392 - 02:05
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به دوستان پیگیر سایت unity3d.ir و پوزش از مدیران عزیز پرشین دیزاینرز به دلیل درج این مطلب که ربط زیادی به بازی سازی نداره
من مدیر سایت unity3d.ir هستم، خدمت دوستان عزیز عرض کنم که تمامی کار های برنامه نویسی در تمامی پروژه های که تا به حال توسط استودیو بازی سازی مقاومت انجام شده کار یک نفره و اونم خودمم، بیشترین هزینه ای که کردم زمان بوده که معمولا 20 ساعت از 24 ساعت رو صرف این کارا می کنم.
پروژه "سیستم آنلاین مدیریت توسعه بازی رایانه ای" (u3d.ir) با حدود 6 ماه کار در نسخه بتا انجام شد و از این سیستم یک خروجی ساده برای اندروید هم گرفته شد. البته به دلیل نیاز به تیم مدیریت جهت مدیریت پروژه های بازی فعلا فعال نیست.
پروژه "مرکز بازی های مستقل" هم با حدود 4 ماه کار تحقیقاتی و 2 ماه کد نویسی در نسخه بتا به پایان رسید و به تازگی کارش رو شروع کرده و تبلیغاتش از ماه دیگه شروع میشه.

اما سایت unity3d.ir که مهمترین سایت از مجموعه سایت هایی هست که مدیریتشون می کنم، متاسفانه با صرف هزینه های بالا و خرید هاست از شرکت های باسابقه باز هم دچار مشکل شدیم، سرور اصلی شرکت ارائه دهنده هاستیگ به طور کل از بین رفت و با توجه به اینکه به تازگی سایت ما منتقل شده بود (حدود 3 روز) کل اطلاعات مربوط به این سه روز هم از بین رفت اما بازهم هزینه کردم و هاست جدید خریدم و الان سایت منتقل شده و به زودی (24 ساعت آینده) راه اندازی میشه و دوباره شروع می کنیم. از بروز این مشکل پیش بینی نشده از تمامی کاربران عزیز پوزش میخوام.

البته در کنار این سایت ها ، سایت gamedaily.ir که روبات جمع آوری اخبار از سایت های اخبار بازی هست هم راه اندازی شده و در حال فعالیت هست. همینطور به زودی سایت cgdl.ir هم فعالیت خودش رو در زمینه دانلود موتور های بازی ساز و نرم افزار های مورد نیاز بازی سازان آغاز میکنه.

اینا رو گفتم که متوجه بشید که برای من مسائل مهمتر از درآمد مطرح هست و هدف من بیشتر پیشرفت بازی سازی درایرانه. Laughing

سپاس
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011