Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> چه خبر ؟! ( کاربرای قدیمی حتمآ وارد شوند )

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

چه خبر ؟! ( کاربرای قدیمی حتمآ وار
نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 29 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1265

2 شنبه 27 مرداد 1393 - 14:09
پاسخ بصورت نقل قول
سلام و درود Surprised چطورید بچه ها ؟ حال و احوال ؟ Twisted Evil
راستش مدت زیادیه میخواستم این تاپیک رو بزنم اما دریوزگی باعث شد یکمی دیر بشه Very Happy

یادش بخیر سال 83 که با این سایت آشنا شدم و چه چیزهایی اینجا یاد گرفتم و چه دورانی رو بعدش سپری کردم و....
میخواستم یه احوالی از رفقای قدیمی بپرسم Crying or Very sad حالتون خوبه ؟ چه خبرا ؟ مارو یادتون هست ؟ Idea
از وقت خیلی کم میام اینجا رابطه با دوستای پی دی کم شده ، خیلی ها رو که اصلآ خبری ازشون ندارم بعضی ها هم کم و بیش یه اخباری میرسه Smile چند نفرم تو فیسبوک هرازگاهی یه خبرایی از هم میگیریم Rolling Eyes

اینجا چرا اینجور شده ؟ چرا اینقدر خلوت و بی روح شده ؟ انتظار داشتم نسل جدیدی از پی دی ها رو اینجا ببینم که با قدرت و انرژی بیشتری کار میکنند. یه زمانی اینجا غوغا بود. Crying or Very sad این قدر آدم با استعداد و با انگیزه اینجا بودن و......... Crying or Very sad

چقدر دلم برا این شکلکا تنگ شده Laughing Shocked لامصب جز نوستالژی های ما هستن.

دمتون گرم بیایید اینجا یه خبر بدید ، بگید حالتون چطوره ، چی کارا میکنید ، به چه مشعولید ، اوضاع چطوره؟ ، بازی سازی برقراره یا انجین هاتون رو آویزون کردید؟ و.......

PDT_021
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

2 شنبه 27 مرداد 1393 - 14:54
پاسخ بصورت نقل قول
مسعود 16 a, سلام. من فقط از سیستم پیام خصوصی سایت استفاده میکنم و برای همین میام اینجا وگرنه که خیلی وقت پیش منم رفته بودم. یه مدت هم هست که تصمیم گرفتم بیخیال پیام خصوصی بشم Rolling Eyes

اگه کسی خواست از من حال و احوال کنه از طریق زیر میتونه:

Facebook: Mahan Moghaddam

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

2 شنبه 27 مرداد 1393 - 17:41
پاسخ بصورت نقل قول
مسعود جان من از لینک فیس بوکت اومدم تو این تاپیک و حالا که اینجا هستیم یه دو خط هم بنویسیم ببینیم اوضاع از چه قراره Smile

بازی سازی تو ایران تقریبا رو غلطک افتاده و استودیو های کوچیک دارن یه کارایی می زنن. هنوز تولید ثروت اونچنانی صورت نمی گیره ولی خب لازمه تبدیل علم به ثروت طی کردن همین مسیر و تجربه اندوزی و سقوط خیلی ها و باقی موندن یک عده ی انگشت شماره هست که سود نهایی از زحمت و تلاش و صبرشون رو بدست میارن. سالهای سخت هم تقریبا سپری شده و روزهای شکوفه کردن صنعت بازی هم در پیش روست.

@ ماهان: من ادت کردم. اینجا که فعلا، صرفا برای نوستالژی پابرجاست. لااقل جای دیگه خبر هم و داشته باشیم بد نیست.

مخلص رفقا Laughing

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 27 مرداد 1393 - 18:56
پاسخ بصورت نقل قول
Ali, ایمیلش اومده. ادت میکنم. فعلا.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
soran
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 22 خرداد 1386
تعداد ارسالها: 190
محل سكونت: ايران-كردستان

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 00:31
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به رفقای قدیمی Very Happy
حالتون خوبه؟چه خبرا؟
منم بعضی وقتا به اینجا سرمیزنم ولی خیلی کم پیش میاد از بچه های قدیم کسی پست بزاره!همه پا به سن گذاشتن و درگیر مشکلات زندگی هستن Neutral
من هیچ وقت نتونستم از بازی سازی دل بکنم و گاهی وقت یه کارایی میکنم ولی دیگه مثل قدیم زیاد پیگیر نیستم یعنی وقت نمیکنم Neutral

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي آدرس AIM نام كاربري در پيغامگير Yahoo نام كاربري در پيغامگير MSN شماره ICQ

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 14:20
پاسخ بصورت نقل قول
@ ماهان ، ادت کردم حاجی

@ علی ، الآن با وجود اینکه این همه امکانات بیشتر شده اما من چیز خاصی رو نمیبینم تولید بشه مث قدیم ؛ البته تو گود نیستم اما احساس میکنم خلاقیت کم شده ، من اینجا استعداد هایی رو دیدم که به نظرم هر کردوم میتونستن یه کمپانی بزرگ رو به طور کامل اداره و بچرخونند. یادت میاد اون موقع با دیال آپ می اومدیم تاپیک ها رو باز میکردیم دوباره دی سی میکردیم که بخونم متن ها رو و بعدش جواب ها رو تایپ می کردیم و دوباره وصل میشدیم تا ارسالشون کنیم Laughing Confused Shocked
هیچ وقت یادم نمیره برای دانلود یه انجین یه ماه وقت گذاشتم و کارت اینترنت میخریدم و با دیال آپ تونستم 50 مگ انجین رو دانلود کنم!! Shocked
یه همین مقالات سایت که چقدر کم بودن و با چه سختی دانلود میشدن! باور کن 90% چیزا رو اون موقع رو آزمون و خطا و تجربی یاد گرفتم Idea
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 14:24
پاسخ بصورت نقل قول
@ سوران

جدیدا هم کسی پست نمیذاره ، یعنی اصلآ کاربر جدیدی نمی بینم من ، انتظار داشتم الآن با این پیشرفت ها و فراگیر شدن ای دی اس ال و .... الآن جمعیتی سه برابر جمعیت دهه هشتاد پی دی با پنج برابر سرعت اون زمان مشعول فعالیت هایی 7 برابر قوی تر باشن Laughing

اما خیلی خلوته Shocked اصلآ چرا بازیسازهای جدید اینجا فعالیت ندارن ؟ مرجع دیگه ای درست شده ؟
این خیلی برام عجیبه Wink
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مسعود 16 a
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 14:25
پاسخ بصورت نقل قول
یه چیز دیگه !

نگفتید چیکار میکنید؟ علی جان شما دیگه فعالیت بازیسازی نداری ؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
عماد11
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 7 اسفند 1383
تعداد ارسالها: 229
محل سكونت: تهران

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 14:26
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به دوستان قدیمی
من هم هفته ای یه بار به اینجا سر میزنم، اما مثل قبل نیست، خلوت و سوت و کوره! منم مدت هاست از بازی سازی فاصله گرفتم، مشغله های زندگی زیاد شده

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 28 مرداد 1393 - 18:28
پاسخ بصورت نقل قول
مسعود 16 a, یجوری میگی انگار این همه سال ندیدی چه اتفاقاتی برای این صنعت افتاده. هرکی که اومد روی کار ورشکست شد رفت. نمونه اش استدیو سورنا. اون موقع هم که pd فعال بود همه عشق بازی سازی داشتن، الآن دیگه نمیشه عشقی بازی ساخت، اگه بخوای اینکار رو بعنوان شغل انتخاب کنی باید بهت پول بده که در حال حاضر همچین چیزی اتفاق نمی اوفته.

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 4 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011