Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار 3D Game Studio -> آموزش ساخت یک آسانسور ساده

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

آموزش ساخت یک آسانسور ساده
نويسنده
پيغام
مهمان

جمعه 18 آذر 1384 - 18:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان

یک دموی آموزشی ساده برای ساخت آسانسور و کلید محرک آن در سایت Pacificsys.net آماده دانلود است . همچنین میتوانید جزوات آموزشی آن را هم از همین سایت دانلود و مطالعه فرمائید .

لازم به توضیح است که در قسمت TUTORIAL PROJECTS ، پروژه های کوچک آموزشی منتشر میشود که برای مبتدیان و گاهی کاربران حرفه ای نرم افزار 3DGS بسیار مناسب هستند ..

موفق باشید : ستاره Arrow
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

شنبه 19 آذر 1384 - 04:42
پاسخ بصورت نقل قول
اولا كه دستتون واقعا درد نكنه .
دوم ابنكه اينها تحت نسخه 5.3 آماده شده يا نسخه 6 ؟ چون اگه تحت 5.3 باشه اصلا خيلي سخت ميشه روي 6 اجراش كرد و اكثر اوقات هم اصلا نميشه .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Sirus-v
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 325

شنبه 19 آذر 1384 - 06:38
پاسخ بصورت نقل قول
دست شما درد نکنه . موری جان فکر کنم تحت 6 باشه ولی اگرم تحت 5.3 باشه مشکلی نیست و اکثر توابع پیشین تو 6 هم پشتیبانی میشه و اگرم نشه حل کردنش خیلی راحته . من اسکریپت های مخصوص نسخه 4 رو هم بسیار راحت توی 6 اجرا می کنم .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
سهراب
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 26 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 5
محل سكونت: تهران

شنبه 19 آذر 1384 - 09:12
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام
نمي دونم چرا همه اينجا تو گيم استوديو استادن ولي به هر كي مي گي عزيز ژول هم مي ديم مشكل داريم و نياز به چند نفر كارمند همه ما رو مي پيچونن حتي همين آقاي م ك ي ا كه خانم pasific معرفي كردن هم قول همكاري داده بودند ولي هيچ وقت منزل تشريف ندارن بابا من هم مثل شما علاقه به بازي دارم حالا از جاپي مجوز ساخت يه دمو براي بازي گرفتم كه به ساعت كاري پول هم مي دادن ولي هيچ كسي همكاري نكرد و تا چند روز ديگر اونها تمام تضمين هاي مارو كه به اجرا مي زارن هيچ پروژه بازي اصلي كه توليد چندين ورژن اون تصويب شده و سناريو چند مرحلش هم حاضره از دست مي ره بابا شما كه دم از بازي سازي مي زنيد اين هم فرصت طلاپي ولي مثل اينكه به پاياي عمل كه ميرسه هيچ كس جرات ابراز تواناپي هاش رو نداره يا تواناپي نداشته كه بيان كنه روي سخنم با انهاپي كه خودشون خوب مي دونن
والسلام - دوست سهراب
mcandovani@gmail.com
ارسال  بازگشت به بالا

سلام
نويسنده
پيغام
مهمان

شنبه 19 آذر 1384 - 19:14
پاسخ بصورت نقل قول
خوشحالم که دمو مورد توجه شما قرار گرفت . وقتی امروز در محل کارم ، جزوات مربوط به این دمو را مطالعه میکردم ، متوجه نکته ای شدم که در متن جزوه آموزش نصب آن اشاره بهش نشده بود . اشیای elev_key.wmp و elev01.wmp باید به صورت جداگانه در محیط Word Editor باز شوند و بصورت جداگانه توسط گزینه Build Map Entity کامپایل شوند . همچنین بهتر است فایل standard.wad هم در دایکتوری work کپی شود . در این صورت فکر نمیکنم مشکلی در اجرای این دمو وجود داشته باشد .
در ضمن این دمو در نسخه 6.20 طراحی شده و بار ها هم تست شده و سپس روی شبکه قرار گرفته است ...

ممنونم : ستاره Arrow
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
سيلوستر
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 499
محل سكونت: مشهد - One of back street boys

2 شنبه 21 آذر 1384 - 06:02
پاسخ بصورت نقل قول
@سهراب:
عزيزم اينجا اكثرا دوست دارن مدير تيم باشند نه كارمند!
شما بهتره در اطراف خودت بگردي يه نفر علاقه مند و با استعداد رو پيدا كني و جزوات آموزشي هم در اختيارش بذاري و بعد كه ياد گرفت استخدامش كني از نظر زماني هم از كارمند اينتر نتي به صرفه تره به قول خودت ژول هم كه هست ديگه بقيه مشكلا هله

نويسنده
پيغام
سهراب
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 26 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 5
محل سكونت: تهران

1 شنبه 27 آذر 1384 - 08:44
پاسخ بصورت نقل قول
با تشكر
از آقاي كيا و خانم الوند پور
زمان انجام اين ژروژه دمو بسيار كم است و بايد كار مناسبي از آب در آيد من خواهش مي كنم از خانم الوند پور كه در صورت امكان البته با توجه به مشكلات ايشان با ما همكاري كنند البته در اينجا بحث مديريتي مطرح نيست هركسي علمشو دارد بياد و مدير بشه ولي فقط كار را پيش ببرد

مشكل ما فقط ساختن يه سالن تير و نحوه امتياز دهي و بعد هم انيمشن دست مي باشد كه اگر اين حل شود براي هر 15 سلاح موجود در دمو مي توان استفاده كرد ولي اگر اين مشكلات طي همين چند روز تا اوايل دي حل شود و ما از اين بحران خلاص شويم كار هاي بزرگي مي توانيم انجام دهيم همانطور كه به آقاي كيا هم گفتم پيشنهاد چند طرح ديگر هم با بودجه هاي عالي داده شده و تنها كارفرمايان اصلي چشمشان به ساخت اين دمو از 15 سلاح مي باشد. عني مي تونم بگم اگه اين پروژه درست انجام بشه آنقدر پروژه و سناريو براي بازي سازي با بودجه حاضر است كه با يد تمام كار خود را ول كنيد و به توليد بازي بپردازيد

ولي از همه دوستان خواهش دارم كه بيايند و يك گوشه كار را بگيرند تا اين 15 سلاح را وارد محيط كرده وراه را براي كارهاي بعدي فراخ كنيم در ضمن خود من هم مي خواهم اين نرم افزار را ياد بگيرم البته در حداقل زمان پس در صورت آمكان چند مثال ساده را برايم توضيح دهيد يعني فقط اپن جرقه رو برام بزنيد

با تشكر
مجتبي كندواني
گروه IDP
mcandovani@yahoo.com
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MANI_CHET
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 9 آبان 1384
تعداد ارسالها: 82

1 شنبه 27 آذر 1384 - 14:09
پاسخ بصورت نقل قول
سهراب نوشته:
با تشكر
از آقاي كيا و خانم الوند پور
زمان انجام اين ژروژه دمو بسيار كم است و بايد كار مناسبي از آب در آيد من خواهش مي كنم از خانم الوند پور كه در صورت امكان البته با توجه به مشكلات ايشان با ما همكاري كنند البته در اينجا بحث مديريتي مطرح نيست هركسي علمشو دارد بياد و مدير بشه ولي فقط كار را پيش ببرد

مشكل ما فقط ساختن يه سالن تير و نحوه امتياز دهي و بعد هم انيمشن دست مي باشد كه اگر اين حل شود براي هر 15 سلاح موجود در دمو مي توان استفاده كرد ولي اگر اين مشكلات طي همين چند روز تا اوايل دي حل شود و ما از اين بحران خلاص شويم كار هاي بزرگي مي توانيم انجام دهيم همانطور كه به آقاي كيا هم گفتم پيشنهاد چند طرح ديگر هم با بودجه هاي عالي داده شده و تنها كارفرمايان اصلي چشمشان به ساخت اين دمو از 15 سلاح مي باشد. عني مي تونم بگم اگه اين پروژه درست انجام بشه آنقدر پروژه و سناريو براي بازي سازي با بودجه حاضر است كه با يد تمام كار خود را ول كنيد و به توليد بازي بپردازيد

ولي از همه دوستان خواهش دارم كه بيايند و يك گوشه كار را بگيرند تا اين 15 سلاح را وارد محيط كرده وراه را براي كارهاي بعدي فراخ كنيم در ضمن خود من هم مي خواهم اين نرم افزار را ياد بگيرم البته در حداقل زمان پس در صورت آمكان چند مثال ساده را برايم توضيح دهيد يعني فقط اپن جرقه رو برام بزنيد

با تشكر
مجتبي كندواني
گروه IDP
mcandovani@yahoo.com

1 - اين سينه چاكان مشتاق به سرمايه گذاري كجا هستند كه ما نميبينيمشون ؟!
2 - شما كه نميتونيد يك تير اندازي ساده رو بسيازيد چطور ميخوايد يه بازي بزرگ رو بسيازيد (!) ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
سيلوستر
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 27 آذر 1384 - 18:51
پاسخ بصورت نقل قول

اين نامه توسط سيلوستر در 1 شنبه 27 آذر 1384 - 18:54 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
سيلوستر
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 27 آذر 1384 - 18:53
پاسخ بصورت نقل قول
من خيلي خيلي سرم شلوغه ولي حس كمك به هم نوعم گل كرده شما چند تا عكس از يكي از اسلحه ها بذار تا من برات بسازمش ببينم چقدر وقتمو مي گيره و شما هم ببين از كارم راضي هستي يا نه. تا بعد ببينيم چي ميشه.
البته براي برنامه نويسيش رو من حساب نكن چون من موتورم رو عوض كردم و با يه موتور ديگه كار مي كنم.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011