Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار 3D Game Studio -> دموی کوچک شمارنده های مکانیکی

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

دموی کوچک شمارنده های مکانیکی
نويسنده
پيغام
مهمان

جمعه 9 دي 1384 - 11:13
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

امروز(جمعه 09/10/84) صبح یک برنامه خیلی کوچک نوشتم که نحوه به کار بردن صحیح Panel ها را در ساخت شمارنده های مکانیکی نشان میدهد . البته وقت نکردم راهنمایی برای اون بنویسم . کدهای اون خیلی کوچک هستند و با یکبار مرور آنها ، متوجه پیکر بندی کار خواهید شد .

توضیح اینکه منظور من از شمارنده های مکانیکی ، چیزی مثل کیلومتر انداز کلاسیک اتومبیل هاست که اعداد را از سمت راست به چپ شمارش میکند .(مثل 000759)

البته با توسعه کد ها در اسکریپت windows.wdl میتوانید به راحتی هر تعداد از این ارقام 0 تا 9 را داشته باشید . برای استفاده از این بسته ، فایل project2.wmp موجود در پوشه SOURCE را در Level Editor باز کنید و پس از کامپایل و اجرای آن ، کلید Space را بفشارید ...

بسته مربوطه از لینک زیر قابل دانلود است (ببخشید که دوباره از Geocities استفاده کردم ! ) :

http://www.geocities.com/pacificsys_2005_beta/package033.zip

موفق باشید .
ستاره Question
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MANI_CHET
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 9 آبان 1384
تعداد ارسالها: 82

جمعه 9 دي 1384 - 12:23
پاسخ بصورت نقل قول
ميشه فايل اجرايي اين دموها رو هم بزاريد ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مهمان

جمعه 9 دي 1384 - 21:44
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

فایل project2.wmp را در محیط Level Editor باز کنید و توسط کلید Build آنرا کامپایل نمائید . سپس با استفاده از کلید Run آنرا اجرا کنید .

نتیجه این نوع اجرا هیچ فرقی با برنامه EXE شده آن ندارد .

موفق باشی . Mad
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MANI_CHET
در حال رشد
در حال رشد

جمعه 9 دي 1384 - 23:54
پاسخ بصورت نقل قول
اگه 3DGS داشتم ، مطمئن باش همين كارو ميكردم !
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
aakh1361
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 آبان 1383
تعداد ارسالها: 56
محل سكونت: تهران

شنبه 10 دي 1384 - 02:43
پاسخ بصورت نقل قول
فايل اجراي بزار ببينيم چه جوريه

گروه طراي سيستم عامل

سايت سيستم عامل فارسي
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
مهمان

شنبه 10 دي 1384 - 06:14
پاسخ بصورت نقل قول
MANI CHET نوشته :
نقل قول:

اگه 3DGS داشتم ، مطمئن باش همين كارو ميكردم !

aakh1361 هم نوشته :

نقل قول:

فايل اجراي بزار ببينيم چه جوريه

من فکر میکردم اعضایی که در این انجمن رفت و آمد میکنند ، این نرم افزار را دارند و از آن استفاده میکنند ! اگر واقعا به نحوه عملکرد این برنامه ها علاقه دارید ، 3DGS را تهیه و نصب کنید . من معمولا این دمو های کوچک را برای آموزش افراد علاقه مند به 3DGS طراحی و معرفی میکنم نه فقط برای تماشا .
در ضمن به شما این اطمینان را میدهم که این دمو ها اصلا برای سرگرمی نیست و چیز جالب و هیجان انگیزی در آنها وجود ندارد و فقط برای کسانی که به دنبال تکنیکهای متفرقه طراحی و برنامه نویسی در 3DGS میگردند مناسب هستند .

قصد من لجبازی نیست . حجم فایلهای EXE بسیار بیشتر از سورس آنهاست و منطقی نیست که مثلا بجای سورس های 88 کیلوبایتی از EXE شده های 2.5 مگابایتی استفاده کنیم .

ممنون که توجه کردید . Idea
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MANI_CHET
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 10 دي 1384 - 09:03
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
من فکر میکردم اعضایی که در این انجمن رفت و آمد میکنند ، این نرم افزار را دارند و از آن استفاده میکنند !

چه دليلي داره تمام اعضاي اين انجمن اين نرم افزارو داشته باشن ؟
مگه تنها راه ساخت بازي اين نرم افزاره ؟!

درضمن ما هم نخواستيم براي سرگرمي ، چيزي ببينيم ، فقط خواستيم ميزان پيشرفت دوستان در اين صنعت رو مشاهده كنيم .

روز خوش
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مهمان

شنبه 10 دي 1384 - 09:58
پاسخ بصورت نقل قول
ظاهرا کار من با MANI CHET گره خورده :
نقل قول:

چه دليلي داره تمام اعضاي اين انجمن اين نرم افزارو داشته باشن ؟

دوست عزیز ، قرار نیست تمام اعضای این انجمن از این نرم افزار استفاده کنند . ولی حداقل شما که در زمینه یکی از دموهای ساده کنجکاو شدی ، نیاز به این نرم افزار داری تا اون را اجرا کنی . خود من هرگز با Game Maker کار نمی کنم ولی اگر در یکی از انجمن ها چنین مثالی برای GM زده شد ، اون را اجرا میکنم تا حداقل حس کنجکاوی خودم را ارضاء کرده باشم .

نقل قول:

مگه تنها راه ساخت بازي اين نرم افزاره ؟!

من هرگز چنین حرفی نزدم . اما اگر دقت کنید شما در انجمن ساخت بازی با 3DGS هستید ! پس منطقی اینه که در باره این نرم افزار صحبت کنیم !!

نقل قول:

درضمن ما هم نخواستيم براي سرگرمي ، چيزي ببينيم ، فقط خواستيم ميزان پيشرفت دوستان در اين صنعت رو مشاهده كنيم .

دمو های ارائه شده فقط جنبه آموزشی دارند و هرگز نمی توان از طریق آنها به میزان پیشرفت کسی آگاه شد .

در ضمن لحن شما خیلی تند است . توصیه میکنم با اعصاب آرام مسایل را دنبال کنید .مطمئن باشید اینجا کسی قصد اهانت به دانش دیگری را ندارد .

روز شما هم خوش . Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MANI_CHET
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 10 دي 1384 - 21:35
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
ظاهرا کار من با MANI CHET گره خورده :

ميتونم بپرسم چرا همچين فكري ميكني ؟!

نقل قول:
دوست عزیز ، قرار نیست تمام اعضای این انجمن از این نرم افزار استفاده کنند . ولی حداقل شما که در زمینه یکی از دموهای ساده کنجکاو شدی ، نیاز به این نرم افزار داری تا اون را اجرا کنی . خود من هرگز با Game Maker کار نمی کنم ولی اگر در یکی از انجمن ها چنین مثالی برای GM زده شد ، اون را اجرا میکنم تا حداقل حس کنجکاوی خودم را ارضاء کرده باشم

ولي خودت گفتي :

@

من فکر میکردم اعضایی که در این انجمن رفت و آمد میکنند ، این نرم افزار را دارند و از آن استفاده میکنند !

بهرحال بنده تسليمم ، حق با شماست من نبايد اين درخواستو مطرح ميكردم

نقل قول:
دمو های ارائه شده فقط جنبه آموزشی دارند و هرگز نمی توان از طریق آنها به میزان پیشرفت کسی آگاه شد .

اينو منطق من ميگه :

آموزش = انتقال دانش
سطح دانش = سطح آگاهي
سطح آگاهي = ميزان پيشرفت و اطلاعات

نقل قول:
در ضمن لحن شما خیلی تند است . توصیه میکنم با اعصاب آرام مسایل را دنبال کنید .مطمئن باشید اینجا کسی قصد اهانت به دانش دیگری را ندارد .

به هيچوجه !
شايد چون من از شكلكها استفاده نميكنم اين برداشتو كردي ، وگرنه من با كسي تند برخورد نكردم
درواقع برام سواله چطور ميشه از روي يك نوشته به لحن طرف مقابل هنگام نوشتن مطلب پي برد !

بيشتر از اين تاپيكو منحرف نميكنم ، اگه صلاح ديدي پاكش كن

شب خوش
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مهمان

شنبه 10 دي 1384 - 23:01
پاسخ بصورت نقل قول
MANI CHET عزیز !

خوشحالم از اینکه توی این سایت ، اعضای با جنبه ای مثل تو هم هست.در واقع اکثر بچه های اینجا همین اخلاق خوب را دارند : میتونن یه دختر غر غرو را بین خودشون تحمل کنن! من اصولا آدم کم حوصله و حاظر جوابی هستم .
از دوستی با تو خوشحالم و امیدوارم بتونیم برای هم و بقیه مفید باشیم .
از استدلالت در مورد دمو های آموزشی هم خیلی خوشم اومد .
فقط یه موضوعی مونده : بعضی جمله های کوچیک خیلی معانی بزرگی میدن . مثل : روز خوش یا شب خوش .
خود من عادت دارم وقتی از حرف زدن با کسی خسته میشم ، بهش همین جمله ها رو میگم . این عادت منه . ولی در مورد تو شاید فرق داشته باشه ! به هر حال من اینطوری بر داشت کردم که ظاهرا اشتباه بود .

امیدوارم موفق باشی و ...
نقل قول:

شب خوش

!! Smile
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011