Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نجات بندر -> دريافت دموي مراحل استراتژيك نجات بندر

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

5 شنبه 29 دي 1384 - 06:55
پاسخ بصورت نقل قول
هنوز زوم كردن و دوربين يكم كار داره . بعضي اوقات در ميره !!! .محاسباتش بايد تست بشه . چون اون كادري كه تو نقشه هست بايد طبق زوم بزرگ و كوچيك بشه وگرنه تو يكي كله منو ميكني . تا فردا تموم ميشه . فقط همچنان مشكل دريا باقي مونده و من هيچ چاره اي براش پيدا نكردم . همچنين طراحي ساختمونها هم بايد بهتر بشه .ولي ‌وقت نميشه . روزها هم كه مثل برق و باد ميگذره .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

5 شنبه 29 دي 1384 - 10:02
پاسخ بصورت نقل قول
مشكل دريا رو من درست نفهميدم البته طراح نيستم فكر نميكنم كمك خاصي از من بر بياد.
ولي ميگم يه تاپيك مستقل براش بساز شايد بهتر بشه حلش كرد.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

شنبه 1 بهمن 1384 - 06:39
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

مشكل دريا رو من درست نفهميدم البته طراح نيستم فكر نميكنم كمك خاصي از من بر بياد.
ولي ميگم يه تاپيك مستقل براش بساز شايد بهتر بشه حلش كرد.

ميدونم نميشه . توي گيم ميكر اضافه كردن متريال به اشيا در محيط 2 بعدي درست پشتيباني نميشه . بايد از alpha channel استفاده كرد و چون حجم اب زياده به شدت سرعت مياد پايين و تازه اسپريت مناسبي نيست كه به درد اينكار بخوره چون تايل متحركه و واقعا ناياب . ميدوني مشكلات خيلي زياده . ايكاش ميشد اسپريتي مثل اونايي كه توي گيم استوديو براي آب استفاده ميشه داشته باشيم .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

شنبه 8 بهمن 1384 - 17:49
پاسخ بصورت نقل قول
پي كو اين دموت موري ما صدامون در نمياد تو هم هيچي نميگي.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 9 بهمن 1384 - 02:45
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

پي كو اين دموت موري ما صدامون در نمياد تو هم هيچي نميگي.

احسان جان تقصير ندارم . الان دل و روده بازي بيرونه . شون روش برنامه لودينگ در حال نسبه به همين راحتي نميشه جمعش كرد . ولي به جاي خوبي رسوندمش شايد بشه تا همين هفته يك جوري ببندمش . ولي قول نميدم . ببينم هرچي ديرتر دستتون برسه كاملتر ه طوري كه حتي فايل ديروزمو حاضر نيستم بفرستم . اين آنفولانزا هم قوض بالا قوض شد نذاشت درست حسابي كار كنم . فقط نشستم تو بستر بماري و الگريتم هارو نوشتم ...خلاصه ببخشيد . راستي آموزش مربوط به ساخت سيستم ذرات رو براي علي آقا فرستم تا بذاره تو بخش آموزش .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

1 شنبه 9 بهمن 1384 - 14:58
پاسخ بصورت نقل قول
خوب اينا رو خودت اول بگو تا من ديگه نپرسم هر چند وقت يك بار دوستان و دوستدارانت رو از پيشرفت كارت مطلع كني بد نيست كه ؟

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

2 شنبه 10 بهمن 1384 - 06:32
پاسخ بصورت نقل قول
چشم . الان دارم روي اصلاح كد نويسي ها . اسكريپت كردنشون كار ميكنم . و البته هوش مصنوعي بازي . هوش مصنوعي يكم بهتر بشه دمو رو ميزارم . منم دوست دارم ديدن جسد مهم باشه . سربازهاي دشمن بتونن بدوان و ديد هم اصلاح بشه . به خدا داره ميشه خيلي هم باحال شده . فقط سرباز دشمن وقتي به جسد يارش ميرسه تا ابد اطراف رو نگاه مكنه . يا وقتي شما رو ميبيني به جاي اينكه منتظر حركت شما باشه مثل بربر ها شروع به شليك ميكنه ...

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
persian-balouch
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 6 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 12
محل سكونت: iranshahr

3 شنبه 11 بهمن 1384 - 18:40
پاسخ بصورت نقل قول
من بي صبرانه منتظر دمو جديد هستم
mory, منو ميشناسي؟ Rolling Eyes
من سني هستم
آخرش نگفتي چطوري تو 3دي استديو مكس بك گراند اضافه كنم PDT_001 Razz

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

4 شنبه 19 بهمن 1384 - 02:16
پاسخ بصورت نقل قول
بچه ها بايد بگم بعد از مدتها تونستم بازي رو كه مثل جيگر زليخا پاره پاره بود جمعش كنم و به شكل يك دمو در بيارم . چون حالا ديگه واقعا احتياج به فايل ستاپ داره و منم وقتشو ندارم . فكر ميكنم خودش چيزي حدود 6 مگ شده . البته در يك فايل جداي 4 مگي صداها رو هم ميزارم كه اگه كسي دوست داشت كافيه كنار برنامه بزاره تا صداها هم شنيده بشه .
فقط ازتون يك خواهش دارم . چيزهايي كه ميبينين و مطمپنين كه به دليل دمو بودن اتفاق افتاده رو نگين . مثلا چرا داستان بازي معلوم نيست ؟‌خوب معلومه كه نميتونم انيميشن هاي اول و وسط بازي رو بزارم .فقط دموي شروع 40 مگابايته . يا اينكه بعضي چيزا كيفيتشون بالاست و بعضي نه . اگه همه چيز كيفيت بالا باشه شما بايد يك فايل 30 مگي تحويل ميگرفتين . من چند روزه دارم يك چيزايي رو بر ميگردونم كه شما بتونيد راحت تر بازي رو برداريد پس چند تا نكته يادتون نره .
از قبل راهنما رو خوب مطالعه كنيد . چون كمپ آموزش هنوز ساخته نشده . و اينكه بمن كمك كنيد به يك جمع بندي برسم . مثلا حتما بگيد سيستم شما چيه و چند فريم در ثانيه بازي ميكينيد و كجاها فريم ريت افت ميكنه .

ولي تا اونجايي كه تونستم نظرات رو اعمال كردم . به اين جمله دقت كنين . چيزاي جديدي كه ميبينين فقط 20 درصد تلاشيه كه بعد از دموي اول انجام شده .يعني 80 درصد كار مربوط به چيراييه كه حس نميكنين و چه بهتر كه حس نكنين و بدون اينكه بفهمين ازشون احساس رضايت كنين . اما به شدت منتظرم ايراد بگيريد تا رفعش كنم . باورتون نميشه كه نظرهاتون چه موتور محرك قوي اييه . البته يه بدي داره . چون انتظارات رو به سرعت بالا ميبره و منم وقتي ميبينم ميتونم چيزي رو كار كنم ديگه ولش نميكنم . وسواس چيز خطرناكيه .

خلاصه اينكه خودتون رو براي ديدن يك چيز بهتر آماده كنين . مطمپنم خود سازنده اين نيمه موتور يعني آقاي اور مارس اولش يكم شك ميكنه كه اين از كجا اومده و واقعا با گيم ميكره ؟‌يعني كسي حاضر شده اين همه كار رو تو گيم ميكر انجام بده ؟

باورتون نميشه اگه بگم كه با همين دمو ميشه فروم گيم ميكر بازاي دنيا يعني http://forums.gamemaker.nl رو به طرز وحشتناكي فتح كرد .بازهم به دست ايرانيا . حالا حالاها هم بايد دنبالمون بيان تا بفهمن چه خبره . به جرات ميتونم بگم حالا ديگه ازشون جلوتريم . به همه تبريك ميگم .

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

4 شنبه 19 بهمن 1384 - 09:46
پاسخ بصورت نقل قول
پس لينك دمو كجاست Neutral ؟

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 5 از 7 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011