Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> معرفی نرم افزار های ساخت بازی -> شما كدام موتور را برمي گزينيد؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  بعدي

كدام موتور را بر مي گزينيد ؟
3D Game Studio
23%
 23%  [ 45 ]
Game Maker
16%
 16%  [ 32 ]
Quest3d
15%
 15%  [ 29 ]
RenderWare
4%
 4%  [ 8 ]
Dark Basic
1%
 1%  [ 3 ]
Torque Game engine
9%
 9%  [ 19 ]
Irrlicht
2%
 2%  [ 5 ]
Virtools
4%
 4%  [ 9 ]
Power Render
1%
 1%  [ 3 ]
هيچ كدام
19%
 19%  [ 38 ]
مجموع آراء : 191

نويسنده
پيغام
ahahah
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 4 بهمن 1389
تعداد ارسالها: 41

شنبه 2 دي 1391 - 23:48
پاسخ بصورت نقل قول
آقا من غلط کردم ایرانی جماعت = پر ادعا و بی سواد
هر کارشم کنی همینه من فقط خواستم بهتون این نکته رو یاد آوری کنم شما هم که پدر ادعا

دوست عزیز در آخر من خودم با دایرکت ایکس و اپن جی ال کار کردم ، مقصا اپن جی ال که خیلی کار کردم
با هر انجینی بگی کد نوشتم بعد از کلی کر دارم این حرف رو میزنم نه از روی هوا و بی اطلاعی

برای چند خط آخرت هم
جواب احمقان خاموشیست دوست عزیز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

1 شنبه 3 دي 1391 - 00:12
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان لطفا مراعات کنید ، مخصوصا شما جناب ahahah ...
وقتی میگید ایرانی پر ادعا و بیسواد هست یادتون باشه که خودتون هم ایرانی هستید ! یا نمیدونم شایدم خارجی باشید !

در مجموع با بخشی از حرفهات موافقم ولی با بخشی هم نه ، درسته شاید تو ایران خیلی از افراد و گروه ها ادعاهای عجیب میکنند ولی نه همه ( که البته این شامل اونهایی که از موتور آماده استفاده میکنن هم میشه و چه بسا بیشتر !! ) ... تو همین ایران خیلی ها موتور نوشتند بازی هم باهاش ساختند و موفق هم شدند ، نمونه اش گرشاسپ ، سیاوش ، جاده های نبرد و ...

هرچند هنوز تو ایران بستر اقتصادی برا تولید بازی معمولی حتی با موتور آماده هم وجود نداره و من اینو قبول دارم ولی باز دلیل نمیشه شما نظر خودت رو به دیگران تحمیل کنی ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
ahahah
در حال رشد
در حال رشد

1 شنبه 3 دي 1391 - 00:31
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
دوستان لطفا مراعات کنید ، مخصوصا شما جناب ahahah ...
وقتی میگید ایرانی پر ادعا و بیسواد هست یادتون باشه که خودتون هم ایرانی هستید ! یا نمیدونم شایدم خارجی باشید !

در مجموع با بخشی از حرفهات موافقم ولی با بخشی هم نه ، درسته شاید تو ایران خیلی از افراد و گروه ها ادعاهای عجیب میکنند ولی نه همه ( که البته این شامل اونهایی که از موتور آماده استفاده میکنن هم میشه و چه بسا بیشتر !! ) ... تو همین ایران خیلی ها موتور نوشتند بازی هم باهاش ساختند و موفق هم شدند ، نمونه اش گرشاسپ ، سیاوش ، جاده های نبرد و ...

هرچند هنوز تو ایران بستر اقتصادی برا تولید بازی معمولی حتی با موتور آماده هم وجود نداره و من اینو قبول دارم ولی باز دلیل نمیشه شما نظر خودت رو به دیگران تحمیل کنی ...

حرف شما کاملا صحیح است
و من قصد جسارت یا تحمیل هم نداشتم بازم ببخشید

حرف شما را قبول دارم کاملا این تیم ها باید دنبال پیشرفت باشند چون الان وسط راه هستند اما ولی هنوز بازیهایشان قابل مقایسه نیست با بازی های جهان ، بهتر بود به جای ساخت انجین به دنبال ساخت یک بازی کامل و استاندارد باشند زیرا مخاطب اصلا برایش انجین اهمیتی ندارد و فقط خروجی اون تیم مهم است ولی خب بازی های نام برده تا حدودی به این نتایج رسیده اند ولی هنوز جای پیشرفت بسیار زیادی دارد
درکل فقط خواستم در مورد انجین نویسی چیزی گفته باشم نه تحمیل و جسارت
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
king_of_persia
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 2 مهر 1390
تعداد ارسالها: 161

1 شنبه 3 دي 1391 - 00:38
پاسخ بصورت نقل قول
ahahah نوشته:
king_of_persia نوشته:
ahahah نوشته:
JUST UNITY3D FOR 3D GAMES

JUST GAMEMAKER FOR 2D GAMES

و در آخر یک چیز انجین نویسی رو هم که قیدش رو بزنید چون انجین نویسی نیست استفاده از کتابخانه های مورد علاقه است و فقط همین و در کل به اینکار انجین نویسی نمی گویند

اولا میشه بگی پس انجین نویسی یعنی چی؟!

دوما چرا باید قیدش را زد؟!
برای آدم های تنبل خوب بله باید قیدش رو زد اما نظر من اینه که برای ساخت یک بازی AAA الان انجین هایی که هستند پاسخگو نیستند. چون اصلا برای این کار هم ساخته نشده اند. تمام بازیهای موفق AAA را بررسی کنی می بینی که یا انجین را از پایه خودشون زدن یا از برنامه هایی استفاده کردند که source آن را در اختیار داشتن تا بسته به نیاز پروژه برنامه رو توسعه بدن.

در مورد گیم میکرم نظرم اینه که نرم افزار خوب و راحتی واسه گیم های دو بعدی کوچکه اما برای سایز بزرگ خوب جواب نمیده .

علی جان به خودت نگیر ولی هر شرکتی یه انجین داره اونا اول یک بازی بسیار کامل و بدون نقص ساختن بعد ادعا کردند که ما انجین میسازیم و اینها نه اینکه هنوز بازی نداریم که بتونه گیمر رو جذب کنه بعد ادعا انجین نویسی بکنیم آخه اینم شد بازیسازی
اول یک رو برو بعد برو 10
ما که هنوز رو صفریم بعد از 10 حرف میزنیم
اصلا AAA تو ایران معنی داره
قانون ایران اینکه با کمترین بودجه یه بازی بساز که سه بعدی باشه بعد داری حرف از AAA میزنی
ما هنوز نتونستیم یک مینی گیم درست و حسابی بسازیم بعد بریم با شرکت های برگ رقابت کنیم
مطالعه خوبه کسب اطلاعات خوبه ولی نه اینکه هرکی بشینه تو خونش من دارم انجین میسازم خروجیشم فردا نشونتون میدم ، واقعا با سطح علمی ای که خودت از انجین نویسی و کنترل کارت گرافیک داری اینو بهت اثبات کرده اصلا ما تیمی در ایران داریم که یک انجین استاندارد عرضه کرده باشه
دیگه این حرف از تو بعیده تو که دنبالش رفتی و دیدی که چقدر بزرگه این موضوع
انجین نویسی بعد از سیستم عامل رتبه دومه از لحاظ پیچیدگی
نمیگم نباید دنبالش رفت میگم یه تیم باید کل زندگیشونو پایه اینکار با بودجه کلان بزارن که ما در ایران نداریم که خودت از این موضوع آگاه تری

حمید جان حرفات کاملا درسته اما ما داریم از دو دیگاه متفاوت به قضیه نگاه می کنیم. شما داری از دیدگاه مالی و اداری شرکت های ایرانی حرف میزنی که حرفتم کاملا درسته.
اما خوب من به قضیه علمی نگاه می کنم. درسته شرایط سخته اما اگر چند نفر بی ادعا کنار هم یه کاری شروع کنن مطمئنن می تونن به نتایج خوبی برسن . اما خوب از اینجور آدم ها کم پیدا میشه و دوما اینکه ما برای زنده موندن احتیاج به غذا داریم که اونم از طریق درآمد تامین میشه که فعلا تو این کارها از پول اصلا خبری نیست.

موفق باشی Arrow

نويسنده
پيغام
ahahah
در حال رشد
در حال رشد

1 شنبه 3 دي 1391 - 01:02
پاسخ بصورت نقل قول
دقیقا علی منم کلا یکساعته دارم حرف تو رو میزنم
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
HGGI
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 20 خرداد 1391
تعداد ارسالها: 32
محل سكونت: هرجا خدا بخواهد.

1 شنبه 3 دي 1391 - 16:21
پاسخ بصورت نقل قول
ahahah نوشته:

جواب احمقان خاموشیست دوست عزیز

به من می گی احمق
PDT_005
PDT_005
PDT_005

خدا شفا بده !

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

2 شنبه 4 دي 1391 - 01:15
پاسخ بصورت نقل قول
NASA رو مریخ ربات فرستاده داره راه میره بعد ما اینجا نشستیم چه بحث های کشکی میکنیم. Idea

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MOHAMADA
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 آبان 1388
تعداد ارسالها: 381
محل سكونت: گرگان

2 شنبه 4 دي 1391 - 09:58
پاسخ بصورت نقل قول
دقیقا !!!!!!!!!!!!
Very Happy
بحث جنجالی بود . و یکم هم توهین امیز. Crying or Very sad
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
king_of_persia
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: شنبه 2 مهر 1390
تعداد ارسالها: 161

2 شنبه 4 دي 1391 - 18:24
پاسخ بصورت نقل قول
چرا پست های اضافی پاک نمیشه ؟!

نويسنده
پيغام
Shayan_s
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 3 اسفند 1391
تعداد ارسالها: 1

5 شنبه 3 اسفند 1391 - 16:50
پاسخ بصورت نقل قول
سلام!
موتورهای بازی سازی[ur=http://www.mbnsoft.ir/index.php/resume/activites/8-resume/activites/17-pjoopin.htmll] ژوپین[/url] و موتور بازی سازی SHM3DEngine تا چه حد قدرتمند هستند؟ من چیزی درباره ی آن ها نمی دانم. Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 13 از 14 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011