Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> تالار علوم -> براي بازي ايده بديم

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

براي بازي ايده بديم
نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 آذر 1385
تعداد ارسالها: 105
محل سكونت: در محضر خداوند متعال

4 شنبه 15 آذر 1385 - 16:17
پاسخ بصورت نقل قول
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام٬
مطمئنا خيلي از ماها ايده هايي براي بازي داريم ولي خودمون بنا به هر دليلي نمي تونيم اون بازي رو بسازيم٬ اگه اونا همونطوري توي ذهنمون باشن ممكنه كه بيات بشن٬ يعني يكي ديگه اونا رو بسازه٬ همين مورد براي خودم پيش اومده Sad پس بياين اين ايده ها رو بهم بگيم٬ روش حرف بزينم و پخته ترش كنيم (فقط مواظب باشيم كه نسوزه Wink )٬ شايد يكي پيداش بشه و يكيشو بسازه.
اگه مي خواين حق امتياز و از اين دست چيزا حفظ بشه مي تونين فقط كليت اون رو بگين با چندتا مشخصه از بازي كه اگه كسي خواست با شما همكاري كنه اعلام كنه. فقط براي ايده هاتون اسم موقتي بزارين كه اگه كسي خواست در موردش حرف بزنه٬ راحت باشه
من فعلا دوتا از ايده هامو مي گم. اين ايده ها فعلني خيلي ساده هستش٬ البته براي اساتيد توي اين سايت نه براي من. اگه اين تاپيك به خواست خدا پا بگيره ايده هاي وحشتناكي هم توي ذهنم وول مي خوره كه فكر كنم خيلي باحال باشن. حالا ايده ها:
1. بازي توپ و مانع
يك بازي هستش كه اسمشو نمي دونم. فقط اينو يادم مياد كه توپ به مانع مي خورد و برمي گشت. اگه بازي دو نفره مي شد از اونطرف هم به مانع مي خورد و .. .
حالا يك كم پيچيده ترش:
مانع انعطاف پذير باشه٬ يعني اگه توپ با يك سرعت مشخصي بهش خورد مانع هم با يك مقدار مشخص (بسته به سرعت و زاويه برخورد توپ) بره تو٬ يعني گود ورداره. اونوقت توپ با سرعت بيشتر و زاويه جديد (يا همون قبلي) برگرده طرف اون يكي مانع.
منتها اينجا بازيكن بتونه مقداري از جهت گودي گودال را تغيير بده تا مسير توپ تغيير كنه٬ البته تا يك حد كم.
همچنين مانع مي تونه دنده دار باشه٬ يعني اگه توپ توي يكي از دنده ها افتاد مسير خاصي رو طي كنه.
بازي مي تونه چند نفره هم بشه٬ يعني چند تا مانع كه رووس يك لوزي يا مستطيل رو روي صفحه نمايش ايجاد كنه. چون زاويه توپ تغيير مي كنه بنابراين ميشه كاري كرد كه در همه طرف مانع باشه.
بگين چطور بود. Idea
2. Minesweeper البته مدل 2006:
اين بازي با بازي اصلي يك سري تفاوت هاي فاحش داره:
الف- اعدادي كه نمايش دهنده تعداد بمب هاي اطراف هستن به عنوان امتياز محسوب بشن. هر چه بيشتر از اين اعداد پيدا بشه امتياز بالاتر ميره.
ب- با انفجار بمب٬ بازيكن نسوزه بلكه اعداد كنارش منفجر بشه و در نتيجه امتياز كمتري رو به دست مياره. اين بازي سوختنش توي امتياز كمه. وگر بايد همه خونه ها رو باز كرد.
ج- اگه بازي در حالت سخت باشه٬ بمب ها به هم نزديك تر باشن٬ يعني با انفجار يك بمب٬ بمب كناريش هم منفجر بشه و امتيازهاي بيشتري رو بفرسته هوا. هر چي بازي سخت تر٬ تعداد بمب هاي بهم نزديك و همچنين برد انفجار بمب ها هم بيشتر.
بگين چطوريه Evil or Very Mad
بازم هست ولي فكر كنم كه فعلا همين دو تا بسه.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011