Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه در طراحی بازیهای کامپیوتری -> مرجع داستان بازي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  بعدي

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

جمعه 1 دي 1385 - 03:06
پاسخ بصورت نقل قول
---------------=

مجتبی جان

بر چه دلیلی شما میگید که حرکت دوربین تو داستان عنوان نمیشه؟!!

نمونه اش بازی شاهزاده ی ایرانی که اگه مستنداتش رو تو اینترنت دیده باشی حرکت دوربین هم تو داشتان پیش بینی شده. البته این ریزه کاریها مرحله ی آخر و اونهم بسته به نظر کارگردان و با همفکری با داستان نویس به داستان اضافه میشه.

متشکرم

---------------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

جمعه 1 دي 1385 - 03:43
پاسخ بصورت نقل قول
سلام بر شب زنده داران يلدايي Laughing

فيلم نامه سناريو داستان ...
راستش من تعريف علمي اينها رو نمي دونم ولي مطمين هستم حركت دوربين تو داستان نمياد تا حالا شده تو يه كتاب داستان كه مي خوني حركت دوربين ذكر شده باشه ...
اگر هم حرف شما درست باشه من فعلا به حركت دوربين احتياج ندارم

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

جمعه 1 دي 1385 - 11:09
پاسخ بصورت نقل قول
برای مشکی:
بله دوست عزیز هستم. فعلا هم داریم( من و رفقا ) رو موتور یه بازی یا سبک کماندوز کار میکنیم.(البته بچه ها نمیدونم به این چیزایی هم که برای بازیهای تو یه سبک خاص نوشته میشه موتور میگن یا چیز دیگه؟ )
و از اونجایی که مشخصه تو موتور به داستان نیازی نیست!!!! Wink
ولی خوب امکان داره بعد از اتمامش یه بازی هم با هاش بسازیم. که در اون صورت هم به چیزی که بیشتر نیاز داریم گرافیسته ( شما تخصصت تو چیه؟ )
به هر حال بنده طالب قصه شما هم هستم اگر به مزاج ما ساختو استفاده کردیم قول میدم ( در این لحظه بیشتر از این نمیشه تضمینی داد. ) حقوق شما هم محفوظ بمونه.
یه راه دیگه هم داره و اون اینه که منتظر اتمام کار بشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. Idea

نقل قول:
آقا احسان (نمي تونم اسم انگليسيتو بنويسم)

نمیتونی بنویسی یا بخونی؟ اگه نمی تونی بخونی تلفظش انجوریه : اِتا

برای مجنبی:
نقل قول:
آخ كه من می ميرم براي جوابهاي يه وجبي آخه خودمم اينجوريم تازه بعد از نوشتن چند خط دوباره چكش می كنم اگه بد بود از اول ...

چه عرض کنم یا حرف منو خوب نفهمیدید یا من حرف شما رو نمی فهمم یا حرف یکیمون اشتباهه( خداییش عجب نظریه خفنی دادم تمام حالات ممکن توشه.Embarassed یه معلم داشتیم هر وقت تست طرح می کرد یه گزینه هیچکدام هم توش داشت. Wink )

راستی در مورد شطرنج، حتما شطرنج 5 دقیقه ای دیدی. یه نابلد رو بذار پشت سفره(به صفحه لاستیکی های شطرنج میگم.) ببینم یه حرکت میتونه بکنه.

به هر حال دوست عزیز امیدوارم موفق باشی.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 1 دي 1385 - 11:43
پاسخ بصورت نقل قول
آقا احسان نمي دونم چرا اينطوري شد من قبل از اينكه با يكي صحبت كنم اكثر نوشته هاشو مي خونم تا با شخصيتش آشنا بشم
اگه يه سر به ارسال هاي من بزني مي بيني كه براي يه سوال كوچيك هر چي تو ذهنمو مي گم و بعضي وقتها تايپش نيم ساعت طول مي كشه . من احساس كردم شما هم مثل من هستي و نوشته هات رو با عشق مي نويسي و پيش خودم گفتم بالاخره يكي رو پيدا كردم كه براي طرف مقابل ارزش قايله ...
اصلا منظوري نداشتم و فقط مي خواستم بگم بلاخره يه نفر پيدا شد كه براي سوال من ارزش قايل بشه ... شايد اصلا نبايد اون رو اولش مي نوشتم به گفته خودت معلوم نيست درست معني بشه يا نه ...
بازم پيش ما بيا Embarassed

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 1 دي 1385 - 13:56
پاسخ بصورت نقل قول
دو تا سايت كه می تونيد كتاب ها و داستان هاي فارسي رو بگيريد

http://www.persianbooks.blogspot.com
http://www.khabgard.com/adab

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 آذر 1385
تعداد ارسالها: 105
محل سكونت: در محضر خداوند متعال

جمعه 1 دي 1385 - 14:07
پاسخ بصورت نقل قول
iran_adventure نوشته:
مشكي جان ممنون جالب بود ولي اگه همه داستان تو موزه اتفاق بيفته تكراري می شه بايد در قسمت هاي مختلف روند داستان عوض بشه . فعلا دنبال ايده كلي می گردم بعد جزئيات البته می شه از همين ايده ها يه ايده جديد بوجود بياد مثلا دزدي باشه ولي طي يك داستان ديگه .
نقل قول:
آقاiran_adventure

اسم من مجتبي هست .

نقل قول:
نما از پشتشه و همينطور كه ميثم از دوربين دور ميشه٬ دوربين مياد طرف زمين

تو داستان حركت دوربين عنوان نمي شه

نقل قول:
كه از تاريخ و كلا از حفظيات متنفره ولي برعكس از رياضيات و فيزيك و از اين جور آشغالا خوشش مياد

Very Happy فكر كنم شما تو دوران دبيرستان درساتون رو اينجوري تقسيم كرده بوديد : حفظيات _ آشغالا Very Happy

نقل قول:
من چرا نمي تونم انگليسي بنويسم

وقتي می خواي انگليسي بنويسي دكمه En / Fa رو بزن . البته راه بهتر تايپ تو ورد هست .

سلام٬
خوب من داستان رو از روي بازي شرلوك هلمز اقتباس كردم. اون روزا تحقيق مي كرد و شبا مي رفت توي خونه و به سوالاي خودش جواب مي داد. حالا من همين كارو با موزه كردم. يعني ميثم شبا ميره موزه و روزا تحقيق مي كنه. البته براي اينكه يك نواخت نشه ميشه موزه رو بزرگ ساخت. ببين اگه اصلا قرار باشه ميثم بره موزه و دزدي كنه كه خودش يكنواخت تره.
چشم اسمت رو فارسي مي نويسم و از راهنماييت هم متشكرم
حركت دوربين فقط براي اين بود كه فضاش رو برات مشخص كنم. يعني بگم توي كله من چي ميگذره
در ضمن رشته دبيرستان من يكي از همون آشغالا بود: رياضي. اتفاقا باحال بود.

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

جمعه 1 دي 1385 - 14:08
پاسخ بصورت نقل قول
eta نوشته:
برای مشکی:
بله دوست عزیز هستم. فعلا هم داریم( من و رفقا ) رو موتور یه بازی یا سبک کماندوز کار میکنیم.(البته بچه ها نمیدونم به این چیزایی هم که برای بازیهای تو یه سبک خاص نوشته میشه موتور میگن یا چیز دیگه؟ )
و از اونجایی که مشخصه تو موتور به داستان نیازی نیست!!!! Wink
ولی خوب امکان داره بعد از اتمامش یه بازی هم با هاش بسازیم. که در اون صورت هم به چیزی که بیشتر نیاز داریم گرافیسته ( شما تخصصت تو چیه؟ )
به هر حال بنده طالب قصه شما هم هستم اگر به مزاج ما ساختو استفاده کردیم قول میدم ( در این لحظه بیشتر از این نمیشه تضمینی داد. ) حقوق شما هم محفوظ بمونه.
یه راه دیگه هم داره و اون اینه که منتظر اتمام کار بشیم تا ببینیم خدا چی می خواد. Idea

سلام٬
هر وقت ايده من سر و ساموني گرفت بهت مي گم.
در مورد تخصص نپرس كه من توي كامپيتور صفر مطلقم.

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

جمعه 1 دي 1385 - 15:12
پاسخ بصورت نقل قول
برای مجتبی:

iran_adventure نوشته:
آقا احسان نمي دونم چرا اينطوري شد من قبل از اينكه با يكي صحبت كنم اكثر نوشته هاشو مي خونم تا با شخصيتش آشنا بشم
اگه يه سر به ارسال هاي من بزني مي بيني كه براي يه سوال كوچيك هر چي تو ذهنمو مي گم و بعضي وقتها تايپش نيم ساعت طول مي كشه . من احساس كردم شما هم مثل من هستي و نوشته هات رو با عشق مي نويسي و پيش خودم گفتم بالاخره يكي رو پيدا كردم كه براي طرف مقابل ارزش قايله ...
اصلا منظوري نداشتم و فقط مي خواستم بگم بلاخره يه نفر پيدا شد كه براي سوال من ارزش قايل بشه ... شايد اصلا نبايد اون رو اولش مي نوشتم به گفته خودت معلوم نيست درست معني بشه يا نه ...
بازم پيش ما بيا Embarassed

مگه من منظوری داشتم.
نه عزیز من، شک نکن. منم مثل خودتم، هر چی فکر میکنم میگم (الیته تا وقتی اوضاع عادیه) به این امید که صداقت کار خودش رو میکنه.
من فقط حس کردم از نظرم خوشت نیومد و از اونجا که بحث درباره ایده شما بود خوب دیگه حرفی نمی موند برای گفتن. (علاوه بر این که بنده برای اون پسته کلی هم از مخم کار کشیدم. Rolling Eyes )باز اگه یه مساله عمومی بود که من بی خیال بحث نمی شدم که.
حالا هم چیزی نشده. همه چی مثل اولشه Cool

برای مشکی:

منتظرت هستم.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

جمعه 1 دي 1385 - 20:46
پاسخ بصورت نقل قول
سلام٬
آقا احسان٬
گفتي كه روي ساخت موتور به سبك بازي كماندوز كار مي كني! ولي متاسفانه ايده من به سبك سيو سيتيه. بدبختيه ديگه. اون موقعي كار داشتم سريع نوشتم و دقت نكردم.

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

شنبه 2 دي 1385 - 00:28
پاسخ بصورت نقل قول
هر جور خودت میدونی رفیق به هر حال ابده خوب داشتی بدم نمیاد بدونم. Evil or Very Mad

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 10 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011