Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه در طراحی بازیهای کامپیوتری -> مرجع داستان بازي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  بعدي

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 آذر 1385
تعداد ارسالها: 105
محل سكونت: در محضر خداوند متعال

3 شنبه 3 بهمن 1385 - 19:32
پاسخ بصورت نقل قول
چيزه خوبيه ولي اگه ناراحت نشي فكر كنم تكراريه٬
يك گروه ديگه دارن ميسازن اونم دقيقا با همين شيوه.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

................
نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

3 شنبه 3 بهمن 1385 - 20:39
پاسخ بصورت نقل قول
مشكي جان شما هم كه هر دفعه يك خبر بده و مارو تابلو كن Crying or Very sad
حالا گروهي كه داره اين بازي رو مي سازه كجاست؟
يكم اطلاعات بده Idea

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

3 شنبه 3 بهمن 1385 - 20:51
پاسخ بصورت نقل قول
ببخشيد ديگه
برو به اين آدرس:
http://www.kosarnegar.ir/

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

3 شنبه 3 بهمن 1385 - 21:08
پاسخ بصورت نقل قول
با تشكر بسيار زياد از شما مشكي جان پي امت رو چك كن Laughing

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

4 شنبه 4 بهمن 1385 - 01:18
پاسخ بصورت نقل قول
چشم٬ چكونده شد! Shocked

نويسنده
پيغام
Dariux
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 مرداد 1385
تعداد ارسالها: 18
محل سكونت: زي پل ياقوزآباد

1 شنبه 22 بهمن 1385 - 18:36
پاسخ بصورت نقل قول
من یه ایده سراغ دارم. یعنی داستان نیست. اگر کسی خوشش اومد اینجا میگه و همه باهم تکمیلش میکنیم و تبدیل میشه به داستان.

ایرانه زمانه این تفنگچیا و دزدای سره گردنه. زمان رضاخان. تو یه روستایی که از دسته راهزنا آسایش نداره. و هر روز وقتی شب میشه مردم باید حسابی خونه زندگیشون رو سفت و محکم ببندن چون ممکنه شب راهزنا به روستا حمله کنن. حالا شایدم شهره کوچک. یه جورایی این ایده میتونه هم اکشن باشه! هم موقع شب میتونه یه حالت مرموز و مخوف داشته باشه از ترسه حمله ی راهزنایی که کناره روستا مخفی گاه دارن. و مهم تر از همه اینکه میتونه تفنگ داشته باشه و در عین حال بازی پیچیده ای نباشه! تفنگ های نیمه اتوماتیک برنو و ... . خیلی حال میده نه؟

نويسنده
پيغام
meshki
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 23 بهمن 1385 - 23:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام٬
طرح جالبي به نظر مي رسه!
ولي فك كنم اون زمونا تفنگ سرپر بود (شايد برنو همون سرپره! نمي دونم)
فكر كنم اگه ساخته بشه دلچسب بشه.

نويسنده
پيغام
hosseinataeefard
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 11 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 606
محل سكونت: teh

3 شنبه 24 بهمن 1385 - 18:24
پاسخ بصورت نقل قول
چندی پیش نسخه بسیار ابتدایی این داستان را به سایت ÷ست کردم کنون آن را کاملتر نموده دوبار ÷ست می کنم شاید که ارزش ارزشیابی توسط شما عزیزان را داشته باشد l

اين بازي داستاني تخيلي از جهاني را بيان مي كند كه در آن “حاكمان” بر سيارات و “خدايگان” بر ستارگان و "شياطين" و ديگر افراد پليد و ترد شده بر سياه چاله ها حكم فرمايي مي كنند در اين جهان يك سياره مادر وجود دارد كه هر قرن یک بار حاکمان مرد و زن جوان به آن جا می روند و در مراسم زیبایی با یکدیگر ازدواج کرده و تا هنگام بچه دارشدنشان درحالی که به بهترین نحو از آنان پذیرایی می شود در آنجا اقامت می کنند سرانجام حاکم کودک متولد شده و او نیز در آنجا شروع به تشكيل يك جامعه و تمدن كرده و بعد رسيدن به حد مطلوبي براي ادامه تمدن خود مجبور به ترك سياره و رفتن به سياره دیگری به همراه قوم خود مي شود . که البته انتخاب یک سیاره مناسب دیگر در میان آن همه سیاره موجود در فضا کار سختی است که به عهده ی شما واگذار شده چون شما حاکم این تمدن هستید .
این روند برای همه ی حاکمان جوانی که در سیاره مادر متولد شده بودند تکرار میشد تا اين که چندي از دانشمندان كه در "سياره تحقيقات" زندگي مي كردند و مسئولیتشان" تحقیق و مطالعه در مورد تمام مسائل علمی و کاربردی و رسیدن به زندگی بهتر با کمک علم و نشر آن برای همه" بود توانستند با دستگا ها و روش های فوق پیشرفته آينده را پيش بيني كنند آن ها ابتدا از این کشف خود بسیار خوشحال شدند و اولین پیامی را که برای جهانیان فرستاند این بود : " پس از قرن ها تلاش بشر برای پیش بینی آینده سرانجام ما دانشمندان سیاره ی تحقیقات توانستیم دستگاهی را اختراع کنیم که آینده را پیش بینی کند این دستگاه در هر دقیقه یک روز آینده را پیش بینی کرده شرایط آن را به ما گزارش دهد
ایجا همه دست از پا نمی شناسند و این موقیت را به هم تبریک می گویند ما نیز این موفقیت را به تمام جهانیان تبریک می گوییم "
این خبر واقعا خوشحال کننده بود والبته از طرفی نگران کننده آخر پیش بینی آینهد امری بسیار جدی و سرنوشت ساز برای سرنوشت هر تمدن و حاکمی بود .
چند ساعت از پخش این خبر نگذشته بود که پیام جدیدی با این عنوان آمد : به زودي فرمانروايي حاكم برسياهچاله ها اول به سياره مادر و بعد از آن به تمام منظومه ها و سيارات حمله خواهد كرد و فرمانرواي تمام جهان شوم خود خواهد شد "
بعد از اين پيغام از حفره هاي ويژه رسيده بود ناگهان سياره تحقیقات ناپديد شد و حتی ذره ای از آن باقی نماند .البته مردماني كه روي سياره مادر بودند به خاطر سرعت نور و فاصله زيادشان با سیاره تحقیات هنوز آن را سر جاي خودش مي ديدند ولی همه می دانستند که چه اتفاق وحشتناکی در شرف وقوع است حال اين شماييد كه بايد در اين وضيعت راه خود را بر گزينيد بدون آنكه بدانيد آينده چه برايتان رقم زده .آياهنوز به گسترش تمدن خود علا قه داريد يا نه یا شاید شما نیز باید مانند دیگر حاکمان سیارات با تمام مرم سیاره ی خود آماده ی جنگی بزرگ شوید ویا سرنوشت دیگری برایتان رقم خورده است .

[img]http://www.futureworldco.com/sign_logos/os/windows.jpg[[/img]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

4 شنبه 25 بهمن 1385 - 00:13
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی جالبه داستان کاملا جذابیه و به بازی هم بسیار نزدیکه(تبدیلش به بازی راحته).
مهمتر اینکه من رو به یاد داستان مشابهی نمیندازه.
البته سواد ما در حد سوسکه(تو همین قضیه اطلاع داشتن از سایر قصه های بازیها)
ولی خوب من خیلی خوشم اومد اگه تکراری هم نباشه که دیگه نور علی نور میشه.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hosseinataeefard
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 11 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 606
محل سكونت: teh

4 شنبه 25 بهمن 1385 - 15:58
پاسخ بصورت نقل قول
متشکر و ممنون از نظرتون
در ضمن اختیار دارید بابا نسبت سواد شما ( ودیگر اعضای بزرگوار این سایت ) به سواد این بنده ی حقیر به بی نهایت میل می کنه
البته این داستان کامل بازی نیست و برای اینکه ادامه اش رو بفهمید باید بازی رو تهیه کنید که البته بازی در حال ساخت با نرم افزار 3dgs
نا گفته نمونه وقتی داستان رو به یک آدم اینکاره نشان دادم (طرف آشنا بود ) گفت داستانش نخ نما شده ولی شاید بشه ازش بازی ساخت

امیدوارم همیشه موفق و ممنون باشید

[img]http://www.futureworldco.com/sign_logos/os/windows.jpg[[/img]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 7 از 10 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011