Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> برنامه نویسی با زبان های C++ و Delphi و VB -> DirectX و VB

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

کدوم زبون برای ساخت بازی بهتره
++C
30%
 30%  [ 4 ]
++C
30%
 30%  [ 4 ]
++C
30%
 30%  [ 4 ]
#C
0%
 0%  [ 0 ]
VB
0%
 0%  [ 0 ]
JAVA
7%
 7%  [ 1 ]
مجموع آراء : 13

نويسنده
پيغام
mehdico
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 بهمن 1383
تعداد ارسالها: 1524
محل سكونت: اهواز

شنبه 30 تير 1386 - 22:40
پاسخ بصورت نقل قول
------------------------=

من XNA رو دارم.
اول می گفت که نسخه ی اکپرس سی شارپ میخواد اما بازم نتونستم سمپل هاش رو باز کنم. یه ارور مزخرف میده.

------------------------=
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

1 شنبه 31 تير 1386 - 11:40
پاسخ بصورت نقل قول
!!!

@@@
نقل قول:
شاد و خرم و پیروز باشید...

تموم شد ؟! دلم مي خواست موسو اسكرول كنم بيام پايين ... يه 2 صفحه ديگه بخونم .

>> ادامه مهموني <<

نقل قول:
من XNA رو دارم.

چطوره ؟ بيايم طرفش ؟! قابل تحمله يا فقط مخصوص اون بالا بالا هاست ؟؟

نقل قول:
وقتی کسی نمیره مطالعه عمیقتر بکنه...

شما بگو عمقش ما من !!

نقل قول:
میخواید من تا یه هفته ی دیگه یه دمو سر هم کنم بیام بگم اولین موتور ایرانی Shader Based که محدودیت 8 نور سخت افزاری رو از پیش روی بازی سازها برداشت؟ تازه نام تکنیک رو هم بهتون نگم تا بسوزید؟ (فایل اجراییش رو هم میزارم!) اینا که هنر نیست... فقط برای یادگیریه... فوق فوقش میشه بهش گفت یه دموی تکنیکی...

من كه شخصا خيلي خيلي علاقه دارم كارهاي شما رو ببينم .
خواهشا براي دل من هم كه شده يه چيزي رو كن .

نقل قول:
(هر چی دلم می خواست گفتم... آخه یکی نیست بگه به تو چه... تو کار خودتو بکن...!)

من كه واقعا از كلمه به كلمش استفاده كردم ، شما هم انقدر فروتن نباشيد ، خوبيت نداره !!

نقل قول:
خوب چون يوبی سافت از ++C استفاده کرده پس ++C بهترینه و من هم ++C رو انتخاب می کنم.... خسته نباشم!... آخه اینم شد فکر کردن!!!

گرفتم .

نقل قول:
امیدوارم این مطلب رو به حالت طنز گونه ای خونده باشید تا خستگی ار تن و بدنتون بره و مطمئن باشی

Very Happy Very Happy Very Happy

نقل قول:
الان گروه های 3-4 نفری نسبتا خوب توی همین سایت تشکیل شدن که خوشبختانه عجله نکردن و هنوز صدای چیزی رو در نیاوردن تا به یه جایی برسن بعد قضیه رو علنی...

شما از كجا مي دوني ؟؟ يعني كي مي تونه باشه ؟؟ Wink

نقل قول:
ما یه زمانی اینجا آدم های قویی در برنامه نویسی به عنوان اعضامون داشتیم... جناب آقای سیدف... جناب آقای تقدیسیان... جناب آقای سلطانی...

اميدوارم هرجا كه هستن موفق باشن Arrow

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 26 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 402
محل سكونت: تهران

1 شنبه 31 تير 1386 - 12:32
پاسخ بصورت نقل قول
مثل سابق باید چشمامونو به خوندنه یه همچین پستهای عادت بدیم Laughing
من قبلا وقتی پستهای کنجکاو رو می دیدم دیس کانت می شدم و بعد 1-2 ساعت اونا رو می خوندم . Confused
فکر کنم هنوز هم همون عادت را داشته باشی مگه نه کنجکاو !!! Smile
قدیمی ها خیلی کم کم میان تو سایت .
اسحاق هم یه مدتی با ما تو یه کار گروهی و به صورت دیداری همکاری کرد و بعد کمی براش مشکل پیش اومد و ...

ادیتور سورنا
http://sourena.gamedev.ir/
ادیتور سیمرغ
http://simorgh.SourenaGames.com
بازی دوازده رخ - 12 رخ (سیاوش)
www.SourenaGames.com
شرکت نرم افزاری سورنا پردازش
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Kochol
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 1 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 298

1 شنبه 31 تير 1386 - 19:57
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
من تو فارسی نوشتن هام هم مشکل غلط املایی زیاد دارم .
مثلا همیشه اضافه رو با ظ می نویسم ولی خیلی از دوستان بهم می گن تا درستشون کنم شما هم بهتر بود که غلط ها مو بهم می گفتید تا درستش کنم یعنی این طوری فکر کنم بهتر می شد.

بعد همه ایرانی ها از کلمه اولین استفاده می کنند ما هم از بس این اولین رو دیدیم عادت کردیم مثلا هم مهدی هم تو امضاش نوشته اولین ادیتور ...

موفق باشی.

[img]http://barnamenevis.org/forum/image.php?type=sigpic&userid=6875&dateline=1258101798[/img]
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

1 شنبه 31 تير 1386 - 23:21
پاسخ بصورت نقل قول
@Kochol:
سلام... Embarassed

نقل قول:
مثلا همیشه اضافه رو با ظ می نویسم ولی خیلی از دوستان بهم می گن تا درستشون کنم شما هم بهتر بود که غلط ها مو بهم می گفتید تا درستش کنم یعنی این طوری فکر کنم بهتر می شد .

در مورد قسمت آخر حق با شماست... Crying or Very sad ... اشتباه احمقانه ای بود... عدالت رو رعایت نکردم و خیلی هم تند رفتم... از صمیم قلب ازتون عذر خواهی می کنم و سعی می کنم دیگه چنین اشتباهی رو تکرار نکنم... Crying or Very sad ... با اینکه باعث شدم رنجیده خاطر بشید اما امیدوارم بزرگواری کنید و منو ببخشید... Question ... منظورم کلی بوده... Crying or Very sad (اما نباید جزئیش می کردم!)

نقل قول:
... [ قسمتی از متن به علت عدم رعایت انصاف خذف شد ] ...

خلاصه شرمنده... من از تمام ژانرهایی که در نمایشگاه E3 امسال شرکت کرده بودند فیلم های HD تهیه کرده بودم و همشونم دیده بودم... دیشبش هم نخوابیده بودم و کلی از دست خودم شاکی بودم... خلاصه احتمالا حسابی قاطی کرده بودم... خواهشا چیزی تو دلتون نگه ندارید... خیلی هم ممنون که اشتباه بنده رو گوشزد فرمودید... Laughing
---------------------------------------

نقل قول:
من تو فارسی نوشتن هام هم مشکل غلط املایی زیاد دارم .

خوب این دلیله قانع کننده ای نیست و من نمی تونم اینو بپذیرم چون شما "اضافه" رو درست نوشتید... Very Happy

نقل قول:
بعد همه ایرانی ها از کلمه اولین استفاده می کنند ما هم از بس این اولین رو دیدیم عادت کردیم مثلا همین**** هم تو امضاش نوشته اولین ادیتور ...

همه ایرانی ها؟!!! Shocked ... (باور کنید من هم ایرانیم!!! Arrow )
خوب من هم فقط ابراز امیدواری کردم که اینکارو ترک کنیم و به فکر بهترین بودن باشیم نه اولین بودن به هر قیمت... Wink ... (در ضمن دوباره تاکید می کنم که شخص خاصی مد نظر نیست، طرف صحبتم اول از همه به خودم بود (دیوونه ام با خودم بلند بلند حرف میزنم... Very Happy ) و بعد هم تمام هموطنام بود...!)

اگه مورد دیگه هم مونده خواهش میکنم از طریق پیام خصوصی با من در میون بذارین که کدورتی بینمون ایجاد نشه... ما اینجا همه باهم دوست و همکاریم... اگه یه وقت یکی مثل من بی تجربگی میکنه که نباید به دل گرفت... Very Happy ... Evil or Very Mad

@مهدی 2190:
نقل قول:
مثل سابق باید چشمامونو به خوندنه یه همچین پستهای عادت بدیم Laughing

نقل قول:
فکر کنم هنوز هم همون عادت را داشته باشی مگه نه کنجکاو !!!

ترک عادت موجب مرض است... Very Happy

نقل قول:
اسحاق هم یه مدتی با ما تو یه کار گروهی و به صورت دیداری همکاری کرد و بعد کمی براش مشکل پیش اومد و ...

میدونم چی می فرمایید... در هر صورت من باز هم سعی می کنم با ایشون تماس بگیرم... ایشون خیلی مهربان و با حوصله بودن... Laughing

نقل قول:
Sourena
Powerful Editor For Irrlicht Engine

امیدوارم سورنا و کوچول گیم انجین یه روزی اونقدر باحال و خفن و قدرتمند بشن که ما بیایم جلو براتون بوق بزینیم و خوشحالی کنیم... مطمئن باشید من هم خیلی دوست دارم محصولات تاپ و قدرتمند مزین به نام ایران و ایرانی باشن... Laughing
اما بنظرم نباید چیزی رو پیش پیشکی خورد، همین.

@_Akhtar:
نقل قول:
تموم شد ؟! دلم مي خواست موسو اسكرول كنم بيام پايين ... يه 2 صفحه ديگه بخونم .

Shocked ... Confused ... به قول معروف، بابا تو دیگه کی هستی... Very Happy

نقل قول:
چطوره ؟ بيايم طرفش ؟! قابل تحمله يا فقط مخصوص اون بالا بالا هاست ؟؟

با اینکه این سوال رو از من نپرسیدید... اما خوب ضرری نداره... #C هم که زبان روان، ساده و قدرتمندیه... به هر حال ضرری نداره... Razz

نقل قول:
من كه شخصا خيلي خيلي علاقه دارم كارهاي شما رو ببينم .
خواهشا براي دل من هم كه شده يه چيزي رو كن .

من چیزی که بدرد کسی بخوره و جنبه ی آموزشی هم داشته باشه ندارم که به بتونم به همه نشونش بدم! هر زمان که چیز بدر بخوری تهیه کردم و مطمئن شدم به درد همه میخوره، حتما این کارو می کنم... از لطف شما هم سپاسگزارم... Surprised
البته اگه مورد خاصی مد نظرتونه و از در خواستش هدف خاصی دارید (تهیه مقاله آموزشی و یا یه همچین چیزی) می تونم هر تکنیکی رو که مایل باشید به طور خصوصی بهتون نشون بدم... هم تصویر ثابت، هم متحرک و هم فایل اجرایی... Very Happy (حتی بعضا با توضیح...)
(اما نکته مهم اینه که بچسبید و ول نکنید چون من مثل کشه تنبان می مونم (البته تنب بزرگ... Very Happy )... خلاصه برای اینکه من شرمنده نشم از 1 ماه قبلش شروع کنید... Very Happy ... میدونید که چرا!!! Embarassed )

نقل قول:
شما از كجا مي دوني ؟؟ يعني كي مي تونه باشه ؟؟ Wink

بعضیا خودشون گفتن... بعضیا رو میشناسم... بعضی ها رو هم حدس زدم (البته این آخری رو فاکتور بگیرید!)

@Mehdico:
نقل قول:
اول می گفت که نسخه ی اکپرس سی شارپ میخواد اما بازم نتونستم سمپل هاش رو باز کنم. یه ارور مزخرف میده.

چه اروری؟ Readme همراهش رو حتما بخونید و فراموش نکنید که سرویس پک ها رو دانلود کنید (هم سی شارپ و هم گیم استدیو)

موفق باشید.

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

2 شنبه 1 مرداد 1386 - 11:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام Mr. Green

نقل قول:
من چیزی که بدرد کسی بخوره و جنبه ی آموزشی هم داشته باشه ندارم که به بتونم به همه نشونش بدم! هر زمان که چیز بدر بخوری تهیه کردم و مطمئن شدم به درد همه میخوره، حتما این کارو می کنم... از لطف شما هم سپاسگزارم...

بابا آموزشو بی خیال ، یکم پز بده ، مثلا یه روز بشین همه کارهاتو سر هم کن و بیار اینجا بذار بگو چشمتون در بیاد ببینید من چی ساختم !! PDT_002
Very Happy Very Happy Very Happy

ولی بی شوخی خیلی دوست دارم کارهای شما رو ببینم ، اگر توضیحات در حد معرفی هم باشه ، که دیگه حرف نداره Arrow

پیروز و سربلند باشید .

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011