Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> کم کاری مدیران در بعضی بخش ها!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

1 شنبه 16 تير 1387 - 23:46
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

خدمت مقدس سربازي

جدي ميگي ؟ آخ آخ ...
خبر ناراحت كننده اي بود ! Sad

michael_bier,
راستش صبح هم قبل از ويراش پستت به تاپيك سر زدم هم بعدش ... مثل هر روز زياد توي سايتم ولي چون از محل كارم مي آم و ساعت كاريم از 8 شروع ميشه تا 8 مجال پاسخ دادن نبود !
در موراين جمله اي كه ويرايش (اضافه) كردي :
نقل قول:

در ضمن تو خودتم باید به این اکتیو کمک کنی! من الان چند ماهه دارم کارامو تو بخشت میذارم اما هیچکس حتی خودت جواب ندادی! انگار تو بخش های دیگه اکتیو تر بودی! اینطور نیست؟

در مورد چند كارت كه توي بخش فتوشاپ بود ... واقعا نميدونم چرا نديدمش ... شايد چون هر وقت مي آم فقط به علامت پست جديد هر تالار توجه ميكنم و اينم نميدونم چرا هميشه تالار فتوشاپ رو بدون پست جديد ميديدم ... به هر حال شرمنده و ممنون كه ياد آوري كردي ...
انشالا تا يكي دو روز آينده...

در كل ...كم شدن فعاليت سايت ممكن جاي بحث داشه باشه اما نگران كننده نيست چون دلايل زياد و منطقي داره و به نظر من با توجه به شرايط زماني موجود زياد هم بد نيست (ولي ميتونه خيلي بهتر باشه)
كلا به نظر من ايراني ها فعاليت وب رو توي ضمينه هاي غير تخصصي و كم تخصص بيشتر ترجيح ميدن تا فعاليت توي سايتي مثل PD .. به عنوان مثال همون سايت رفيقت يا هزاران سايت با موضوعهاي مشابه (از جك و چيستان بگير تا پرورش ماهي آكواريوم) طرفدارهاي بيشتري داره يا ميتونه داشته باشه تا اينجا ...
كلا اگر توجه به كميت رو كمتر كنيم و بيشتر به كيفيت بحث ها توجه كنيم به اين نتيجه ميرسيم كه اينجا وضعيت زياد هم بد نيست (البته بجز بعضي تاپيك ها كه به جاده خاكي ميزنن كه كنترلشون وظيفه ي مدير هست)
ولي باز هم ميگم ميتونه خيلي خيلي بهتر باشه ...

انشالا با همكاري و هم فكري و همون Community كه مهدي گفت بهتر شه .

فعلا

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

2 شنبه 17 تير 1387 - 00:53
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

مرتضی جان من تا الان فکر میکردم شما مدیر بخش پروژه های در دست تولید هستی !!
نکنه خودتم یادت رفته!؟

محسن جان تو واقعآ فکر میکنی اون سایت رفیقم تفریحیه؟ Very Happy Shocked Very Happy
میدونی اون سایت به چه افرادی کمک کرده؟
ما اونجا کارای بزرگی انجام دادیم

یا حق و در پناه حق

نويسنده
پيغام
jonathan
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 1166
محل سكونت: شيراز

2 شنبه 17 تير 1387 - 06:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
يه سري بهش زدم ... چند تا تاپيكش فوق العادس (شكي نيست) ولي باقي بحث ها و تاپيك ها... !!!

راستي من جايي حرف از تفريحي نزدم (خوب پست ها رو بخون بعد ...) . گفتم بي تخصص يا كم تخصص (نه خوب يا بد !) كه هنوزم سر حرفم هستم .

..........
به نظر من از اين به بعد اگر كسي را ه حلي چيزي داره بگه وگرنه نزاريد تاپيك از موضوعش دور شه .
..........

فعلا

tearing out my soul
tearing out my soul
tearing out my soul
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

2 شنبه 17 تير 1387 - 21:39
پاسخ بصورت نقل قول
دو سه بار قبلا سرباز شدن رئیس بزرگ رو اعلام کرده بودم. Idea

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

2 شنبه 17 تير 1387 - 22:18
پاسخ بصورت نقل قول
سلام،
ولی من نظرم با شما فرق می کنه... البته شاید فقط من تغییر کردم و شما رو نمی دونم... ولی چیزی که هست این رو می دونم که افراد بزرگ سایت هم تقریباً همین کار رو می کنن...
اگر ما بخوایم روزی بیست تا پست بزنیم و هر روز بیایم فروم رو بگردیم، هیچ وقت به جایی نمی رسیم که هیچ، بلکه وضع بعد از چند روز مثل همین الان میشه و حتی بد تر... به طوریکه فروم بازی های ساخته شده هم تاپیک جدیدی نخواهد داشت...
الان دیگه وقت اونه که بجای پرداختن به صحبت های الکی، با مطالعه سایت های تخصصی آپدیت شده (خارجکی) و کتاب هایی که به روز میشن و با ارتباط بر قرار کردن با افرادی که در این زمینه تا حدودی تخصص دارن علممون رو افزایش بدیم نه این که بیام همش پست الکی بدیم...
مسلماً آقا مرتضی می تونه بشینه از صبح تا شب توی یه تاپیک جک بنویسه و یا حتی هی بشینه مقاله هایی که مبتدی هستند رو ترجمه کنه یا نویسه و بزاره اینجا... ولی در این صورت دیگه وقتی نداره بشینه روی GM کار کنه و اون رو به GM++ تبدیل کنه یا اینکه از گیم میکر یه آنریل انجین بسازه!!! Sad (با عرض پوزش از استاد اگر جسارتی کردم Question )
یا مثلاً آقای کنجکاو (آخرش اسم ایشون رو نفهمیدم!) می تونه تا صبح بشینه پست های بلند بده و هر روز این کار رو بکنه... ولی بعد از چند روز دیگه کم میاره... چون براش علمی نمونده! و پست های ایشون که به کمتر از 80 خط ( Shocked Confused ) قبلاً نمیرسید یه کلمه ای و شکلک میشه! (باز هم با عرض پوزش اگر بی ادبی کردم.)
اگر توجه کنی همین حالاش آقای کنجکاو دیر به دیر به فروم سر میزنه ولی پستی میده که ده دقیقه خوندنش و 60 دقیقه فهمیدنش طول میکشه!!!
* نباید کیفیت رو فدای کمییت کنیم!!!*
مثلاً من خودم می تونم تا آخر تعطیلات بشینم اینجا و چرت بنویسم, از اجتماع گرفته تا محیط زیست و اقتصاد... ولی الان دیگه فقط حرف زدن رو ول کردم... باز میاد روزی که وقتی بر می گردم سایت مطلبی می نویسم که همه اینجوری بشن: Shocked (مثال بود... من از این عرضه ها ندارم Smile )

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

3 شنبه 18 تير 1387 - 09:50
پاسخ بصورت نقل قول
مصطفي سپهريان نوشته:
سلام،
ولی من نظرم با شما فرق می کنه... البته شاید فقط من تغییر کردم و شما رو نمی دونم... ولی چیزی که هست این رو می دونم که افراد بزرگ سایت هم تقریباً همین کار رو می کنن...
اگر ما بخوایم روزی بیست تا پست بزنیم و هر روز بیایم فروم رو بگردیم، هیچ وقت به جایی نمی رسیم که هیچ، بلکه وضع بعد از چند روز مثل همین الان میشه و حتی بد تر... به طوریکه فروم بازی های ساخته شده هم تاپیک جدیدی نخواهد داشت...
الان دیگه وقت اونه که بجای پرداختن به صحبت های الکی، با مطالعه سایت های تخصصی آپدیت شده (خارجکی) و کتاب هایی که به روز میشن و با ارتباط بر قرار کردن با افرادی که در این زمینه تا حدودی تخصص دارن علممون رو افزایش بدیم نه این که بیام همش پست الکی بدیم...
مسلماً آقا مرتضی می تونه بشینه از صبح تا شب توی یه تاپیک جک بنویسه و یا حتی هی بشینه مقاله هایی که مبتدی هستند رو ترجمه کنه یا نویسه و بزاره اینجا... ولی در این صورت دیگه وقتی نداره بشینه روی GM کار کنه و اون رو به GM++ تبدیل کنه یا اینکه از گیم میکر یه آنریل انجین بسازه!!! Sad (با عرض پوزش از استاد اگر جسارتی کردم Question )
یا مثلاً آقای کنجکاو (آخرش اسم ایشون رو نفهمیدم!) می تونه تا صبح بشینه پست های بلند بده و هر روز این کار رو بکنه... ولی بعد از چند روز دیگه کم میاره... چون براش علمی نمونده! و پست های ایشون که به کمتر از 80 خط ( Shocked Confused ) قبلاً نمیرسید یه کلمه ای و شکلک میشه! (باز هم با عرض پوزش اگر بی ادبی کردم.)
اگر توجه کنی همین حالاش آقای کنجکاو دیر به دیر به فروم سر میزنه ولی پستی میده که ده دقیقه خوندنش و 60 دقیقه فهمیدنش طول میکشه!!!
* نباید کیفیت رو فدای کمییت کنیم!!!*
مثلاً من خودم می تونم تا آخر تعطیلات بشینم اینجا و چرت بنویسم, از اجتماع گرفته تا محیط زیست و اقتصاد... ولی الان دیگه فقط حرف زدن رو ول کردم... باز میاد روزی که وقتی بر می گردم سایت مطلبی می نویسم که همه اینجوری بشن: Shocked (مثال بود... من از این عرضه ها ندارم Smile )
سلام ,

مصطفي سپهريان, به همه اعضا تیکه انداختی هالا یه حالیم من بهت میدوم!! البته جای تلافی! Very Happy Very Happy Smile (شوخی)

اولآ من نمیگم که بیان از صبح تا شب پست بزنن! من میگم وقتی هیچ کدوم از مدیرا پست نمیزنن بقیه هم از پست دادن های بی جواب خسته میشن و میرن تو سایت های دیگه پست میدن

--------------

حالا حال گیری من به آق مصطفی: Laughing

تو چرا حرفات ضد و نقیضه؟ از یه ور میگی از صب تا شب وقت چرت و پرت گفتن داری از یه ور توی امضات گفتی : جالبه... با این که هیچی وقت ندارم نشستم وبلاگ می نویسم!

و دقیقآ همین کارو داری توی وبلاگت میکنی!!!
نقل قول:

(باز هم با عرض پوزش اگر بی ادبی کردم.)

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

3 شنبه 18 تير 1387 - 15:52
پاسخ بصورت نقل قول
سلام، من که هنوز سر حرفم هستم... البته جواب رو بزرگان توی پست های قبل دادن..
برای وبلاگ هم اگر به تاریخ پست ها نگاه کنید زود به زود آپ نمیشه و در ضمن بعضی هاش هم کپی هستش.... کلاً برای خالی کردن عقده های توی دله!!! Wink

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011