Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> اخراج

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

اخراج
نويسنده
پيغام
moh0913
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 13 اسفند 1384
تعداد ارسالها: 287
محل سكونت: سرزمین میانه

جمعه 29 شهريور 1387 - 22:22
پاسخ بصورت نقل قول
من خودم می دونم که همین الآن 600 نفر می پرند رو سرم ولی باید بگم شما بی دلیل جناب پویا خان رو اخراج کردید.اگه شرکت های بزرگ بازی سازی هم مثل شما کار می کردند به هیچ جایی نمی رسیدند.من 20 بازی به نام Dreamland دیدم حالا باید بیام بزنم تو سر مهدی فنایی بگم چرا این اسم رو برداشتی گذاشتی رو بازیت ؟؟؟
بنظر من است سایت رو تغییر بدید به هواداران فنایی !!
دامین Faneifans.com خوبه دیگه !!

چیزهایی دیگه هم هست که بعدا می گم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

جمعه 29 شهريور 1387 - 22:45
پاسخ بصورت نقل قول
moh0913, فکر کنم در اسراء وقت حکم اخراجت صادر ربشه ! Idea

نمیدونم من چیزی نمیگم...

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

شنبه 30 شهريور 1387 - 03:57
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM نوشته:

نمیدونم من چیزی نمیگم...
والا شما که نمی خواید چیزی بگید بهتر نیست اصلاْ چیزی نگید؟ فکر نکنم به خاطر چیزی نگفتنتون مورد بازخواست قرار بگیرید! واقعاْ به نظر خودتون این پستتون مورد نیاز بود؟ اگر هم جوابی دارید لطفاْ با پیام خصوصی به بنده بگید!
این پستتون یه اسپم به تمام معنی بود!
moh0913, خوب مدیران هم دلایل خودشون رو دارن و فقط طبق قوانین عمل می کنن. فکر نکنم آقا احسان از رو دل خودش اومده باشه اخراج کرده باشه!

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

شنبه 30 شهريور 1387 - 09:00
پاسخ بصورت نقل قول
مصطفي سپهريان نوشته:
MahanGM نوشته:

نمیدونم من چیزی نمیگم...
والا شما که نمی خواید چیزی بگید بهتر نیست اصلاْ چیزی نگید؟ فکر نکنم به خاطر چیزی نگفتنتون مورد بازخواست قرار بگیرید! واقعاْ به نظر خودتون این پستتون مورد نیاز بود؟ اگر هم جوابی دارید لطفاْ با پیام خصوصی به بنده بگید!
این پستتون یه اسپم به تمام معنی بود!

======================================================
======================================================
moh0913, خوب مدیران هم دلایل خودشون رو دارن و فقط طبق قوانین عمل می کنن. فکر نکنم آقا احسان از رو دل خودش اومده باشه اخراج کرده باشه!

از اوتجایی که جدا کردم خودت هم اسپم دادی !. اگه بحث سر تذکر بذار مدیر سایت بده.

خوب چی بگم من تا حرف میزنم شما منو میزنین.

چیه ؟! چون حرف هامو خیلی رک میزنم به ضرر بعضی هاست !.

دلیلش فقط امضا بود !!!. اگه پویان امضاشو عوض میکرد هیچوقت اخراج نمیشد تازه الآن که اخراج کامل نشده که از دیتا ی سایت حذف شده باشه Idea فقط یوزشرو بستن.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
liantec
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 28 آبان 1385
تعداد ارسالها: 718
محل سكونت: تهران ، بوشهر

شنبه 30 شهريور 1387 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان چرا توی سرو کله ی هم میزنید؟!
لطفا بزارید اگه اشتباهی هست مدیران جواب بدند و تذکر.
بیخودی به جون هم نیفتید!

در مورد اخراج ایشون هم، منتظر باشید اگه توضیحی باشه آقا احسان خواهند گفت.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

1 شنبه 31 شهريور 1387 - 09:27
پاسخ بصورت نقل قول
كاربر با اسم پويان توي امضاش يه چيزي توي اين مايه ها نوشته بود:
"به جمع مخالفين بازي سرزمين رويا بپيونديد."
و حاضر نبود عوضش كنه. اعتقاد داشت كه توي همه سايتها امضاي شخص مال خودشه و كسي حق نداره بهش ايراد بگيره.
بنده هم بعد از هشدار، كاربريشون رو معلق كردم. البته اون هنوز توي ليست ban‌ نيست و ميتونه PM‌ بفرسته. توي يه PM‌ براش گفتم كه هر زمان شرايط رو بپذيره مي تونه به من خبر بده تا اسم كاربريش فعال بشه.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
_Akhtar
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 10 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 1212

1 شنبه 31 شهريور 1387 - 13:33
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
توي يه PM‌ براش گفتم كه هر زمان شرايط رو بپذيره مي تونه به من خبر بده تا اسم كاربريش فعال بشه.

چقدر دموکراتیک عمل کردی!!! Shocked Laughing

www.Saeed-Shahriyari.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
moh0913
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 13 اسفند 1384
تعداد ارسالها: 287
محل سكونت: سرزمین میانه

1 شنبه 31 شهريور 1387 - 19:03
پاسخ بصورت نقل قول
شما که شدی صدام (چون می دونم با جنبه ای اینجوری صدات کردم) !! هر کی بر زدت بود می کشی !! Cool
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
eta
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 2 شنبه 27 تير 1384
تعداد ارسالها: 2153
محل سكونت: شاهين شهر

2 شنبه 1 مهر 1387 - 17:50
پاسخ بصورت نقل قول
ربطی به حرفی که زدی نداره اما این که با کی چه جوری برخورد بشه رو من سعی می کنم با توجه به قوانینی که توی ذهنم دارم تصمیم بگیرم.
چیزی که واضحه اینه که اینجور تصمیم گیریها به عهده منه و بررسی ملاک و معیارش هم با منه.
تا این اواخر همیشه سعی می کردم که تصمیماتم رو خیلی با احتیاط و بدون کمترین سختگیری بگیرم اما چندین مساله هست که باعث میشه از این به بعد نتونم اینجوری رفتار کنم. از درگیری های درسی ام که داره به اوج خودش نزدیک میشه(کنکور ارشد) و در گیری کاریم گرفته و از مراقبت از سایت در رفته. عدم سخت گیری در مورد قوانین سبب شده و میشه که چیزی شبیه بی نظمی و هرج و مرج به وجود بیاد. اونوقت افراد دیگه که احساس مسئولیت می کنند شروع می کنن به برخورد و بعدش بقیه مقاومت می کنن و خلاصه جنگ و دعوا شروع میشه. من صاحب این سایت نیستم و اینجا دست من امانته پس حق ریسک کردن ندارم.
هر چند که توی این قضیه اخیر گمون نمی کنم کسی پیدا بشه که حق رو به من نده. ما تو مملکتمون هنوز یه بازی ادم وار در نیاوردیم اون وقت یکی در میاد تو امضاش بقیه رو به مخالفت با بازی یکی دیگه ترقیب می کنه. اونم بدون هیچ دلیلی و تنها به دلایل شخصی. بعدش هم اگه طرفش کینه ای باشه حتما می خواد جواب بده و یه دعوا راه میندازن و سایتی رو که چهار ساله با بدبختی حفظش کردیم به گند می کشن. من همچین اجازه ای رو نمی دم.

برای بچه های سایت:
من مدت زیادی نیست که مدیر اینجام بر اساس تجربه ای که تا حالا کسب کردم از این به بعد تصمیم دارم که با همه بر مبنای قانون برخورد کنم و در مقابل زیر پا گذاشتن قانون کوتاه نیام. مشکلی که تا حالا داشتیم نبود قانون مدون بود ولی اون مشکل به زودی برطرف میشه. قوانین سایت رو با کمک چند تا از بچه ها داریم تدوین می کنیم و در حال اتمامه.
خلاصه کلوم این که برخورد بر اساس قانون با اشخاص خاطی ممکنه یاعث ناراحتی یکی دو نفر از اعضا بشه ولی برخورد نکردن با خاطی ظلمیه در حق همه اعضا. هر چند که ب دلایلی همچون رفاقت و ... اعتراضی نکنن.
از همه شما خواهش می کنم پس از تدوین قوانین خودتون را با اونها تطبیق بدید و از اینکه از این به بعد درباره قوانین سختگیری بیشتری می کنم ناراحت نشین.
مرسی.

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011