Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> يك پيشنهاد

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

يك پيشنهاد
نويسنده
پيغام
ty.taleby
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 6 دي 1387
تعداد ارسالها: 71
محل سكونت: كري انجين2

3 شنبه 10 دي 1387 - 07:56
پاسخ بصورت نقل قول
انجمني درمورد بازيسازي براي موبايل ايجاد كنين و از بين خودتان مديريت انجمن را انتخاب كنين
تا ديگران بتواننددرمودر بازسازي براي موبايل هم اطلاعات كسب كنند.
Laughing
باتشكر
محمدطالبي

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 10 دي 1387 - 18:21
پاسخ بصورت نقل قول
پیشنهاد بسیار خوبیه. منتها فعلا محدودیت وجود داره و بزرگترین این محدودیت ها نبود متخصص در این زمینه هست. شما از متخصص اینکار دعوت کنین اینجا تشریف بیارن و مطلب ارائه کنن. ما هم کلیه امکانات لازم رو در اختیارشون قرار می دیم.

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

3 شنبه 10 دي 1387 - 23:15
پاسخ بصورت نقل قول
Ali, علی کاملا درست میگه خیلیه اصلا نمیدونن با چی بازی های مویایل نوشته میشه !
بعد یه چیز دیگه حالا یکی اومد درس داد بهترین ابزار برای اینکار NetBeans که ماشالله 80 مگا بایت رو نت هست و کسی نمیتونه ابزارش رو بگه تازه این هیچ یارو باید JavaRuntimePack هم دانلود کنه.
به غیر از این راه میتونه 14 هزار تا پول خرج کنه یه پک کینگ بگیره که اینارو توش داره. Surprised
این ارو جهت این گفتم که خیلی نمی تونن برن سراغش.

با تشکر, ماهان Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

4 شنبه 11 دي 1387 - 11:22
پاسخ بصورت نقل قول
متخصصشو که داریم ( دارین ) اما فعلآ رفته خدمت! مهدی موسوی رو میگم! فکر کنم بهترین بازی سازه موبایل تو ایرانه!

نويسنده
پيغام
ty.taleby
در حال رشد
در حال رشد

5 شنبه 12 دي 1387 - 23:27
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM نوشته:
Ali, علی کاملا درست میگه خیلیه اصلا نمیدونن با چی بازی های مویایل نوشته میشه !
بعد یه چیز دیگه حالا یکی اومد درس داد بهترین ابزار برای اینکار NetBeans که ماشالله 80 مگا بایت رو نت هست و کسی نمیتونه ابزارش رو بگه تازه این هیچ یارو باید JavaRuntimePack هم دانلود کنه.
به غیر از این راه میتونه 14 هزار تا پول خرج کنه یه پک کینگ بگیره که اینارو توش داره. Surprised
این ارو جهت این گفتم که خیلی نمی تونن برن سراغش.

با تشکر, ماهان Surprised

كدام ورژن كينگ داره من حاضرم بخرم حتي بالاي 14هزارتومان Laughing و در اختيار بازيسازان براي موبايل بدهم تا حد 100.000بشه مشكلي نيستش Laughing چون اين ميزان نصف حقوقوم و همين مقدار مي توانم بدهم ولي براي پيشرفت بازيسازي حاضرم بيشتر هم خرج كنم ولي فعلا همين اندازه اگر كسي مي دونه بگه بروم بخرم و نرم افزار هاي ديگه هم بود بره واسه ماه ديگه كه پول داشته باشم و در اختيار همهتان بگذارم من براي پيشرفت اين علم از هيچ كاري دريغ نمي كنم حتي اگه 200.000توامن كامل حقوقم را بدهم.شرمنده Crying or Very sad بيشتر نمي توانم خرج كنم.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
ty.taleby
در حال رشد
در حال رشد

5 شنبه 12 دي 1387 - 23:34
پاسخ بصورت نقل قول
درمورد متخصص من يك نفر مي شناسم ولي خيلي آدم مغرور و از خود متشكر و خشك مزاج هركسي نمي تونه تحملش كنه يعني باهركسي كنار نمياد و انقدر مغرور فكر نكنم بياد اينجا حالا سعي مي كنم بيارمش البته بايد خودم و خيلي كوچيك كنم و ازش خيلي خواهش كنم كه بياد ولي مطمئن نيستم بازهم سعي بيشتر مي كنم. Laughing

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali_Hashemi
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 3 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 95
محل سكونت: Earth

جمعه 13 دي 1387 - 22:10
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
كدام ورژن كينگ داره من حاضرم بخرم حتي بالاي 14هزارتومان و در اختيار بازيسازان براي موبايل بدهم تا حد 100.000بشه مشكلي نيستش چون اين ميزان نصف حقوقوم و همين مقدار مي توانم بدهم ولي براي پيشرفت بازيسازي حاضرم بيشتر هم خرج كنم ولي فعلا همين اندازه اگر كسي مي دونه بگه بروم بخرم و نرم افزار هاي ديگه هم بود بره واسه ماه ديگه كه پول داشته باشم و در اختيار همهتان بگذارم من براي پيشرفت اين علم از هيچ كاري دريغ نمي كنم حتي اگه 200.000توامن كامل حقوقم را بدهم.شرمنده بيشتر نمي توانم خرج كنم.

سلام دوست عزیز.
برای من جالبه که اینقدر به بازی سازی علاقه نشون میدی, و اگر واقعا حاضری که اینهمه پول برای علاقه ات خرج کنی , خیلی کارت درسته.Razz

ولی برای دسترسی به ابزار های جاوا و NetBeans هیچ نیازی به پول خرج کردن نیست , حتی اگر 14000 تومن باشه !
من برنامه نویسی J2me زیاد انجام دادم (از سال 1384), و کد هامو در NotePad می نوشتم و بعد با Java Toolkit کامپایل می کردم. و خیلی بعدها با Net Bean آشنا شدم ولی دیگه پروژه ای در این زمینه انجام ندادم که از این IDE استفاده کنم. چون گوشی جدید من (U700) از JSR82 پشتیبانی نمی کرد Wink دیگه ادامه ندادم!
( چه دلیل قانع کننده ای ! )

من این ابزار ها رو قبلا دانلود کرده ام , به علاوه یکسری مقالات و EBook ها در مورد برنامه نویسی موبایل J2me.
در ضمن بنده یک برنامه نوشته ام که فایلهای Jar را می گیرد و سورس آنها را به شما تحویل می دهد. Surprised
با این کار میتونی سورس بازیهای موجود رو ببینی و با سرعت خیلی زیادی پیشرفت کنی.

اگر که تمایل داشتی , به من P/M بده , همه اینها رو رایگان در اختیار شما میذارم.

فقط باید هزینه پیک رو بدی یا اینکه بیای در محل کار من اون رو تحویل بگیری.Embarassed

ولی من کلا با برنامه نویسی بازی برای موبایل موافق نیستم. هرچند که عاشق این کار هستم , ولی چیزی که تا حالا تجربه شده اینه که نمی تونم به دنبال علایق خودم برم , زیرا در جامعه ما , انسانهایی مثل من , اگر یک روز به کسب در آمد فکر نکنند , چندین روز باید تاوان آنرا بدهند. به همین علت فکر می کنم که بهتره ابتدا به دنبال نوعی از برنامه نویسی بری که بتونه درآمد زا باشه (حتی به مقدار کم) تا بتونی با اون پشتوانه به علایق خودت برسی.
و نوشتن بازی برای موبایل , چیزی نیست که به این راحتی بشه از اون پول در بیاری.
(البته این نظر شخصی بنده هست و خودم هم نمی تونم کاملا به اون عمل کنم و بیشتر به دنبال کاری میرم که علاقه دارم)
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ty.taleby
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 14 دي 1387 - 01:55
پاسخ بصورت نقل قول
Ali_Hashemi نوشته:
نقل قول:
كدام ورژن كينگ داره من حاضرم بخرم حتي بالاي 14هزارتومان و در اختيار بازيسازان براي موبايل بدهم تا حد 100.000بشه مشكلي نيستش چون اين ميزان نصف حقوقوم و همين مقدار مي توانم بدهم ولي براي پيشرفت بازيسازي حاضرم بيشتر هم خرج كنم ولي فعلا همين اندازه اگر كسي مي دونه بگه بروم بخرم و نرم افزار هاي ديگه هم بود بره واسه ماه ديگه كه پول داشته باشم و در اختيار همهتان بگذارم من براي پيشرفت اين علم از هيچ كاري دريغ نمي كنم حتي اگه 200.000توامن كامل حقوقم را بدهم.شرمنده بيشتر نمي توانم خرج كنم.

سلام دوست عزیز.
برای من جالبه که اینقدر به بازی سازی علاقه نشون میدی, و اگر واقعا حاضری که اینهمه پول برای علاقه ات خرج کنی , خیلی کارت درسته.Razz

ولی برای دسترسی به ابزار های جاوا و NetBeans هیچ نیازی به پول خرج کردن نیست , حتی اگر 14000 تومن باشه !
من برنامه نویسی J2me زیاد انجام دادم (از سال 1384), و کد هامو در NotePad می نوشتم و بعد با Java Toolkit کامپایل می کردم. و خیلی بعدها با Net Bean آشنا شدم ولی دیگه پروژه ای در این زمینه انجام ندادم که از این IDE استفاده کنم. چون گوشی جدید من (U700) از JSR82 پشتیبانی نمی کرد Wink دیگه ادامه ندادم!
( چه دلیل قانع کننده ای ! )

من این ابزار ها رو قبلا دانلود کرده ام , به علاوه یکسری مقالات و EBook ها در مورد برنامه نویسی موبایل J2me.
در ضمن بنده یک برنامه نوشته ام که فایلهای Jar را می گیرد و سورس آنها را به شما تحویل می دهد. Surprised
با این کار میتونی سورس بازیهای موجود رو ببینی و با سرعت خیلی زیادی پیشرفت کنی.

اگر که تمایل داشتی , به من P/M بده , همه اینها رو رایگان در اختیار شما میذارم.

فقط باید هزینه پیک رو بدی یا اینکه بیای در محل کار من اون رو تحویل بگیری.Embarassed

ولی من کلا با برنامه نویسی بازی برای موبایل موافق نیستم. هرچند که عاشق این کار هستم , ولی چیزی که تا حالا تجربه شده اینه که نمی تونم به دنبال علایق خودم برم , زیرا در جامعه ما , انسانهایی مثل من , اگر یک روز به کسب در آمد فکر نکنند , چندین روز باید تاوان آنرا بدهند. به همین علت فکر می کنم که بهتره ابتدا به دنبال نوعی از برنامه نویسی بری که بتونه درآمد زا باشه (حتی به مقدار کم) تا بتونی با اون پشتوانه به علایق خودت برسی.
و نوشتن بازی برای موبایل , چیزی نیست که به این راحتی بشه از اون پول در بیاری.
(البته این نظر شخصی بنده هست و خودم هم نمی تونم کاملا به اون عمل کنم و بیشتر به دنبال کاری میرم که علاقه دارم)

نقل قول:

دوست عزيز خوب به اين نكات توجه كن:
اول:درنظرمن بازيسازي لغتي كاملي نيست
بايد ديگران را عادت بدهيم كه به جاي بازيسازي بگويند علم و صنعت بازيسازي

دوم: من بازيسازي را يك علاقه نمي دونم يك علم مي دونم كه من به اين علم علاقه مند شدم و من اين علم را هم يك صنعت مي دونم چون درآمدزا هستش.پس من براي اين علم و صنعت كه علاقه مندش شدم پول خرج مي كنم در حالي كه مي توانستم اين پول را صرف چيز هاي ديگه كنم.من از كار اين گروه كه همايش برگذار مي كنم و مقاله مي نويسم و جمع اوري مي كنند و افرادي كه علم و صنعت بازيسازي را پيشرفت مي دهند را دركنار هم جمع مي كردند به اين گروه احترام مي گذارم و دوست داشتم هميشه گروه ي مثل اين گروه داشته باشم كه نتوانستم ولي مي توانم يكي از اعضاي كوچك اين گروه باشم.
باتشكر محمدطالبي

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
michael_bier
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 5 فروردين 1386
تعداد ارسالها: 656
محل سكونت: تهران

شنبه 14 دي 1387 - 11:47
پاسخ بصورت نقل قول
ty.taleby, میشه شعار دادنو تموم کنین؟

Ali_Hashemi, گمون کنم برنامه ای که شما نوشتین اسمشWinrar باشه! نه؟

نويسنده
پيغام
ty.taleby
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 14 دي 1387 - 16:09
پاسخ بصورت نقل قول
michael_bier نوشته:
ty.taleby, میشه شعار دادنو تموم کنین؟

Ali_Hashemi, گمون کنم برنامه ای که شما نوشتین اسمشWinrar باشه! نه؟

نقل قول:
ty.talebyمیشه شعار دادنو تموم کنین؟

اگردرنظرشما شعاردادن چشم. Idea

نقل قول:
گمون کنم برنامه ای که شما نوشتین اسمشWinrar باشه! نه؟

اين ميشه زود قضاوت كردن Shocked
خوب حالا بيخيال شين چون اين تصميمات در توانايي مانيست Sad پس حق تصميم گيري نداريم
مديريت سايت مي دونه خودش. Laughing
فقط اگر كسي متخصص اعلام كنه تا برايش انجمني ايجادكنند.
Laughing

وسلام

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011