Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> بالاخره شد ...

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نظر شما در مورد تغييرات صورت گرفته چيست ؟
كار خيلي خوبيست و در موفقیت سایت تاثیر دارد
100%
 100%  [ 9 ]
كار جالبي نيست و در موفقيت سايت بي تاثير است
0%
 0%  [ 0 ]
مجموع آراء : 9

بالاخره شد ...
نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

جمعه 7 فروردين 1388 - 11:21
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان
بالاخره PD متحول شد . جا داره به تمامي بچه ها و مديران سايت تبريك بگم . خوشحالم كه وعده ي علي جان عملي شد . اگر كسي نظري داره بيان كنه .
اول خودم نظر ميدم Laughing :
علي جان فونتي كه در سردر فروم براي طراحان پارسي انتخاب شده خيلي قديمي هست . ميشد از فونت هاي بهتر و زيباتري هم استفاده كرد
------------------------
راستي خيلي خوب ميشد دكمه ي تشكر هم اضافه ميشد . تا از پست دادنهاي بيخود جلوگيري بشه . همچنين فروم هم فضايي حرفه اي تر پيدا ميكنه ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Pswin
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 29 دي 1385
تعداد ارسالها: 261
محل سكونت: پشت کامپیوترم

1 شنبه 9 فروردين 1388 - 12:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
هنوز دکمه تشکر اضافه نشده! به غیر از بهتر هستش که به هر کاربر یه rate بدید (مثلا 100تا به صورت پیش فرض) و کاربرها بتونن به کاربرهای دیگه امتیاز بدن (همراه با دلیل) اگر امتیاز مورد قبول بودش (از طرف مدیر و یا مدیز انجمن) امتیاز به کاربر اعمال شه اگر کابر امتیازش به صفر رسید اخراج شه و اگر جزء چند کاربر بهتر بود و یا داخل یه انجمن که فعالیت داشتش بهترین بود مدیر انجمن بشه.

سمینار تخصصی بازی سازی و گرافیک کامپیوتری (یکشنبه 29 آذر 1388 - 9:30 صبح تا 13 بعد از ظهر ):
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=28
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

1 شنبه 9 فروردين 1388 - 16:20
پاسخ بصورت نقل قول
میگم الان چی عوض شده ؟ میشه به من بگید. Rolling Eyes
فقط یخورده طراحی سالیت و گرافیک فروم عوض شده. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

1 شنبه 9 فروردين 1388 - 16:25
پاسخ بصورت نقل قول
@ Mr_Dragon,

لطف داری. کار خاصی که نکردیم. اینا واجباتی بود که خیلی وقت پیش بایس انجام میشد. الانم خیلی برنامه های دیگه هست که ایشالا با کمک بر و بچ خوب pd بزودی ردیف می کنیم. در مورد فونت هم از پیشنهادات استقبال می کنم. چه فونتی بهتره؟

@ Pswin,

در مورد دکمه تشکر داره تحقیق و بررسی بعمل میاد. منتها ظاهرا سوزن سر این قضیه گیر کرده و هی داره ریپیت میشه. در مورد کارهای دیگه ای که باید صورت بگیره، مثل حذف بعضی از تالارها، اضافه کردن تالارهای جدید، تخصصی شدن روی یک موضوع خاص، با بر عکس عمومی تر شدن از وضعی که فعلا داریم، حذف و اضافه مدیر جدید، دعوت/پیشنهاد همکاری دوطرفه اعضا با سایت (مدیریت سایت/انجمن/بخش اخبار/گالری/نقد و بررسی یا بخشای دیگه)... خلاصه در مورد این جور مسایل اگه نظری پیشنهادی صحبتی چیزی دارین استقبال می کنیم.

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

1 شنبه 9 فروردين 1388 - 18:53
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM عزیز :
درسته که هنوز تغییرات اساسی در سایت انجام نشده ، اما همین که فعلا قالب عوض شده نشونه ی اینه که مدیریت سایت و شخص علی آقا ، تصمیم جدی بر ایجاد انقلابی در سایت هستند و فکر میکنم همین خودش خیلی خوشحال کننده باشه ...
======================
علی جان منم کاملا با حرفهای شما موافقم . بعضی از مباحث واقعا اضافی هستند و اصلا تحرکی ندارن و نبودنشون بهتر از بودن و فقط شلوغی ایجاد کرده اند . مباحث جدیدتری هم میشه اضافه کرد . ولی به نظرم هرچی حجم مباحث و تعدادشون کمتر باشه ، فروم نظم بهتری میگیره و میشه تمرکزمون رو روی مباحث باقیمانده بیشتر کنیم . حذف و اضافه کردن مدیر هم به نظرم پیشنهاد خوبی هست . چون باعث ایجاد انگیزه بین بچه ها میشه .
علی جان فقط یک نکته : اگر براتون امکان داره قبل از اینکه بخواید تغییرات رو در مباحث سایت اعمال کنید یک هماهنگی با مدیران هر مبحث هم بکنید . من خودم رو مثال میزنم . من مدیر مبحث بازیهای کامپیوتری هستم . خیلی وقته این مبحث راکد مونده . هرچند پیشرفتش بدک هم نبوده . ولی ایده های بسیار خوبی براش دارم . یکی از اونا اینه که برای مباحثی که ایجاد میکنید ، زیر شاخه هم بسازید . مثلا مبحث بازیهای کامپیوتری سه زیر شاخه با نام های :
1 - نقد و بررسی
2 - پیشنما
3 - کد تقلب و ترینر

اینجوری موضوعات تفکیک بندی میشن و دسترسی بهشون راحت تر
البته اینایی که من گفتم فقط مثال زدم .
-----------------------------
اين فونتي كه الان باهاش دو كلمه " طراحان پارسی " رو نوشتید فکر کنم Arial باشه . فونتهای زیباتر هم هستند . حتی نستعلیق . یا کلی فونتهای فانتزی . آخه Arial دیگه منسوخ شده واسه بنر و سردر سایت ها . ولی بازم هرور خودتون میدونید .
مطمئنم با درایت شما ، شاهد روزهای خوب در این سایت هستیم ... Laughing Razz
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

2 شنبه 10 فروردين 1388 - 15:09
پاسخ بصورت نقل قول
خوب امید وار شدیم Rolling Eyes

میگ Mr_Dragon, اگه بخوایم ترینر کد تقلب یا پیشنما بزاریم میریم تو
cheathappens باسه ترینرو باسه خبر هم میریم تو igi. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

2 شنبه 10 فروردين 1388 - 20:49
پاسخ بصورت نقل قول
بعقیده من تالارهایی که باید حذف بشن (بدلیل فعالیت کم/ بی مدیر بودن) اینان:

تالار Zbrush
تالار فلش
تالار نرم افزارهای کاربردی (باید با تالار مسایل عمومی ادغام بشه)
تالار نجات بندر
تالار علوم

اگه کسی می تونه در مدیریت این تالارها بطور فعال با ما همکاری کنه خوشحال میشیم همکاری رو شروع کنیم. در غیر اینصورت این تالارها در اولین فرصت حذف میشن.

احتمالا تالارهای جدیدی در مورد ساخت بازی برای دستگاه های همراه و یکسری نرم افزار جدید و همچنین تالاری برای ساخت پروژه های شبیه سازی خواهیم داشت. بازم اگه کسی در مورد تالارهای جدید پیشنهادی داره آماده شنیدنش هستیم.

موفق باشید

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

3 شنبه 11 فروردين 1388 - 14:39
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM جان ، مطمئن باش خیلیها حال گشتن تو این سایت و اون سایت رو ندارن و درضمن کمتر کسی هست که به زبان انگلیسی مسلط باشه و بره پیشنمای جدیدترین بازیها رو در IGN ( نه igi ! igi اسم یه بازی هستش !!! ) بخونه ...
=======================
علی جان به نظر منم این مباحث ، گزینه های خوبی رای حذف شدن هستند ( البته در صورتی که فردی که توانایی چرخودنشون رو داشته باشه پیدا نشه )
من نظر دیگری هم داشتم . به نظرم میشه تعداد مباحثی رو که در مورد نرم افزارهای خاص هستند بیشتر کرد . مثلا الان در سایت برای گیم میکر و 3DGS و Quest مبحث اختصاصی داریم . من میگم بیایم برای سبک های دیگر هم مبحث ایجاد کنیم . مثلا برای سبک ادونچور ، مبحثی برای موتور Wintermute Engine اضافه کنیم . یا مثلا برای شبیه سازی همینجور . البته این پیشنهاد من رو میشه اصلاحش کرد و با نظرات خودتون ادغامش کنید و یک چیز خوب ازش بیرون بیارید . درکل من منظورم اینه که سایت باید بیشتر روی نرم افزار ها و موتورهای ساخت بازی + آموزش اونها تمرکز کنه .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MEHRDAD_R
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 3 مهر 1385
تعداد ارسالها: 199

4 شنبه 12 فروردين 1388 - 18:30
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام
لطفا تالار فلش را حذف نکنید.الان اکثر بازی های موبایل و کامپیوتر با فلش ساخته می شوند.بلاخص که برنامه نویسی آن نیز پیشرفته شده(AS3).و در هر موبایلی یک flash player وجود دارد.اهمیت دادن به این برنامه قدمهای مفیدی به همراه دارد. با مدیر این بخش صحبت کنید تا آن را پربارتر کند(محمد) .من هم سعي ميكنم لينكهاي مفيدي براي ساخت بازي با فلش پيدا كنم.بهر حال حذف كردن اين بخش در حاليكه فلش يكي از پر طرفدارترين برنامه هاي روز جهان است ٬ كار صحيحي نيست .

با تشكر - مهرداد

http://www.pershaland.com/
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير MSN

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

4 شنبه 12 فروردين 1388 - 20:09
پاسخ بصورت نقل قول
MEHRDAD_R جان :
خود علي آقا گفتن در صورتي كه مديري لايق براي اين مباحث پيدا نشه و اين مباحث دوباره مثل قبل فعال نشن ، امکان حذفشون وجود داره .
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011