Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> بالاخره شد ...

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نظر شما در مورد تغييرات صورت گرفته چيست ؟
كار خيلي خوبيست و در موفقیت سایت تاثیر دارد
100%
 100%  [ 9 ]
كار جالبي نيست و در موفقيت سايت بي تاثير است
0%
 0%  [ 0 ]
مجموع آراء : 9

نويسنده
پيغام
behnam 08
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 آذر 1386
تعداد ارسالها: 349
محل سكونت: اصفهان

1 شنبه 16 فروردين 1388 - 22:05
پاسخ بصورت نقل قول
http://upload.iranblog.com/1/1238981825.jpg
اینم یک کار دیگه.

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

2 شنبه 17 فروردين 1388 - 16:26
پاسخ بصورت نقل قول
خيلي خوشحالم از اينكه تالار داره متحول ميشه و به نظرم اين تحولات اگه با فكر و تامل زياد و به دور از عجله و آشفتگي مي تونه كاملاطراحان پارسي رو به جايگاه خودش ببره.
در مورد هدر بگم كه هدر آقا محسن خوب بود ولي به نظرم زيادي بزرگه و اين بزرگ بودن به حرفه اي بودنش لطمه مي زنه مي شه همين تصوير رو كوچكتر كرد!!!
در ضمن زمينه اش بايد با قالب تالار هماهنگ باشه تا توي ذوق نزنه !!!!!

در مورد ايجاد تالار هاي جديد يا حذف تالار هاي قديمي هم بگم كه بايد اين كار با مطالعه زياد انجام بشه .
چند تا نكته كه فكر مي كنم بهتر باشه انجام بشه رو زير مي نويسم:
انجمن نبايد زياد شلوغ بشه . به نظرم اين تقسيم بندي براي تالارهاي اوليه خوبه و بايد بعد از اين تقسيم بندي كه زير نوشتم آموزش هر نرم افزار به طور جداگانه در يك زيرمجموعه از اين تالار ها انجام بشه :
1 . اخبار سايت و تالار
2.انتقادات و پيشنهادات
3.گفتگوي آزاد
4.كتاب هاي الكترونيكي
5.معرفي سايت ها
6.درخواست همكاري
7.بازيهاي كامپيوتري شامل بخش هاي كدتقلب و اخبار و نقدها و دموها يا تريلرهاي بازي و ....(‌چيز ديگه اي به ذهنم نرسيد‌!!!!)
8.مسايل عمومي كامپويتر كه خودش شامل دو بخش نرم افزار و سخت افزار ميشه.
9. طراحي دوبعدي كه شامل بخش هاي فتوشاپ و فلش و كورل دراو و ...
10.طراحي سه بعدي كه شامل بخش هاي 3d max و مايا و ...
11. نرم افزارهاي دوبعدي شامل گيم ميكر و تورك گيم بيلدر و فلش و ...
12 . نرم افزار هاي سه بعدي شامل 3d game studio و quest و ...
13. كه به نظرم مهمترين بخشه شما بايد يه تالار براي هر سبك داشته باشيد كه زيرمجموعه هاي مثل برنامه و گرافيك و داستان و ... داشته باشه . مثلا تالار نقش آفريني كه شامل بخش هاي برنامه نويسي و گرافيك و موسيقي و داستان و ... باشه.
ربه دليل خستگي خودم در نوشتن و شما در خوندن ادامه اش رو نمي نويسم
اگه اجازه بدهيد يه كم هم حرف دلم رو بزنم
اگه به من بود اصلا تالار رو روي نرم افزار يا موتور خاصي در گير نمي كردم و بيشتر مي رفتم سمت سبك بازي ها و لابه لاش روي موتورها هم مانور مي دادم .
موتورهاي و نرم افزار هاي آماده به نظر من فقط وسيله اي براي آشنا شدن با اين هنر يا شايد به نظر شما اين صنعته !!!!
سايت يا تالار بايد بيشتر روي پختن كاربرها براي ساخت مستقيم بازي و پخته شدن با DirectX , Open GL اقدام كنه در ضمن بايد روي داستان هاي بازي هم بيشتر كار بشه تا بتونيم واقعا بازي هاي بي نظيري رو بديم بيرون .

اين سايت نبايد زياد با چيزهايي كه اطراف بازي(مثل اخبار و تريلرها و چيت كدهاو...) هستند سرو كار داشته باشه و بايد بيشتر تمركزش روي ساخت بازي و بالا بردن سطح مهارت كاربرها و كمك به كاربرها در ساخت بازي و شكل گيري گروههاي بازيساز غيروابسته به شركت ها و دولت باشه چون براي چيزهاي اطراف بازي كه بالا گفتم سايت هاي بزرگي توي ايران هست . فكر مي كنم يه انجمن كه زيرمجموعه هايي مثل نقد بازي و اخبار ها و تريلر و چيت كد و ... داشته باشه بسه .

در كل ممنونم كه تمام حرف هاي منو خونديد

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 784
محل سكونت: آسمون

3 شنبه 18 فروردين 1388 - 16:56
پاسخ بصورت نقل قول
تغیرات !؟ Confused Shocked

من که فقط قالب دیدم عوض شده اگه تغییری رخ داده بگید ما هم فیض ببریم !

تحولات سایت 10% بخاطر این تغییره هر سال این موقع یکم شلوغ میشه ولی چند ماه دیگه از دوباره رکود شروع میشه . باید یه راهی باشه تا تازه کارها رو جذب بازی سازی کرد از نظر من .

اگه نیاز به سرمایه داری ….

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
mralizadeh
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 1 شنبه 16 اسفند 1383
تعداد ارسالها: 65
محل سكونت: تهران

4 شنبه 19 فروردين 1388 - 09:40
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

در ابتدا از شما تشکر می‏کنم که تغييرات در سايت رو شروع کرديد.
من هم چند تا پيشنهاد داشتم که فکر می‏کنم به درد بخوره (اميدوارم دير نشده باشه، چون شما سال گذشته گفتيد که پيشنهاداتون رو بديد!)

1- اگر امکان داشته باشه به سايت RSS اضافه بشه.

2- يک بخش نظرسنجی کلی در صفحه‏ی اصلی سايت قرار بگيره و تمام نظرسنجی‏ها و نتايج اونا در يک جا قابل ديدن باشه. يک چيزی شبيه اونی که توی سايت Gamedev.net هست. شخصا از نتايج اون خيلی استفاده کردم و فکر می کنم به درد اونایی که دنبال بازی‏سازی هستند بخوره.

3- توی بعضی تالارها که قابل آموزش هستند (مثل GameMaker، 3dsMax، DirectX، ...) دو تا مطلب اضافه بشه و هميشه هم بالای تالار قرار داشته باشه.
- يک آموزش اوليه‏ی اون موضوع. در حدی که افراد تازه‏کار با ورود به تالار، سريعا بتونن کارشون رو شروع کنن.
- يک بخش سوالات متداول (FAQ)، که از سوالات تکراری جلوگيری بشه و همشون يک جا جمع بشن.

4- توی صفحه‏ی اول سايت مباحثی که در حال حاضر پرفعاليت!!! هستن نمايش داده بشن، تا براشون يک تبليغ باشه.

5- توی صفحه اول، کارهای انجام شده توسط اعضای سايت تبليغ بشه.

شايد بعضی از چيزهایی که گفتم تکراری باشه، ولی به هر حال ديگه.

موفق باشيد.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

5 شنبه 20 فروردين 1388 - 22:21
پاسخ بصورت نقل قول
جناب ashkan_203 و mralizadeh واقعا پیشنهادات خوبی رو دادید . من به شخصه واقعا خوشم اومد . اعضای سایت ، سرمایه های سایت هستند . امیدوارم علی آقا هم از پیشنهادات شما استقبال کنه ( + دکمه ی تشکر PDT_002 )
====================
علی جان بنر هایی که دوستان طراحی کردند خوب هستند . اگر به من هم کمی مهلت بدی ، منم دارم روی یک چیز خوب کار میکنم که به محض اینکه آماده بشه در همین تاپیک قرار میدم ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

5 شنبه 27 فروردين 1388 - 12:09
پاسخ بصورت نقل قول
بازم تشكر مي كنم از دوستاني كه وقت گذاشتن و ليست بلند بالايي از نيازمنديهاي سايت خودشون نوشتن. هدر سايت فعلا بصورت ضرب العجلي عوض شد تا سر فرصت يه هدر با ايده خوب و تلفيقي از بازيهايي كه بچه هاي همين سايت ساختن طراحي بشه.

قبل از برداشتن گامهاي بعدي از دوستاني كه علاقمندن تا در مديريت بخش اخبار صفحه اصلي سايت به ما كمك كنن و با قراردادن جديدترين اخبار و رويدادهاي صنعت بازي ، بصورت خلاصه و دو سه خطی، رونقی به بخش اخبار و صفحه اصلی پورتال بدن، دعوت می کنم با من تماس بگیرن تا اختیارات لازم مدیریتی براشون منظور بشه.

موفق باشید

mralizadeh,

ایده های شما اکثرا با حضور یه global moderator خوب انجام میشن. منتها پیدا کردن چنین مدیری زمان می بره. من و بقیه مدیرای قدیمی سایت الان دیگه جزو دسته پیر و پاتال ها محسوب میشیم و اینجور وزنه های سنگین رو نمی تونیم بلند کنیم. Question ولی خوب از جوونها حمایت می کنیم. Laughing

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

5 شنبه 27 فروردين 1388 - 17:43
پاسخ بصورت نقل قول
علي جان اين چه حرفيه Arrow
شما ماشالله تازه اول جووني هست ! اگه به دنبال نيروي جوان ميگردي ، من با کمال میل میتونم کمک کنم . هر بخشی رو که شما بگی . برام مهم نیست چی کار باید بکنم . برای این مهمه که میخوام به PD کمک کنم ...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

جمعه 28 فروردين 1388 - 10:59
پاسخ بصورت نقل قول
سلام. دسترسي شما به بخش اخبار صفحه اصلي پورتال الان برقراره. منتها استفاده از امکانات این بخش یه سری لم داره که به مرور زمان یاد گرفته میشه. اگه هرگونه سوالی در مورد استفاده از امکانات این بخش برای شما پیش اومد با من تماس بگیرین تا راهنماییتون کنم.

یه نکته رو همینجا ذکر کنم و اون اینکه نیاز به تغییر اندازه فونت نیست. وقتی خبر ارسال میشه ، اندازه فونت بطور اتوماتیک ست میشه.

موفق باشید

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

جمعه 28 فروردين 1388 - 17:16
پاسخ بصورت نقل قول
باشه علي آقا . من كارم رو شروع ميكنم .
برنامتون واسه ي مبحث هاي مرده ي سايت و يا مبحث هاي فعالي كه مديرانشون فعاليتي ندارن چيه ؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

جمعه 28 فروردين 1388 - 20:52
پاسخ بصورت نقل قول
مباحث و تالارهای مرده رو بزودی حذف کامل می کنیم. مثلا وجود تالار نجات بندر بیشتر از این فایده ای نداره. باید جا رو برای پروژه های جدید باز کنیم.

در مورد مباحثی که هنوز مفیدن، ولی مدیر ندارن هم دو کار میشه کرد. یا مدیر جدید و سرحال انتخاب کنیم. یا اینکه حذف کنیم. چون مبحثی که مدیر نداشته باشه، حتی اگه توش پست رد و بدل بشه، نظارتی صورت نمی گیره و همه چی خیلی زود آف تاپیک میشه.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011