Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> نرم افزار یونیتی Unity3d در فروشگاه الکترونیکی ارائه شد ...

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
ashkan_gc
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 31 مرداد 1387
تعداد ارسالها: 17
محل سكونت: تهران

2 شنبه 25 آبان 1388 - 16:42
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان من بعد از حدود يكي دو سال دوباره به اين فوروم اومدم كه يه چيزهايي رو بگم

اولا يه بلاگ در مورد يونيتي دارم
كه البته در مورد همه چيز توش مي نويسم. از مسايل اجتماعي تا يونيتي و تورك و ...
http://gamemaker.mihanblog.com

احتمالا بعدا میام تو فوروم و سوالات رو جواب می دم ولی اگه تو بلاگ بپرسید سریعتر جواب می دم.

موفق باشید.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ashkan_gc
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 10 آذر 1388 - 15:37
پاسخ بصورت نقل قول
طرف چند سال رو برنامه كار كرده اون رو مجاني مي ده اون وقت شما download می کنید و ویدیوهای سایت رو هم می گیرید می فروشید؟؟؟
شما حق این کار رو ندارید؟
براتون واقعا ...

امیدوارم حسابم رو پاک نکنید و این پیغام رو هم همینطور
هر کس این ویدیوهای یونیتی و خودش رو می خواد به همراه example project و خیلی توتریالها که تو بلاگم اسمش رو نوشتم و ... بگه من خودم براش پست کنم پول پستش رو بده
بلاگ ما در باره ی یونیتی http://gamemaker.mihanblog.com

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 10 آذر 1388 - 16:05
پاسخ بصورت نقل قول
کلا انتقاد از طرف کسی قابل قبوله که به همراه انتقادش، راهکار و پیشنهاد هم داشته باشه. ما هم اگه مثل شما قرار بود بشینیم و برای خودمون و وضعیت حمایت از تولید کنندمون واقعا" متاسف باشیم و یکی تو سر خودمون بزنیم، یکی تو سر هر کسی که گیر آوردیم، الان سالها بود که باید در pd رو تحته می کردیم و کلا قید هر نوع کاری رو می زدیم.

شما داری از بالا به پایین به این قضیه نگاه می کنی و من این نوع دید رو اصلا دوست ندارم. خودت تا الان بیشتر از 5 تا پست تبلیغ وبلاگت رو گذاشتی و من با وجود اینکه دیدم،حرفی نزدم. ولی وقتی هزینه های نگهداری سایتی مثل pd که بلااستثنا، تمام امکاناتش رایگان بوده و هست، از دید شما پنهان می مونه، حدس اینکه خیلی از مسایل دیگه هم از دید شما پنهان مونده و بدون توجه بهشون حرف میزنید، برام زیاد سخت نخواهد بود.

نکته نهایی اینکه من نه کنترلی روی فروشگاه دارم و نه اطلاعی از محصولات توش و قیمتشون. کلا ساب دامین فروشگاه pd به شخص ثالث واگذار شده و هزینه های سالیانه pd هم اگه امکانش باشه با این بودجه سر به سر میشه. اینم گفتم که بدونید و شاید کمتر متاسف باشید. و هزینه های راه اندازی یک وبلاگ در مورد یونیتی رو با هزینه های راه اندازی یک پورتال با 100000 ویزیت در ماه اشتباه نگیرید.

نويسنده
پيغام
M.Mazloumi
مدیر فروشگاه الکترونیکی
مدیر فروشگاه الکترونیکی

تاريخ عضويت: شنبه 31 مرداد 1388
تعداد ارسالها: 12

3 شنبه 10 آذر 1388 - 16:40
پاسخ بصورت نقل قول
نسخه جديد برای Unity ارائه شد
يعنی از اين به بعد نرم افزار در دو DVD ارائه ميشه

بيشتر از 3 ساعت فيلم آموزشی جديد به مجموعه اضافه شده Surprised Surprised

نکته ی مهم: کسانی که نسخه يک دی وی دی دريافت کرده اند در سفارشات بعدی می توانند تغييرات جديد را به رايگان دريافت کنند، البته در هنگام سفارش جديد در بخش توضيحات حتما اين مطلب را قيد کنيد

در رابطه با گفته ی يکی از دوستان که پرسيده بودند چرا نرم افزاری را که رايگان است ميفروشيد بايد بگويم گفته ی شما درباره ی رايگان بودن Unity3D درست است، چند بار هم درباره ی رايگان بودن نرم افزار و امکان دانلود آن در همين تاپيک مطلب نوشته شده و همه از آن اطلاع دارند

پک يونيتی ارائه شده شامل حدود 6 گيگابايت نرم افزار و آموزشی های مرتبط با Unity3D است، نه فقط خود نرم افزار
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
ashkan_gc
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 10 آذر 1388 - 18:48
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
کلا انتقاد از طرف کسی قابل قبوله که به همراه انتقادش، راهکار و پیشنهاد هم داشته باشه. ما هم اگه مثل شما قرار بود بشینیم و برای خودمون و وضعیت حمایت از تولید کنندمون واقعا" متاسف باشیم و یکی تو سر خودمون بزنیم، یکی تو سر هر کسی که گیر آوردیم، الان سالها بود که باید در pd رو تحته می کردیم و کلا قید هر نوع کاری رو می زدیم.

شما داری از بالا به پایین به این قضیه نگاه می کنی و من این نوع دید رو اصلا دوست ندارم. خودت تا الان بیشتر از 5 تا پست تبلیغ وبلاگت رو گذاشتی و من با وجود اینکه دیدم،حرفی نزدم. ولی وقتی هزینه های نگهداری سایتی مثل pd که بلااستثنا، تمام امکاناتش رایگان بوده و هست، از دید شما پنهان می مونه، حدس اینکه خیلی از مسایل دیگه هم از دید شما پنهان مونده و بدون توجه بهشون حرف میزنید، برام زیاد سخت نخواهد بود.

نکته نهایی اینکه من نه کنترلی روی فروشگاه دارم و نه اطلاعی از محصولات توش و قیمتشون. کلا ساب دامین فروشگاه pd به شخص ثالث واگذار شده و هزینه های سالیانه pd هم اگه امکانش باشه با این بودجه سر به سر میشه. اینم گفتم که بدونید و شاید کمتر متاسف باشید. و هزینه های راه اندازی یک وبلاگ در مورد یونیتی رو با هزینه های راه اندازی یک پورتال با 100000 ویزیت در ماه اشتباه نگیرید.

ashkan_gc زمان ارسال: 3 شنبه 10 آذر 1388 - 15:37 موضوع:

--------------------------------------------------------------------------------

طرف چند سال رو برنامه كار كرده اون رو مجاني مي ده اون وقت شما download می کنید و ویدیوهای سایت رو هم می گیرید می فروشید؟؟؟
شما حق این کار رو ندارید؟
براتون واقعا ...

امیدوارم حسابم رو پاک نکنید و این پیغام رو هم همینطور
هر کس این ویدیوهای یونیتی و خودش رو می خواد به همراه example project و خیلی توتریالها که تو بلاگم اسمش رو نوشتم و ... بگه من خودم براش پست کنم پول پستش رو بده
بلاگ ما در باره ی یونیتی http://gamemaker.mihanblog.com

ashkan_gc زمان ارسال: 2 شنبه 25 آبان 1388 - 16:42 موضوع:

--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان من بعد از حدود يكي دو سال دوباره به اين فوروم اومدم كه يه چيزهايي رو بگم

اولا يه بلاگ در مورد يونيتي دارم
كه البته در مورد همه چيز توش مي نويسم. از مسايل اجتماعي تا يونيتي و تورك و ...
http://gamemaker.mihanblog.com

احتمالا بعدا میام تو فوروم و سوالات رو جواب می دم ولی اگه تو بلاگ بپرسید سریعتر جواب می دم.

موفق باشید.

سلام من نگفتم كه شما قصد بدي داريد اما وقتي اين كار تو قرارداد يونيتي ممنوع هست شما ديگه نمي تونيد اون رو به هيچ دليلي بفروشيد. تو كشور ما كلا استفاده از نرم افزارهاي قانوني زياد جدي گرفته نمي شه. به عنوان راهكار فقط مي تونم تبليغ رو پيشنهاد كنم ولي خوب پهناي باندي كه تعداد كاربران شما استفاده مي كنند زياده.
اما اين تخصير يونيتي تكنولوژي نيست و اونها هم مسول تامين هزينه هاي شما نيستند. از كاربران هم مي تونيد پول جمع كنيد. من ديده بودم فكر مي كردم شخص شما از نرم افزار غير قانوني استفاده نمي كنيد. اميدوارم اشتباه نكرده باشم.
من فقط شعار نمي دم. من از project darkstar به دلیل غیر قانونی بودن استفاده بعضی بخشهاش تو ایران استفاده نکردم و با یونیتی کرک شده هم هرگز کار نکردم و فقط چند تا trial از سایتش گرفتم . قصد داشتم با visual studio نسخه ی express چند سایت ASP.NET بسازم و با پولش یونیتی بخرم که مجانی شد. به هر حال کسی تو ایران به این چیزها اهمیت نمی ده .
راستی چرا نذاشتید صاحب فروشگاه که این کار رو کرده پاسخ بده؟؟؟ می تونم بپرسم هزینه ها حدودا سالی چقدر می شه. شاید بتونم از نظر hosting کمکتون کنم.

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

3 شنبه 10 آذر 1388 - 19:41
پاسخ بصورت نقل قول
ashkan_gc, شما همين كه انقدر زخم زبون نزني خودش كمكه...
توي كجا داري از قانون حرف ميزني؟ ايران؟...
جايي كه هيچكدوم از بازيسازاي اونوري آبي حتي نميدونن كه توش گيمر هست چه برسه به بازيساز؟ گيمرها و بازيسازها چه مشكلي دارند؟ نميتونند توي رشته مورد نظرشون تحصيل كنند؟ نميتونن نرم افزارهاي اصلي روي سيستمشون نصب كنن؟ چون 100 تا شركت همون نرم افزار رو با 1 دهمه قيمت جلوي چششون ميفروشه؟ اگر نسخه اورجينال نصب كني حتما همه به عقلت شك ميكنند؟
هيچ ميدوني وقتي شبكه ي bbc و zdf برای مصاحبه با دکتر مینایی توی کلن آلمان به غرفه ی ایران اومده بودند ایشون در جواب بهشون چی گفتند؟ (به دلیل مشکللات س-ی..اس...ی ما باهاشون مصاحبه نمیکنیم) --->برای اطلاعات بیشتر میتونید دی وی دی مجله بازیرایانه مراجعه کنید....
وقتی اعضای بنیاد به صراحت میگند که از بازیهایی با محوریت غزه و اینجور چیزا بیشتر حمایت میشه؟؟؟
و 100 تا دلیل دیگه که اگه بخوام همشو بنویسم صفحه تاپيك ديگه با دایل آپ بالا نمیاد.... Wink
شما انتظار دارید با این وضعیت از Unity حمایت بشه؟
همین پکیجها هم غنیمته پس بهتره اینجور موضوعات انسان دوستانه رو لا اقل توی ایران مطرح نکنید.تا زمانی که فرهنگ game جا بیفته!
آرش.

اين نامه توسط arashdj71 در 4 شنبه 11 آذر 1388 - 14:19 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ashkan_gc
کاربر جدید
کاربر جدید

3 شنبه 10 آذر 1388 - 19:57
پاسخ بصورت نقل قول
سلام آقا آرش
وقتي بعدا پست اولم رو خوندم متوجه اين شدم كه كمي تنده. اما من دروغ نگفتم. من واقعا اميدوارم اين مشكلات فرهنگي و ... ما حل بشه اما اين دليل نمي شه كه ما اين كارها رو بكنيم. تازه حالا بايد بگيم دم يونيتي گرم كه به ما امكان ساخت بازي رو داد. شما اجازه ي ساخت بازيهاي تجاري رو هم با نسخه ي رايگان داري
دوست عزيز من فهميدم كه نبايد اين رو اينجا مي نوشتم ولي هيچ وقت نمي تونم قبول كنم اشتباه كردم.
در ضمن من با كارمندان دو تا انجين دوستم و همچين هم بي خبر از ماها نيستند. تو جشنواره ي پارسال دبي هم بازيهاي ما رو ديده بودند و از گرشاسپ خيلي خوششون اومده بود. اونها به جاي ايراد گرفتن كار كردن و با برنامه هاي مجاني بازي ساختند. تو سايت انگليسيشون يه بلاگ در باره ي مراحل كارشون دادند مي توني ببيني.

در مورد اين كه اسم بلاگم رو نوشتم. اگه شما هدفتون پخش شدن اطلاعاته نبايد نراححت مي شديد. تازه اول ديگران اسم بلاگ رو نوشتند. حمزه كه از اعضاي اصلي بخش يونيتي زير همه ي پستهاش مي نويسه. اما لطف كنيد حساب من و تمام پستهام رو پاك كنيد و به حمزه هم بگيد امضاش رو عوض كنه. من اصلا از محيط اينجا خوشم نيومد. همه با هم دعوا مي كنند و اصلا شبيه انجمنهاي خود يونيتي نيست. اميدوارم همتون موفق باشيد. (من نمي تونم تو اين محيط به كسي كمك كنم شرمنده)

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

3 شنبه 10 آذر 1388 - 22:41
پاسخ بصورت نقل قول
@ ashkan_gc,

شما از یه طرف میای انتقاد می کنی. بعد راهکار میدی. بعد میگی تند حرف زدم. بعد میگی هیچوقت نمی تونم قبول کنم که اشتباه کردم. بعد میگی اینجا چرا دعوا شده. آخرشم میای میگی من نمی تونم تو این محیط به کسی کمک کنم....

آقا تو خودت کلاه خودت رو قاضی کن. هنوز پستات توی فوروم به 20 تا نرسیده. قبل از پست تو توی این تاپیک، تمام تمرکز روی پک یونیتی فروشگاه بود و کسی هم اعتراضی نداشت. تو اومدی و شلوغ کردی و حالا ناراحتی که چرا اینجا اینطوری شده؟ انصافم خوب چیزیه.

در مورد نرم افزار لایسنس دار و از این حرفا هم یه چیزی بگم تا روشن بشی. وقتی قیمت یه نرم افزار تو هر جایی غیر از ایران یه چیزی بین 50 دلار تا 1000 دلار هست، اینو هم باید در نظر داشته باشی که متوسط حقوق یه آدم معمولی تو این کشورها، 3000 دلار در ماه هست که با احتساب مالیات و هزینه ها و خورد و خوراک و بیمه و چیزای دیگه، آخرش 1000 دلار براشون می مونه برای خرج کردن. می بینی که میشه یه نرم افزار 1500 دلاری رو با 3 ماه پس انداز خرید.

ولی تو ایران، خودتو بکشی 700-800 تومن ماهی بگیری. یقینا 500 تومنش همون روز اول بابت خیلی چیزا میره و 200-300 تا می مونه برای بقیه ماهت که اگه بخوای برای لیسانس یه نرم افزار 1500 دلاری بدی، باید دو سه سالی پس انداز کنی. مشکل اینجاست که قیمت این نرم افزار ها متناسب با قدرت خرید یه اروپایی و آمریکایی تنظیم میشه، نه یه ایرانی.

من شخصا تا وقتی تو ایران هستم و به عنوان تولید کننده، قانون حمایتی پشتم نیست، هرگز از نرم افزار خارجی لیسانس دار استفاده نمی کنم. البته این موضوع در مورد نرم افزار های داخلی 100 درصد فرق می کنه و تابحال نشده نرم افزار ایرانی قفل شکسته استفاده کنم.

نويسنده
پيغام
jamal-akbari
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 2 مرداد 1388
تعداد ارسالها: 72
محل سكونت: Kurdistan

4 شنبه 11 آذر 1388 - 12:30
پاسخ بصورت نقل قول
کاملا حرفهای علی آقا را تأمی کنم
+
حتی در آمد یکی مثل من در ماه اگه خودمو بکشم به زور زیر 300 تومن برسه پس منی که کارم ساخت بازیه و کلی ابزار مورد نیازمه چطوری بیام یک لیسنانس خریداری کنم؟!
با این در آمدی که ملت دارن توی مخارج زندگی می مو نن چه برسه به خرید لیسانس!!
پس چاره ای جز استفاده از نرم افزارهای کرک شده نداریم(البته بجز اون رایگانهاش) Crying or Very sad

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر

نويسنده
پيغام
omid3098
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 14 آبان 1386
تعداد ارسالها: 132
محل سكونت: كرج

4 شنبه 11 آذر 1388 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
ایران 2500 ساله که کپی رایت نداشته! پس نباید سعی کنیم یه شبه اونو عوض کنیم.

ولی این وظیفه خود ماست که فرهنگ کپی رایت رو بدون قانون کپی رایت رواج بدیم.

علی جان، با تمام احترامی که براتون قائلم، فکر میکنم دلایلتون فقط توجیی برای استفاده از نسخه های غیر قانونیه.
نمیشه و نمیتونیم و گرونه و اینجا ایرانه و این حرفا همش بهانه س.
شما که از تفاوت بین قیمت های نرم افزار و سخت افزار تو کشور های دیگه خبر دارین، میدونین با پول 2 تا یا 3 تا نرم افزار میشه یه سیستم جمع کرد با بهترین مشخصات.
پس کسی این نرم افزار ها رو میخره که واقعا بخواد باهاشون کار کنه و نیاز داشته باشه. اما تو ایران قیمت هر دستگاه کامپیوتر با قیمت 1000 تا 1500 تا نرم افزار برابره Shocked
بگذریم....

من خودم حساب Paypal باز کردم، با پولای توش Blockش کردن! تو Turbosquid مدلام فروختم هیچی گیرم نیومد چون Paypalam بلاک شد. خیلی راه های دیگه رو امتحان کردم و بی نتیجه موند!
ولی اینا دلیل نمیشه که بگیم چون اونا اینجوری کار میکنن پس ما هم از کرک استفاده میکنیم.
به قول بچه ها: "گر تو با بد، بد کنی، پس فرق چیست؟"

حالا برای چند تا از دوستام تو کشور های دیگه مدل میسازم، تا اونا برام لایسنس نرم افزار هایی که نیاز دارم رو بخرن و برام بفرستن.

در رابطه با محیط اینجا هم با اینکه تا حدود زیادی داره به پیشرفت بازی سازی کمک میکنه ولی واقعا نمیتونم بگم محیط گرم و صمیمیه.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011