Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> نرم افزار یونیتی Unity3d در فروشگاه الکترونیکی ارائه شد ...

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 11 آذر 1388 - 17:29
پاسخ بصورت نقل قول
@ omid3098,

باور کنید نه من و نه هیچ کس دیگه که از نرم افزار قفل شکسته استفاده میکنه از کارش راضی نیست و اینطور نیست که خوشحال باشه و به زرنگی خودش آفرین بگه و شبا قبل از خواب بشکن بزنه. ولی قدرت خرید هم مطرحه. شما باید پول داشته باشی تا لیسانس یه نرم افزار رو بخری. مثال شما در مورد برابری قیمت یک سیستم و یک نرم افزار رو هم کاملا قبول دارم. اونجا کارا داره رو حساب جلو میره. شما می تونی برای آینده برنامه ریزی کنی. می تونی حساب ورودی/خروجیت رو داشته باشی. ساپورتی که اینجا فقط حرفشه، اونجا به معنای واقعی کلمه وجود داره. در نهایت اینم می دونم که یک موضوع غلط اگه هزار تا دلیل هم براش آورده بشه، کماکان غلط باقی می مونه. ولی وقتی راهی باقی نمونده برات، خیلی چیزا اهمیتشون رو برات از دست می دن. این مسیریه که ما متاسفانه توش افتادیم و حالا یا باید خلاف جهت شنا کنیم، یا به قول یکی از دوستام که خیلی خدمتش ارادت دارم، مثل یه ماهی مرده، در جهت آب پیش بریم.

کار کسایی مثل شما که دارن سعی می کنن با استفاده از روابطی که اونور دارن، کارهاشون رو ارائه کنن، از نظر من خیلی ارزش داره و من بشخصه خیلی به این روحیه احترام میذارم. منتها توجه داشته باشین که این قضیه بگیر/نگیر هست. قطعیتی توش وجود نداره. نمیشه روش حساب باز کرد . در حالی که برای برنامه ریزی درست، چیزی که بیشتر از هر چیزی اهمیت داره، قطعی بودن حقایقه. هر چند کم باشه.

در مورد محیط اینجا هم لطفا انتقاد کنین. راهکار ارائه بدین. تالار انتقادات و پیشنهادات مال همین چیزاست. کل pd هم متعلق به خود شماست. من فقط به عنوان موسس دارم وظیفه ی خودم رو ادا می کنم.

نويسنده
پيغام
dania_SHl
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 21 آبان 1386
تعداد ارسالها: 117

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:00
پاسخ بصورت نقل قول
چون خود علی آقا جواب داد نخواستم بگم اما کسی تو این سایت دیگران رو گول نزده که بخواد یونیتی رایگان رو بهشود بفروشه مگه بلانسبت ما...!!! بابا 6 گیگ اطلاعات رو بخوای با اینترنت پر سرعت هم دان کنی کلی طول می کشه و اگه اینترنتت محدودیت حجمی هم داشته باشه ترافیک یکی دو ماه می شه خلاصه یعنی وقت و هزینه. یکی اماده کرده هزینه رو هم می گیره چه اشکالی داره. شما رو که زور نکرده بودنند که بیای پول بدی که بیخودی بحث رو به لایسنس و اینجور چیزا می کشی.

آقای ashkan_gc
شما اگه علاقه داری به خلق کمک کنی بگو ما لینکای دانلودمون رو به شما بدیم برامون بفرست. به خدا پوله پستشم می دیم ها تازه محیط خیلی هم صمیمی میشه.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

جمعه 4 دي 1388 - 23:35
پاسخ بصورت نقل قول
اقا بی خیال . موضوع تایپیک کلا عوض شده . می گم اقا علی چه کمکی برای پیشبرد سایت از دستمون بر میاد . بگید شاید بتونیم یه کمکی حتی خیلی کوچکی بکنیم .

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

شنبه 5 دي 1388 - 10:25
پاسخ بصورت نقل قول
از لطفتون ممنونم. يكم صبر كنيد. تغييرات شروع شدن و بزودي و بصورت مرحله به مرحله اجرا ميشن.

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

شنبه 5 دي 1388 - 17:57
پاسخ بصورت نقل قول
خدا از دهنتون بشنوه اقا علی . انشا الله که سایت انقدر خوب بشه که دیگه هیچی نتونه رو دستش دراد.

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

2 شنبه 14 دي 1388 - 00:22
پاسخ بصورت نقل قول
دادا علی... سلام. آقا این یونیتی رو من گرفتم ولی نمیدونم چرا بعضی اوقات سر بعضی کارها یاهو میپره بیرون !. بخاطر ک.ر.ک فکر کنم اینطوریه. ممنون.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
MoS4k1
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 10 بهمن 1388
تعداد ارسالها: 2

1 شنبه 9 اسفند 1388 - 17:00
پاسخ بصورت نقل قول
خریدمش Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Fantasy.Gamer
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 2 شنبه 16 آذر 1388
تعداد ارسالها: 278
محل سكونت: کنار کامپیوتر

3 شنبه 25 اسفند 1388 - 04:39
پاسخ بصورت نقل قول
به نظر من کرک هم نکنید مشکلی پیش نمیاد.
شمایی که تازه خریدید یه مدت باهاش کار کنید حساب کار دستتون بیاد هروقت دیدید قدرتتون از یونیتی رایگان بیشتر شد اون موقع از کرک استفاده کنید.
مشکل ما اینه که ما بهترین رو می خوایم ولی بهترین نمی شیم
مثلا پدری که بلد نیست حتی اس ام اس بزنه گوشی n97 برای چشه؟(شما بگید)
برای این پدر 1200 و n97 هیچ فرقی نمی کنه
ما هم همینطوریم
یونیتی رایگان خیلی قدرت داره که من هنوز نتونستم بهش برسم
نظر من بود Evil or Very Mad

نويسنده
پيغام
SMOKE_UNITY
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 4 شنبه 14 بهمن 1388
تعداد ارسالها: 229

3 شنبه 25 اسفند 1388 - 18:21
پاسخ بصورت نقل قول
ولی بعضی از کار های اساسی بازی در نسخه ایندیا وجود نداره .مثل 1200که دوربین فیلم برداری نداره

نويسنده
پيغام
ویژوال افکت
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 مرداد 1389
تعداد ارسالها: 8
محل سكونت: تهران

شنبه 10 مهر 1389 - 17:21
پاسخ بصورت نقل قول
من حدود 2 ماهه یونیتی رو از فروشگاه سایت گرفتم و هنوز موندم که این نسخه Standard هستش یا Pro ؟

چون هردوشون رو داره !

تازه یونیتی باید بتونه برای Iphone هم خروجی بده اما در قسمت Build خبری از گزینه ی آیفون نیست !

و اینکه اکثر انجین ها برای Xbox 360 و PS3 هم خروجی میدن .

مگه میشه یونیتی فقط برای PC داشته باشه ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011