Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> Unity3D 2.6.1 منتشر شد.

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

Unity3D 2.6.1 منتشر شد.
نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

4 شنبه 11 آذر 1388 - 16:17
پاسخ بصورت نقل قول

سلام دوستان امروز نسخه جدید انجین یونتی منتشر شد که تعدادی از باگ های گذشته اون برطرف شده، از جمله مهمترین قابلیت های نسخه 2.6.1 این انجین اضافه شدن نسخه جدید Web Player به همراه پلاگین جدیدیه که هم روی Mac OSX 10.6 وهم برای اجرای 64 بیت جواب میده. همچنین پروژه های این نسخه با پروژه های Unity iPhone 1.5.1 سازگاری کامل دارند.

امکانات جدید :

+ اضافه شدن نسخه جدید Web Player به همراه پلاگین که هم روی Mac OSX 10.6 وهم برای اجرای 64 جواب میده.

+ کاهش زمان اتصال به Assetsهای بزرگ و پروژه های بزرگ تحت سرور.

+ سازگاری کامل پروژه های این نسخه (2.6.1) با پروژه های Unity iPhone 1.5.1

مشکلات برطرف شده ویرایشگر (Editor) :

+ برطرف شدن مشکل کرش قرارگیری درختان روی زمین.

+ برطرف شدن مشکل کرش وارد کردن برخی از مدل های FBX.

+ برطرف شدن مشکل رندر جزئیات زمین در هنگام اجرای بازی در محیط ویرایشگر و خروجی نهایی.

+ اضافه شدن قابلیت تعیین جزئیات برای درخت و عوارض زمین.

+ برطرف شدن مشکل ImportAssetOptions.ImportRecursive

+ برطرف شدن مشکل Light Map عوارض زمین که در سایه پردازی مشکل پیش می آورد.

+ برطرف شدن مشکل نمایش پیغام خطای زمان که گاهی اوقات پس از ذخیره پروژه اجرا میشد.

+ برطرف شدن مشکل هشداری که پس از حذف کردن زمین اعلام میکرد فایل های زمین در سکانس موجود است.

+ برطرف شدن مشکل تابع ()Input.GetMouseButton زمانی که پس از خارج شدن موس از صفحه، کنترل آن بهم میخورد.

+ برطرف شدن مشکل انتخاب نام دیتاها در پنجره Project View.

+ برطرف شدن مشکل کرش زمانی که پنجره اسکریپت بعنوان مرجع اصلی روی پنجره های دیگر قرار میگرفت.

+ بهینه سازی قابلیت جستجو در پنجره Project View.

+ بهینه سازی قابلیت highlight در پنجره Project View.

+ برطرف شدن مشکل کرش خالی بودن Asset Server history view.

+ برطرف شدن مشکل کرش تغییر prefab ها ()EditorUtility.ReplacePrefab.

+ برطرف شدن مشکل کرش به هنگام تغییر میزان FSAA.

+ برطرف شدن مشکل استفاده از 2 فیلتر برای تصاویر در زمان استفاده از Anti-Aliasing.

+ برطرف شدن مشکل بخش GUI.

+ برطرف شدن مشکل استفاده از () WWW.LoadImageIntoTexture.

+ برطرف شدن مشکل AudioSoruce.ignoreListenerVolume.

+ برطرف شدن مشکل استفاده از گیم پد…

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

4 شنبه 11 آذر 1388 - 18:15
پاسخ بصورت نقل قول
چه زود. تازه 2.6 اومده بود. خیلی خوبه که اینقدر دارند جدی روی موتور کار می کنند. بهترین موتور تمام دوره ی کار کردن من با موتور ها ی بازی بوده!! حتی من به آنریل و کرای هم ترجیح می دم چون یه طراحی عالی ادیتور داره که هیچ انجین دیگه ای نداره!! من بازی هایی تو ذهن داشتم که برام رویا بود ولی با یونیتی به حقیقت پیوست!! (البته هنوز نساختم و فقط می گم که می تونم!!)
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 11 آذر 1388 - 18:45
پاسخ بصورت نقل قول
میدونم که میتونی دوست من، این انجین اونقدر خوش ساخت و فوق الاده است که قبل از انجام کاری میتونی مطمئن بشی که از پس اون کار بر میای یا نه؟
ساپورت انجین یونیتی واقعا فوق الاده است.
به زودی 2 تا سایت معرفی میکنم که تو اولی شما از سازندگان سوال میپرسی و اونها جواب میدن (یه چیزی شبیه به فرومه اما فقط سوالات خودتو توش مطرح میکنی و جواب میگیری).
و دومی هم یه سایته که شما اونجا میگی دوست داری چه امکاناتی به نسخه های جدید یونیتی اضافه بشه؟ و رای گیری میشه و در صورت موافقت مدیران یونیتی بهتون میگن که تو نسخه بعد اون رو اضافه میکنن یا نه؟ مثلا خیلی از قابلیتهای نسخه 2.6 از روی همین نظر سنجی ها بوده.
در ضمن یه خبر هم بدم واسه کسایی که نمیدونن قراره تو نسخه 3 یونیتی از XBOX هم ساپورت بشه پس کار با این انجین رو جدی بگیرید که تا چند سال دیگه دنیا رو تسخیر کنید... Cool

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:02
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani نوشته:
میدونم که میتونی دوست من، این انجین اونقدر خوش ساخت و فوق الاده است که قبل از انجام کاری میتونی مطمئن بشی که از پس اون کار بر میای یا نه؟
به زودی 2 تا سایت معرفی میکنم که تو اولی شما از سازندگان سوال میپرسی و اونها جواب میدن (یه چیزی شبیه به فرومه اما فقط سوالات خودتو توش مطرح میکنی و جواب میگیری).
و دومی هم یه سایته که شما اونجا میگی دوست داری چه امکاناتی به نسخه های جدید یونیتی اضافه بشه؟ و رای گیری میشه و در صورت موافقت مدیران یونیتی بهتون میگن که تو نسخه بعد اون رو اضافه میکنن یا نه؟ مثلا خیلی از قابلیتهای نسخه 2.6 از روی همین نظر سنجی ها بوده.
در ضمن یه خبر هم بدم واسه کسایی که نمیدونن قراره تو نسخه 3 یونیتی از XBOX هم ساپورت بشه پس کار با این انجین رو جدی بگیرید که تا چند سال دیگه دنیا رو تسخیر کنید... Cool

واقعا خیلی مردمی هستن Rolling Eyes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:15
پاسخ بصورت نقل قول
nimaprofessionalism نوشته:
hamzehshabani نوشته:

واقعا خیلی مردمی هستن Rolling Eyes

بله کاملا.
یکی از دلایل عشق من به یونیتی همین ساپورت فوق الادشه.
خدا خیرشون بده... تازه یه ایرانی هم توشون هست واسه همین آدمای خوبین دیگه! Wink

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:30
پاسخ بصورت نقل قول
لطفا اگه منبعی که گفته برا اکس باکس قراره نسخه ی 3 ش پورت بشه بزار چون برام خیلی هیجان انگیزه اگه درست باشه!!
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:37
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon جان این موضوع توی کنفرانس Unite 09 اعلام شد میتونی اون رو تو بلاگ یونیتی پیدا کنی، البته اعلام شده که کار روی این موضوع رو شروع کردن اما با قدرتی که من تو تیم یونیتی میبینم حتما میتونن تمومش کنن.

http://blogs.unity3d.com

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
3d game soli
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 24 خرداد 1387
تعداد ارسالها: 93

4 شنبه 11 آذر 1388 - 21:30
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام
خواهشا یونیتی 2.6 با کرک لینکشو برامون بزارین
با تشکر

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 11 آذر 1388 - 21:39
پاسخ بصورت نقل قول
3d game soli نوشته:
با سلام
خواهشا یونیتی 2.6 با کرک لینکشو برامون بزارین
با تشکر

دوست عزیز من هنوز کرکی برای نسخه 2.6 ندیدم هرچند اگه ببینم هم لینک نمیذارم چون قراره از این به بعد بیشتر رعایت کنیم.

لطفا ناراحت نشید نسخه Pro سی روزه نیاز شما رو برطرف میکنه و قابل تمدید هم هست پس دنبال کرک نباشید (لطفا). Rolling Eyes

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 4 شنبه 9 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 193

1 شنبه 6 دي 1388 - 11:13
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام
با یونیتی میشه بازی استراتژیک ساخت؟؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011