Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> آموزش های AliyerEdon

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

آموزش های AliyerEdon
نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

4 شنبه 11 آذر 1388 - 18:37
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان.
همونطور که قبلا گفته بودم من خیلی وقته با Unity کار می کنم و الان یه حرفه ای شدم. حالا آموزش هایی رو از سایت یونیتی ترجمه کردم و اونهایی که آماده شده رو می زارم. بقیه اش رو هم در آینده.

شامل:
کار با GUI
مقدمات Scripting
آموزش ساخت بازی اول شخص قسمت اول
آموزش ساخت بازی اول شخص قسمت دوم
آموزش ساخت بازی اول شخص قسمت سوم

آپدیت شد!!
http://www.multiupload.com/SWJH5DPFNP

قسمت های زیر هم در آینده به ترتیب می زارم:
آموزش ساخت بازی ریسینگ (فیزیک ماشین)
آموزش ساخت بازی سوم شخص

اینم بگم بهترین انجینی که تا حالا دیدم یونیتی هست و حتی من به آنریل و کرای ترجیح می دم.[/url]

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط شنبه 28 آذر 1388 - 11:36 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

4 شنبه 11 آذر 1388 - 18:53
پاسخ بصورت نقل قول
کار با GUI
مقدمات Scripting @@

اینو کهده بار گذاشتین Wink

منتظر اموزش های دیگه شما هم هستم.
ذاستی خیلی خوب ترجمه میکنید ،خسته نباشید Surprised

سایت اعتراض به وضعیت اینترنت

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:08
پاسخ بصورت نقل قول
خیلی ممنون AliyerEdon جان لطف بزرگی بهمون کردی حرفه ای، من نتونستم از رپید شیر دانلود کنمش میشه تو "www.multiupload.com" آپلودش کنی؟ Question

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

4 شنبه 11 آذر 1388 - 19:27
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani نوشته:
خیلی ممنون AliyerEdon جان لطف بزرگی بهمون کردی حرفه ای، من نتونستم از رپید شیر دانلود کنمش میشه تو "www.multiupload.com" آپلودش کنی؟ Question

چشم. بعدا
کسی وقت داره اپ کنه.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
ali2
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 8 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 77

5 شنبه 12 آذر 1388 - 11:39
پاسخ بصورت نقل قول
خسته نباشید AliyerEdon ترجمه های شما خیلی خوب و روان بود البته بخاطر اینکه شما خودتون با موتور کار میکنید در ضمن از بابت همشهری بودن هم خوشبختم . Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

5 شنبه 12 آذر 1388 - 12:05
پاسخ بصورت نقل قول
ali2 نوشته:
خسته نباشید AliyerEdon ترجمه های شما خیلی خوب و روان بود البته بخاطر اینکه شما خودتون با موتور کار میکنید در ضمن از بابت همشهری بودن هم خوشبختم . Surprised

شما لطف دارید Smile
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

1 شنبه 15 آذر 1388 - 14:37
پاسخ بصورت نقل قول
آموزش ساخت بازی اول شخص تموم شد و بعد از ویرایش کردن انشالله فردا تا ظهر آماده ست.
یه بازی سوم شخص و یه بازی اول شخص ( نسخه ی کوچیک از بازی خودمون) هم در آینده با همین اطلاعات این آموزشها می زارم تا مطمئن شید که می تونید. درضمن من به غیر از این آموزش ها و یه مقدار Help خود یونیتی چیز زیاد دیگه ای مطالعه نکردم و این یعنی که شما هم بعد از یه ماه می تونید هرچی تو ذهنتون بود بسازید!! مطمئن باشید!!
راستی آموزش اضافه کردن حالت اسلوموشن با افکت صوتی و سورس کودش رو هرکی بعد از خوندن این آموزش ها نیاز پیدا کرد، بگه تا آماده کنم.
آخ یادم رفت آموزش ساخت بازی سوم شخص، بازی ریسینگ، بازی هواپیمایی جنگی، بازی آرکید و ... نیز در آینده انشالله اگه تا قبل سربازی وقت شد هم در راه است!! Arrow Laughing فعلا قصد دارم کاری کنم که ملت به جای آنریل 3 بچسبند به یونیتی!! البته خودم آنریل هم کار می کنم ولی فقط برای تفریح.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

1 شنبه 15 آذر 1388 - 15:47
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
آموزش ساخت بازی اول شخص تموم شد و بعد از ویرایش کردن انشالله فردا تا ظهر آماده ست.
یه بازی سوم شخص و یه بازی اول شخص ( نسخه ی کوچیک از بازی خودمون) هم در آینده با همین اطلاعات این آموزشها می زارم تا مطمئن شید که می تونید. درضمن من به غیر از این آموزش ها و یه مقدار Help خود یونیتی چیز زیاد دیگه ای مطالعه نکردم و این یعنی که شما هم بعد از یه ماه می تونید هرچی تو ذهنتون بود بسازید!! مطمئن باشید!!
راستی آموزش اضافه کردن حالت اسلوموشن با افکت صوتی و سورس کودش رو هرکی بعد از خوندن این آموزش ها نیاز پیدا کرد، بگه تا آماده کنم.
آخ یادم رفت آموزش ساخت بازی سوم شخص، بازی ریسینگ، بازی هواپیمایی جنگی، بازی آرکید و ... نیز در آینده انشالله اگه تا قبل سربازی وقت شد هم در راه است!! Arrow Laughing فعلا قصد دارم کاری کنم که ملت به جای آنریل 3 بچسبند به یونیتی!! البته خودم آنریل هم کار می کنم ولی فقط برای تفریح.

فدای فکت بشم من.
دستت درد نکنه.
دوستان من تازه یه وب راه انداختم که میخوام توش آموزش یونیتی بدم خوشحال میشم شما هم کمکم کنید.
هرکی دوست داره تشریف بیاره منت سرم گذاشته.

http://iranunity.wordpress.com/

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

1 شنبه 15 آذر 1388 - 17:34
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:

بابا ایول Confused Confused

دمت گرم Rolling Eyes
منتظریییم
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

2 شنبه 16 آذر 1388 - 10:19
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani, AliyerEdon, از هر دوتون ممنون فقط خواهشي كه دارم اينه كه لطفا مقالاتتون رو توي pd هم بزاريد هرچی باشه دارید توی pd فعالیت میکنید دوستان Surprised
AliyerEdon, لینک سایت persian-designers رو توی مقالاتتون درج کنید تا با نام خودتون اون رو به بخش دریافت فایل اضافه کنیم...
با تشکر از لطف همه.
آرش.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011