Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> سوال در مورد انتخاب يونيتي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

سوال در مورد انتخاب يونيتي
نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 4 شنبه 9 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 193

شنبه 21 آذر 1388 - 21:08
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه ي بچه هاي pd ميخواستم ببينم چرا بايد يونيتي راانتخاب كرد؟ Shocked آخه همه جوره از انجين هايي مثل cry و Unreal یا انجین خفن anvil کم میاره.تو اینترنت خیلی تحقیق کردم مثلا با Cry خیلی بازی های قشنگی ساختند مثل فارکرای،یا مثلا با آنریل بازیهای باحالی ساختند ولی با یونیتی هیچ بازی معروفی نساختن(من فقط گرگ و مرغ رو میشناسم).ولی از یه نظر خودم میدونم چرا چون اگه همه ی ما پولامونو جمع کنیم نمیتونیم یکی از اینا رو بخریم اما دنبال یه دلیل دیگه میگردم Embarassed .راستی از همین اول بگم که فقط یه سوال کردم و نخواستم جو شما یونیتی کار ها رو به هم بزنم Idea Idea
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

Re: سوال در مورد انتخاب يونيتي
نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

شنبه 21 آذر 1388 - 22:25
پاسخ بصورت نقل قول
hoplite نوشته:
سلام به همه ي بچه هاي pd ميخواستم ببينم چرا بايد يونيتي راانتخاب كرد؟ Shocked آخه همه جوره از انجين هايي مثل cry و Unreal یا انجین خفن anvil کم میاره.تو اینترنت خیلی تحقیق کردم مثلا با Cry خیلی بازی های قشنگی ساختند مثل فارکرای،یا مثلا با آنریل بازیهای باحالی ساختند ولی با یونیتی هیچ بازی معروفی نساختن(من فقط گرگ و مرغ رو میشناسم).ولی از یه نظر خودم میدونم چرا چون اگه همه ی ما پولامونو جمع کنیم نمیتونیم یکی از اینا رو بخریم اما دنبال یه دلیل دیگه میگردم Embarassed .راستی از همین اول بگم که فقط یه سوال کردم و نخواستم جو شما یونیتی کار ها رو به هم بزنم Idea Idea

قدرت انریل و کرای خیلی بیشتر از یونیتی است،اگه میتونی برو cry یا unreal بگیر و بازی کن:
دوست عزیز سازندگان این دو انیجن نامرد هستند،برای ایران تحریم است این انجینها و اگکه هم بخوای بخری بفهمند ایرانی هستی بهت نمیدن!

یونیتی یکی از تک انیجنهایی است که مردمیه،هرچی مردذم بگن بهشون گوش میده،تازه برای ایران هم تحریم نیست،و حتی یک ایرانی هم اونجا کار میکنه!
پشتیبان خارق العاده ای داره، از این لحاظ یونینتی خیلی بهتره
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

شنبه 21 آذر 1388 - 22:27
پاسخ بصورت نقل قول
hoplite جان ما هیچوقت نگفتیم یونیتی توان مقابله با این انجین ها رو داره و شاید تا سال ها بعد هم نتونه بهشون برسه اما شما میتونی 300 میلیون پول آنریل رو بدی (البته الان نسخه مجانی داره) یا پول CryEngine که هنوز قیمتش معلوم نیست؟؟؟!

ما اینجا یونیتی رو با انجین های در سطح خودش مقایسه میکنیم، مثل ShiVa-Quest-3D game studio-Dx studio-Lead werks-Torque و چندتا انجین دیگه، که یونیتی از تمام اینها بهتر و ساده تر و قویتره (البته تو بعضی جهات)، این رو میگم چون با تمام اینها کار کردم.

مطمئنا کمپانی هایی که پول لایسنس آنریل یا کری انجین براشون مثل پول صبحونه است نمیان تا با یونیتی و امثال اون بازی بسازن.

انجین های تو این سطح برای اشخاص و گروه هاییه که میخوان با تعداد کم به نتایج مطلوب برسن.

به شما هم پیشنهاد میکنم بجای اینکه دنبال دلیل باشی فقط 1 ساعت با یونیتی کار کن تا متوجه بشی دلیل حمایت ما از یونیتی چیه.

در ضمن من با UDK کار کردم اما دوست نداشتم یونیتی رو ول کنم و به همین دلیل دوباره اومدم به سمت یونیتی.

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

Re: سوال در مورد انتخاب يونيتي
نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

شنبه 21 آذر 1388 - 22:29
پاسخ بصورت نقل قول
nimaprofessionalism نوشته:
hoplite نوشته:

قدرت انریل و کرای خیلی بیشتر از یونیتی است،اگه میتونی برو cry یا unreal بگیر و بازی کن:
دوست عزیز سازندگان این دو انیجن نامرد هستند،برای ایران تحریم است این انجینها و اگکه هم بخوای بخری بفهمند ایرانی هستی بهت نمیدن!

یونیتی یکی از تک انیجنهایی است که مردمیه،هرچی مردذم بگن بهشون گوش میده،تازه برای ایران هم تحریم نیست،و حتی یک ایرانی هم اونجا کار میکنه!
پشتیبان خارق العاده ای داره، از این لحاظ یونینتی خیلی بهتره

100% تایید میشه.

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 21 آذر 1388 - 23:27
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
ولی با یونیتی هیچ بازی معروفی نساختن(من فقط گرگ و مرغ رو میشناسم).

چشمم روشن ،چشمم روشن Idea یعنی شما همینطوری تحقیق میکنی؟ Exclamation

شما حتای حاضر نشدی که وارد سایت یونیتی بشی و دمویی از بازی ....(یادم نیست)رو دانلود کنیدو همینطوری میگین با ینونیتی بازی ساخته نشده Confused

بازیهایی که با یونیتی ساخته شده اتفاقا تعدادشون از کرای انجین بیشترهvv

اين نامه توسط nimaprofessionalism در شنبه 21 آذر 1388 - 23:29 ويرايش شده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 21 آذر 1388 - 23:27
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani نوشته:
hoplite جان ما هیچوقت نگفتیم یونیتی توان مقابله با این انجین ها رو داره و شاید تا سال ها بعد هم نتونه بهشون برسه اما شما میتونی 300 میلیون پول آنریل رو بدی (البته الان نسخه مجانی داره) یا پول CryEngine که هنوز قیمتش معلوم نیست؟؟؟!

ما اینجا یونیتی رو با انجین های در سطح خودش مقایسه میکنیم، مثل ShiVa-Quest-3D game studio-Dx studio-Lead werks-Torque و چندتا انجین دیگه، که یونیتی از تمام اینها بهتر و ساده تر و قویتره (البته تو بعضی جهات)، این رو میگم چون با تمام اینها کار کردم.

مطمئنا کمپانی هایی که پول لایسنس آنریل یا کری انجین براشون مثل پول صبحونه است نمیان تا با یونیتی و امثال اون بازی بسازن.

انجین های تو این سطح برای اشخاص و گروه هاییه که میخوان با تعداد کم به نتایج مطلوب برسن.

به شما هم پیشنهاد میکنم بجای اینکه دنبال دلیل باشی فقط 1 ساعت با یونیتی کار کن تا متوجه بشی دلیل حمایت ما از یونیتی چیه.

در ضمن من با UDK کار کردم اما دوست نداشتم یونیتی رو ول کنم و به همین دلیل دوباره اومدم به سمت یونیتی.

100% تایید میشه
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

شنبه 21 آذر 1388 - 23:50
پاسخ بصورت نقل قول
به غير از بحث پول و.... كار با اين 2 انجين گروه بزرگ و با تجربه و... نياز داره.يه نگاهي به credit بازيهاي ساخته شده با اين 2 انجين بنداز.در ضمن بودجه هم همينطور.اگه شما بازييه خوبي هم بسازيد اما نتونيد تبليغ كنيد اون فروش خوبي كه بايد رو نداريد.(اين رو براي بودجه گفتم)

در ضمن يه بازي حتما نبايد همه چيز رو داشته باشه.اگه بازي توش خلاقيت باشه و مقداري هم ذوق هنري و 1 يا 2 ويژگيه برجسته داشته باشه مي تونه فروش خوبي داشته باشه.

در مورد يونيتي:چيزي وقت نيست كه تحت ويندوز شده.براي همين هنوز به اون صورت بازيه خيلي خوبي واسش نيست.اما بازيهاي اي فون خيلي زياد هست كه با اين انجين ساخته شده و خوب بوده.مثل بازيه زامبي ول.كه 2 نفري ساخته شده و حدود 2.5 ميليون دلار فروش داشته.(اگه اشتباه نكنم)يه بازه 2 بعدي هستش.اين رو مي تونيد توي فيلم كنفرانس 2009 يونيتي ببينيد.بازيه تايگر وود كه EA درست كرده و از نظر گرافيك عاليه.

من تا چند روز پيش با udk كار ميكردم.ميدونم عاليه.اما 4و5 روزي هست كه كار با يونيتي رو شروع كردم.براي گروه هاي كوچيك خوبه و بهتره. يونيتي پشتيبانيه خيلي خوبي داره.و همه چيز هم فقط خود انجين نيست.پشتيباني هم مهمه.

يه چيز ديگه:تا حلا هر چي بازيه AAA با اين دو انجين ساخته شده توسط گروههاي بزرگ و غول پيكر ساخته شده با بودجه هاي زياد و تبليغات خوب. Shocked

بايد صبر كرد و دبد كه چه بازيهايي با udk كه به تازگي رايگان شده توسط گروههاي مستقل ساخته ميشه.

موفق باشي.

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

1 شنبه 22 آذر 1388 - 00:19
پاسخ بصورت نقل قول
در ضمن تو يه سايت نوشته بود يونيتي چهارمين انجينه دنياست!!!! Laughing

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

1 شنبه 22 آذر 1388 - 10:06
پاسخ بصورت نقل قول
دوستان هرکی در انتخاب یونیتی مردده فقط کافیه یه مدت باهاش کار کنه. بعد اون بهانه ی عالم و آدم رو بیاری قبول نمی کنه که ولش کنه!! اینقدر هم کرای و آنریل نکنید. من خودم با کرای کار کردم. این انجین از اول شخصی بوده و اصلا ساختار برای استفاده ی شرکت های دیگه جالب نیست. آنریل هم همینطور. یعنی شما برای انجام بیشتر کارها باید از روشهای اونها استفاده کنید ولی تو یونیتی همه چیز به سادگی دست شماست!! و هر سبکی رو می شه تولید کرد!! حالا آنریل یه چیز، کرای رو فقط می شه بازی اول شخص ساخت!! اسکریپت نویسی ش هم فقط برای انجام تنظیمات اشیاء هستش و ایجاد یه گیم پلی و سبک جدید تقریبا برای عموم غیر ممکنه!! در آنریل هم به سختی ممکنه!!
به نظر من تنها مشکل یونیتی اینه که مثل انجین های روز با جدیدترین نسخه ی DirectX و تکنیک هاش آپدیت نمی شه و به همین خاطر از نظر نورپردازی ضعیفتر از انجین های دیگه ست. البته از انجین های قدرتمند مثل کرای یا آنریل.
در نهایت مطمئن باشید که از آنریل و کرای انجین به درد بخور برای تیم های کوچیک و عمومی هیچ چیزی در نمیاد!! گول رنگ و لعابشون رو نخورید چون ساختار بسیار مزخرفی دارند!! که فقط خودشون می تونند باهاش کار کنند!!

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 22 آذر 1388 - 13:02
پاسخ بصورت نقل قول
miladigs نوشته:
در ضمن تو يه سايت نوشته بود يونيتي چهارمين انجينه دنياست!!!! Laughing

دقیقا:

1_آنریل انجین
2_کرای انجین
3_x
4_یونیتی Cool
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011