Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> سوال در مورد انتخاب يونيتي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

2 شنبه 23 آذر 1388 - 10:28
پاسخ بصورت نقل قول
لازم نیست دعوا کنید که. به نظر من هرکی یه انجین رو انتخاب کنه و تا آخر با اون کار کنه موفق تره. حالا آنرل یا یونیتی.
خوب آنریل آینده ش بهتره چون قویتره. ولی فردا آنریل 4 اومد مطمئنا تا چند سال عمرا مجانی نمی شه یا حتی قیمتش معقول نمی شه و اون موقع هرچی با آنریل 3 کار کردی باید بریزی دور!! من فقط از همین می ترسم و بس!!

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

2 شنبه 23 آذر 1388 - 10:32
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
لازم نیست دعوا کنید که. به نظر من هرکی یه انجین رو انتخاب کنه و تا آخر با اون کار کنه موفق تره. حالا آنرل یا یونیتی.
خوب آنریل آینده ش بهتره چون قویتره. ولی فردا آنریل 4 اومد مطمئنا تا چند سال عمرا مجانی نمی شه یا حتی قیمتش معقول نمی شه و اون موقع هرچی با آنریل 3 کار کردی باید بریزی دور!! من فقط از همین می ترسم و بس!!

100% عاقلانه است و تایید میشه. Cool

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

2 شنبه 23 آذر 1388 - 13:11
پاسخ بصورت نقل قول
بله کاملا درسته. ولی به احتمال زیاد سری بعدیشم به همین شیوه باشه بخاطر اینکه کرای انجین رقیب سر سخت این موتوره و برای مسائل این دو شرکت احتمال زیادی داره انرل 4 هم به همین شیوه ارائه بشه ولی چون این موتور سه - چهار سال دیگه ارائه می شه یعنی کرای زود تر از این ارائه می شه و هنوز شرکت سازنده انرل هنوز شروع به ساختن سری جدید نکرده و ساختن یه موتور حد اقل 3 الی 4 سال به طول می انجامه پس هنوز بازم وقت هست.
در ضمن بگم با با هیچ موتوری خصومت ندارم. و قصد اینو ندارم که کسی رو به خاطر رفتن سراغ موتوری سرزنش کنم . پس اگه کسی ناراحت شد ببخشید. PDT_002

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 23 آذر 1388 - 18:08
پاسخ بصورت نقل قول
m_basij نوشته:
بله کاملا درسته. ولی به احتمال زیاد سری بعدیشم به همین شیوه باشه بخاطر اینکه کرای انجین رقیب سر سخت این موتوره و برای مسائل این دو شرکت احتمال زیادی داره انرل 4 هم به همین شیوه ارائه بشه ولی چون این موتور سه - چهار سال دیگه ارائه می شه یعنی کرای زود تر از این ارائه می شه و هنوز شرکت سازنده انرل هنوز شروع به ساختن سری جدید نکرده و ساختن یه موتور حد اقل 3 الی 4 سال به طول می انجامه پس هنوز بازم وقت هست.
در ضمن بگم با با هیچ موتوری خصومت ندارم. و قصد اینو ندارم که کسی رو به خاطر رفتن سراغ موتوری سرزنش کنم . پس اگه کسی ناراحت شد ببخشید. PDT_002

آره به احتمال زیاد یه نسخه ی غیر تجاری از آنریل 4 بیرون بدن.
این کرای هم اصلا انجین به درد بخوری برای استفاده ی عموم نیست و باید تحت نظر سازنده هاش باشه!! یه بازی هم یه شرکته دیگه با کرای 2 ساخته که واقعا مزخرفه و آبروی کرای رو برده!!

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

2 شنبه 23 آذر 1388 - 19:33
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
m_basij نوشته:

آره به احتمال زیاد یه نسخه ی غیر تجاری از آنریل 4 بیرون بدن.
این کرای هم اصلا انجین به درد بخوری برای استفاده ی عموم نیست و باید تحت نظر سازنده هاش باشه!! یه بازی هم یه شرکته دیگه با کرای 2 ساخته که واقعا مزخرفه و آبروی کرای رو برده!!

علی جون من هم تا همین الان معتقد بودم بازی Aion (بازی دوم در حال ساخت با کرای) واقعا شرم آوره اما الان یه ویدئو ازش دیدم که دهنم وا موند!!!!!!!!
این بازی از لحاظ مدل و تکسچر یه افتضاحه (اینو میشه از عکساش فهمید) اما تو محیط بازی به قدری زیبا با پارتیکل ها کار کردن که واقعا آدم رو جذب میکنه!!!!!!
پیشنهاد میکنم یه سری به این آدرس بزنید و ببینید چقدر باحاله.

http://www.youtube.com/watch?v=5PAM0wr7cZ8

البته بگم این بازی به گرد پای کرایسیس هم نمیرسه (از لحاظ فنی وگرافیکی) اما قدرت رندر و افکتهای بی نظیر کرای توش کاملا مشخصه....

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

2 شنبه 23 آذر 1388 - 19:39
پاسخ بصورت نقل قول
یوتیوب بلوک شده برا من.
کرای هم خیلی قویه ولی من ازش خوشم نیومد یعنی زیاد به درد استفاده ی عمومی نمی خوره و به قول معروف زیادی بر پایه ی ماد سازیه و زیاد کدنویسیش داکیومنت نداره و بیشتر محیط سازیش داکیومنت داره.

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

3 شنبه 24 آذر 1388 - 09:47
پاسخ بصورت نقل قول
nimaprofessionalism نوشته:
miladigs,
آقا مجانی شده آنریل؟؟ خوب برو ازش استفاده کن ما که جلوتو نگرفتیم،بعد ها خواهی فهمید گه چرا یونیتی رو همه انتخاب کردن!

حمزه جان عصبانی نشو ،

نيما جان منظوره منو اشتباه گرفتي.من هم خودم با يونيتي كار ميكنم.البته با انريل كار ميكردم اما گذاشتم كنار.فمستي عزيز؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

3 شنبه 24 آذر 1388 - 13:00
پاسخ بصورت نقل قول
miladigs نوشته:
nimaprofessionalism نوشته:
miladigs,
آقا مجانی شده آنریل؟؟ خوب برو ازش استفاده کن ما که جلوتو نگرفتیم،بعد ها خواهی فهمید گه چرا یونیتی رو همه انتخاب کردن!

حمزه جان عصبانی نشو ،

نيما جان منظوره منو اشتباه گرفتي.من هم خودم با يونيتي كار ميكنم.البته با انريل كار ميكردم اما گذاشتم كنار.فمستي عزيز؟

ما که میفهمیم ،ایدوامر شما فهمیده باشین که چرا از یونیتی استفاده میشه Evil or Very Mad Razz Embarassed
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

3 شنبه 24 آذر 1388 - 13:23
پاسخ بصورت نقل قول
اي بابا.نيما جان شما چرا با همه كل داري؟ Confused من يك ماو نيم رويه اين دوتا انجين كار و بررسي كردم تا يونيتي رو انتخاب كردم.پس بدون كه فهميدم چرا.

من اينو نميفهمم كه من خودمم هم از يونيتي دفاع كردم اما شما يه چيزه ديگه برداشت كردي. Confused حالا بيخيال مهم اينه كه يونيتي هست و ما ازش استفاده ميكنيم. Razz ممنون.

موفق باشي نيما جان. Evil or Very Mad

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

3 شنبه 24 آذر 1388 - 13:25
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon, چرا براي اثبات قدرتمند بودن يا نبودن cry2 از بازی aion استفاده میکنید؟ بازی crysis و پشتبندش warhead بهترین مثال و نمونه برای اثبات قدرت کرای بود.استفاده ناشیانه از هر موتور میتونه بازی ای مثل aion بوجود بیاره همونطور فاجعه هایی مثل turak و blacksite که اصلیت موتور ue3 رو به رو زیر سوال برد و افتضاح به بار آورد.کرایسس با وجود اینکه از جمله اولین بازیهایی بود که وارد نسل سوم شد و دیگه میشه گفت تاریخ انقضاش گذشته ولی هنوز پدر نسل سوم به حساب میاد شما یه بازی که بتونه با رنج گرافیکی crysis رقابت کنه مثال بزنید من حرفمو پس میگیرم. پس استفاده ناشیانه و غیر حرفه ای از هر موتوری دلیل بر بد بودن موتور نمیشه.
آرش.

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 3 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011