Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> سوال در مورد انتخاب يونيتي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

3 شنبه 24 آذر 1388 - 13:30
پاسخ بصورت نقل قول
arashdj71 نوشته:
AliyerEdon, چرا براي اثبات قدرتمند بودن يا نبودن cry2 از بازی aion استفاده میکنید؟ بازی crysis و پشتبندش warhead بهترین مثال و نمونه برای اثبات قدرت کرای بود.استفاده ناشیانه از هر موتور میتونه بازی ای مثل aion بوجود بیاره همونطور فاجعه هایی مثل turak و blacksite که اصلیت موتور ue3 رو به رو زیر سوال برد و افتضاح به بار آورد.کرایسس با وجود اینکه از جمله اولین بازیهایی بود که وارد نسل سوم شد و دیگه میشه گفت تاریخ انقضاش گذشته ولی هنوز پدر نسل سوم به حساب میاد شما یه بازی که بتونه با رنج گرافیکی crysis رقابت کنه مثال بزنید من حرفمو پس میگیرم. پس استفاده ناشیانه و غیر حرفه ای از هر موتوری دلیل بر بد بودن موتور نمیشه.
آرش.

حرفت کاملا درسته آرش جون من بازی Aion رو مثال زدم چون با این افتضاح اگه ویدئوهاش ش رو نگاه کنید کفتون میبره اینقدر که انجینش فوق الاده است.

تو ویدئو هاش کاملا معلومه انجینش چقدر قویه.

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

3 شنبه 24 آذر 1388 - 16:05
پاسخ بصورت نقل قول
من اصلا به قدرت کرای شک ندارم. بهترین انجین از نظر قدرت رندر و نورپردازیه و رنگ ها در بهترین حالت تو این موتور رندر می شن. من فقط در مورد کارکردن باهاش برای عموم نظر دادم. وگرنه خودش عالیه. ادیتورش هم عالیه و از ادیتور آنریل بهتره ولی هنوز خیلی مونده تا به ادیتور یونیتی برسه!! البته دقت کنید منظورم ساختار موتور و ادیتورشه نه قدرت و امکاناتش!! البته بازم باید بگم که ادیتور اونها هیچ مشکلی ندارند بلکه ادیتور یونیتی که زیادی خوبه!! دلیلش هم مختصر توضیح می دم:
اگه هم مایا و هم مکس و هم XSI و ... رو کارکرده باشد، صد در صد به این نتیجه می رسید که کار کردن با ادیتور مایا به شدت روون تر، ساختارش خیلی خیلی بهتر، همه چیش در جای مخصوص طبقه بندی شدست، و اعتیاد آوره و کاری می کنه که با هیچ سه بعدی ساز دیگه ای کنار نیاید!! حالا یونیتی هم نسبت به انجین های دیگه همین حالت رو داره. اصلا خود سازنده هاش گفتن که از ساختار مایا استفاده کردن و تمام کلید های میانبرش با مایا یکیه!! و وقتی از مایا به داخل یونیتی میای احساس می کنه تو همون محیط مایا داری کار می کنی!!
خب من فقط در مورد ساختار ادیتور مایا نظر دادم و به محبوبیت و قدرتش کار ندارم. چون مکس محبوبیتش خیلی بیشتره و مایا یه مقدار به قول معروف بچه بازی نیست!! البته دقیقا مثل یونیتی بعد از یه ماه کار کردن تازه می فهمی چقدر ساده ست و ...

حالا اینها رو نگفتم تا جنگ راه بندازم!! تمام سعیم رو کردم طرف همه رو بگیرم و خوبی های همه ی ابزار ها رو بگم. من قصد بحث کردن سر مکس یا مایا و یونیتی و کرای یا آنریل رو ندارم. فقط چیزهایی که تجربه کردم رو گفتم. کسی که منو قبول داره، حرفم رو هم قبول داره و کسی که منو قبول نداره، پس نظراتم رو هم قبول نداره و دلیلی نداره باهام بحث کنه. همیشه باید به نظرات هم دیگه احترام گذاشت و یه چیزه که می گه: همه چیز خوبه و بدی وجود نداره!! فقط بعضی چیزها از دیگری خوبترند!!
بای!! Idea

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

3 شنبه 24 آذر 1388 - 16:24
پاسخ بصورت نقل قول
miladigs نوشته:
اي بابا.نيما جان شما چرا با همه كل داري؟ Confused من يك ماو نيم رويه اين دوتا انجين كار و بررسي كردم تا يونيتي رو انتخاب كردم.پس بدون كه فهميدم چرا.

من اينو نميفهمم كه من خودمم هم از يونيتي دفاع كردم اما شما يه چيزه ديگه برداشت كردي. Confused حالا بيخيال مهم اينه كه يونيتي هست و ما ازش استفاده ميكنيم. Razz ممنون.

موفق باشي نيما جان. Evil or Very Mad

من با کی کل دارم Shocked

خوبه فهمیدی چرا Very Happy

موقث باشی Arrow
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

3 شنبه 24 آذر 1388 - 17:35
پاسخ بصورت نقل قول
.................................

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 24 آذر 1388 - 18:00
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:

معنیش چیه؟ Confused

قبلنا بهش میگفتند اسپم Very Happy Very Happy
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

3 شنبه 24 آذر 1388 - 19:37
پاسخ بصورت نقل قول
AliyerEdon نوشته:
من اصلا به قدرت کرای شک ندارم. بهترین انجین از نظر قدرت رندر و نورپردازیه و رنگ ها در بهترین حالت تو این موتور رندر می شن. من فقط در مورد کارکردن باهاش برای عموم نظر دادم. وگرنه خودش عالیه. ادیتورش هم عالیه و از ادیتور آنریل بهتره ولی هنوز خیلی مونده تا به ادیتور یونیتی برسه!! البته دقت کنید منظورم ساختار موتور و ادیتورشه نه قدرت و امکاناتش!! البته بازم باید بگم که ادیتور اونها هیچ مشکلی ندارند بلکه ادیتور یونیتی که زیادی خوبه!! دلیلش هم مختصر توضیح می دم:
اگه هم مایا و هم مکس و هم XSI و ... رو کارکرده باشد، صد در صد به این نتیجه می رسید که کار کردن با ادیتور مایا به شدت روون تر، ساختارش خیلی خیلی بهتر، همه چیش در جای مخصوص طبقه بندی شدست، و اعتیاد آوره و کاری می کنه که با هیچ سه بعدی ساز دیگه ای کنار نیاید!! حالا یونیتی هم نسبت به انجین های دیگه همین حالت رو داره. اصلا خود سازنده هاش گفتن که از ساختار مایا استفاده کردن و تمام کلید های میانبرش با مایا یکیه!! و وقتی از مایا به داخل یونیتی میای احساس می کنه تو همون محیط مایا داری کار می کنی!!
خب من فقط در مورد ساختار ادیتور مایا نظر دادم و به محبوبیت و قدرتش کار ندارم. چون مکس محبوبیتش خیلی بیشتره و مایا یه مقدار به قول معروف بچه بازی نیست!! البته دقیقا مثل یونیتی بعد از یه ماه کار کردن تازه می فهمی چقدر ساده ست و ...

حالا اینها رو نگفتم تا جنگ راه بندازم!! تمام سعیم رو کردم طرف همه رو بگیرم و خوبی های همه ی ابزار ها رو بگم. من قصد بحث کردن سر مکس یا مایا و یونیتی و کرای یا آنریل رو ندارم. فقط چیزهایی که تجربه کردم رو گفتم. کسی که منو قبول داره، حرفم رو هم قبول داره و کسی که منو قبول نداره، پس نظراتم رو هم قبول نداره و دلیلی نداره باهام بحث کنه. همیشه باید به نظرات هم دیگه احترام گذاشت و یه چیزه که می گه: همه چیز خوبه و بدی وجود نداره!! فقط بعضی چیزها از دیگری خوبترند!!
بای!! Idea

كاملا موافقم. Wink
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

3 شنبه 24 آذر 1388 - 19:46
پاسخ بصورت نقل قول
nimaprofessionalism نوشته:
AliyerEdon نوشته:

معنیش چیه؟ Confused

قبلنا بهش میگفتند اسپم Very Happy Very Happy

معنیش اینه که پستی که دادم به جای اینکه مدیرها پاک کنند، خودم پاک کردم. هرچی گشتم قابلیت حذف پست رو پیدا نکردم مجبور شدم اینجوری کنم!! شرمنده!!
الان هم من بهش می گم پشیمونی از پست ارسال شده!!

miladigs جان ممنونم که همیشه باهام موافقی!! Arrow Idea

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 24 آذر 1388 - 20:43
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
معنیش اینه که پستی که دادم به جای اینکه مدیرها پاک کنند، خودم پاک کردم. هرچی گشتم قابلیت حذف پست رو پیدا نکردم مجبور شدم اینجوری کنم!! شرمنده!!
الان هم من بهش می گم پشیمونی از پست ارسال شده!!

خواهش میشه .... کار خوبی کردی ،ممنون.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

3 شنبه 24 آذر 1388 - 21:10
پاسخ بصورت نقل قول
nimaprofessionalism, متاسفانه اين انجمن هنوز مدير نداره و علارقم برخي از مطالب جالب و مفيدش اسپم هم (همونطور كه خودتون گفتيد) درش زياده.
توي اين مدتي كه يك مدير خوب براي انجمن انتخاب بشه لطفا خودتون رعايت كنيد.
AliyerEdon, منم قصد دعوا با شما رو نداشتم فقط نظرم رو گفتم در هر صورت ممنون Arrow
آرش.

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 24 آذر 1388 - 23:14
پاسخ بصورت نقل قول
arashdj71 نوشته:
nimaprofessionalism, متاسفانه اين انجمن هنوز مدير نداره و علارقم برخي از مطالب جالب و مفيدش اسپم هم (همونطور كه خودتون گفتيد) درش زياده.
توي اين مدتي كه يك مدير خوب براي انجمن انتخاب بشه لطفا خودتون رعايت كنيد.
AliyerEdon, منم قصد دعوا با شما رو نداشتم فقط نظرم رو گفتم در هر صورت ممنون Arrow
آرش.

تایید میشه!

-------------------------------------
کرای یک چیزه دیگست ولی دسترسی بهش راحت نیست! Embarassed
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 5 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011