Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> انتقادات و پیشنهادات

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

شنبه 28 آذر 1388 - 19:16
پاسخ بصورت نقل قول
@hamzehshabani,

ازونجایی که احساس می کنم مشکلی که دوستان فکر می کنن پیش اومده رو میشه با مروری به گذشته حل کرد، سعی میکنم یه چند خطی بنویسم. وگرنه باور کنید آخر روز انرژی برام نمی مونه که بخوام به چنین تاپیکایی پاسخ بدم.

نقل قول:
تو تمام فرومهای ایران کاربرا میتونن هر امضایی برای خودشون بنویسن اما تو اینجا ما حق نداریم این کار رو بکنیم.

اولا که تو تمام فروم های ایران اینجوری نیست. دوم اینکه دلیل نداره هر کاری که این فوروم های شتر گاو پلنگی (که توشون از تیونینگ ماشین گرفته تا برنامه نویسی و پزشکی صحبت میشه،) انجام میدن درست باشه. در آخر اینکه کسی با امضای شما مشکل نداره. قانون بصراحت می گه که چی مجاز و چی غیر مجازه. می تونید مجددا به صفحه اول پرتال یا تالار قوانین مراجعه کنید و دلیل وضع قوانین رو بخونید.

نقل قول:
اوایل تو امضام آدرس وبلاگم بود که حذفش کردن.

دکمه www پروفایل به همین منظور گذاشته شده و مطمئن باشید اگه کسی بخواد به سایت شما بره، حتما روی همون www کلیک می کنه.

نقل قول:

مثل اینک واسه مدیران اصلا اهمیتی نداره که بازیسازی پیشرفت کنه یعنی نگرانن بازدیدهای سایتشون کم بشه واسه همین این کار رو میکنن.

متاسفانه منظورتون از این جمله و ربطش به بازدید از سایت رو متوجه نشدم. ولی تو طراحان پارسی تا به این لحظه هدف این بوده که علاقمندان به ساخت بازی که تازه با این شاخه آشنا شدن، جایی رو داشته باشن که آموزش های اولیه رو ببینن. بزرگتر ها طبیعتا دیر یا زود کوچ می کنن. اونایی هم که می مونن و کماکان سر می زنن، میان که جواب سوال ها رو بدن و کمک متقابلی به سایت خودشون بکنن. اگه یک نفر هم از سرویس های رایگان ما استفاده کنه، فکر می کنم به هدفمون رسیدیم.

نقل قول:
علی آقا اینکه هر کسی یه صلوات برای ظهور امام زمان بفرسته چیزی از شما و سایتت کم نمیکنه.

این موضوع هیچ ربطی به صلوات برای امام زمان و چیزای دیگه نداره. کار خوب انجام دادن هم برای خودش جا و مکان داره. لطفا از قوانین برداشت شخصی نکنین. قوانین برای همه هست و نتیجش هم نهایتا به سود اعضا خواهد بود...

نقل قول:
ایول حق می گی. من آخرش نفهمیدم امضا حتی اگر تبلیغاتی باشه و مربوط به بازی سازی باشه، چه مشکلی برای سایت پیش میاره؟

امضای خودتون رو به عنوان مثال در نظر می گیریم. شما فروشگاه دارین و برای محصولتون تبلیغ می کنین. بازدید کننده از طراحان پارسی به فروشگاه شما هدایت میشه. خرید رو انجام میده و مبلغش رو به شما می پردازه. تا به اینجای کار رو قبول دارین؟

خب، فردا دو نفر دیگه هم به تبعیت از شما میان و امضای های تبلیغی میذارن. این وسط تبلیغ کننده ها سود خودشون رو می برن. ولی به مجموعه ی طراحان پارسی که بستر اصلی واسه این امر بوده چی می رسه؟

تو تاپیک معرفی پک یونیتی واسه فروشگاه یه دوستی اعتراض کرد که سایت باید با جذب تبلیغ اموراتش اداره بشه. بله، حق با اون دوسته ، به شرطی که فرهنگ تبلیغ وجود داشته باشه. نه اینکه هر کس فقط به فکر سود خودش باشه و بس.

یه مثال هم براتون بزنم تا فکر نکنین طراحان پارسی هیچ انعطافی از خودش نشون نمی ده. در مورد تبلیغات، طراحان پارسی تا حد زیادی با کاربراش راه میاد. در مورد مقالاتی که تو سایت قرار می گیره، محدودیتی در مورد تبلیغات نویسنده توی مقاله وجود نداره. تنها چیزی که هنگام پذیرش مقاله از نویسنده درخواست میشه اینه که 1. لینک سایت pd رو توی مقاله بذازه، و 2. اینکه مقاله رو صرفا برای سایت pd بنویسه. pd هم متقابلا مقاله رو در معرض دید علاقمندان زیادی قرار میده و شما مطمئن باشید کسی که برای دریافت مقاله های pd حاضر شده مراحل ثبت نام رو طی کنه و نهایتا مقاله رو دانلود کنه، حتما و با کمال میل روی لینک های مقاله ی شما هم کلیک می کنه.

(ای کاش آماری از کسایی که ایمیل می زنن و درخواست راهنمایی برای عضویت در سایت رو می کنن داشتم و می تونستم نشونتون بدم)

نقل قول:
من یه مقاله دیگه واسه مدیر فرستادم که ایشون گفتن هم باید لینک PD تو بالا و پایین مقاله باشه و هم نباید تو هیچ سایت دیگه ای وجود داشته باشه.

این قانون از سال 86 وضع شده و مال دو هفته ی پیش نیست که بگیم فقط شامل حال شما شده. اینکه لینک pd باید توی مقاله شما باشه، به این دلیله که مقاله شما از طریق pd منتشر میشه و pd باید بتونه در موقع لزوم از حقوق خودش و کاربرش دفاع کنه. موقعی که سرقت علمی صورت می گیره، مقاله باید صاحبش کاملا مشخص باشه تا بشه احقاق حق کرد.

ضمنا مقاله ی شما می تونه توی هر سایت دیگه ای قرار بگیره. ما ابدا مشکلی با این قضیه نداریم. منتها وقتی شما درخواست این رو دارین که مقاله شما کنار سایر مقاله های ما توی دیتابیس مقالات بازی سازی قرار بگیره، طبیعتا انتظار داریم که شما هم یک قدم به سمت ما بردارید.

نقل قول:
با توجه به سلیقه های مختلف افراد، تشخیص نوع انحراف به عهده Admin سایته

فرمایش شما کاملا صحیحه. ولی ما سعی نمی کنیم سلیقه ای عمل کنیم. قوانین کاملا مشخص گفته که پست ها باید در راستای اهداف سایت باشه. وگرنه چرا کسی اینجا صحبت از مثلا مسایل پزشکی نمی کنه؟ یه زمانی تالار علوم برای اینجور مسایل هم در نظر گرفته شد، ولی خب استقبال ازش ضعیف بود و ما هم تصمیم گرفتم روی کار تخصصی خودمون زوم کنیم.

در نهایت این مطلب رو خدمت دوستانی که کمتر از یکسال هست عضو سایت شدن عرض کنم که ما از سال 83 که pd راه اندازی شد، تا به امروز، نقاط عطف زیادی رو پشت سر گذاشتیم. کمبود قوانین، زیادی قوانین، ابهام قوانین و ... چیزایی بود که چندین بار تجربه شدن. بنابراین لطف کنین و یکم به تیم دست اندرکار pd هم حق بدین که سعی می کنن بهترین تصمیم ها رو برای ادامه ی کار بگیرن. ممکنه این وسط اشتباهاتی هم رخ بده، تالار انتقادات هم به همین منظور وجود داره، ولی لطف کنین و انتقاد رو با خونسردی و ارائه راهکار مطرح کنین. وگرنه فقط وقت خودتون و یه عده ی دیگه رو می گیرین و هیچ کس سودی نمی بره.

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

شنبه 28 آذر 1388 - 20:25
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اولا که تو تمام فروم های ایران اینجوری نیست. دوم اینکه دلیل نداره هر کاری که این فوروم های شتر گاو پلنگی (که توشون از تیونینگ ماشین گرفته تا برنامه نویسی و پزشکی صحبت میشه،) انجام میدن درست باشه. در آخر اینکه کسی با امضای شما مشکل نداره. قانون بصراحت می گه که چی مجاز و چی غیر مجازه. می تونید مجددا به صفحه اول پرتال یا تالار قوانین مراجعه کنید و دلیل وضع قوانین رو بخونید.

من قوانین صفحه اول رو خوندم ، من با اصل برخی از قوانین مشکل دارم.

اینکه میگید تو امضا نباید از سایت تبلیغ بشه یا نباید جو سیاسی راه اندات رو کاملا قبول دارم چون عاقلانه است و دلایل روشنی داره، اما مثلا اینکه حق قرار دادن عکس یا مطالب مذهبی رو نداریم خیلی مسخره است.

شاید من با امضام که مینوشتم "برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) صلواتی ختم کنید" بتونم سهمی تو نزدیک شدن فرج داشته باشم.

کجا بهتر از این خانواده بزرگ (PD) که اگه فقط روزی 1 صلوات فرستاده بشه تاثیر خودش میذاره و اینجوری هم من ثواب میبرم و هم شما که مدیر سایتی و اجازه این کار رو دادی.

نقل قول:
دکمه www پروفایل به همین منظور گذاشته شده و مطمئن باشید اگه کسی بخواد به سایت شما بره، حتما روی همون www کلیک می کنه.

راجع به این موضوع دوستان من رو متقاعد کردند و من هم گفتم دیگه تو امضام لینک سایتم رو نمیذارم.

نقل قول:
این موضوع هیچ ربطی به صلوات برای امام زمان و چیزای دیگه نداره. کار خوب انجام دادن هم برای خودش جا و مکان داره. لطفا از قوانین برداشت شخصی نکنین. قوانین برای همه هست و نتیجش هم نهایتا به سود اعضا خواهد بود...

باز هم میگم قوانین رو تنهایی وضع نکنید سعی کنید صلاحدید کاربرا رو هم بسنجید چون کاربرای سایت هستند که باعث رونقش میشن.

نقل قول:
این قانون از سال 86 وضع شده و مال دو هفته ی پیش نیست که بگیم فقط شامل حال شما شده. اینکه لینک pd باید توی مقاله شما باشه، به این دلیله که مقاله شما از طریق pd منتشر میشه و pd باید بتونه در موقع لزوم از حقوق خودش و کاربرش دفاع کنه. موقعی که سرقت علمی صورت می گیره، مقاله باید صاحبش کاملا مشخص باشه تا بشه احقاق حق کرد.

ضمنا مقاله ی شما می تونه توی هر سایت دیگه ای قرار بگیره. ما ابدا مشکلی با این قضیه نداریم. منتها وقتی شما درخواست این رو دارین که مقاله شما کنار سایر مقاله های ما توی دیتابیس مقالات بازی سازی قرار بگیره، طبیعتا انتظار داریم که شما هم یک قدم به سمت ما بردارید.

تو این مورد هم عرض کردم که چشم لینک PD رو اضافه میکنم اما تو قوانینتون بود که فقط باید تو PD باشه و نه هیچ جای دیگه. (شایدم بد خونده باشم)

نقل قول:
در نهایت این مطلب رو خدمت دوستانی که کمتر از یکسال هست عضو سایت شدن عرض کنم که ما از سال 83 که pd راه اندازی شد، تا به امروز، نقاط عطف زیادی رو پشت سر گذاشتیم. کمبود قوانین، زیادی قوانین، ابهام قوانین و ... چیزایی بود که چندین بار تجربه شدن. بنابراین لطف کنین و یکم به تیم دست اندرکار pd هم حق بدین که سعی می کنن بهترین تصمیم ها رو برای ادامه ی کار بگیرن. ممکنه این وسط اشتباهاتی هم رخ بده، تالار انتقادات هم به همین منظور وجود داره، ولی لطف کنین و انتقاد رو با خونسردی و ارائه راهکار مطرح کنین. وگرنه فقط وقت خودتون و یه عده ی دیگه رو می گیرین و هیچ کس سودی نمی بره.

ببخشید که وقت شریفتون رو گرفتیم اما این موضوع مهمه که نظراتمون رو مطرح کنیم و شما هم بعنوان مدیر مسئولید جواب بدید.

لطفا مشخص کنید که آیا قوانین ویرایش میشه یا خیر؟

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
AliyerEdon
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 9 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 167

شنبه 28 آذر 1388 - 22:07
پاسخ بصورت نقل قول
ایول به مدیر سایت، علی. من همه ی حرف ها رو قبول دارم و امضام رو پاک خواهم کرد و فقط تو مقالاتم می زارم و بس!!
انصافا به مدیریت این سایت گیر ندید. من تو بیشتر سایت ها که پست می دم، خیلی هاش پاک می شه!! چون باید نظرت با نظر مدیران بی شماره ی سایت هاشون یکی باشه و اگه یه نظر مخالف یا انتقاد باشه، پر!! ولی انصافا اینجا خیلی پست های ناجوری ( منظورم لحن بد) دادم ولی تا حالا یه پستم پاک شده که اونم تبلیغات محض بود!!
من راضیم چون بهتر از سایت های دیگست. باور کنید من جاهایی که تاپیک می زدم بعد چند ساعت غیب می شد!! حتی فکر می کردم یکی دشمنمه!! ولی هنوز اینجا مشکلی برام پیش نیومده!!

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

1 شنبه 29 آذر 1388 - 20:06
پاسخ بصورت نقل قول
الو...

مدیر سایت جواب نمیده؟

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

5 شنبه 3 دي 1388 - 22:13
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان.

راستش من تو این تاپیک یه بی ادبی کردم که امیدوارم مدیران محترم من رو ببخشند، به دستور مدیران من هم امضام رو عوض کردم که خیال همه راحت شه.

از دوستایی هم که هنوز این کار رو نکردن درخواست میکنم اینکار رو انجام بدن.

علی آقا از شما هم معضرت میخوام بخاطر جسارتم. امیدوارم من رو ببخشید... Neutral

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

3 شنبه 8 دي 1388 - 16:55
پاسخ بصورت نقل قول
سلام دوستان

یک مقاله کار با ترین یونیتی خیلی وقت پیش نوشتم و برای ازش خالن فرستادم و گفت که به علی اقا فرستاده ولی هنوز توی سایت قرار نگرفته Shocked

دلیلش چی بوده؟؟؟؟؟؟

سایت اعتراض به وضعیت اینترنت

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

3 شنبه 8 دي 1388 - 18:06
پاسخ بصورت نقل قول
نیما جان فکر کنم چون آدرس سایت رو توش نذاشتی.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 8 دي 1388 - 18:30
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani نوشته:
نیما جان فکر کنم چون آدرس سایت رو توش نذاشتی.

ادرس سایت هم اول صفحه بود هم آخر صفحه Confused

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

3 شنبه 8 دي 1388 - 18:36
پاسخ بصورت نقل قول
نمیدونم احتمالا پیامهای شخصیشون رو چک نکردن من هم حدود 1 هفته ای میشه مقاله فرستادم اما ایشون الان اونها رو گذاشتن.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 8 دي 1388 - 18:39
پاسخ بصورت نقل قول
hamzehshabani نوشته:
نمیدونم احتمالا پیامهای شخصیشون رو چک نکردن من هم حدود 1 هفته ای میشه مقاله فرستادم اما ایشون الان اونها رو گذاشتن.

مقاله من ماله سه-چهار هفته پیش است Confused Confused Confused

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011