Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار Unity -> تهیه نسخه unity3D 2.6.1

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

نويسنده
پيغام
alpine
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 431

3 شنبه 20 بهمن 1388 - 22:30
پاسخ بصورت نقل قول
miladigs نوشته:
من نسخه كرك شده رو دانلود كردم اما هنگ و كرش ميكنه ماله شما هم همينجوره؟

ممنون.
بله چون اولين نسخه ي كرك هست قالبا بايد از اين باگها داشته باشه اما من به عنوان يك برادر به شما توصيه و از شما خواهش ميكنم كه از كرك استفاده نكنيد !! چون نه از لحاظ وجداني و نه از لحاظ فرهنگي قابل توجيح نيست. Neutral

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تعداد ارسالها: 1034

3 شنبه 20 بهمن 1388 - 23:20
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اما من به عنوان يك برادر به شما توصيه و از شما خواهش ميكنم كه از كرك استفاده نكنيد !! چون نه از لحاظ وجداني و نه از لحاظ فرهنگي قابل توجيح نيست.

alpine جان حق با شماست ...
این مسئله خیلی مخ منو مشغول کرده ... از یه طرف اگه بخوایم پایبند قانون کپی رایتی باشیم که اصلا تو کشورمون وجود نداره ، باشیم ! خب خیلی چیزها رو از دست میدیم ... اصلا همین ویندوزی که داریم استفاده میکنیم مگه نسخه اصله !!!
از یه طرف اگه بی خیال این قضیه بشیم مثل خیلی ها !!! همون صحبتی که شما گفتی میشه ...

حالا شما میگی چی کار کنیم ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
alpine
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تعداد ارسالها: 431

3 شنبه 20 بهمن 1388 - 23:37
پاسخ بصورت نقل قول
بله امين جان حق با شماست !! ولي حرف من اينه كه اين شركت بزرك كه لطف كرده و موتور به اين قدرتمندي رو خودش به صورت كاملا رايگان در اختيار ما گزاشته ديگه واقعا دور از جوانمردي كه حداقل در مورد اين موتور رايگان هم بخواهيم از كزك استفاده كنيم Crying or Very sad

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 00:18
پاسخ بصورت نقل قول
در مورد خرید نرم افزار لیسانس دار، قبلا بارها توی سایت بحث شده. من فقط چند تا نکته کنکوری رو مطرح می کنم و البته قضاوت نهایی با شماست. ضمنا این مسایل برای توجیه و رد چیزی نیستن. فقط ایده هایی هست که در مورد نرم افزار اریجینال در ایران وجود داره.

برای استفاده از نرم افزار اریجینال، دو تا فاکتور مهم وجود داره. یکی قدرت خرید و دیگری سهولت خرید و استفاده از پشتیبانی بعد از فروش. حالا شما میخواید از نرم افزار اریجینال بنا به دلایل شخصی یا وجدانی یا هر دلیل دیگه استفاده کنید. مساله اول هزینه خرید این نرم افزارها (خارجی) هست که مسلما 90 درصد ما جزو دسته ای قرار می گیریم که قیمت ها با بودجه ما هماهنگ نیست. مورد دوم سهولت خرید و استفاده از امکانات بعد از فروش هست. خب امکان خرید آنلاین از بانک های بین المللی و داشتن حساب ارزی خارجی و پی پل و ویزا و مستر کارد در اختیار چند درصد از ما قرار داره؟ تحریم هم که هستیم و کافیه یه قانون جدید بیاد که دیگه هیچ شرکت نرم افزاری اروپایی و آمریکایی حق نداره به ایران ساپورت بده. اونوقت چی؟ بحث الان نیست که شاید تو زمینه نرم افزار یکم شل کن سفت کن وجود داره. فردا شاید اینطور نباشه.

در مورد نرم افزار های تولید داخل مثل نرم افزار حسابداری هلو (بعنوان مثال) این قضیه فرق میکنه. 50 هزار تومن پولی نیست که دادنش آدمو ورشکست کنه. ضمنا از پیشیبانی بعد از فروش هم میشه بهره برد. اما شما اینو تعمیم بدین به یک نرم افزار 1500 دلاری که حتی اگه پشتیبانی هم داشته باشه، شاید زبان ما اونقدر خوب نباشه که بتونیم درست و حسابی ازش استفاده کنیم......

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 09:55
پاسخ بصورت نقل قول
علی آقا این که شما می فرمائید درسته و فعلا ما چاره ای دیگه ای نداریم ...
ولی این وسط یه مشکل دیگه ای هم پیش می آید ...
مثلا تا وقتی photoshop رو با 2 هزار تومن می خریم ... کدوم برنامه نویس جرات میکنه بره یه نرم افزار ویرایش تصویر بنویسه !!

البته من نه موافقم با این قضیه و نه مخالف ... فعلا ما هیچ چاره ای بجز استفاده از نرم افزار کرک شده نداریم Neutral
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hamzehshabani
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: شنبه 16 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 357
محل سكونت: استان گیلان

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 11:11
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
علی آقا این که شما می فرمائید درسته و فعلا ما چاره ای دیگه ای نداریم ...
ولی این وسط یه مشکل دیگه ای هم پیش می آید ...
مثلا تا وقتی photoshop رو با 2 هزار تومن می خریم ... کدوم برنامه نویس جرات میکنه بره یه نرم افزار ویرایش تصویر بنویسه !!

البته من نه موافقم با این قضیه و نه مخالف ... فعلا ما هیچ چاره ای بجز استفاده از نرم افزار کرک شده نداریم Neutral

البته میتونیم سعی کنیم و از نرم افزار های Open Source و رایگان کمک بگیریم.

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

آی دی من : Hamzeh_Shabani

سایت من : www.GameLab.ir

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 11:26
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

البته میتونیم سعی کنیم و از نرم افزار های Open Source و رایگان کمک بگیریم.

حمزه جان این کاری بود که من هم میخواستم بکنم ولی نمیشه Crying or Very sad
مثلا من یادمه از 13 ، 14 سالگی با 3d max ور میرفتم ... حالا واقعا نمیتونم blender رو جایگزینش کنم !
حالا اومدیم این نرم افزار ها رو هم جایگزین کردیم ... خود ویندوز رو چیکار کنیم ؟
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 12:20
پاسخ بصورت نقل قول
خدمتتون عرض کردم، قضاوت نهایی بر عهده کاربراست و هر کس بر اساس برداشت خودش، یجور عمل می کنه. اما در مورد مثالی که زدید، فوتوشاپ، فکر نمی کنم تو خارج هم هیچ تیم برنامه نویسی در ابعاد کوچیک و متوسطی این جرات رو به خودش بده که تنه به تنه ی فوتوشاپ بزنه و یه نرم افزار ویرایش تصویر بنویسه و به بازار ارائه کنه. حتی اگه تیمی پیدا بشه که چنین جسارتی داشته باشه و در یک شاخه ی خاص از ویرایش تصویر، علم رو بسط بده (مثل کاری که یه شرکت در مورد اسمارت ریسایز انجام داد) به احتمال بسیار زیاد توسط این غول ها خریداری میشه.

در کل در مورد نرم افزارها یا باید قیمت خیلی متعادل باشه تا کاربرای عمومی و آزاد تمایل به خرید نشون بدن، یا اینکه نرم افزار برای مشتری خصوصی نوشته بشه، و یا اینکه نرم افزار در مورد مساله ای نوشته بشه که تا بحال در هیچ نرم افزار دیگه ای پوشش داده نشده باشه. جالب اینجاست که در مورد صنعت گیم این آزادی عمل واقعا وجودداره. شما می تونید بازی بسازید که با یک سری عقاید، ایده ها، فرهنگ های سنتی و ... بخونه و به این شکل رقیب یا کار مشابهی وجود نداشته باشه. منتها در مورد ابزارها ظاهرا راهی وجود نداره جز اینکه ما هم به سازمان تجارت جهانی بپیوندیم و وقتی جریمه های 250000 دلاری رو ببینیم شاید 1500 دلار خرج نرم افزار کنیم. Cool

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 13:00
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اما در مورد مثالی که زدید، فوتوشاپ، فکر نمی کنم تو خارج هم هیچ تیم برنامه نویسی در ابعاد کوچیک و متوسطی این جرات رو به خودش بده که تنه به تنه ی فوتوشاپ بزنه و یه نرم افزار ویرایش تصویر بنویسه و به بازار ارائه کنه.

علی آقا منظور من این نبود که نرم افزار در سطح فوتوشاپ نوشته بشه ... بیشتر افرادی که تو ایران با فوتوشاپ کار میکنن حتی از یک صدم امکاناتش استفاده نمی کنن ، یعنی اصلا به کارشون نمیاید ( مثلا همین عکاسی ها ! ) ...
می خوام بگم اونور همه چی حساب کتاب داره ... کسی که کارش با یه نرم افزار زیر 100 دلار راه می افته دگه نمیره برا فوتوشاپ چند هزار دلار بده ... اینجوری ، تیم ها و شرکت های کوچکتر هم فرصت پیدا میکنن نرم افزار خودشون رو بنویسن و با قیمت پایین تر بفروشن و هر دو طرف سود کنن !!
ولی اینجا کسی نمی آد برا نرم افزاری که امکاناتش پایین تر و قیمتش بالاتر از فوتوشاپ هست پول بده !!
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

4 شنبه 21 بهمن 1388 - 13:33
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D نوشته:
نقل قول:
اما در مورد مثالی که زدید، فوتوشاپ، فکر نمی کنم تو خارج هم هیچ تیم برنامه نویسی در ابعاد کوچیک و متوسطی این جرات رو به خودش بده که تنه به تنه ی فوتوشاپ بزنه و یه نرم افزار ویرایش تصویر بنویسه و به بازار ارائه کنه.

علی آقا منظور من این نبود که نرم افزار در سطح فوتوشاپ نوشته بشه ... بیشتر افرادی که تو ایران با فوتوشاپ کار میکنن حتی از یک صدم امکاناتش استفاده نمی کنن ، یعنی اصلا به کارشون نمیاید ( مثلا همین عکاسی ها ! ) ...
می خوام بگم اونور همه چی حساب کتاب داره ... کسی که کارش با یه نرم افزار زیر 100 دلار راه می افته دگه نمیره برا فوتوشاپ چند هزار دلار بده ... اینجوری ، تیم ها و شرکت های کوچکتر هم فرصت پیدا میکنن نرم افزار خودشون رو بنویسن و با قیمت پایین تر بفروشن و هر دو طرف سود کنن !!
ولی اینجا کسی نمی آد برا نرم افزاری که امکاناتش پایین تر و قیمتش بالاتر از فوتوشاپ هست پول بده !!

اين رو موافقم.خارج از ايران شرايط كار عادلانس.وبه قول دوستمون همه چيز حساب داره.مثلا شركت داسالت سيستم هم نرم افزار كتيا و هم ساليد ورك رو توليد ميكنه.در صورتي كه كتيا بسيار گرون تره اما با امكانات بيشتر براي كمپانيهاي بزرگتر و ساليدورك با قيمت كمتر و امكانات كمتر براي كمپانيهاي كوچكتر.و از هر دو سود ميكنه.اما در ايران همه مي خوان از كتيا استفاده كنن.

ممونو.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011