Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی با نرم افزار 3D Game Studio -> منبع مدل براي گيم استوديو

ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد. ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدي

نويسنده
پيغام
Alireza.Lampard
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 5 شنبه 14 مرداد 1389
تعداد ارسالها: 5

3 شنبه 19 مرداد 1389 - 17:40
پاسخ بصورت نقل قول
دمتون گرم.واقعا که یه منبع هستید.درستتون درد نکنه.همینطور ادامه بدید
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
saeid2010
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: شنبه 16 مرداد 1389
تعداد ارسالها: 38
محل سكونت: همین جا

5 شنبه 28 مرداد 1389 - 00:03
پاسخ بصورت نقل قول
هی پسرا دیگه بهتر از این نمیشه Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 28 بهمن 1388
تعداد ارسالها: 256
محل سكونت: خمين

جمعه 5 شهريور 1389 - 15:29
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام! Razz
ممنون از همه ي شما عزيزان! Laughing

نكته:استفاده از كليه ي لينك هاي موجود در منبع مدل براي نرم افزار تري دي گيم استوديو در سايت ها يا وبلاگهاي ديگر در صورت مطلع ساختن من هيچگونه مشكلي ندارد!

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

آموزش كامل نرم افزار تري دي گيم استوديو: Sad

http://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?p=60111#60111

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 18:56 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
behzad_lover
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 20 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 6
محل سكونت: تبريز

جمعه 5 شهريور 1389 - 22:41
پاسخ بصورت نقل قول
dj darush عزیز. دمت گرم. واقعا کلی زحمت کشیدی.از آموزشت هم استفاده می کنیم...
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

شنبه 6 شهريور 1389 - 22:56
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام! Razz
ممنون عزيزم ! Razz

نكته:استفاده از كليه ي لينك هاي موجود در منبع مدل براي نرم افزار تري دي گيم استوديو در سايت ها يا وبلاگهاي ديگر در صورت مطلع ساختن من هيچگونه مشكلي ندارد!

Note: All URLs first and then you download a file or location you extrak then attempted to open the files you Krpn

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

نرم افزار کار بردی برای افرادی که به امور طراحی 3D می پردازند.این نرم افزار قادر به تبدیل فرمت 426نوع فایل سه بعدی به یکدیگر است و می تواند آن ها را نمایش دهد و از این لحاظ رکورد دار سایر برناه ها است. ای نرم افزار از خرو جی های اکثر نرم افزار ها ی طراحی سه بعدی پشتی بانی می کند که لیست این نرم افزار ها در فایل راهنمای برنامه موجود می باشد.
با استفاده از اين نرم افزار به سادگي مي تونيد انواع مدل هاي سه بعدي با فرمت هاي مختلف رو به يه يك مدل قابل استفاده در گيم استوديو و مكس تبديل كنيد.

لينك دانلود:

با سلام!

دوستان عزيز براي دانلود تمام مقالات آموزشي فارسي نرم افزار تري دي گيم استوديو و همچنين بازي هاي ساخته شده توسط طراحان ايراني و خارجي و هرچيز ديگري كه براي ساخت بازي با نرم افزار گيم استوديو نياز داريد به وبلاگ زير مراجعه كنيد.

http://ayynjafari.blogfa.com

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 18:57 در 3 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

شنبه 6 شهريور 1389 - 23:04
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام! Razz

Note: All URLs first and then you download a file or location you extrak then attempted to open the files you Krpn

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

اينم لينك هاي دانلود مدل هاي جديد: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Sad

با سلام!

دوستان عزيز براي دانلود تمام مقالات آموزشي فارسي نرم افزار تري دي گيم استوديو و همچنين بازي هاي ساخته شده توسط طراحان ايراني و خارجي و هرچيز ديگري كه براي ساخت بازي با نرم افزار گيم استوديو نياز داريد به وبلاگ زير مراجعه كنيد.

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 18:58 در 3 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

1 شنبه 14 شهريور 1389 - 22:22
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام! Razz

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

دوستان عزيز مثل اينكه ديگه از منبع مدل خسته شديد و براتون تكراري شده! Confused
اما من مي خوام يه حالي بهتون بدم و كلي مدل توپ با حجم خيلي پايين براتون بذارم! Laughing

Dear friends, like another tired from the source model of severe and repeated Bratvn a while but I want to do and overall Bhtvn ball model with very low volume Bratvn let

بالاخره بعد از چند سال تونستم بازي پرطرفدار Gta sananderas رو هك كنم و توسط بيش از 10‌ نرم افزار مدل هاي اين بازي كه با فرمت DFF هستش رو به مدل هايي با فرمت‌ MDL تبديل كنم كه اينكار اولين بار توسط من انجام شده و جاي ديگه نمي تونيد اين مدل ها رو پيدا كنيد! Cool

Finally after a few years could play popular Gta sananderas I hacked it by more than 10 models of game software which format to DFF Hstsh models MDL format conversion by the first time I do this I do not want to do, and instead I realize this model can find

فعلا براتون كاركترهاي انسان مثل سي جي و سوييت و... رو مي ذارم ودرصورت استقبال ماشين و موتور و اسلحه رو براتون مي ذارم! Surprised

لينك دانلود! :

با سلام!

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 19:01 در 4 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AMIR REZAs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 11 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 335
محل سكونت: تهران

2 شنبه 15 شهريور 1389 - 09:23
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
خیلی خوبه ادامه بده.... Razz
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

2 شنبه 15 شهريور 1389 - 21:51
پاسخ بصورت نقل قول
سلام عزيزم! Razz
ممنون از شما! Laughing

Hi baby thank you

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

اينم كلي كاراكتر انسان:

Human characters

لينك دانلود:

با سلام!

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 19:02 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
dj darush
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

2 شنبه 15 شهريور 1389 - 22:28
پاسخ بصورت نقل قول
باسلام! Razz

ايميل من:
ayynjafari@gmail.com

شماره ي موبايل من:
09183694952

اين دفعه يه سري مدل متفاوت در اينجا قرار دادم كه اين مدل ها ساخت طراحان ايراني مي باشد! Cool

This time a series of different models that I have been here this model is making Iranian designers

اگه دوست داشتيد از لينك هاي زير دانلود كنيد! Laughing

لينك دانلود:

مدل برج آزادي دز تهران:

با سلام!

مدل برج ميلاد در تهران:

با سلام!

مدل استوديوم آزادي در تهران:

با سلام!

مدل سينماي آزادي در تهران:

با سلام!

مدل سپه بانك تهران:

با سلام!

نظر يادتون نره ها!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

0 بار اين نامه ويرايش شده است كه آخرين بار توسط 3 شنبه 9 فروردين 1390 - 19:00 در 2 بوده است.
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   اين انجمن قفل شده است شما نمي توانيد نامه جديدي ارسالي كنيد يا به نامه اي پاسخ دهيد و يا اينكه آنها را ويرايش كنيد.    صفحه 4 از 8 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011