Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی های کامپیوتری به وسیله نرم افزار Game Maker -> www.galaxyroad.com را ببینید

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

www.galaxyroad.com را ببینید
نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 27
محل سكونت: tehran

2 شنبه 19 ارديبهشت 1384 - 02:07
پاسخ بصورت نقل قول
به نام خدا
موسسه راه کهکشانی افتخار دارد سری جدید فعالیتهای خود را با اعلام آمادگی برای ساخت کلیه نرم افزارهای سه بعدی آغاز کند. این گروه که ثبت شده نیز میباشد (دفتر موسسه واقع در شرق تهران)، با بهره گیری از بهترین نیروهای فنی و هنری (که هر یک سالها تجربه واقعی در زمینه گرافیک سه بعدی دارند) میتواند کلیه پروژه های بازی، شبیه سازیهای نظامی، آموزشی، تحقیقاتی و تجاری و تبلیغاتی و امور سه بعدی متفرقه (از جمله انیمیشن و کلیپ) را بصورت تمام حرفه ای انجام دهد و کیفیت محصولاتش را به بهترین شکل ممکن ضمانت میکند. ما از جمله معدود گروه هایی هستیم که یک موتور گرافیکی واقعاً سفارشی را طی چندین سال ساخته ایم و این موتور از قابلیتهای فوق العاده ای برخوردار است که به زودی مستندات کامل آن به همراه نمونه های کار آن در سایت قرار خواهد گرفت.
در عین حال سایت www.galaxyroad.com نیز بعنوان اولین و تنها سایت کاملاً تخصصی ساخت بازی در کشور از جمله خدمات موسسه ما میباشد که به زودی تحت تحولات عظیمی قرار خواهد گرفت و با جدیدترین اطلاعات تخصصی در خدمت شما خواهد بود. ما تاکنون چندین مقاله نیز در مجلات مختلف در زمینه توسعه بازیها چاپ کرده ایم و کتابهای بسیار ارزشمندی نیز در دست ترجمه و تالیف داریم (که چند عنوان آنها در مراحل چاپ هستند و در این زمینه نیز آماده پذیرش پیشنهادات هستیم).
مدیر موسسه هادی رضایی 09121403571
برنامه نویس ارشد 09123275196 vbdirectX@yahoo.com
دفتر موسسه 7252695

Laughing

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

3 شنبه 20 ارديبهشت 1384 - 19:17
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

موسسه راه کهکشانی افتخار دارد سری جدید فعالیتهای خود را با اعلام آمادگی برای ساخت کلیه نرم افزارهای سه بعدی آغاز کند.
باعث افتخار ماست که یک موسسه در داخل ایران کار ساخت نرم افزار های 3 بعدی را بصورت تخصصی شروع کرده است . من به همراه چند تن از دوستان در این سایت مشغول فعالیت به منظور آشنا کردن علاقمندان به این صنعت جدید هستیم . ما با آگاهی کامل از پتانسیل مورد نیاز برای شروع صنعت ساخت بازی پا به این عرصه گذاشته ایم . و می دانیم که ساخت بازی یک کار کاملا گروهی است و انجام این کار به صورت فرادا ، محال است . بنابراین سعی کرده ایم تا اهداف خود را به فعالیت در یک یا چند زمینه محدود کنیم . هر کدام از ما در یک زمینه خاص صاحب نظر است و چنانچه استعداد ما در جهت ساخت یک قسمت خاص خرج شود و هدف ما در همان حیطه محدود شود مطمئنا به زودی زود یک بازی با کیفیت بالا برای علاقهمندان بازی تولید خواهیم کرد . اگر چه سرعت کار پایین به نظر می رسد ولی این مساله به دلیل شناخت کاملی که از این حرفه داریم باعث دلسردی ما نمی شود . بلکه باعث بوجود آمدن اعتماد بنفسی فوق العاده برای ما می شود که در تلاش برای بوجود اوردن انقلابی عظیم در صنعت نرم افزار ایران هستیم .

چون ساخت یک بازی مبتنی بر استفاده از کتابخانه های مختلف است ، لذا هدف اولیه ما تلاش برای استفاده از بهترین کتابخانه های ساخت بازی است . در زمینه موتور 3 بعدی بنده به دلیل تواناییها و قابلیتهای فوق العاده ای که موتور Power Render دارد از یک طرف و از طرف دیگر 4 سال سابقه در استفاده از این موتور که از نسخه 3 ان از ان استفاده می کنم اين موتور را پیشنهاد کرده ام . از طرف دیگر در مورد کتابخانه فیزیکی من موتور tokamak را مدنظر داشتم به دلیل قابلیت ، سرعت و انعطاف پذیری و همچنین مجانی بودن آن . ولی یکی از دوستان دانشمندم جناب کنجکاو ، موتور physicsengine را پیشنهاد کرده اند که علاوه بر قابلیتهایی که این موتور دارد تجربه ایشان در بکاربردن این کتابخانه باعث شده است که بنده بر این موتور را در اولویت قرار دهم . از طرفی با جستجو برای یافتن یک موتور هوش مصنوعی 3 الی 4 موتور بیشتر پیدا نکردیم . Fear ، OpenSteer و یکی دو تای دیگه. ولی بنده با مطالعه کتابخانه Fear ، آن را مناسب این کار ندیدم . و با مطالعه موتور OpenSteer و مثالهای آن ، اين موتور را در اولویت قرار داده ام .

کتابخانه مورد نیاز برای ساخت شبکه ما هم Raknet است . چون من در نظر داشتم کاملترین کتابخانه شبکه موجود را انتخاب کنم که علاوه بر ایجاد یک شبکه local توان ساخت بازیهای Online را هم داشته باشد این موتور را انتخاب کرده ام .

نقل قول:

ما از جمله معدود گروه هایی هستیم که یک موتور گرافیکی واقعاً سفارشی را طی چندین سال ساخته ایم و این موتور از قابلیتهای فوق العاده ای برخوردار است که به زودی مستندات کامل آن به همراه نمونه های کار آن در سایت قرار خواهد گرفت.

خوشحال می شویم با افراد گروهتان بیشتر آشنا شویم و اگر ممکن است در مورد این موتور و قابلیتهای آن بیشتر توضیح بفرمایید .

نقل قول:

در عین حال سایت www.galaxyroad.com نیز بعنوان اولین و تنها سایت کاملاً تخصصی ساخت بازی در کشور از جمله خدمات موسسه ما میباشد که به زودی تحت تحولات عظیمی قرار خواهد گرفت و با جدیدترین اطلاعات تخصصی در خدمت شما خواهد بود.

من باسایت شما اشنا هستم و بعضی مواقع به ان سری می زنم . و جا دارد از تلاش شما برای به روز نگه داشتن این سایت با ارزش قدر دانی کنم . امیدوارم که این سایت روز به روز پر محتوی تر شود .

نقل قول:

ما تاکنون چندین مقاله نیز در مجلات مختلف در زمینه توسعه بازیها چاپ کرده ایم و کتابهای بسیار ارزشمندی نیز در دست ترجمه و تالیف داریم

یکی از اهداف اولیه سایت ما هم تهیه مقالات با ارزش در جهت اشنا کردن علاقه مندان با این حرفه است . چون هدف آشنایی با مهارتهای مورد نیاز ما است ، بنابراین ما سعی کرده ایم مقالاتی در همین راستا تهیه کنیم . و در این راستا بالای دهها مقاله توسط دوستان عزیز تهیه شده است .

در پایان ما دست تمام دوستانی را که در این صنعت صاحب نظر هستند به گرمی می فشاریم و آمادگی خود را برای همکاری در آشنایی هرچه بیشتر علاقهمندان با این صنعت و همچنين انجام يك كار گروهي موفق به منظور ساخت يك بازي فوق العاده اعلام می کنیم .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 20 ارديبهشت 1384 - 20:37
پاسخ بصورت نقل قول
سلام خدمت شما و همه دوستان
با تشكر ان شاء‌الله به زودي توضيحات كاملتري داده خواهد شد ما هم از آشنايي شما خوشحاليم

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

4 شنبه 21 ارديبهشت 1384 - 00:32
پاسخ بصورت نقل قول
علی عزیز

من هم شروع بكار فعاليت حرفه اي شما رو تبريك عرض ميكنم و اميدوارم كه چرخه صنعت بازي ايران با وجود دوستانی چون شما روندی رو به رشد پيدا كنه...

نقل قول:
ما از جمله معدود گروه هایی هستیم که یک موتور گرافیکی واقعاً سفارشی را طی چندین سال ساخته ایم و این موتور از قابلیتهای فوق العاده ای برخوردار است که به زودی مستندات کامل آن به همراه نمونه های کار آن در سایت قرار خواهد گرفت

بی صبرانه منتظر دیدن قابلیت های این موتور گرافیکی و خوندن ویژگیهای منحصر بفردش هستم...

نقل قول:
در عین حال سایت www.galaxyroad.com نیز بعنوان اولین و تنها سایت کاملاً تخصصی ساخت بازی در کشور از جمله خدمات موسسه ما میباشد که به زودی تحت تحولات عظیمی قرار خواهد گرفت و با جدیدترین اطلاعات تخصصی در خدمت شما خواهد بود. ما تاکنون چندین مقاله نیز در مجلات مختلف در زمینه توسعه بازیها چاپ کرده ایم و کتابهای بسیار ارزشمندی نیز در دست ترجمه و تالیف داریم (که چند عنوان آنها در مراحل چاپ هستند و در این زمینه نیز آماده پذیرش پیشنهادات هستیم).

بنده گاها مقالات شیوای شما رو در مجله دانش و کامپیوتر مطالعه میکنم... همچنین دورادور در جریان اخبار سایت Galaxyroad هستم و در هر صورت برای شما و تیم خوبتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم...

نقل قول:
باعث افتخار ماست که یک موسسه در داخل ایران کار ساخت نرم افزار های 3 بعدی را بصورت تخصصی شروع کرده است . من به همراه چند تن از دوستان در این سایت مشغول فعالیت به منظور آشنا کردن علاقمندان به این صنعت جدید هستیم . ما با آگاهی کامل از پتانسیل مورد نیاز برای شروع صنعت ساخت بازی پا به این عرصه گذاشته ایم . و می دانیم که ساخت بازی یک کار کاملا گروهی است و انجام این کار به صورت فرادا ، محال است . بنابراین سعی کرده ایم تا اهداف خود را به فعالیت در یک یا چند زمینه محدود کنیم . هر کدام از ما در یک زمینه خاص صاحب نظر است و چنانچه استعداد ما در جهت ساخت یک قسمت خاص خرج شود و هدف ما در همان حیطه محدود شود مطمئنا به زودی زود یک بازی با کیفیت بالا برای علاقهمندان بازی تولید خواهیم کرد . اگر چه سرعت کار پایین به نظر می رسد ولی این مساله به دلیل شناخت کاملی که از این حرفه داریم باعث دلسردی ما نمی شود . بلکه باعث بوجود آمدن اعتماد بنفسی فوق العاده برای ما می شود که در تلاش برای بوجود اوردن انقلابی عظیم در صنعت نرم افزار ایران هستیم .

میثم جان ، واقعا از خوندن نوشته هات لذت میبرم...

ارادتمند
علی

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

4 شنبه 21 ارديبهشت 1384 - 00:45
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به علي آقا و همه بچه ها
ممنون از بابت استقبال گرمتون. سايت خوبي داريد و كاربرهاي خوبي هم داريد راستش ما يك كم مشكل وقت داريم وگرنه اطلاعات زيادي براي سايت آماده كرديم بهرحال بايد از تجربه شما استفاده كنيم در ضمن دوست دارم به زودي ترتيب يك ملاقات دوستانه و رسمي و البته كاري را با گروه شما بدم ما ميتونيم تو خيلي زمينه ها به هم كمك كنيم.
فعلا با اجازه
Surprised Wink Arrow

نويسنده
پيغام
كنجكاو
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تاريخ عضويت: 1 شنبه 29 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: نپتون-زمين

4 شنبه 21 ارديبهشت 1384 - 01:15
پاسخ بصورت نقل قول
@Jack:
ميثم جان، باز هم كه بنده را شرمنده نموديد. Embarassed راستي، لطف كنيد و تا 2-3 آينده سري به تاپيك طرح بنده بزنيد. چند موردي است كه فكر مي كنم برايتان جالب باشد (مخصوصا در مورد Newton)

@galaxyroad:
واقعا خدا را شكر. اميدوارم كه كارهاي خوبتان را سريعتر آماده نماييد تا ما هم استفاده اي ببريم... Laughing

در مورد موتورتان هم واقعا اميدوارم كه اطلاعات مربوط به آنرا سريعتر پست نماييد.(امان از دست كنجكاوي Arrow) خيلي مشتاق هستم تا اطلاعاتي در مورد طرحتان به دست بياورم Surprised

اگر درست خاطرم باشد چند ماه پيش قرار بود موتوري با نام پيتزا! توسط دو نفر از اعضاي سايت شما تهيه شود... هنوز هم روي آن كار مي كنند يا خير!!!

به هر حال، لطف كنيد و ما را هم از خبرهاي خوبتان مطلع نماييد... Razz

-موفق باشيد.

ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

جمعه 23 ارديبهشت 1384 - 14:11
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

میثم جان ، واقعا از خوندن نوشته هات لذت میبرم...

خواهش مي كنم قابل شما رو نداشت .

نقل قول:

بنده گاها مقالات شیوای شما رو در مجله دانش و کامپیوتر مطالعه میکنم

من هم از اين ماه از مشتريان پروپاقرص اين مجله خواهم بود .

نقل قول:

سلام به علي آقا و همه بچه ها
ممنون از بابت استقبال گرمتون. سايت خوبي داريد و كاربرهاي خوبي هم داريد راستش ما يك كم مشكل وقت داريم وگرنه اطلاعات زيادي براي سايت آماده كرديم بهرحال بايد از تجربه شما استفاده كنيم

خواهش مي كنم شما لطف داريد .
نقل قول:

در ضمن دوست دارم به زودي ترتيب يك ملاقات دوستانه و رسمي و البته كاري را با گروه شما بدم ما ميتونيم تو خيلي زمينه ها به هم كمك كنيم.

با كمال ميل . من بي صبرانه مشتاق ديدن موتور 3 بعدي شما هستم .

نقل قول:

ميثم جان، باز هم كه بنده را شرمنده نموديد.

كنجكاو عزيز من واقعيت رو گفتم .
نقل قول:

راستي، لطف كنيد و تا 2-3 آينده سري به تاپيك طرح بنده بزنيد. چند موردي است كه فكر مي كنم برايتان جالب باشد (مخصوصا در مورد Newton)

بي صبرانه منتظرم .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
Gordon Freeman
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 20 مهر 1383
تعداد ارسالها: 1044
محل سكونت: City 17

جمعه 23 ارديبهشت 1384 - 14:38
پاسخ بصورت نقل قول
سلام

من چند ماهي هست كه سايت GalaxyRoad رو ميشناسم ( از وقتي كه توي IranAnimation معرفي شد ) واقعا سايت خوبيه . ولي چرا صفحات سايت رو دير به دير آپديت ميكنيد ؟
به هر حال موفق باشيد . Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011