Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> ساخت بازی های کامپیوتری به وسیله نرم افزار Game Maker -> GAME MAKER HTML5

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2  بعدي

GAME MAKER HTML5
نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 951
محل سكونت: NoWhere Land

شنبه 9 مهر 1390 - 19:04
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
امروز یه سر به سایت یویو زدم, دیدم بالاخره نسخه HTML5 گیم میکر عرضه شد! از الان به بعد امکان ساخت بازی تحت وب بدون هیچ پلاگین خاصی با این موتور امکان پذیره! به زودی هم نسخه ای برای پورت بازی به Android, PSP و iOS عرضه میشه!

اینم پیجش:

http://www.yoyogames.com/gamemaker/html5

من که دارم میمیرم تا نسخه KRAK شدش عرضه شه! راستی تو این نسخه امکان استفاده از کتابخانه های JavaScript هم وجود داره!

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

شنبه 9 مهر 1390 - 19:40
پاسخ بصورت نقل قول
واقعا دمشون گرم خیلی عالی شد با این کار مرسی بابت اطلاع رسانیت اشکان جان فقط یه سوالی اینجا برای من پیش اومده شما که دستتون تو کار گیم میکر هستش میشه بگید از چه زبانی برای این ورژن استفاده میشه ؟؟؟؟؟؟؟ حالا کتابخانه جاوا اضافه شد خوبه ولی زبان gml رو که عوض نکردن کردن ؟؟؟؟

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 9 مهر 1390 - 19:59
پاسخ بصورت نقل قول
knight-rak, نه هنوز زبونش همون GML هست! فقط چند تابع اضافه شده که امکان فراخوانی توابع جاوا رو میده, درست مثل اجرای توابع از فایلهای DLL.

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

شنبه 9 مهر 1390 - 21:03
پاسخ بصورت نقل قول
ایول پس دادن بالاخره. آره این چیزه جالبی شده ولی احتمالا باید یه پلاگینی چیزی نصب بشه روی مرورگر مثل unity. نخسه studio که بیاد فکر کنم همه باید برن بقل بوغ بزنن! خیلی خفن میشه به راحتی می تونی باسه اینجور پلتفورم ها بازی بسازی. فکر کنم خود apple هم بیاد از این استفاده کنه. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 9 مهر 1390 - 21:43
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM, خب ماهان جان, قبلاً هم میشد با یه پلاگین, بازی رو تو خود سایت یویو آپ کردو, از رو مرورگر اجرا کرد, اما خوبی این نسخه جدید اینه که به هیچ پلاگینی احتیاج نداره, تازه دیگه احتیاجی نیست حتماً رو سایت یویو آپلود کنی, می تونی بازی رو تو هر وبسایت یا وبلاگی قرار بدی!

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Unity3D
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 23 آذر 1388
تعداد ارسالها: 1034

شنبه 9 مهر 1390 - 23:02
پاسخ بصورت نقل قول
AshkaN_666i,

سلام

نسخه ای که Android, PSP و iOS رو ساپورت میکنه کلا 99$ هست یا مثل یونیتی برا هر پلتفرم باید یه license دیگه خرید ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 405
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

شنبه 9 مهر 1390 - 23:07
پاسخ بصورت نقل قول
نه ماهان جان پلاگین نمیخواد من یکی از دمو هاش رو بازی کردم همون jump بود چی بود با چتر میومد پایین پرنده ها حمله میکردن بهش

فقط من با فایرفاکس تست کردم یکم کند اجرا شد و گیر میکرد روی منوی بازی ولی خود بازی روان بود لودینگش هم یکمی طول کشید اولش

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 9 مهر 1390 - 23:27
پاسخ بصورت نقل قول
Unity3D, سلام, فکر نکنم احتیاجی برای خرید لایسنس برای هر پلتفرم باشه! البته فعلاً نسخه ی استودیو عرضه نشده و اون 99$ برای نسخه ی HTML5 هست.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

شنبه 9 مهر 1390 - 23:38
پاسخ بصورت نقل قول
بچه ها من درست متوجه نشدم. یعنی نسخه جدید نیاز به sdk کنسول و پلت فرم موبایل و تبلت نداره و از همون منوی اکسپورت، خروجی واسه اینا میده؟ یا اینکه مثل یونیتی واسه اکسپورت به اینا نیاز به ابزارهای واسطه داره و باید لیسانس این واسطه هارو خرید؟

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 9 مهر 1390 - 23:48
پاسخ بصورت نقل قول
Ali, علی جان فکر نکنم احتیاجی به لایسنس باشه! تا اونجایی که من خبر دارم, شما همین الان هم اگه بازی در سطح خوبی بسازی و با مسئولین یویو هماهنگ کنی, اونا بازیتو پورت می کنن و تو appstore میزارن و یه درصدی می گیرن! هر چند وقت یکبار هم یه مسابقه در همین خصوص برگذاز میشه و به بهترین بازی پورت شده به PsP هزار دلار میدن!
تمامی بازی های آنلاین تو اون لینکی که گذاشتم هم, ساخته ی کاربران گیم میکره و همشون به PsP و اندروید پورت شدن!

گرچه تا عرضه ی نسخه استودیو نمیشه با یقیین صحبت کرد!

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 2 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011