Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نرم افزار های کاربردی -> Kismet ساخت اینجانب

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

Kismet ساخت اینجانب
نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

شنبه 26 آذر 1390 - 00:35
پاسخ بصورت نقل قول
سلام برو بچ. فکر کنم دیگه با کارهای عجیب غریب من آشنا شده باشین! چند وقت پیش نمی دونم یچیزی به اسم PHPKismet نشون داده بودم یا نه. یه ایده ای بود که از دوست عزیز آقا مرتضی دزدیده بودم Rolling Eyes اون برنامه کلا اشتباه بود و درست نوشته نشده بود. فکر کنم اصلا ندیدید اون رو بیخیال.
ولی امروز با یه نمونه خیلی جالب اومدم. این یه نمونه Kismetه که دارم روش کار می کنم. کلا ایده اش مثل همون Kismet دوست عزیز Unreal هست. الآن توی مرحله ساخته و فقط فعلا می تونید Variable و Function بسازید و بهم وصلشون کنید. البته فعلا فقط Variable ها بهم وصل میشن. هیچ چیزه دیگه هم رخ نمیده چون فعلا باید روش کار بشه. این چند پروژه اخیری که گذاشتم بیشتر هدفهای شخصیه که همش ختم میشه به ساخت انجین! 100 درصد خدا خواسته تا اینجا برسیم Surprised
راستی با کلیک وسط موس هم می تونید Viewport رو بالا پایین کنید.

http://www.4shared.com/file/9u1DjdyJ/SampleKismet.html

با هرگونه نظر، انتقاد، فحش ارتباط برقرار خواهیم کرد! Laughing

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
vahab
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 5 ارديبهشت 1385
تعداد ارسالها: 474
محل سكونت: کرج

شنبه 26 آذر 1390 - 13:39
پاسخ بصورت نقل قول
ماهان جان ادامه بده Smile
فعلا برای نظر دادن در موردش زوده .ایشالا وقتی تکمیل شد تستش می کنیم Laughing
به نظرم خیلی خوب در میاد. فقط متصل کدنش به موتور هم یه بحث جداست

WWW.Duw-Studio.Ir

WWW.YeganehAfzar.Ir

بازی رایانه ای پروانه
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

شنبه 26 آذر 1390 - 14:04
پاسخ بصورت نقل قول
اقا ماهان پروژه که فعلا انگار چیزی نداره ولی یک کار جالبی میتونی بکنی اینکه بیا قبل اینکه ظاهر کار را درست کنی یک dll بنویس برای کنترل کلی ( ساخت و اتصال و غیره که اصلا چیزی رو نشون نمیده ) بعد یک قسمت کنسول هم بگذار که بشه از طریق صفحه کامند هم مثلا شی و اینجور چیزا را بسازی بعدی یک رابط گرافیکی براش طراحی کن. اینجوری اصل کار بهتر رشد می کنه. البته پیشنهاد بود.
Embarassed Idea

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 26 آذر 1390 - 14:55
پاسخ بصورت نقل قول
vahab, خواهش دادا. میگم که فعلا برنامه 8 کیلوبایته! که شاید 2 کیلوبایتش کدهای من باشه Rolling Eyes . یعنی اینکه فعلا کار داره ولی من که چشمم روشنه چون ایده های خوبی دارم. ایده متصل کردن به انجین ساده است کار خاصی نداره، شاید فکر کنی مثلا Unreal میاد Kismet رو میده به سیستم Script خونیش ولی اینطور نیست Kismet هم آخرش تبدیل به کد میشه ما نمی بینیم!

m_basij, ممنون ولی من چیزی نفهمیدم از صحبتت Wink . بذار تکمیل کنم اونوقت میریم روی بحث انگولک کردن.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
m_basij
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 19 شهريور 1388
تعداد ارسالها: 523
محل سكونت: داخل کد

شنبه 26 آذر 1390 - 22:17
پاسخ بصورت نقل قول
میدونی این مشکله ما رو که حرف زدن رو هم ازیادم برده. اخه خیلی مسخره شده این باگه. از 12 نفر الان پرسیدم بلد نبود. دیگه مطمئن شدم باگه.( ولی خیلی باگ توپولی هست ، کار ما رو هم متوقف کرده)
اقا بیا یک کلاس برنامه جدا بنویس (dll ) این کارش اینه که مثلا وقتی یک متغیر اضافه می کنی رو در حافظه نگه می داره و اینکه به چی وصله نیست و همچنین تابع ها ، حالا یک dll دیگه می نویسی این ارتباط کنسول ( کامند داسی ) برای کاربر هست و کاربر می تونه مثلا بنویسه add varibale x
اونوقت یک متغییر اضافه کنه و.... در ظاهر چیزی دیده نمی شه و همه چیز متنی صورت میگیره ولی در عوض کارت سریع پیش میره بعد میای و این dll ها رو با یک رابط کاربری درست و حسابی مخلوط می کنی. اونوقت دیگه حله. خیلی نرم افزار ها مثل vlc همین کارا کرده. در اصل رابط کاربریش یکجورایی مجزا از همه قسمتاش شده. نفهمیدی هم طوری نیست. کارت رو بکن Idea Arrow

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

1 شنبه 27 آذر 1390 - 17:56
پاسخ بصورت نقل قول
m_basij, آهان باب فهمیدم چی میگی. خوب مرتضی جان یکسری از کارها رو نمیشه از همون اول توی Dynamic Library ها برد. اول باید پایه برنامه ات رو بنویسی بعد که تونستی به جایی برسونی اونوقت میری کپیش می کنی اونور و با یکسری تغییرات Assemblyش می کنی. بعد تازه بستگی به هدف آدم هم داره، شاید من نخوام کسی دیگه ای ازشون استفاده کنه که البته میشه جلوی اونهم گرفت. ممنون. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011