Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه در طراحی بازیهای کامپیوتری -> مجله دانش و كامپيوتر شماره 44....

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

مجله دانش و كامپيوتر شماره 44....
نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 19 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 27
محل سكونت: tehran

2 شنبه 9 خرداد 1384 - 23:55
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه بر و بچ بازي ساز
آقا هفتمين و هشتمين مقالات اينجانب در زمينه گرافيك كامپيوتري و بازي در مجله دانش و كامپيوتر شماره 44 منشتر شد لطفا به سايت زير مراجعه كنيد تا فهرست مطالب را ببينيد
www.daneshvacomputer.com
البته خود مجله هنوز فكر نكنم تو دكه ها باشه شايد تا يكي دو روز ديگه بياد
در اين شماره ابزارهاي ساخت بازي و موتورهاي گرافيكي توضيح داده شده اند البته من يك مقاله خوب راجع به سايه زنها هم داده بودم كه فكر كنم شماره بد بزنن
يك تحليل بسيار فني هم راجع به بازي DOOM III نوشتم كه اميدوارم همه استفاده كنن
www.galaxyroad.com
به سايت ما سر بزنيد چون به زودي قراره توش تالار هم راه بندازيم و بصورت كاملا تخصصي كار كنيم و در خدمت بچه ها باشيم در ضمن قراره تا چند وقت ديگه اگه خدا بخواهد و آقا هادي گل كه سايت را اداره ميكنه صلاح بدونن ما مقالات انگليسي هم بذاريم و بشيم دو زبانه
از همه تقاضا دارم در اين راه به ما كمك كنن و اگه مطلبي چيزي دارن ما را هم ياري بدن
فعلا

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

3 شنبه 10 خرداد 1384 - 17:48
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

آقا هفتمين و هشتمين مقالات اينجانب در زمينه گرافيك كامپيوتري و بازي در مجله دانش و كامپيوتر شماره 44 منشتر شد

خیلی ممنون از یاداوری شما .
نقل قول:

به سايت ما سر بزنيد چون به زودي قراره توش تالار هم راه بندازيم

اگه ممکنه در این مورد بیشتر توضیح بدهید . هدف شما از ایجاد این تالار چیست ؟ آیا از آن برای معرفی محصولتان استفاده می کنید ؟ Idea
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 10 خرداد 1384 - 19:02
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به همه بچه هاي خوب و مهربون سايت
ببينيد آقاي جك من شما را نميشناسم ولي قطعا انقدر مديريت داشتي كه شدي مدير اين انجمن من الان بعنوان يك برنامه نويس گرافيكي و بازي دارم فعاليت ميكنم و دارم با چند تا سايت خارجي هم كار ميكنم و فكر ميكنم تنها نماينده ايران در عرصه بين المللي هستم و ادعا ميكنم اولين و تنها كسي هستم در كشور و شايد در كل خاور ميانه (اگه نگم آسيا) كه به اندازه چندين جلد كامل كتاب مطلب در مورد گرافيك و بازي در بالاترين سطح تخصصي (و نه فقط حرفهاي عاميانه) تاليف و ترجمه كردم و افتخار دارم با شما هم رابطه داشتم باشم. و اگه شما هم به من فرصت بديد كلي مطلب تخصصي در بالاترين سطح در اختيارتون ميذارم تا در اين زمينه تعامل بيشتري داشته باشيم.
بهرحال سايت گالاكسي رود هم خيلي دوست داره با شما همكاري داشته باشه
بعدش هم در سوالات اين انجمن من تا حالا مطلب خيلي تخصصي نديدم البته ببخشيدها من فقط و فقط از ديدگاه كارشناسي ميگم چون حدود 8 ساله كه در عرصه گرافيك كار ميكنم. من و شما اگه بخواهيم به اون چيزي كه حقمون برسيم بايد با هم تعامل داشته باشيم در ضمن اگه شما به من بگي كجا مناسب اين حرفهاست من ديگه اينجا مزاحم نميشم.
بهرحال اميدوارم ناراحت نشده باشيد من اگه كاري ميكنم بخاطر اينه كه دوست دارم همه با كارهاي هم آشنا شيم. خوشحال ميشيم باز هم با شما كار كنيم.
فعلا با اجازه
به اميد موفقيت شما و بچه هاي خوب سايت شما

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

3 شنبه 10 خرداد 1384 - 21:11
پاسخ بصورت نقل قول
آقای گلکسی رود درست است که چند سال در این زمینه فعالیت می کنید . و من از این لحاظ خیلی خوشحالم و از شما که در این سایت در مباحث شرکت می کنید تشکر می کنم . و شاید سوالی که من پرسیدم باعث شد که شما کمی تند به آن جواب دهید . ولی هدف من از طرح این سوال این بود که آیا تالار شما فقط برای اشنایی خریداران موتور شما ( Power X ) و استفاده از ،Technical Support است ، یا در نظر دارید که در آن سایت از لحاظ آموزشی و ارایه مطالب تخصصی به صورت متعامل فعالیت کنید . چون 99 درصد شرکتهای سازنده موتور با استفاده از تالارهای گفتگو به حل مشکلات کاربران می پردازند. مانند PowerRender ، Tokamak ، PhysicsEngine ، RakNet ، Fear ، Irrlicht و سایر موتورهای بازی . من به شخصه برای این نوع تالارها ارزش زیادی قایل هستم و مخصوصا اگر این موتور ایرانی باشد خیلی دوست دارم عضو آن بشوم . PowerX Forum

البته من از کل مطالبی که گفتید متوجه شدم که قصد ارایه مطالب تخصصی به صورت متعامل را دارید .

نقل قول:

ببينيد آقاي جك من شما را نميشناسم ولي قطعا انقدر مديريت داشتي كه شدي مدير اين انجمن

من هم متوجه این مسولیت هستم . ولی فکر نمی کنم سوال من با قوانین مدیریت انجمن مغایرتی داشته باشه و همچنین من مدیر این انجمن نیستم . مدیر تالار علوم هستم .
نقل قول:

من الان بعنوان يك برنامه نويس گرافيكي و بازي دارم فعاليت ميكنم و دارم با چند تا سايت خارجي هم كار ميكنم و فكر ميكنم تنها نماينده ايران در عرصه بين المللي هستم و ادعا ميكنم اولين و تنها كسي هستم در كشور و شايد در كل خاور ميانه (اگه نگم آسيا) كه به اندازه چندين جلد كامل كتاب مطلب در مورد گرافيك و بازي در بالاترين سطح تخصصي (و نه فقط حرفهاي عاميانه) تاليف و ترجمه كردم

من مطمئن هستم که خیلی از دوستان که در این سایت عضو هستند هنوز خودشون رو معرفی نکرده اند . چون خودم خودم رو معرفی نکرده ام ! و دلیلی برای معرفی خودم نمی بینم . چون ارزش من در مطالبی که پست کرده ام مشخص است و اگر کسی واقعا در صنعت بازی فعالیت کرده باشد متوجه می شود که صحبتهای من با صحبت افراد عادی فرق می کند .

نقل قول:

بعدش هم در سوالات اين انجمن من تا حالا مطلب خيلي تخصصي نديدم البته ببخشيدها من فقط و فقط از ديدگاه كارشناسي

اتفاقا سوالات این انجمن بسیار تخصصی است و من از اینکه چنین سایتی با مدیریت دوست عزیزم علی بوجود آمده و روز به روز در حال بهبود است خوشحالم . و از همه دوستاني كه مقاله مي نويسند تشكر مي كنم . انشا الله با كمك يكديگر روز به روز اين سايت را پربارتر كنيم .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
galaxyroad
در حال رشد
در حال رشد

3 شنبه 10 خرداد 1384 - 23:47
پاسخ بصورت نقل قول
سلام به آقاي جك عزيز كه هنوز اسمش را هم نميدونم لطفا خودتون را معرفي كنيد تا بيشتر آشنا شم
راستش من كلي چيز نوشته بودم كه نميدونم چي شد همش پاک شد و الان خلاصه میگم که من یک کم منظور شما را اشتباه فهمیدم و امیدوارم ناراحت نشده باشید ما در تالار علاوه بر کار روی موتور بصورت تخصصی هم بحثهای گرافیکی خواهیم داشت
در ضمن من از همه دعوت میکنم با ما همکاری داشته باشند و ما را یاری کنند بخصوص آقای جک و علی آقا مدیر سایت و ما میتونیم یک تعامل سازنده تر داشته باشیم
خلاصه فعلا با اجازه
خداحافظ

نويسنده
پيغام
اسحاق
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 1 شنبه 8 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 561
محل سكونت: تهران

4 شنبه 11 خرداد 1384 - 10:06
پاسخ بصورت نقل قول
خدا رو شکر که زود از این سوءتفاهم پرده برداشته شد Twisted Evil

اسماعيل رادپور
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
redrat
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 6 آذر 1383
تعداد ارسالها: 418
محل سكونت: in your mind

4 شنبه 11 خرداد 1384 - 10:25
پاسخ بصورت نقل قول
هر که را که خبری شد خبری باز نیامد
پس..............دیگه

redrat return
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
sepul
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 41

4 شنبه 11 خرداد 1384 - 11:03
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
فكر ميكنم تنها نماينده ايران در عرصه بين المللي هستم و ادعا ميكنم اولين و تنها كسي هستم در كشور و شايد در كل خاور ميانه (اگه نگم آسيا) كه به اندازه چندين جلد كامل كتاب مطلب در مورد گرافيك و بازي در بالاترين سطح تخصصي (و نه فقط حرفهاي عاميانه) تاليف و ترجمه كردم

بسيار عاليه ، واقعا نمی دونستم که شما اينقدر توانا هستين.
لطفا کتابهای تخصصی که تاليف کردين رو بگين که ما هم تهيه کنيم و بگين در چه موردی هستن .
واقعا بايد شکر گذار بود که وطن ما چنين جوانان متاهد و توانايی داره ، هوش ايرانی ، دقت ژاپنی.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

4 شنبه 11 خرداد 1384 - 23:03
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

سلام به آقاي جك عزيز كه هنوز اسمش را هم نميدونم

سلام من ميثم سلطاني هستم .

نقل قول:

لطفا خودتون را معرفي كنيد تا بيشتر آشنا شم

در مورد فعاليتهاي فبلي خودم قبلا صحبت كرده ام . در حال حاضر مشغول ساخت يك موتور بازي Game Oriented بر مبناي موتور همه منظوره PowerRender و چند موتور فيزيكي و هوش مصنوعي و شبكه هستم . چيزي شبيه به Prototype Engine .

نقل قول:

بهرحال سايت گالاكسي رود هم خيلي دوست داره با شما همكاري داشته باشه

من هم همينطور .

نقل قول:

و الان خلاصه میگم که من یک کم منظور شما را اشتباه فهمیدم و امیدوارم ناراحت نشده باشید

من ابدا ناراحت نشدم .
اين جور سو تفاهم ها بعضي مواقع پيش مي ياد و چيز مهمي نيست .
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011