Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> اصول اولیه در طراحی بازیهای کامپیوتری -> يك بازي ساخت ايران را تا حداكثر چه قيمتي ميخريد ؟

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  بعدي

يك بازي ساخت ايران را تا حداكثر چه قيمتي ميخريد ؟
بازيهاي ساخت ايران اصلا ارزش خريد را ندارد...
7%
 7%  [ 19 ]
حداكثر 1000 تومان
7%
 7%  [ 19 ]
حداكثر 2000 تومان
13%
 13%  [ 32 ]
حداكثر 3000 تومان
13%
 13%  [ 34 ]
حداكثر 5000 تومان
18%
 18%  [ 45 ]
بسته به سبك و كيفيت بازي بيشتر از 5000 تومان
39%
 39%  [ 97 ]
مجموع آراء : 246

يك بازي ساخت ايران را تا حداكثر چ
نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2983
محل سكونت: On the edge

1 شنبه 27 دي 1383 - 20:18
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام

هدف از اين نظر سنجي آشكار شدن اين موضوع است كه بازي دوستان و گيمر هاي حرفه اي كه در ايران كم هم نيستند ، تا چه حداكثر چه قيمتي حاضر به خريد يك بازي محصول ايران ميباشند...

البته نكته فوق بايد در نظر گرفته شود كه بازي هاي ساخت ايران به طور يقين از نظر اصول طراحي و مشكلات فني و جلوه هاي گرافيكي در قايسه با بازيهاي مشابه خارجي در سطح پايين تري خواهند بود. اما با اين وجود نظر شما در مورد قيمت متعادل يك بازي 2 يا 3 بعدي با گرافيك قابل قبول و اشكالات جزيي چيست ؟

خواهشمندم كه در هنگام راي دادن نظر واقعي خود را منعكس كنيد. به اين معني كه حداكثر قيمتي كه بشخصه حاضر به پرداخت آن هستيد.

آراي يكايك شما در نتيجه اين نظر سنجي موثر خواهد بود. بنابراين خواهشمندم كه چند لحظه اي وقت صرف نموده و ما را از نظرات خود آگاه كنيد.

با تشكر و آرزوي موفقيت

نويسنده
پيغام
Takavar
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: جمعه 6 شهريور 1383
تعداد ارسالها: 180
محل سكونت: تكاور آباد

2 شنبه 28 دي 1383 - 02:47
پاسخ بصورت نقل قول
اگه همه نوشته ها و ديالوگ هايش به زبان فارسي باشه و ايده يك محصول خارجي رو كپي نكرده باشه حاضرم تا سقف 15000 تومان بپردازم.
اگه ايده اش كپي شده باشه همان 4000 -6000 تومان

نويسنده
پيغام
Gordon Freeman
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 20 مهر 1383
تعداد ارسالها: 1044
محل سكونت: City 17

3 شنبه 29 دي 1383 - 19:12
پاسخ بصورت نقل قول
من اگر واقعا ببينم روش زحمت كشيدن و يه چيز آبرو مندانه بيرون دادن تا سقف 20000 هم ميدم .

نويسنده
پيغام
Vahid_designer
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 دي 1383
تعداد ارسالها: 124
محل سكونت: تهران

4 شنبه 30 دي 1383 - 21:25
پاسخ بصورت نقل قول
من هم همينطور چون برنامه نويس ها رو درك مي كنم

نويسنده
پيغام
ميلاد زرين
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 4 شنبه 30 دي 1383
تعداد ارسالها: 7
محل سكونت: تهران

4 شنبه 30 دي 1383 - 22:15
پاسخ بصورت نقل قول
من هم حاضرم تا 10 هزار تومان بدهم. ولي اگر ديالوگ هاي فارسي رو گويندگان حرفه اي صدا و سيما و راديو گفته باشند و از نظر گرافيك حرفهايي براي گفتن داشته باشه.
ضمنا اگه يكي ژيدا بشه و ليگ برتر باشگاههاي ايران (فوتبال) رو با كيفيت معمولي بسازه من حاضرم خيلي بيشتر از اينها بدهم.چون من عاشق فوتبال هستم.

50000 ريال!!!
نويسنده
پيغام
محسن
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 25 مرداد 1383
تعداد ارسالها: 12

4 شنبه 30 دي 1383 - 23:11
پاسخ بصورت نقل قول
تا 5000 تومان البته اگر سه بعدي باشه حاضرم بدم
بستگي به كيفيت بازي هم داره. ولي اگر من حاضرم اين پول رو بدم براي حمايت از بازي ساز داخليه!!چون خودم به اين مقوله علاقه مندم.
ولي افراد معمولي اگر چنين پولي بدن به علت كنجكاويه (ببينن يه بازي ايراني چطورييه Shocked )
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ممدرضا
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1 شنبه 14 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 1

1 شنبه 14 فروردين 1384 - 13:51
پاسخ بصورت نقل قول
من خودم علاقه به ساخت چنین چیزی دارم
ولی شخصا در مقام یک خریدار اگر بازی ایرانی بخواهد مثل فیلم های ایرانی باشد و مذهب را به رخ بکشد یک ریال هم ارزش ندارد
اما در مقام نویسنده نرم افزار بایستی گفت در این کشور کسی که بخواهد برنامه ای را شخصا بنویسد و بفروشد اصلا جایگاهی ندارد چرا که قانون کپی رایتی در این جا برای نویسنده نرم افزار وجود ندارد و براحتی فردی بیسواد با یک رایتر تمام تلاش شما را بی اثر ساخته و نرم افزار شما را نهایتا 500 تومان در بازار می فروشد !
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Mostafa
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: شنبه 13 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 23

1 شنبه 14 فروردين 1384 - 15:22
پاسخ بصورت نقل قول
در مورد lock های خفن cd چه نظری داری ممدرضا؟که تا یارو بیاد ببینه شما چی کار کردی کلی نسخه از بازیت فروختی.تازه اینکه بازی بعد از دو سه ماه نهایت 6 ماه کهنه میشه.

من کلا حاضر نیستم واسه بازی پولی بدم چون اصلا از بازی کردن خوشم نمیاد ولی طراحی و ساختش رو خیلی دوست دارم چون خودم دارم یه داستان و دنیای جدید رو خلق میکنم. Confused البته حالا یه کمو علاقه دارم نه دیگه 4 ساعت و.......

موفق باشید.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
mammad
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 15 دي 1383
تعداد ارسالها: 190
محل سكونت: مفقودالاثر

2 شنبه 15 فروردين 1384 - 13:53
پاسخ بصورت نقل قول
قیمت ، مولفه مهمیه . حتی اگه قیمت یک بازی با گرافیک نسبتا خوب رو کم بگذاریم اما بتونیم اونو بروی اکثر کامپیوترها اجرا بدهیم خیلی سود برده ایم ( بازی هایی نظیر Max pyne از این دسته اند ،چون تقریبا بروی هر کامپیوتر امروزی می توان اونوبازی کرد ) و وقتی همه بتونند از اون استفاده کنند پول خوبی به جیب سازندگانش وارد می شود ، اون چیزی که مهمه اینه که هر کس بتونه در این اوضاح درب و داغون صنعت بازی سازی در ایران یه بازی بسازه خدمتی بسیار بزرگتر از اون چیزی که خودش فکر می کنه رو به همه انجام داده.

نويسنده
پيغام
mammad
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 3 شنبه 15 دي 1383
تعداد ارسالها: 190
محل سكونت: مفقودالاثر

2 شنبه 15 فروردين 1384 - 20:28
پاسخ بصورت نقل قول
آقا اسماعیل ، حرفت کاملا درسته . حتما همه ما از جمله کسانی که در اینجا عضو هستند یه اطلاعاتی هرچند محدود در رابطه با گرافیک یا بازی دارند .می دانید اگر هرکدام از آن ها اطلاعاتی هرچند اندک در این سایت قرار دهند ، این سایت به چه پایگاه اطلاعاتی تبدیل خواهد شد ؟ متاسفانه ما ایرانی حتی در سازندگیمان ( مثلا بازی ساختن) هم مصرف کنندگی خودمون رو ترک نمی کنیم

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 11 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011