Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> انتقادات و پیشنهادات -> دستي بر سر و گوش سايت!!

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

جمعه 8 شهريور 1387 - 19:04
پاسخ بصورت نقل قول
behnam 08, بزار يه مثال بزنم. حالا فرض كنيم الآن قالب سايت عوض شده حالا بينم تو قالب سايت ببيني چيزي ياد ميگيري ؟! Idea تا اينكه مطالب و آموزش رو ببيني Cool به نظر من حرف هاي علي كاملا درسته فقط قرق مطلبه مثله خودم Smile
Very Happy

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

جمعه 8 شهريور 1387 - 20:19
پاسخ بصورت نقل قول
behnam 08 نوشته:
اين درسته اما تنوع هم لازمه.
اقا علي همه چي رو مطلب و اموزش مي بينن و نميدونن
كه فقط مطلب و اموزش و از اين حرفا نيست بعضي وقت ها
هم بايد براي دلت كار Idea كني.
آقا شما اگر با دیدن چهارتا قالب دلت کار می کنه. قبل از اینکه مطلب بدی توی فروم هایی نظیر fw و مجید آنلاین برو که قالب قشنگ دارن بعد بیا اینجا Very Happy
بهتره این بحث ادامه پیدا نکنه.

نويسنده
پيغام
Game.Designer
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: جمعه 8 شهريور 1387
تعداد ارسالها: 9

جمعه 8 شهريور 1387 - 20:20
پاسخ بصورت نقل قول
قصد جسارت ندارم ولی شما از فعالیت در انجمنی که فقط بر محتوا در اون تکیه شده لذت بیشتری میبرید یا انجمنی که علاوه بر محتوا, ظاهر و کارایی فنی بالایی داره؟ درسته که محتوا مهمترین رکن است اما نباید در کنار اون از ظاهر و امکانات فنی هم به سادگی گذشت.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

جمعه 8 شهريور 1387 - 21:38
پاسخ بصورت نقل قول
Game.Designer نوشته:
قصد جسارت ندارم ولی شما از فعالیت در انجمنی که فقط بر محتوا در اون تکیه شده لذت بیشتری میبرید یا انجمنی که علاوه بر محتوا, ظاهر و کارایی فنی بالایی داره؟ درسته که محتوا مهمترین رکن است اما نباید در کنار اون از ظاهر و امکانات فنی هم به سادگی گذشت.

چيه شما از نظر فني ميخواي يه دكمه باشه كه بزني از كامپيوترت فندك بزنه بيرون Idea ؟!
والا !
به باطن نه به ظاهر كه اين جا فراوانه.

تازه PD بخاطر مطالبشه كه اسم در كرده نه بخاطر ظاهر گرافيكيش تازه مگه فروم و قالب چشه به نظر من فروم يكي از هوشمند ترين فروم ها ست.

مصطفي باهات شديدا موافقم. Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
behnam 08
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 آذر 1386
تعداد ارسالها: 349
محل سكونت: اصفهان

جمعه 8 شهريور 1387 - 23:07
پاسخ بصورت نقل قول
ماهان و مصطفي:

شما هنوز فرق تنوع و علم رو نمي دونيد؟!
نه دلم كار نمي كنه اما شكل و شمايل اين سايت ديگه قديمي
شده . مگه اگر قالب سيات عوض بشه بچه هاي سايت كم كار ميشوند و
علم سايت مياد پايين؟!

ما ميگيم (من و بقيه ) كه همه چي مطلب نيست تازه اصلا اين دو چيز از هم
جداست. مصطفي جان ديگه تو هم جو گير شدي نه به اون شوري شوري و نه
به اون بي نمكي.تعادل رو حفظ كنيد لطفا.

اين سايت همه امكاناش قديمي شده . يكم بايد روش كار كرد . در ضمن مگه
اضافه كردن امكانات جديد و تعويض قالب جلوي پيشرفت رو مي گيره؟!

اين سايت چند سالي هست كه مطلب علمي بهش اضافه نشده . اگه شما
طرفدار علم هستيد بريد به مطالب سايت اضافه كنيد نه بحث الكي.

نويسنده
پيغام
arashdj71
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 30 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 1347
محل سكونت: ايران-->سرزمين سركوب!

شنبه 9 شهريور 1387 - 00:21
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اين سايت چند سالي هست كه مطلب علمي بهش اضافه نشده . اگه شما
طرفدار علم هستيد بريد به مطالب سايت اضافه كنيد نه بحث الكي.

پس مقاله هاي ما هم كشكه ديگه... Wink

نويسنده
پيغام
Game.Designer
کاربر جدید
کاربر جدید

شنبه 9 شهريور 1387 - 07:30
پاسخ بصورت نقل قول
MahanGM نوشته:

چيه شما از نظر فني ميخواي يه دكمه باشه كه بزني از كامپيوترت فندك بزنه بيرون Idea ؟!
والا ! جواب: دوست عزیز منظورم از فنی ایجاد امکاناتی مثل دکمه "تشکر" بود, درضمن منظورت این بود که اتش از کامپیوتر بزنه بیرون دیگه نه فندک Wink

به باطن نه به ظاهر كه اين جا فراوانه. ظاهرآ بعضی از دوستان با شما موافق نیستند.

تازه PD بخاطر مطالبشه كه اسم در كرده نه بخاطر ظاهر گرافيكيش تازه مگه فروم و قالب چشه به نظر من فروم يكي از هوشمند ترين فروم ها ست. در مورد محتوا همونطور که قبلآ هم گفتم این انجمن در سطح خیلی بالایی است اما در موارد دیگه... اگه خواستید ادرس چند تا انجمن رو براتون میزارم و خودتون برید و ببنید و بعد نظر بدید.

در ضمن دوست واقعی کسیه که اشکالات ادم رو بهش بگه, شما هم اگه واقعآ به فکر ارتقای همه جانبه این انجمن و سایت هستید هرگز این حرف ها رو... . البته ببخشید که اینطوری گفتم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
مصطفي سپهريان
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: جمعه 24 آذر 1385
تعداد ارسالها: 1147
محل سكونت: تو يه فلش مموري دو گيگ

شنبه 9 شهريور 1387 - 09:22
پاسخ بصورت نقل قول
اقا شما اگه واقعاً به فکر فروم هستید، یه مطلب هر چند ساده برای تازه وارد ها بنویسید، در قبال این کارتون بنده خودم میام توی جناح شما و پافشاری می کنم که قالب عوض بشه.
اصلاً شما الان فکر کنم قالب عوض شده (برای چند لحظه اینطور فرض کن!) ببینم می خوای چیکار کنی؟ مطالبت تخصصی تر میشه یا ... .؟
در ضمن، همچین هم من رو جو نگرفته. شما از کجا می دونی ما مطلبی نداریم؟ ان شاء الله جیمگ شماره ی بعدی می بینی چی شده؟!
شما دو سه دقیقه فکر کنم سایت متنوع شده! ببینم شما چه تغییری می کنی؟

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

شنبه 9 شهريور 1387 - 09:44
پاسخ بصورت نقل قول
Game.Designer نوشته:
MahanGM نوشته:

والا ! جواب: دوست عزیز منظورم از فنی ایجاد امکاناتی مثل دکمه "تشکر" بود, درضمن منظورت این بود که اتش از کامپیوتر بزنه بیرون دیگه نه فندک Wink

به باطن نه به ظاهر كه اين جا فراوانه. ظاهرآ بعضی از دوستان با شما موافق نیستند.

تازه PD بخاطر مطالبشه كه اسم در كرده نه بخاطر ظاهر گرافيكيش تازه مگه فروم و قالب چشه به نظر من فروم يكي از هوشمند ترين فروم ها ست. در مورد محتوا همونطور که قبلآ هم گفتم این انجمن در سطح خیلی بالایی است اما در موارد دیگه... اگه خواستید ادرس چند تا انجمن رو براتون میزارم و خودتون برید و ببنید و بعد نظر بدید.

در ضمن دوست واقعی کسیه که اشکالات ادم رو بهش بگه, شما هم اگه واقعآ به فکر ارتقای همه جانبه این انجمن و سایت هستید هرگز این حرف ها رو... . البته ببخشید که اینطوری گفتم.

آقا اين بحث رو ادامه بديم تا 4 ساله ديگه هم يه دليل شما مياري.

يه چن سالي كه همه يه مشكل دارند ميان تو سايتهاي بازي سازي و ميخوان ياهو يه چيز خفن بسازن(حرف هام دارم رك ميزنم قصد جسارت و اهانت به كسي رو ندارم ولي ميخوام واقعيت رو به تصوير بزارم !) و بعد نميتونن ميگن حالا بزار يه اسمي در كنيم بگيم سايت رو فلان كار كنن كه وقتي اونجوري شد بگن ما هم بوديم... ببينين همين بهنام اول كه اومد خيلي كارها ميخواست بكنه ولي الآن اومده سر عقل و ميره دنبال مطالب و سوال هاي مفيد.

كلا ميخوايد هر كاري كنيد بكنيد ولي به اين فكر باشيد كه قالب سايت هم عوض شد هتمن شما هم عوض ميشي اينجا Crysis 2 ميدي بيرون. Arrow

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Game.Designer
کاربر جدید
کاربر جدید

شنبه 9 شهريور 1387 - 10:37
پاسخ بصورت نقل قول
مصطفي سپهريان نوشته:

اقا شما اگه واقعاً به فکر فروم هستید، یه مطلب هر چند ساده برای تازه وارد ها بنویسید، در قبال این کارتون بنده خودم میام توی جناح شما و پافشاری می کنم که قالب عوض بشه. جواب: دوست عزیز همونطور که توی یکی از پست هام گفتم من فعلآ دیپلم کامپیوترم و مسلمآ مطالبی رو که من بلدم دوستان دیگه با توجه به سطح بالای معلوماتشون بصورت خیلی جامع تر در این انجمن قرار دادند هر چند برای اینکه صرفآ یک مصرف کننده نباشم فعلآ در ضمینه اخبار و تحولات دنیای بازی سعی می کنم در انجمن فعالیت کنم و بصورت خیلی کم هم که شده امیدوارم بتونم برای انجمن مفید باشم (فعلآ تنها کاریه که می تونم انجام بدم همینه و بابت این موضوع هم خجالت نمی کشم, خودتون هم که یک شبه به این سطح از معلومات نرسیدید)

quote="MahanGM"]"]
يه چن سالي كه همه يه مشكل دارند ميان تو سايتهاي بازي سازي و ميخوان ياهو يه چيز خفن بسازن(حرف هام دارم رك ميزنم قصد جسارت و اهانت به كسي رو ندارم ولي ميخوام واقعيت رو به تصوير بزارم !) و بعد نميتونن ميگن حالا بزار يه اسمي در كنيم بگيم سايت رو فلان كار كنن كه وقتي اونجوري شد بگن ما هم بوديم... یک جوری نوشتید که فکر کردم بهبود انجمن فقط به نفع منه شما انجمن رو ارتقا بدید من به نمایندگی از دوستانی که موافق ایجاد تغیرات هستند قول می دم که بگیم همه کاره دوستان جبهه مخالف بودند اینطوری خوبه, دیگه نمی دونم به چه زبونی بگم که هدف فقط و فقط بهبود سایت و انجمن است نمیدونم چرا همچین طرز فکری دارید
Arrow[/quote]
ظاهرآ ادامه این بحث هیچ سودی رو برای سایت و انجمن در بر نداره, موفق باشید
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 6 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011