Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بازیها و پروژه های در دست تولید -> oxin - new city

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي

oxin - new city
نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 14 شهريور 1385
تعداد ارسالها: 784
محل سكونت: آسمون

جمعه 19 تير 1388 - 10:15
پاسخ بصورت نقل قول
با سلام.
امید وارم که مینی گیم اکسین را به یاد داشته باشید . تاپیک های ورژن 1و2 هم موجودند Embarassed

ورژن جدید این بازی چند وقتیه دارم میسازم

سعی کردم از تمامی نطرات دوستان که در ورژن قبلی دادن استفاده کنم - در این ورژن Race ها کم کردم و بیشتر به مراحل جدید تری پرداختم که سرگرم کننده باشند و همچنین نو آوری های زیادی به خرج دادم و دید هنری خیلی روش کار کردم البته شاید بگید بازی به این در پیتی ارزش این حرفا نداره Very Happy

در ورژن قبلی بخاطر نور ماشین پلیس و مه منو بازی فوق سنگین بود ولی هر 2 مشکل حل شدند و خیلی خیلی سبک تر شده و مشکل خاصی نداره

مرحال اولیه بازی تموم شده یکسری ویژگی ها مثل سرعت سنج و به قول بچه ها صحنه آهسته کمی کار دارن .

بچه های لطفا ایده بدید چه نکته تو بازی باشه سرگرم کنندست ؟!

اگه نیاز به سرمایه داری ….

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
ashkan_203
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 9 آذر 1385
تعداد ارسالها: 794
محل سكونت: همه جای ایران سرای من است

جمعه 19 تير 1388 - 13:29
پاسخ بصورت نقل قول
به آقا کوشای گل Arrow
از این طرفا ؟
من توی تاپیک های ورژن قبلی شرکت نکردم ولی یادمه که نسخه یک بازیتون رو دانلود کردم .
در اون نسخه چیزی که اعصاب منو به طور کلی خراب کرد . اول منوی لخت بازی بود که فقط یه دکمه برای start داشت . دومین موردی که رعایت نشده بود این بود که هیچ جا دکمه های بازی نوشته نشده بود ( شاید توی تاپیکش بوده باشه ولی من منظورم بازیه )
توی بازی هم تا اومدم به خودم بجنبم دیدم رقیبه حرکت کرد و من تمام دکمه ها رو امتحان کردم و ماشین من حرکت نکرد . بهتر بود یه یک دو سه اول بازی گفته میشد .
هیچ پنلی هم دور و بر بازی نبود که ما بفهمیم در چه وضعی از نقشه هستیم یا نه ..
فکر می کنم دکمه pause هم نداشت .
به طور کلی نسخه یک بازی نمیشد اسمش رو بازی گذاشت . این دلایل باعث شد من نسخه دو اون رو دانلود نکنم .
ولی به نظرم اگه بخواهید بازی معتاد کننده ای داشته باشید می تونید مراحل زیادی توش جاسازی کنید که شامل race ها ، حرکت مارپیچ بین موانع ، لایی کشیدن بین ماشین ها ( البته این برای جذاب بودت باید سرعت خیلی بالایی داشته باشه) ، پارک کردن ماشین در پارکینگ و ... که هر کدومش می تونه پایه یه بازی معتاد کننده باشه .
در ضمن یه ذره هم به فکر سیستم های عهد عتیق ما باش . آخه من چه گناهی کردم نمی تونم مینی گیم های تو رو روی کامپیوترم اجرا کنم . خدا می دونه چقدر سعی کردم بازی اشکتو خوب بازی کنم اما نشد .
راستی اگه بازیت داستان هم داشته باشه خیلی خوب میشه .

آی گیمز
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

جمعه 19 تير 1388 - 14:07
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

در اون نسخه چیزی که اعصاب منو به طور کلی خراب کرد . اول منوی لخت بازی بود که فقط یه دکمه برای start داشت

منو بازي تقريبا تموم شده . از ديد هنري هم روش كار كردم جذاب باشه و كاملا سبك (ولي باز 2 گزينه بيشتر نداره Wink )

نقل قول:

توی بازی هم تا اومدم به خودم بجنبم دیدم رقیبه حرکت کرد و من تمام دکمه ها رو امتحان کردم و ماشین من حرکت نکرد . بهتر بود یه یک دو سه اول بازی گفته میشد .

دوستان زيادي تذكر دادند . حتما

نقل قول:

فکر می کنم دکمه pause هم نداشت .

بله ولي در اين ورژن داره و طراحيش هم تمومه (از نوع خوبش)

نقل قول:

ولی به نظرم اگه بخواهید بازی معتاد کننده ای داشته باشید می تونید مراحل زیادی توش جاسازی کنید که شامل race ها ، حرکت مارپیچ بین موانع ، لایی کشیدن بین ماشین ها ( البته این برای جذاب بودت باید سرعت خیلی بالایی داشته باشه) ، پارک کردن ماشین در پارکینگ و ... که هر کدومش می تونه پایه یه بازی معتاد کننده باشه .

مراحل كاملا متنوع هستند و از 64 مرحله فقط 3 الي 5 تا آنها RACE هست

نقل قول:

در ضمن یه ذره هم به فکر سیستم های عهد عتیق ما باش . آخه من چه گناهی کردم نمی تونم مینی گیم های تو رو روی کامپیوترم اجرا کنم . خدا می دونه چقدر سعی کردم بازی اشکتو خوب بازی کنم اما نشد .

Very Happy شرمندم واقعا . اين ورژن كاملا سبكه و گرافيكش بالاتر PDT_002

نقل قول:

راستی اگه بازیت داستان هم داشته باشه خیلی خوب میشه .

از اين چيز ها هم داره . شايد خلاصه ازش نوشتم

----

دوستان شرمنده شات درست حسابي نزاشتم به 2 دليل :
1- بعضي از ويژگي ها تا باگ هاش بر طرف نشه نميشه شات بزارم
2-محيط خاليه اگر از اون مناطق بزارم نصف خالي نصف پر

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
kooshy
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 23 تير 1388 - 15:41
پاسخ بصورت نقل قول
سیستم پیاده شدن از ماشین هم تمام شد -Laughing-

-البته یه باگ کوچولو داره اگه از یه زاویه پیاده بشی از در پیاده نمیشه (درستش میکنم اینطور نگاه نکن) Smile

نگران نباش …..
ما برات دعا می کنیم.
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 1 از 1 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011