Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> بازیها و پروژه های در دست تولید -> سرباز ايراني (2d/w.i.p/4.1mb)

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

نويسنده
پيغام
mahdifanaei
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: شنبه 31 ارديبهشت 1384
تعداد ارسالها: 796
محل سكونت: زاهدان

شنبه 30 شهريور 1387 - 19:52
پاسخ بصورت نقل قول
سلام... آقاي دانشور. قرار بود اون متن رو ترجمه كني... چي شد؟! Idea
-------------
و اما درباره پيشرفت كار:

با وجود مشكلات و درگيريهاي قبل از شروع سال تحصيلي و همچنين درگير شدن با مراحل ساخت سرزمين رويا 2... سعي ميكنم تا حد امكان بر روي اين پروژه هم كار كنم.
و تا حالا سكانس مربوط به روايت داستان (ماجراهاي قبل از دستگيري پروفسور) ساخته شده. انفجار ها طبيعي تر شده. جعبه و امكان شكستن آن با پا اضافه شده و چند تغيير كوچك ديگر...

نويسنده
پيغام
drblack
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 1 شنبه 4 فروردين 1387
تعداد ارسالها: 122
محل سكونت: خوب معلومه همینجا!

1 شنبه 31 شهريور 1387 - 19:20
پاسخ بصورت نقل قول
oخوب...
ببخشيد آقاي فنائي من فكر كنم نتونم اون من رو با حفظ سبك و حال و هوا ترجمه كنم.
ولي يه ترجمه ساده چرا. كردم.

نويسنده
پيغام
mahdifanaei
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

2 شنبه 20 آبان 1387 - 12:13
پاسخ بصورت نقل قول

تريلر از گيم پلي نسخه 2 بعدي بازي با حجم 3 مگ و امكان دانلود مستقيم: DOWNLOAD

نويسنده
پيغام
iran_adventure
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 4 آذر 1385
تعداد ارسالها: 2069
محل سكونت: تهران

2 شنبه 20 آبان 1387 - 14:00
پاسخ بصورت نقل قول
الان كه تريلر رو ديدم به نظرم اومد كه بازي جالبي دربياد ...

بازي والفجر 8 رو كه ديدي ؟ با GM درست كردند . گروهي كه بازي رو ساخته اند ( تو نمايشاه با هم تو يه غرفه بوديم ! ) مي گفتند كه GM مشكل داره . من دقيقا نمي دونم چه مشكلاتي ولي مي گفتند رو بعضي از سيستم ها ارور هاي الكي مي ده و مطمين بودند كه از برنامه نويسي نيست . مي گفتند تا جايي كه تونستند طوري برنامه نويسي كرده بودند كه اون ارور ها به حداقل برسه ولي باز هم اين مشكل هست و من خودم كه اونجا بودم افرادي رو مي ديدم كه از ارور ها گلايه داشتند ...
اين گروه تصميم گرفته اند كه ديگه با GM كار نكنه مگر در موارد خاص مثل آموزشي و يا مواردي كه كامپيوتر مشخص وجود داره و نرم افزار ساخته شده با GM بايد روي يك سيستم اجرا بشه ...

نمي دونم تا چه قدر پيش رفتيد ولي اگه براتون مهمه مي تونيد كمي بيشتر تحقيق كنيد و ابزار مناسب رو انتخاب كنيد . ( شايد دوباره همين GM ! )

من نظرم رو گفتم اهميت كار بستگي به خودتون داره ...

ويرايش :

راستي رزولوشن بازي چه قدره ؟ تا اونجا كه من يادمه GM براي يه صحنه خالي در رزولوشن 800 در 600 سيستم متوسط به بالا مي خواست ! آيا به فكر يوزر ها هستيد ؟ اين بازي 2 بعدي هستش و انيميشن زيادي هم نداره و كلا خيلي سبكه به نظرم الان رو يه سيستم متوسط بايد حدود 1000 فريم در ثانيه بگيريد ...

اگه تا همين جا كه تو تريلر نشون داديد ساختيد به نظرم تعويض ابزار نبايد خيلي سخت باشه ...

=====================================================

در مورد ساخت بازي 3 بعدي :

تجربه اي كه طي اين مدت داشتم :

اگه پول نداريد سراغ بازي بزرگ نريد ! بدون پول نمي شه گروه رو مديريت كرد ( مي تونيد خودتون تجربه كنيد ولي فكر نكنم ارزشش رو داشته باشه ! ) مگر :

توي ضمينه هايي كه نياز داريد افرادي رو پيدا كنيد كه واقعا بهشون اطمينان داريد و البته طوري باشه كه حداقل هر يك ماه يك بار همديگر رو ببينيد .
بازي اي رو شروع كنيد كه همه نيروهاش رو داشت باشيد . اگه مي بينيد مدل ساز 3 بعدي نداريد سراغ بازي بريد كه به مدل ساز 3 بعدي نياز نداشته باشه ! ( همين نسخه 2 بعدي كه داريد مي سازيد به نظرم خيلي بهتر از نسخه 3 بعدي مي شه )

نويسنده
پيغام
mahdifanaei
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

3 شنبه 21 آبان 1387 - 12:52
پاسخ بصورت نقل قول
بعضي مسائل رو تا خود آدم تجربه نكنه، هر چقدر هم كه ديگران بهش بگن... متوجه نميشه! بعضي وقت ها بايد سر خود آدم به سنگ بخوره تا تازه بفهمه كه چه خبره و دنيا دست كيه.

بيشتر نصايحتون رو توي همين چند ماه تجربه كردم. به هر حال ممنون بابت نظراتتون Arrow

نويسنده
پيغام
nimaprofessionalism
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 4 شنبه 12 تير 1387
تعداد ارسالها: 510
محل سكونت: جی میل

3 شنبه 21 آبان 1387 - 13:30
پاسخ بصورت نقل قول
mahdifanaei نوشته:
بعضي مسائل رو تا خود آدم تجربه نكنه، هر چقدر هم كه ديگران بهش بگن... متوجه نميشه! بعضي وقت ها بايد سر خود آدم به سنگ بخوره تا تازه بفهمه كه چه خبره و دنيا دست كيه.

بيشتر نصايحتون رو توي همين چند ماه تجربه كردم. به هر حال ممنون بابت نظراتتون Arrow

منم با حرف mahdifanaei كاملا موافقم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
ali rafaty
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 3 شنبه 4 فروردين 1388
تعداد ارسالها: 30

5 شنبه 26 شهريور 1388 - 05:17
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر دوستان برای اشنایی بیشتر دوستان بازیکننده باید بگم تو چند دقیقه ای که من بازی رو نگاه کردم واقعا لذت بردم مخصوصا از لوکیشن ها
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 32 از 32 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3 ... 30, 31, 32

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011