Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> نظر بديد/مشورت كنيد

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: 2 شنبه 17 اسفند 1388
تعداد ارسالها: 26

4 شنبه 2 تير 1389 - 21:25
پاسخ بصورت نقل قول
سلام.
آقا مهدي و آقا مهرداد من اين نظريه بازي دزدي رو ندادم.دوست هكرم داد.منم ميدونم اين كار درست نيست.
نقل قول:
حالا من يه سوال دارم: شما مگه بازي ساز نيستي؟مگه علاقه به اين كار نداري؟مگه نمي خواي يه چيز متفاوت بيرون بدي؟واقعا نمي خواي از خلاقيت خودت بهره ببري؟

اگه جوابها مثبته پس خالق باش نه به قول خودت دزد

آقا اشتباه برداشت نكنيد.ما ميدونيم اين كار مخالف با اصول اخلاقيه اما اين فقط در حد يه پيشنهاد بود كه مروز با دوستم صحبت كردم قرار شد كه اين كار رو نكنيم.بيشتر از اين نظر دوستم اين پيشنهاد رو داد كه ما در حال حاضر بازيسازي بلد نيستيم و براي اينكه به مشكل برنخويم اين كار رو كنيم خيلي بهتره.كه امروز قرار شد تعدادمونو بيشتر كنيم هركي بره تو يه قسمتي حرفه اي بشه بعد شروع كنيم به كار.ما ميخوايم كارمون خلاقانه باشه نه دزدي Arrow
اقا مهدي به يكي از د وستامون گفته بودن كه بعضي از مدلهاشونو رايگان از اينترنت دانلود ميكنن.آقا مهدي دوست عزيز لطفا در اين مورد شديدا كمكون كنيد.
راستش ما ميخوايم بعد از تشكيل تي و دوره ها يه بازي شبكه اي بسازيم.اول شخص مثل بازي كانتر.ايم مدل آماده و رايگان رو ميخوايم در اين بازي استفاده كنيم اگر خداوند بزرگ بخواد.
گيم پلي متفاوتي ميخوايم براش بذاريم.
حالا يه سوال ديگه:هيچ چيز آموزشي به زبان فارسي نيست كه يونيتي رو به فارسي آموزش بده؟؟؟؟[/code]

نويسنده
پيغام
مهدي 2190
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: جمعه 26 فروردين 1384
تعداد ارسالها: 402
محل سكونت: تهران

5 شنبه 3 تير 1389 - 11:29
پاسخ بصورت نقل قول
کافیه که موتور بازی وتون رو انتخاب کنید و فرمت مدل های معلوم بشه بعدش تو اینترنت و فروم های اون موتور کلی مدل بازیهای ساخته شده با اون موتور وکلی مدل رایگان دیگه هم می تونین پیدا کنیند و حتی اون دوست هکر تون می تونه مدل بازیهای دیگه رم بیاره تو بازیتون .
فقط بچه ها تونو به امان خدا ول نکنید . برنامه ریزی کنید . تقسیم کار کنید . هر هفته جلسه بذارید و نتایج کارهاتون رو به اشتاراک بذارید و به هم دیگه ایده بدید . روحیه هم رو بالا ببرید . خلاصه پشت کار داشته باشید . مطئمن باشید که به نتیجه می رسید .

ادیتور سورنا
http://sourena.gamedev.ir/
ادیتور سیمرغ
http://simorgh.SourenaGames.com
بازی دوازده رخ - 12 رخ (سیاوش)
www.SourenaGames.com
شرکت نرم افزاری سورنا پردازش
WWW.SOURENACO.IR
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

5 شنبه 3 تير 1389 - 13:32
پاسخ بصورت نقل قول
من با مهدي موافقم.پشت كار خيلي مهمه.حتما اول يه پيش توليد تهيه كنيد بعد شروع كنيد به كار.

در مورد اموزش يونيتي منبع فارسي كم هست.اگه مي خواي خوب ياد بگيري بايد از منابع انگليسي استفاده كني.يه سري اموزش توي بلاگ من هست.روي WWW کلیک کن.
موفق باشی.

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

جمعه 4 تير 1389 - 21:56
پاسخ بصورت نقل قول
سلام.
آقا من با اين پشتكار و عشق خيلي اعتقاد دارم. پي كار هستم اونم با پشتكار و علاقه.
الان داريم دنبال برنامه نويس ميگرديم.كتاب C++ How to Program Deitel ترجمه دكتر صاحب الزماني رو كه توي همين سايت معرفي شده رو كجا ميشه پيدا كرد؟يه آدرس بديد كه تهيه كنيم.
تو اينترنت گشتم كتاب برنامه نويسي c++ اثر عين الله جعفر نزاد.ناشر علوم رايانه رو پيدا كردم.اين كتاب چطوره؟
من خودم ميخوام كار انيميشن سازي رو انجام بدم.اما چيزي بلد نيستم.ميخوام خودم بدون كلاس شروع كنم و از پستايي كه توي اين سايت هست استفاده كنم تا ياد بگيرم.

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

جمعه 4 تير 1389 - 22:05
پاسخ بصورت نقل قول
کتاب How To Program دیتل و دیتل رو برای شروع یادگیری C++ بهت پیشنهاد نمیکنم ، کتب جعفرنژاد قومی برای یادگیری خیلی مناسب ترن ، در کل اگر میخوای زبان های برنامه نویسی و در مجموع علوم مربوط به کامپیوتر رو یاد بگیری سعی کن هیچ وقت دنبال ترجمه های دیگران نری . چوت هیچ وقت نمیشه به ترجمه اعتماد کامل کرد .براي شروع ميتوني از اين استفاده كني =
http://gameseason.net/forum/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.mrdragon.persiangig.com%2Fc%2B%2B+1.doc

و بعدش هم اين =
http://gameseason.net/forum/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2Ffile%2FqO2o8usk%2Fc_2.html

اين آموزشا رو خودم نوشتم . اگر سوالي هم داشتي در خدمتم

پیشنهاد میکنم اگر زبان انگلیسی قوی داری به دنبال منابع انگلیسی بری در غیر این صورت به دنبال موئفان ایرانی که به نظرم در زمینه ی C++ جعفرنژاد خیلی خوب هست ...

موفق باشـــــــــــــــید ...[/url]
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ديدن وب سايت كاربر نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
Pswin
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 29 دي 1385
تعداد ارسالها: 261
محل سكونت: پشت کامپیوترم

جمعه 4 تير 1389 - 23:58
پاسخ بصورت نقل قول
Mr_Dragon نوشته:
کتاب How To Program دیتل و دیتل رو برای شروع یادگیری C++ بهت پیشنهاد نمیکنم ، کتب جعفرنژاد قومی برای یادگیری خیلی مناسب ترن ، در کل اگر میخوای زبان های برنامه نویسی و در مجموع علوم مربوط به کامپیوتر رو یاد بگیری سعی کن هیچ وقت دنبال ترجمه های دیگران نری . چوت هیچ وقت نمیشه به ترجمه اعتماد کامل کرد .براي شروع ميتوني از اين استفاده كني =
http://gameseason.net/forum/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.mrdragon.persiangig.com%2Fc%2B%2B+1.doc

و بعدش هم اين =
http://gameseason.net/forum/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.4shared.com%2Ffile%2FqO2o8usk%2Fc_2.html

اين آموزشا رو خودم نوشتم . اگر سوالي هم داشتي در خدمتم

پیشنهاد میکنم اگر زبان انگلیسی قوی داری به دنبال منابع انگلیسی بری در غیر این صورت به دنبال موئفان ایرانی که به نظرم در زمینه ی C++ جعفرنژاد خیلی خوب هست ...

موفق باشـــــــــــــــید ...[/url]

اگر کتاب جعفر نژاد رو خوندی بهتره که یه دور دیگه بشینی C++ رو از اول بخونی فعلا کتاب دایتل بهترین کتاب C++ داخل کشور هستش ولی اگر دنبال کتاب درست و حسابی میگردی اول با

C++ Progessional شروع کن

و بعد از اینکه فول یادش گرفتی برو سراغ کتاب
Modern C++ Design: Generic Programming and Design Patterns Applied

کتاب دوم خیلی حرفه ای هستش و باید تسلط کاملی روی C++ داشته باشی تا بتونی بخونیش. این کتاب بیشتر به درد برنامه نویسهای حرف ای یا طراح های گیم انجینها میخوره.

اما اگر میخوای کتاب فارسی باشه بهترین گزینه همون دایتل هستش. چون به مراتب به روزتر از بقیه و کاملتر هست. اما یادت باشه که بازار کتاب ایران افتضاح هستش وتقریبا دیگه تعداد کتابهای خوبی که دارن چاپ میشن به صفر رسیده و بهتره که کتابهای زبان اصلی رو بخونی.

سمینار تخصصی بازی سازی و گرافیک کامپیوتری (یکشنبه 29 آذر 1388 - 9:30 صبح تا 13 بعد از ظهر ):
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=28
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
miladigs
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 24 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 435

شنبه 5 تير 1389 - 11:30
پاسخ بصورت نقل قول
اينو موافقم كه ديگه كتاب خوب فارسي توي بازار وجود نداره.
اما كتابهاي جعفر نژاد براي كسي كه مي خواد استارت بزنه خوبه.

موفق باشي.

مرجع معرفی،نقدوبررسی اپلیکیشن های موبایل
www.appreview.ir
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Mr_Dragon
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 2 شنبه 15 خرداد 1385
تعداد ارسالها: 329
محل سكونت: My Computer

شنبه 5 تير 1389 - 12:26
پاسخ بصورت نقل قول
Pswin هیچ لزومی ندارم از اول بشینم C++ رو بخونم چون با خوندن کتب جعفر نژاد احساس نیاز نمیکنم برای دوباره خوندن ...

کتاب دیتل رو مطالعه کردم ، اما اصلا برای کسی که چیزی از C++ نمیدونه و در حقیقت صفر کیلومتر هست توصیه نمیشه ، یعنی به نظرم کتاب هایی که ترجمه میشن اصلا برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوب نیستن ف چون ترجمه ها سلیقه ای هستند و مبنای درست و حسابی ندارن .

نمونش استاد برنامه نویسی خودمون بود که به هر دانشجو 5 صفحه ترجمه داد و گفت اگر عالی ترجمه کنید 3 نمره واسه پایان ترم دارید ، حالا به نظرتون اون ترجمه ها رو واسه چی میخواست ؟ برای اینکه به عنوان کتاب آموزش برنامه نویسی چاپ کنه !!!!!!!!!!

حالا خدا میدونه دانشجوها رفتن از کجا و از کدوم کافی نت یا سایتی این برگه ها رو ترجمه کردن ( درست یا غلط ! ) و دادن دست استاد و استاد هم قرار چاپ کنه تا یکی مثل ایشون که میخواد C++ یاد بگیره بخونه !!!

به نظرتون اینجور یادگرفتن ها درسته؟

در کل نظر من اینه که دنبال مولفان ایرانی برو ، چون خودمون مولف های خیلی خوبی داریم ...
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Pswin
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: جمعه 29 دي 1385
تعداد ارسالها: 261
محل سكونت: پشت کامپیوترم

شنبه 5 تير 1389 - 13:55
پاسخ بصورت نقل قول
Mr_Dragon نوشته:
Pswin هیچ لزومی ندارم از اول بشینم C++ رو بخونم چون با خوندن کتب جعفر نژاد احساس نیاز نمیکنم برای دوباره خوندن ...

کتاب دیتل رو مطالعه کردم ، اما اصلا برای کسی که چیزی از C++ نمیدونه و در حقیقت صفر کیلومتر هست توصیه نمیشه ، یعنی به نظرم کتاب هایی که ترجمه میشن اصلا برای کسی که تازه میخواد شروع کنه خوب نیستن ف چون ترجمه ها سلیقه ای هستند و مبنای درست و حسابی ندارن .

نمونش استاد برنامه نویسی خودمون بود که به هر دانشجو 5 صفحه ترجمه داد و گفت اگر عالی ترجمه کنید 3 نمره واسه پایان ترم دارید ، حالا به نظرتون اون ترجمه ها رو واسه چی میخواست ؟ برای اینکه به عنوان کتاب آموزش برنامه نویسی چاپ کنه !!!!!!!!!!

حالا خدا میدونه دانشجوها رفتن از کجا و از کدوم کافی نت یا سایتی این برگه ها رو ترجمه کردن ( درست یا غلط ! ) و دادن دست استاد و استاد هم قرار چاپ کنه تا یکی مثل ایشون که میخواد C++ یاد بگیره بخونه !!!

به نظرتون اینجور یادگرفتن ها درسته؟

در کل نظر من اینه که دنبال مولفان ایرانی برو ، چون خودمون مولف های خیلی خوبی داریم ...

دقیقا به خاطر همینه میگم کتاب جعفر نژاد رو نخونین. چون اگر از دانشجوهاشم بپرسی داره همین کار رو میکنه. و تازه ترجمه رو هم نمی ذاره و هر جور خودش صلاح میدونه کتاب رو میده بیرون. فکر کردی کتاب نوشتن به همین راحتی که هر 3 چهار ماه یک کتاب بدی بیرون (مثل جعفر نژاد). کتاب C جعنر نژاد (نه C++) اون کتاب خوبی بودش و خیلی تجدید چاپ شد اما C++ اون به معنای تمام افتضاح هستش. من کتاب دایتل و C/C++ جعفر نژاد رو خوندم و به نظرم کتاب دایتل به مراتب بهتر از جعفر نژاد هستش با اینکه سطح کتاب دایتل بالا هستش ولی انتضار میره که کسی که میره طرف زبونی مثل C++ و میخواد کدینگ با اون رو شروع کنه حداقل توی اون سطح باشه. بهتره که کسی که چیزی در مورد کامپیوتر نمی دونه اصلا سراغ برنامه نویسی C++ نره. چون ذاتا چیزی هم متوجه نمی شه.C++ یه coutو یا یه حلقه و ... نیستش. مساله ای که اون مطرحش میکنه اینه که یه ابزار برنامه نویسی هست که برنامه نویسها برای خودشون طراحی کردن (برخلاف زبانهای دیگه مثل یسیک و یا پاسکال که برای مواردی مثل تجاری و یا ریاضی طراحی شدن). یعنی این زبون به معنای کامل کسی رو لازم داره که به معنی تمام با سیستم آشنا باشه. اما داخل زبانهای دیگه مثل C# و ... همچین مساله حاکم نیستش. و شما به راحتی و بدون دونستن جزئیات میتونین کارتون رو انجام بدید.

سمینار تخصصی بازی سازی و گرافیک کامپیوتری (یکشنبه 29 آذر 1388 - 9:30 صبح تا 13 بعد از ظهر ):
http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=28
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
MOHSEN KH
در حال رشد
در حال رشد

شنبه 5 تير 1389 - 18:33
پاسخ بصورت نقل قول
سلام.
من خودم نميخوام برنامه نويسي كنم.ميخوايم يكي رو پيدا كنيم كه اين كار رو انجام بده.حالا اين دو حالت داره:
1.يا اوني كه داوطلبميشه يا مثل من هيچي از برنامه نويسي بلد نيست2.يا يه چيز پايه اي از برنامه نويسي ميدونه
حالا شما دوستان عزيز حرفاتون يكي نيست.يكي ميگه كتاب جعفر نزاد خوبه يكي ميگه نه!راستش من يكم گيج شدم.
حالا گر حالت اول وجود داشت بهتره از كتاب cزبان اصلي شروع كنه يا بره سراغ كتاباي ترجمه شده؟
اگر حالت دو بود كدوم كتاب؟
بعد اين كتاب دايتل چيه؟بعد دوستان چون من شهرستانم آدرس فروشنده(مثل تلفن براي سفارش)وقيمت هم بنويسيد.تشكر

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 3 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011