Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> تاليف اولين كتاب Direct3d به زبان فارسي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  بعدي

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 4 شنبه 9 ارديبهشت 1388
تعداد ارسالها: 193

3 شنبه 12 بهمن 1389 - 22:32
پاسخ بصورت نقل قول
دیگه وقتی اشکان جون بگه ما هم باید قبول کنیم دیگه Cool .همون سیاه و سفید Laughing
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 8 تير 1385
تعداد ارسالها: 326
محل سكونت: ايران

3 شنبه 12 بهمن 1389 - 23:57
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
یک سی دی به همرا کتاب هست.علاوه بر اون بازم میگم کتاب چاپ بشه حتما یه سایت قبل از روزی که توزیع بشه میزنم.
بازم میگم اگه خدایی نکرده واسه چاپ مشکلاتی پیش اومد اون رو توی سایت خودم برای فروش میذارم.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 00:30
پاسخ بصورت نقل قول
امیدوارم توی سایت هم مقاله ی آموزشی بذارید.
منتظر کتابیم
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
AshkaN_666i
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 آبان 1389
تعداد ارسالها: 952
محل سكونت: NoWhere Land

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 00:34
پاسخ بصورت نقل قول
ایشالا که مشکلی پیش نمیادو چاپ میشه! Laughing

If you say pls, because it is shorter than "please", I will say no, because it is shorter than yes
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 01:27
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
یه سوال دیگه داشتم.با این کتاب شما میشه یه نرم افزار مثل مکس و بلندر ساخت؟یا مخصوص نوشتن انجینه؟میشه این یکی رو حداقل توضیح بدید Very Happy سوال های قبلی رو که جواب ندادید Surprised
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 03:55
پاسخ بصورت نقل قول
hoplite جان تو این کتاب تکنیکهای گرافیکی که شما بهش نیاز دارید توضیح داده شده.برای مثال نر افزاری مثل مکس خودش یه دایرالمعارفه سه بعدیه و در حالت realtime فقط از direct3d و opengl استفاده میکنه و در حالت ترسیم اصلی از الگوریتمهای raycast و هزارتا الگوریتم دیگه استفاده میکنه تا حداکثر کیفیت بدست بیاد.
من تا حالا بلندر رو ندیدم.اما این یادت باشه که فقط خود برنامه نویسی win32 یه کتاب میخواد.به عنوان مثال این عکس رو که در زیر میبینید یه استودیوی شبیه سازی سه بعدی برای صدا و سیماست که من طراحیش کردم و فعلا کار داره,1 سوم کد برنامش مربوطه به برنامه نویسی win32 که میشه برنامه نوشتن برای کنترلرها-دکمه ها و دیالوگها و غیره..

بازم میگم این کتاب مرحه به مرحله شما را به حدی میرسونه که دیگه بتونید تفکرات خلق تکنیکهای مختلف شو داشته باشید.
ساختار کتاب طوری هست که هر تکنیکی رو توضیح میده در ازاش تمامی محاسبات ریاضی و معادلات رو هم براش تشریح میکنه.با ساده ترین حالت ممکن.
ریاضی واقعی که بشه به کارش برد خیلی با ریاضیاتی فرق داره که فقط بنویسی و حل کنی و ندونی به چه درد میخوره(علت اینکه بیشتر مردم از ریاضی خوششون نمیاد همینه)

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 04:10
پاسخ بصورت نقل قول
علاوه بر همه اين مساءل هدف من از راه اندازي سايت براي ژشتيباني همه منظور از اين كتابه.كه در صورتيكه كسي باهاش مشكلي پيدا كرد و يا اينكه كتاب داراي مشكلي بود بتونه مستقيم با خودم موضوع را در ميان بگذاره.علاوه بر اين مقالاتي براي تكنيكهاي مختلف تو سايت در آينده ميزارم.
الان در حال كار كردن روي سايت هستم.چون اين سايت قراره بشه هويت من.كه شامل
(الكترونيك-مكانيك-روباتيك-گالري-كتاب-مقالات)

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 406
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 07:28
پاسخ بصورت نقل قول
آقا ممنون بابت تمامی زحماتی که برای تهیه و جمع آوری این کتاب کشیدین من یه یه هفته ای نبودم الآن تموم این پست ها رو خوندم واقعا کارتون حرف نداره منم مثل باقی بچه ها منتظر اینم که این کتاب هر چه زودتر به نشر برسه
یه نگاه به پیغام خصوصیتون بندازید لطفا
سلام خوب هستید ؟
بازم خسته نباشید همه جوره
آقا این کتابتون ایشالا چاپ میشه ولی این شهر ما تا بخواد برسه که پیر میشم حالا نمیشه یه پارتی بازی بکنید من پول کتاب رو واریز کنم به حسابتون بعد شما کتاب رو برام پست کنید
یا اصلا میشه پارتی بازی بکنید که از یه طریقه دیگه ای این کتاب رو بتونم تهیه کنم
مطمئنام تا این کتاب بیاد این جا کار من تمومه
موفق باشید

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 13:21
پاسخ بصورت نقل قول
razielsina, آقا در مورد وب هرچی خواستی من در خدمتتم. کار من برنامه نویسیه وبه ! Surprised

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
hoplite
کاربر اخراج شده

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 13:44
پاسخ بصورت نقل قول
razielsina نوشته:
hoplite جان تو این کتاب تکنیکهای گرافیکی که شما بهش نیاز دارید توضیح داده شده.برای مثال نر افزاری مثل مکس خودش یه دایرالمعارفه سه بعدیه و در حالت realtime فقط از direct3d و opengl استفاده میکنه و در حالت ترسیم اصلی از الگوریتمهای raycast و هزارتا الگوریتم دیگه استفاده میکنه تا حداکثر کیفیت بدست بیاد.
من تا حالا بلندر رو ندیدم.اما این یادت باشه که فقط خود برنامه نویسی win32 یه کتاب میخواد.به عنوان مثال این عکس رو که در زیر میبینید یه استودیوی شبیه سازی سه بعدی برای صدا و سیماست که من طراحیش کردم و فعلا کار داره,1 سوم کد برنامش مربوطه به برنامه نویسی win32 که میشه برنامه نوشتن برای کنترلرها-دکمه ها و دیالوگها و غیره..

بازم میگم این کتاب مرحه به مرحله شما را به حدی میرسونه که دیگه بتونید تفکرات خلق تکنیکهای مختلف شو داشته باشید.
ساختار کتاب طوری هست که هر تکنیکی رو توضیح میده در ازاش تمامی محاسبات ریاضی و معادلات رو هم براش تشریح میکنه.با ساده ترین حالت ممکن.
ریاضی واقعی که بشه به کارش برد خیلی با ریاضیاتی فرق داره که فقط بنویسی و حل کنی و ندونی به چه درد میخوره(علت اینکه بیشتر مردم از ریاضی خوششون نمیاد همینه)

ببین.مگه نمیشه برای راحت ترشدن کار از Visual Studio استفاده کرد؟همه ی دکمه ها و چیزهای دیگه رو داره دیگه.
از بلندر هم هیچی نمیگم فقط این لینک رو نگاه کنhttp://www.persian-designers.com/forum/viewtopic.php?t=5835
دقیقا مشکل من هم با ریاضیات همینه.من الان 6 ساله دارم دنبال X میگردم تو معادلات ولی هنوز پیدا نشده Smile .همین جور باید حل کنیم و آخرش هم هیچی.X پیدا نمیشه Confused Shocked .ولی ریاضیاتی که کاربرد داشته باشه خیلی حال میده.
با این تعریف های شما روز به روز بیشتر از این کتاب خوشم میاد.از همین حالا 2 تاشو مال من کنار بذار.من 2 تا میخرم که حمایت کنم ازت(اگه اسمشو بذاری حمایت).راستی قیمت حدودی این کتاب چنده؟هر چقدر باشه بدون من 2 تا میخرم.الان کتاب تو چه مرحله ای هست؟چاپش به کجا رسید
با تشکر
حامد
ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 4 از 11 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011