Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> نمایش بازیهای ساخته شده توسط اعضای سایت -> بازي رانندگي در تهران

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  بعدي

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

جمعه 7 بهمن 1384 - 19:29
پاسخ بصورت نقل قول
اگه فرض كنيم 20 نفر با حقوق مثلا مثلا ماهي 1 ميليون تومن گرفته باشن ميشه ماهي 20 ميليون و به عبارتي سالي 240 ميليون . اگه بگيم 3 سال هم كار كرده باشن ميشود 720 ميليون تومان . حالا اينكه چند نفرشون همچين حقوقي گرفته اند بماند ولي با توجه به اينكه اعلام كردند كه ما از انجين خاصي استفاده نكرده ايم يعني خرج ديگري نداشته اند . يعني حداكثر نصف مبلغي كه اعلام كردند هزينه شده است .
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
GameOver
بازی ساز
بازی ساز

تاريخ عضويت: 2 شنبه 11 مهر 1384
تعداد ارسالها: 131

جمعه 7 بهمن 1384 - 19:54
پاسخ بصورت نقل قول
منم شديدا تاييد ميكنم.
مقاله اولي رو خوندم. واقعا خنده دار بود.
به كسي كه هنوز فرق بين نسخه بتا و الفا رو نميدونه ميگن اقاي دكتر!!!
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي شماره ICQ

نويسنده
پيغام
mostafa_cpp
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 24 دي 1384
تعداد ارسالها: 488
محل سكونت: تهران

جمعه 7 بهمن 1384 - 21:09
پاسخ بصورت نقل قول
seyedof نوشته:
سلام
اه ! بازم اسم اين بازي مسخره اينجا مطرح شده ! بابا جان اين يه خلي بندي بزرگه و هيچ برنامه اي هم در كار نيست. من اوون شركت رو هم ميشناسم و در حد و اندازه هاي نوشتن بازي نيستند. تنها كاري كه كردن مدلسازي بوده !
اوون شاتهايي هم كه توي مجلات و غيره زدن همش رندر در محيط مكس و غيره است و realtime نيست! ديگه شما ها كه مثلا گيم ساز هستيد بايد اين رو راحت متوجه بشيد.
فقط دو تا شات realtime توي همشهري يه بار زدن كه واقعا خنده دار بود Smile‌نه نوري نه چيزي ! يه برنامه كاملا آماتوري در حد كار يك كسي كه تازه داره برنامه نويسي بازي ياد ميگيره و براي من هم كار حداكثر يك هفته است !
بعد از 2 سال و يك و نيم ميليارد پول زبون بسته كه گرفتند دادن همچين چيز مزخرفي فقط يه كلاه برداريه !
البته به زودي هم گندش در مياد چون شنيدم به خنسي خوردن شديدا. يه چند وقته هم كه ديگه صداشون در نمياد Smile‌ از اوايل امسال هي هر هفته گفتن اين هفته مياد!
قرار بود اوايل تابستون بياد افتاد شهريور بعد گفتن مهر مياد بعد گفتن آخر آيان مياد بعد گفتن توي آذر مياد بعد گفتن بهمن مياد و بعدا هم اعلام شد كه تابستون سال بعد مياد Smile و تا جايي كه من اطلاع دارم گند زدن و اين بازي هيچوقت نمياد.
من اوونجا مشاور فني بودم و ميدونم چه آدماي..... هستن.
ممنون علي

ولي علي جان ، چند تا از دوستانم تو سايت بازي سنتر اين بازي رو توي بازار ديدن !
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
seyedof
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 1 شنبه 1 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 274

جمعه 7 بهمن 1384 - 21:48
پاسخ بصورت نقل قول
سلام
نه دوست عزيز. اينقدر به حرفم ايمان دارم كه ميگم غير ممكنه. اوونها برنامه نويس اينكار رو ندارند. كساني هم كه اوونجا كار ميكنند در سطحي نيستند كه همچين برنامه اي بنويسند. چيزهايي هم كه دمو ميكنند از اين چند حالت خارج نبوده :

1) انيميشن رندر شده!
2) يه سري برنامه كه با دايركتور و شاك ويو تري دي درست شده
3) مدل سه بعدي مرحله
4) پروژه هاي بازي رانندگي اپن سورس كه از اينترنت دانلود و دستكاري شده
5) جعبه خالي بازي كه توي بازار به بعضي مغازه ها داده شده تا پشت ويترين بگذارند‌(توي پايتخت) احتمال داره دوستاي شما اين رو ديده باشند.

جالبه هيچكس اين بازي رو نديده و همه ميگن يكي از دوستام ديده Smile و من با اطمينان ميگم كه هيچ چيزي وجود نداره. آقا اگر چيزي بود مطمئن باشيد بعد از دو سال حداقل يه دموي قابل بازي ازش بيرون ميومد يا اينكه اوون شاتهاي قلابي يا اوون شاتهاي مسخره همشهري رو نميزدند.
توي نمايشگاه هم جالبه فيلم انيميشن گذاشته بودند و هر كي ميپرسيده ميگفتند اين دموش است Smile نمرديم و معني دمو رو هم فهميديم.

توي اين چندين سالي كه تو زمينه گيم دخالتي داشتم از اينجور آدمها و شركتها زياد ديدم و برام چيز عجيبي نيست اما تعجبم از اينه كه اينها با نهايت پر رويي ادعاهاي شاخدار و دروغهاي بزرگ ميگن و از همه عجيبتر اينكه همه هم حرفشون رو باور ميكنن و هيچكس هم اين وسط يه سندي دليلي مدركي چيزي ازشون نميخواد. مدير عامل اين شركت هم آقاي دكتر سميع آذر هستند كه دكتراي فيزيك دارن و يه موقعي انگار شريف استاد درس فيزيك بوده. پيش از اين فقط سي دي هاي آموزشي با دايركتور توليد ميكردند تا اينكه سر رابطه و يه سري مسائل ديگه كه نميشه گفت اين پروژه رو از نيروي انتظامي ميگيرند. خلاصه اينكه هيچ سر رشته اي از برنامه نويسي و صنعت نرم افزار نداره. مدير فني شون هم مهندس الكترونيك است كه ايشون هم همين اواخر از شركت جدا شده است. در مورد حقوق و اينها هم بگم كه اصلا اوونطوري كه فكر ميكنيد نيست Smile اوني كه من ديدم بيشتر از 200 تومن به هيچكس حقوق نميدن. 1 ميليارد و نيم كم پولي نيست و اين خروجي كه دارند در حد يك دموي خانگي است. قول ميدم بيشتر از 20-30 ميليون تومن خرج نكرده باشن توي اين دو سال. ما با 25 ميليون براي سايپا داشتيم بازي رالي ميساختيم و بعد از دو ماه كارمون در حدي بود كه حداقل چند برابر اين شات مسخره اينها كيفيت داره!

متن مصاحبه هاشون هم واقعا مسخره و پر از دروغ و سوتي هاي فني است. از جمله همون سوتي خنده دار نسخه آلفا و نسخه بتا ! و اينكه اولين بار در خاورميانه و...
يا مثلا سوتي اينكه ما يه انجين نوشتيم 1 و نيم ميليون خطه Smile) فكر نكنم توپترين انجين هاي دنيا هم اينقدر برنامه داشته باشه ضمن اينكه برنامه نويساي حرفه اي انجين توي ايران عده بسيار كمي هستند و من تقريبا همه رو ميشناسم و ميدونم كه اوونجا كار نميكنند. يه برنامه نويس فقط داشتند اوون اوايل كه من خودم باهاش مصاحبه و تاييدش كردم ولي ايشون هم تازه كار بودند. من هم از روي شكم حرف نميزنم خودم تا الان كلي انجين نوشتم و فكر نكنم انجين 1 و نيم ميليون خطي خروجيش اوون شكلي باشه Smile شايد هم كل خطوط هدر فايلهاي سي رو هم با برنامه شون جمع زدن Smile
سر بسته هم ميگم همين اواخر بوده كه دست به دامن يه عده شده كه تازه برنامه نويسي بازي رو براش جمع كنند تا آبروش پيش كارفرما يعني نيروي انتظامي نره! هر دو سه ماه هم كلي آگهي استخدام برنامه نويس ميزنند Smile يه خرده ديگه بگذره اسم انجيني هم كه استفاده ميكنن بهتون ميگم.

من يا اوونها مشكلي ندارم ولي با دروغ و خالي بندي و بزرگنمايي و اينكه همچين افرادي توي اين صنعت بيان و همه رو بدبين كنند مشكل دارم. با اين ادعاهاي بي اساس و باور نكردني مشكل دارم.

ممنون علي
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
Jack
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: جمعه 11 دي 1383
تعداد ارسالها: 199
محل سكونت: Earth planet

جمعه 7 بهمن 1384 - 23:12
پاسخ بصورت نقل قول
نمي دانم اين شركت ارزش اين رو داره كه ما انقد روش بحث كنيم يا نه ولي من فكر مي كنم اگر كه كسي دروغي مي گه و بقيه جوابي نميدهند دليلش اين نيست كه حرفهاش رو باور كردند . خيلي از ما ديگه خسته شديم از بس كه دروغ شنيديم . همش حرف حرف حرف . بابا كسي نيست يزره عمل كنه . تا كي مي خوايم خودمونو بزرگ نشون بديم . و بقيه رو احمق فرض كنيم . در صورتي كه بقيه هستند كه به حماقت اينجور ادمها پي مي برند .
نقل قول:
در مورد حقوق و اينها هم بگم كه اصلا اوونطوري كه فكر ميكنيد نيست

خوب هدف من هم همين بود که موضوع رو باز کنم و من می دانم که همچين حقوقی رو به يک مشت آماتور نمی دهند .
اگه خيلی حرفه ای باشی ماهی نهايتا 900 هزار تومن داشته باشي .
ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
sepul2
کاربر اخراج شده

تاريخ عضويت: 3 شنبه 10 آبان 1384
تعداد ارسالها: 105

شنبه 8 بهمن 1384 - 00:28
پاسخ بصورت نقل قول
اين هم خالی بندی های اين شرکت که در روزنامه چاپ شده ...
http://www.sepul.net/temp/khalibandihaa.jpg

اين هم گرافيک 1.5 ميليارد تومانی بعد از سه سال کار و 13 سال تحقيق :

1.5 ميليون خط کد، 1.5 ميليارد هزينه، 1.5 ميليون قطعه عکس ...
تازه با همين خالی بندی ها اين هنوز دودره بازيش تموم نشده يک پروژه فوتبال ديگه هم دارند از نيرو انتظامی می گيرن!
اين شرکت حتی يک وب سايت درست حسابی نداره :
http://www.samierayan.com

اونايی هم که می گن بازی اومده يا خالی می بندن يا اينکه جلد خاليشو تو مغازه ها ديدن.
اميدوارم يک جوری مسئولان اين شرکت جوابگوی اين موضوع باشند، و به راحتی از اين مسأله نگزريم.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
Ali
مدیر کل
مدیر کل

تاريخ عضويت: شنبه 20 تير 1383
تعداد ارسالها: 2984
محل سكونت: On the edge

شنبه 8 بهمن 1384 - 03:12
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

سر بسته هم ميگم همين اواخر بوده كه دست به دامن يه عده شده كه تازه برنامه نويسي بازي رو براش جمع كنند تا آبروش پيش كارفرما يعني نيروي انتظامي نره! هر دو سه ماه هم كلي آگهي استخدام برنامه نويس ميزنند يه خرده ديگه بگذره اسم انجيني هم كه استفاده ميكنن بهتون ميگم.

آقاي سيداف ، شما موتور استفاده شده رو ميدونيد ؟ يا اينكه منتظر ديدن دموي اجرايي هستين تا موتور بازي رو تشخيص بدين ؟ يادمه قبلا يه بازي رانندگي تو تهران به اسم "شهران" دیده بودم که اونام ادعا کرده بودن موتورشون شخصیه... بعد از نصب بازی دیدم با Flash و موتور Morfit3D طراحی شده...

شات های این بازی هم شباهت زیادی به خروجی های نرم افزارهای ساخت بازی دارن. یعنی بعید میدونم اصلا موتوری در کار باشه... تازه موتورهای سورس باز ساخت بازیهای رانندگی تو وب زیاده... خیلی راحت میشه یکی رو دانلود کرد و با اصول مود سازی ، یه خروجی کاملا متفاوت گرفت... به این که نمیگن طراحی بازی با موتور شخصی !!

نقل قول:

1.5 ميليون قطعه عکس ...

احتمالا خواستن از این 1.5 ملیون عکس به عنوان تکسچر استفاده کنن دیگه، نه ؟! با این حساب فقط 10 تا سی دی باید برای این عکسا استفاده بشه که... کدوم بازی ساز میاد برای هر ساختمون و در و دیواری که تو بازی وجود داره از یک تکسچر جداگانه استفاده کنه ؟

نقل قول:

خوب هدف من هم همين بود که موضوع رو باز کنم و من می دانم که همچين حقوقی رو به يک مشت آماتور نمی دهند .
اگه خيلی حرفه ای باشی ماهی نهايتا 900 هزار تومن داشته باشي .

میثم جان ما هم یه زمانی همچین جاهایی رفت و آمد داشتیم... حق با آقای سید اف هستش... 900.000 تومن رو فراموش کن.... اینجور جاها جزو 2دره باز ترین مکان های روی زمین محسوب میشن... اصلا پول نمیدن چه برسه به 1 ملیون... خودشونو بکشن 100.000 تومن بهت بدن... Smile

در ضمن سپهر جان این شاتهایی که زدی مال همین بازیه رانندگی تو تهرانه ؟ تهران این شکلی بود و ما نمیدونستیم ؟ اصل این بازی مدیریت صحنه های سنگین داخل شهره، نه اینکه تو فضای آزاد یه کوه و 4 تا درختو رندر کنی....

علی

نويسنده
پيغام
mory
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 3 شنبه 3 خرداد 1384
تعداد ارسالها: 1187

شنبه 8 بهمن 1384 - 06:46
پاسخ بصورت نقل قول
همه چيز مشكوكه منم يك سايتي ديده بودم ازشون كه همه چيز دردست ساخت بود . بعد همونم پريد . اينو هم بگم كه اگه قرار به ساخت موتور باشه . با پول نميشه . بايد تخصص جمع كرد اونا هم ميگن 120 نفر داشتيم . ولي مطمپن باشيد اينقدر آدم كه موتور ساختن بلد باشن يا بتونن يك گوشه كار رو بگيرن وجود نداره .
پس همش يك دروغ بزرگه . بهتر نيست اين رو با صداي بلند بگيم ؟‌
فوقش يكي جواب ميده كه نيست و اونوقت حداقل يك نفر رو پيدا كرديم كه ميتونه جوابمونو بده .

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
سيلوستر
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: 5 شنبه 27 مرداد 1384
تعداد ارسالها: 499
محل سكونت: مشهد - One of back street boys

شنبه 8 بهمن 1384 - 09:18
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:

اين پروژه رو از نيروي انتظامي ميگيرند

اوه اوه
سر نيرو انتظامي كلاه گذاشتن؟!
نقل قول:

ما با 25 ميليون براي سايپا داشتيم بازي رالي ميساختيم و بعد از دو ماه كارمون در حدي بود كه حداقل چند برابر اين شات مسخره اينها كيفيت داره!

مي ساختين ؟!
يعني يعني الان روش كار نميكنين؟ تموم شده؟ يا... ميشه يكم توضيح بدين.

نويسنده
پيغام
mostafa_cpp
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه 24 دي 1384
تعداد ارسالها: 488
محل سكونت: تهران

شنبه 8 بهمن 1384 - 10:40
پاسخ بصورت نقل قول
نقل قول:
اين هم خالی بندی های اين شرکت که در روزنامه چاپ شده ...
http://www.sepul.net/temp/khalibandihaa.jpg

منبع اين خبر چيه ؟
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 2 از 12 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011