Contacts
صفحه اصلی پورتال | صفحه اصلی تالار | ثبت نام | اعضاء | گروه ها | جستجو | پرسش و پاسخ | فروشگاه الکترونیکی | خرید پستی بازی های کامپیوتری

صفحه اول انجمنها -> گفتگوی آزاد پیرامون مسایل متفرقه -> تاليف اولين كتاب Direct3d به زبان فارسي

ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع ديدن موضوع قبلي :: ديدن موضوع بعدي
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  بعدي

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

تاريخ عضويت: 3 شنبه 20 شهريور 1386
تعداد ارسالها: 1846
محل سكونت: USS Terra Nova

4 شنبه 13 بهمن 1389 - 14:20
پاسخ بصورت نقل قول
آقا ما این همه سال ریاضی (محض) خوندم هیچی نفهمیدیم. از مسئله ها می فهمید دیگه همه چی فرضیه باید همه چی رو فرض کنیم. تا آخرش هم همینطوره ما اصلا ریاضی کاربردی نمی خونیم ! البته از همین محض ها میان معادلات بزرگ رو حل می کنن ولی ما که چیزی ندیدیم Idea

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 8 تير 1385
تعداد ارسالها: 326
محل سكونت: ايران

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 10:13
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
knight عزیز اگر کتاب چاپ بشه خودم شخصا فرای همتون که تقاضا داشته باشید میفرستم.از قبلم گفتم که هدف من رسیدن این کتاب به دست امثال شماهاست.
از بابت انتشار کتاب هم خیالت راحت باشه.

hoplite جان شما تو برنامه نویسی win32 هم میتونین دکمه ها رو در قالب فرمها تو منابع ذخیره کنید و سپس توی تابع پردازش رویدادها تمامی وضعیت اونها رو تعیین کنید و براشون برنامه بنویسی و یا اینکه میتونید اونها رو با برنامه نوشتن ایجاد کنید.هردو حالت فرق زیادی باهم ندارن.و مثل حالتهای دیگه نیست که روی دکمه دو کلیک کنید و برنامه مربوط به اون دکمه رو بنویسید.

ماهان جان من زیاد با برنامه نویسی وب آشنایی ندارم ولی کار با asp.net رو شروع کردم.
میتونی یه نمونه مثال ساده از یک وب سایت آماده با C# برام بزاری.
سایت آقای علی رحیمی رو دیدین واقعا جالبه.به نظرت زیاد کار میبره یه چیزی مثل اون رو طراحی کنم.
www.ali-rahimi.net
راستي سايت خودتون هم واقعا عاليه.چقدر كار برده.تقريبا منو ياد سايت gamespot میندازه.

ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي ارسال ايميل

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 11:23
پاسخ بصورت نقل قول
آشنا میشی. من کارم با asp.net نیستش کلا خوشم نمیاد ازش ! کاره من php. سایت آقای علی رحیمی اگه آدرس هاش rewrite نشده باشن یه سایت static که هیچ برنامه نویسی نمی خواد ولی اگه dynamic باشه حدود 1 ماه بعد اینکه یاد گرفتی می تونی بسازی.

سایت خودمون 1 هفته ! هم قالب و هم cmsش. البت خوب من که تو یه هفته میزنم 4 ساله کارم اینه. ولی در هر صورت در خدمتتم ! Surprised

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 17:11
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
ماهان جان اگه بخوام يه سايت مثل آقاي رحيمي بسازم چقدر طول ميكشه.براي مثال قسمتي مربوط بشه به نمونه كارها و قسمتي مربوط بشه پرسش و پاسخ.
خودت كه سايتشو ديدي.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
SBS
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 24 ارديبهشت 1389
تعداد ارسالها: 53
محل سكونت: یاسوج

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 20:46
پاسخ بصورت نقل قول
razielsina, خواهشا به خاطر آماده نشدن سایت فروش کتاب رو تاخیر ننداز.
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
MahanGM
پیر بازی سازی
پیر بازی سازی

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 21:48
پاسخ بصورت نقل قول
razielsina, میگم که اگه asp.net و #c رو در سطح قابل قبول بلد باشی یعنی اینکه بتونی از دیتابیس مقدار بخونی،ذخیره کنی، ویرایش کنی و یکسری انتخاب بگیری و کمی هم طراحی صفحه و از این حرفا حدود چهار یا 5 روز.

البت اینو بگم اگه می خوای من برات راه میندازم بدون دستمزد فقط مبلغ هاست رو باید لطف کنی. Very Happy

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

5 شنبه 14 بهمن 1389 - 23:39
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
در مورد اینکه میگه بدون دستمزد برام راه میندازی باید بگم که واقعا نظر لطفته.و از این حسن نیتت واقعا ممنون و سپاس گزارم. Laughing
اگه راه نیفتاده بودم حتما به خودت این کارو واگذار میکردم البته با دستمزد.
كار با ديتا بيس روبلدم.
منتهي يه چندتا سوال خنده دار دارم.(البته تا حالا تو عمرم اصلا در مورد طراحي سايت و اينجور چيزا هيچي بلد نبودم)
1-وقتي كه سايت رو ساختم نحوه آپلود كردن اون چجوريه.البته تو استوديو دات نت ميدونم كه چجوري اپلود كنم(منوی website و سپس copywebsite ).ولي اينكه جريان اين هاست چجوريه و تو اون پنجره چجوری فایلهای مربوط به سایت رو روی یه هاست اپلود کنم.

2-نحوه نمایش اطلاعات یک وب فرم در وب فرم دیگه بدون اینکه بخواد صفحه رو عوض کنه و بره یه صفحه وب دیگه باز کنه.مثلا من یه منوی در وب فرم اصلی و پیش فرض دارم.حالا رو یکی که کلیک کردم اطلاعات یک وب فرم رو در همون صفحه و پایین منو ظاهر کنه.مثل سایت آقای رحیمی.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
SBS
در حال رشد
در حال رشد

تاريخ عضويت: جمعه 24 ارديبهشت 1389
تعداد ارسالها: 53
محل سكونت: یاسوج

جمعه 15 بهمن 1389 - 00:18
پاسخ بصورت نقل قول
شما چه گیری به سایت آقای رحیمی دادی؟ Embarassed خب به ماهان بگو کپی اونو واست بسازه دیگه Surprised
ارسال  بازگشت به بالا
ديدن مشخصات كاربر ارسال پيغام خصوصي نام كاربري در پيغامگير Yahoo

نويسنده
پيغام
razielsina
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

جمعه 15 بهمن 1389 - 02:19
پاسخ بصورت نقل قول
درود بر اهورا مزدا
sbs وقتی که یکی در زمینه ای تازه وارده ساده ترین و یا ابتدایی ترین مسائل براش جذاب و مبهمن.
من از اول فکر میکردم سایت آقای رحیمی خیلی پیچیدس.ولی حالا میدونم که اینطوری نیست.
بعدش اینکه استیل و سبک سایتش خیلی خفن و مشته.

ارسال  بازگشت به بالا

نويسنده
پيغام
knight-rak
متخصص ساخت بازی
متخصص ساخت بازی

تاريخ عضويت: 5 شنبه 21 خرداد 1388
تعداد ارسالها: 406
محل سكونت: BOOTSTRAP LOADER

جمعه 15 بهمن 1389 - 08:24
پاسخ بصورت نقل قول
دوست عزيز ممنون بابت لطفت در مورد كتاب
اما درمورد سايت اصلا ناراحتي نداشته باش شما اگر با سي شارپ آشنايي داشته باشين ديگه كار با پي اچ پي هيچ مشكلي نداره و زود ميتونيد ياد بگيرين
بعدش ساخت يه سايت استاتيك اصلا هيچ دردسري نداره و خيلي زودتر از اون چيزي كه تصور كنيد آماده ميشه البت اگر تماما استاتيك باشه
براي ساخت استاتيك هم معمولا از اچ تي ام ال استفاده ميكنن ولي من خودم به شخصه پي اچ پي رو به همشون ترجيح ميدم و هيچ چيزي هم درموردش نميدونم ولي اچ تي ام ال نه آشنايي دارم بيشتر از پي اچ پي
براي لينك كردن هم شما فقط از يه تگ ساده استفاده ميكنيد همين
كد:
<a href="http://sitename.com">link1</a> <a href="page2.html">next page</a>

البته فكر كنم منظورتون اين باشه كه چطور تو همون صفحه بتونيد يه چيز ديگه رو نشون بديد بدون جابجايي كه فكر كنم اينجا از php بايد استفاده كرد + ajax كه سايت رو كاملا ديناميك ميكنه ( اين ديگه تخصص خود ماهان هستش من چيزي درموردشون نميدونم )
البته ميدونم شما بيشتر از اينا باهاش آشنايي دارين قصد جسارت از اين مثال ها نداشتم
براي آپلود هم هيچ دردسري نداره شما وقتي هاست بخري بهتون سي پنل داده ميشه هم ميتونيد تو سي پنلتون از فايل منيجر براي آپلود استفاده كنيد هم ميتونيد از پروتوكل اف تي پي براي آپلود استفاده كنيد كه براي دومي معمولا از برنامه cutftp استفاده ميشه
ولي من گزينه اول رو ترجيح ميدم
بعدشم كافيه فايل زيپ كه حاوي تموم صفحات يا همون مديريت محتواي سايت بوده رو آن زيپ كني اگر براش ستاپ ساختين نصب كنين سايت رو اگر نه كه به احتمال زياد چون اختصاصي هست ستاپ نداره سايت كارش تموم شده و ميشه حالا استفاده كرد
--- ماهان جان يه چهار تا چيز هم به ما ياد بده بتونيم يه سايت توپ تماما اختصاصي راه بندازيم

ارسال  بازگشت به بالا

نمايش نامه هاي ارسال شده قبلي:   
ارسال يك موضوع جديد   پاسخ به يك موضوع    صفحه 5 از 11 تمام ساعات و تاريخها بر حسب 3.5+ ساعت گرينويچ مي باشد
برو به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  بعدي

پرش به:  

شما نمي توانيد در اين انجمن نامه ارسال كنيد.
شما نمي توانيد به موضوعات اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن ويرايش كنيد
شما نمي توانيد نامه هاي ارسالي خود را در اين انجمن حذف كنيد
شما نمي توانيد در نظر سنجي هاي اين انجمن شركت كنيد

unity3d

بازگردانی به فارسی : علی کسایی @ توسعه مجازی کادوس 2004-2011